Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

(#2) KrAt válasza Xirtam (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Ez a videó régóta kedvencem.. :) 2 dolog fogott meg benne igazán: a visszaváltások hangja (különösképp 0:58-nál) illetve az, ahogy 6.-ban 335 km/h körül ledadog a motor tiltáson.. Na ott röhögtem el magam, hogy ilyen nem létezik, és mégis.. :)

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Kétszer jött létre a post.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) 7600 GS válasza Xirtam (#1) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát nemtudom, engem nem annyira fog meg, annyira nem "elegáns" :U . Kicsit spártai szvsz. Ez a tökéletes luxus és erő keveréke. Meg azért ez is 450 lóerő+ awd, szal lehet vele alázni.... :U

(#5) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ez meg a másik kedvencem Mintha valami Corvette lenne. :D :)) Ez a hörgés csodálatos. Nem mondanád meg a hangból hogy Volvo.

(#6) _Voyage_ válasza 7600 GS (#5) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

http://asus%20a7v600+athlon%20xp2600+%20elad%c3%b3/

Ez tényleg jó. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) Mobi28


Mobi28
tag

[link]. Nekem ez a kis S3 is megtenné. :B

[ Szerkesztve ]

(#8) Lauda válasza 7600 GS (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Ez inkabb camaros... :DDD

(#9) tibi666


tibi666
senior tag

tecnikai csúcsa? lol

(#10) Metalfan


Metalfan
senior tag

Ez a videó kicsit durvább, persze nem gyári a kocsi sem... megjegyzem, a számlapon mérföldben vannak írva a számok, tehát úgy kell tekinteni rá. Ez pedig egy gyári Mustang, szintén mérföldben mutatott számlappal. (A Mustang meglepetésemre a legújabb A8-nál is jobban gyorsul, pedig annak jóval erősebb motorja van)

(#11) caizzz válasza tibi666 (#9) üzenetére


caizzz
aktív tag

Gonosz vagy Tibor. Hát falun így írgyák nem tuttad? :DDD De AMD-s, a bűn megbocsájtva. ;]

Amúgy meg Wärtsilä-Sulzer RTA96-C.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#12) Mobi28 válasza Metalfan (#10) üzenetére


Mobi28
tag

és jóval testesebb is a Mustang-nál. De hiába 27éves technika számomra ez az isten: [link]

amúgy meg Henessey Venom 1000 ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ó igen, a jó öreg Quattro, neki köszönhetjük az igazi AWD autókat. :R Egyébként ha már sportautókról beszélünk :R Számomra az abszolút csúcs. Gyönyörű hang, tökéletes formaterv, bivalyerős, AWD. Mi kell még? Ez se piskóta

(#14) 7600 GS válasza Metalfan (#10) üzenetére


7600 GS
addikt

Az addig oké, de mennyi is az Audi összsúlya? 2 tonna. A Mustang pedig olyan 1,2-1,3 lehet. :U

(#15) 7600 GS


7600 GS
addikt

M3 E92 ez is egy hatalmas kocsi! :R

(#16) Metalfan válasza 7600 GS (#14) üzenetére


Metalfan
senior tag

Khm... 1.6 tonna ;) Új Audi is asszem 1.8 körül van.

(#17) No-kia válasza Metalfan (#16) üzenetére


No-kia
őstag

nem a méreteire gondolt...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) Metalfan válasza No-kia (#17) üzenetére


Metalfan
senior tag

Az "összsúly" szó alatt te mit értesz?

[ Szerkesztve ]

(#19) No-kia válasza Metalfan (#18) üzenetére


No-kia
őstag

jah azt hittem akövetkező hsz-re válaszolsz h hogy ez egy hatalmas kocsi,
sry my mistake :R :R :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20) Mobi28


Mobi28
tag

(#21) 7600 GS válasza Mobi28 (#20) üzenetére


7600 GS
addikt

(#22) Tomate


Tomate
veterán

Ilyen Subaruval vittek egy kört most a napokban. Igaz "csak" 280Le de elég szépet lép. 4 kerék megtapadt... Bődületes volt.

(#23) #65675776


#65675776
törölt tag

Maradjunk annyiban, hogy Wärtsilä-Sulzer RTA96-C. Na ez csúcs minden szempontból...

(#24) Mobi28


Mobi28
tag

Egy kis ccm-s utcai rohangálós autó (tényleg az, nem egy kihegyezett célgép)

(#25) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

(#26) creation


creation
senior tag

EZ már bizonyított, mondjon bárki bármit is :)

Olcsó, ha karbatartod meghálálja, és biztos lehetsz benne, hogy megnézik :)

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#27) hfrankee


hfrankee
senior tag

A subaruval 0,14-nél történik valami... :D

(#28) hfrankee válasza creation (#26) üzenetére


hfrankee
senior tag

A világ legnagyobb szpása régi olasz sportkocsit fenntartani.Rámegy a gatyád.Mész 50kmt és 2 hónapig szereled...

(#29) creation válasza hfrankee (#28) üzenetére


creation
senior tag

Ez igaz, de cserébe megnéznek, és hülyének tartanak az alábbi kifejtett okból kifolyólag :)

Azért hidd el ÉN ha pénzem lenne vagy azt venném amit linkeltem vagy egy Pagani Zonda R-t :)

Melyik a megvalósíthatóbb? :)

Hozzátenném, hogy mi most egy kihegyezett járműről beszéltünk a Lancia HF integra személyében... Ha ezt vesszük alapul, akkor melyik kihegyezett vasra nem kell rákölteni, és melyikre nem kell odafigyelni... Ajánlom figyelmedbe Totalcar 45 vagy 47. adás asszem :)

Nekem 1 ilyen is elég lenne :) 1,8M HUF és 300 ló, összkerék...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#30) creation


creation
senior tag

Hozzátenném, hogy jelenéeg egy Jawa 350/638-as californiával bírok, ezt sem azért vettem mert egy húde jó motor, de kiszolgál, és ha vigyázok rá akkor meghálálja.

Mikor vettem mindenki azt mondta hülye vagyok miért nem inkább ETZ, annak fogyasztása is kisebb, meg sportosabb is... jahh ez igaz, de kérdem ÉN... MZ-ben ha meghal a gyertya az "egyik" hengerben, akkor ki visz majd haza?

Jawaval hazavitt a másik henger 100km-ről :)

Nem mindegy, hogy veszel egy japó csodát ami tud 300 lovat (Lancer Evo sorozat pl) és szervízt sehol nem találsz, vagy veszel egy Lancia-t és minden sarkon ismerik....

Könnyű azt mondani, hogy rámegy a gatyád is, de valóban rámegy? Ha sportgéped van akkor így is úgy is költesz rá... az hogy sokszor keveset vagy egyszer sokat... az már egyszar nehem? :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.