Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7600 GS


7600 GS
addikt

Remélem nem vagyok egyedül ezzel a mániámmal. :K Egyszóval hajrá CSI fanok, legyen ez a mi kis "gyűjtőhelyünk"! :R

(#2) deicide


deicide
veterán

Én is nézem, kedvencem Wendy, nagyon szép nő, kár, hogy lépett.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3) 7600 GS válasza deicide (#2) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszöntelek a CSI barlangban! :DDD Igen, sajna elment már egy pár meghatározó szereplő, és Catherine is el fog menni. :O :O Viszont Grissom a hírek szerint visszajön. :C

[ Szerkesztve ]

(#4) 7600 GS


7600 GS
addikt

Folyamatosan próbálok friss híreket szolgáltatni minden CSI rajongónak, igyekszem naprakésznek lenni! :R

(#5) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Én is imádom, mondjuk most hogy nincs Grissom, rohadtul nem ugyanaz ami volt. Addig bírtam erősen, hetente szedtem... de most már csak darálva nézem évente, túlzottan nem hajt már semmi se hogy heti program legyen nálam.
Amúgy, alig várom hogy Raymond kikerüljön... :K Mondjuk szimpatikus valamennyire, de kéne kis vérfrissítés már, uncsi az egész.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) 7600 GS válasza tDr1v3r (#5) üzenetére


7600 GS
addikt

Tényleg nem ugyanaz, Grissomot énis nagyon hiányolom :( . Raymond egy teljesen más karakter.

(#7) veector


veector
senior tag

A CSI Miamit *szemüveg felvesz* jobban szeretem. yáááőőő

(#8) 7600 GS válasza veector (#7) üzenetére


7600 GS
addikt

Én úgyvagyok vele, hogy megnéztem belőle egy kicsit, de nekem nem ér fel az igazi CSI-al. :(

Más: Valaki tudja, hogy mostanában miért nincs CSI az RTL Klub-on? Nyári szünet lenne vagy micsoda?

(#9) veector válasza 7600 GS (#8) üzenetére


veector
senior tag

igazából én mindet szeretem, csak horációt egy csi topikba muszáj eljátszani

(#10) Jhonny06


Jhonny06
veterán

5 évad után abbahagytam, csak a Miami-t néztem és ennyi idő után azt hiszem jogosan elmondhatom, hogy minden rész mintha ugyanolyan lenne. Gyilkosság, kiérnek a helyszínre, Horatio a hülye megjegyzésével, napszemüveg, főcím, nyomozás, elkapják a tettest (nyilván, miért is ne), Horation hülye megjegyzése #2, napszemüveg #2. Ezzel tudnám jellemezni a sorozatot. Viccet félretéve baromi egysíkú sajnos, az elején pedig tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#11) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

CSI, NCIS, Jordan, Gyilkos számok, Investigation discovery... Imádom :) Ha nagy leszek, Amerikában szeretnék bűnügyi helyszínelő lenni. Mocsok meló, de nagyon nagy álmom :B

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#12) 7600 GS


7600 GS
addikt

Jhonny06: Szerintem adj egy próbát az igazi CSI-nak (Las Vegas). Itt azért szvsz nem egysikú a történet. Ja meg (szerintem) a szereplők is sokkal jobbak benne (ha gondolod akkor kifejthetem hogy miért). Plusz nekem az egész atmoszférája valami hihetetlenül jól el van találva. :K

hengerPHanda: Neked csak annyit mondanék, hogy nagyon sok sikert, remélem összejön neked, és akkor személyedben egy új Catherine Willows-t köszönthetünk majd. :K

Amúgy mit szólsz hozzá hogy Catherine a 12. évadtól már ritkábban fog szerepelni? Én nagyon fogom hiányolni. :O
És mit szóltok ahhoz hogy Laurence Fishburne helyett Ted Danson lesz a labor vezetője? Én nekem nem volt semmi bajom Fishburne-el, de akkor is asztmondom hogy GRISSOM COME BACK!!

(#13) 7600 GS


7600 GS
addikt

A CSI Magyarország legnézetteb sorozata. Bár a hir júniusi, szerintem ez szép eredmény.

(#14) hengerPHanda válasza 7600 GS (#12) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Köszönöm szépen, hát majd meglátjuk :) Olyan szép ugyan nem, de olyan ügyes még lehetek.

Nem nagyon tudom ki kicsoda, mert inkább a sztorik fognak meg, mint a szereplők :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#15) 7600 GS válasza hengerPHanda (#14) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor nemcsak szerintem egy gyönyörű nő... :B :B

(#16) hengerPHanda válasza 7600 GS (#15) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Ugyan arcra nem rémlik, de általában a filmbéli nők szépek :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#17) 7600 GS válasza hengerPHanda (#16) üzenetére


7600 GS
addikt

Ő lenne. :B De egyébként ottvan a bejegyzés eleji képen is jobb oldalon.

(#18) madgie válasza Jhonny06 (#10) üzenetére


madgie
titán

A Miami egy paródia, Horatio napszemdzsólevevős, szigorúan profilból felvett jólmegmondó jeleneteim eleinte jót röhögtem, mennyire ciki, most már csak egyszerűen elkapcsolok. Eleve utálom egyébként a mindent elborító sárgaságát a Miami-nak, nem 24 órán keresztül megy lefelé ott sem a Nap. Egyébként a NY meg hótt rideg színvilággal bír, szerintem ez szándékos, a LV még a legneutrálisabb, bár ott meg akkor is zseblámpával világítanak, mikor elég lenne felhúzni a redőnyt, vagy villanyt kapcsolni (a saját laborjukban is hóttsötétben dolgoznak sokszor).

(#19) 7600 GS válasza madgie (#18) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem az össze többi CSI a LV-on kivül csak egy szimpla másolat. Énsem nézek mást, csak a Las Vegas-t, de szerintem ott pont jól eltalálták a sötét/világos arányt. :K Mondjuk a laborjukban tényleg mindig sötétben dolgoznak, nem is értem, hogy ott egy rohadt redőnyt miért nem lehet felengedni? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.