Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Áhh nyugi nálunk is ez van 20-21 évesen. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#2) 7600 GS válasza EczkE (#1) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát akkor tényleg elk*rvult a mai fiatalság egy nagyobb része. :( :O

(#3) Wictor válasza 7600 GS (#2) üzenetére


Wictor
senior tag

Nálunk dettó. Nem tudom, hogy mit szólna, ha én meg körberöhögném az 1-es miatt... :U

(#4) EczkE válasza 7600 GS (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Az osztály azon része amúgy sem normális, mostanában rám szálltak. :U Tahó taplók, ennyi. :) Szerencsére ez az utolsó hét, már nagyon elegem van belőlük. Mindenbe belekötnek, mindenkinek beszólnak. Egy ideig röhögünk rajtuk, de aztán már szánalmas és nagyon idegesítő.

Wictor: Nálunk az egyest is körberöhögik. Nem igazán számít szégyennek. Sokszor még az érintett is röhög rajta, mi meg rajta. Komolyan, videóra kéne venni, hogy mi folyik az osztályban. De a 25-ből csak 4-5 böszme van, de már ez is sok.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#5) 7600 GS válasza Wictor (#3) üzenetére


7600 GS
addikt

Jah. És még azt bírom, amikor egymást lecsicskázzák, hogy neki nem 2 pontos lett, hanem 4. :)) Azon mindig röhögök. :D

(#6) Lenry


Lenry
félisten

nyugtasson a tudat, hogy alkoholista segédmunkás lesz belőle

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) EczkE válasza Lenry (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Ne tudd, meg, hogy mennyit isznak. Párszor alkoholos állapotban jött. De ez nem egy szakmunkás képző. Itt nem szoba festők meg ilyenek járnak. Ezért durva. Na mind1.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Wictor válasza 7600 GS (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát én meg azt szeretem, mikor a padtársam rólam puskázza az egészet és neki egy jeggyel valahogy mégis jobb lesz... Na ezt magyarázza el nekem valaki, hogy hogy van! :U

(#9) Esmein


Esmein
nagyúr

Irj 5-ost, es ne hagyd hogy csicskazzanak miatta. Sima irigyseg, ha jo arc vagy akkor leszoknak rola. Van egy haverom. SZTE-n programtervezon vegez mostanaban vagy mar vegzett is, 4.5 folotti atlaggal Harmadikban mar a tanar cegenel volt fejleszto. O peldaul nem volt csicska, mert attol hogy rohogve irt mindig csutka pontos dogakat, meg jo arc volt meg lehetett vele maszkalni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

Nem szoktam magamra venni, ilyen b*romarcúakkal nem foglalkozom.
akkor minek irsz rola? naprol-napra egyre fontosabb dolgokat latok logouton.

some men just wanna watch the world burn...

(#11) N€T0X|N válasza Lenry (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Vagy csak egy beosztott (talán pont az övé, na az lenne a mókás), valami utolsó kis senki, azaz csicska.

Sent from my keyBoard

(#12) máyköl válasza Wictor (#8) üzenetére


máyköl
veterán

Na, ez ismerős... :D
Bosszantó tud lenni, tudom mit érzel... :DDD

(#13) ABE


ABE
őstag

Nálunk anno általános és középiskolában is inkább szégyen volt, ha valaki 1-est írt, az 5-öst max irigyelték, de nem szóltak be érte ilyeneket.

(#14) Wictor válasza máyköl (#12) üzenetére


Wictor
senior tag

Mert Te melyik oldalán szoktál lenni a mérlegnek? ;] :DDD

(#15) Samus


Samus
addikt

Ha azt mondja csicska vagy, egyszerűen vissza kell vágni: Te meg sz@r vagy...
Nyugtasson a tudat, hogy ez mindenhol így van. Szimpla irigység. Te tanulsz, vagy tudod, mert figyelsz, a másik sz@rik rá, és emellett nem is figyel. A különbségek láthatóak.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) máyköl válasza Wictor (#14) üzenetére


máyköl
veterán

Mármint hol ülök? :F
Jobb oldalon.

(#17) tgabi333


tgabi333
tag

Ötös a dogád, b*zi-e vagy? :D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=sujSTntcfG0

(#18) keIdor válasza EczkE (#7) üzenetére


keIdor
titán

Hát nálunk is volt annak idején hasonló, még 20 éves korukban is. Bár én mindig mindenkivel kijöttem, lehetett az bármekkora f@sz, engem békén hagytak. De azért vicc.
Egyébként igyon csak a sok mai eltorzult fiatal, legalább lesz munka, mert alkesz, meg tanulatlan hülye sehova se kell.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) pityeszka


pityeszka
őstag

Hát de nem ő a csicska mert egyest írt? :F

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#20) EczkE válasza keIdor (#18) üzenetére


EczkE
addikt

Mi pont arról beszélgettünk másokkal, hogy pont ezek a hülyék lesznek sikeresek, akik tanulnak meg nem. Majd 10 év múlva kíváncsi leszek, ki mire vitte.

Asszem mindenféleképpen!

(#21) máyköl válasza EczkE (#20) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, sokszor manapság így van... Akik 3-szor ismételnek osztályt, néha bankigazgatók, milliomosok lesznek, aki meg 4,5;5-ös tanuló volt, megy a Tescoba árufeltöltőnek... :(

(#22) Wictor válasza máyköl (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem úgy... Te szoktál súgni, vagy Te szoktál puskázni? :D

(#23) .bableWes


.bableWes
őstag

nálunk is ez van, ne szarjál, a gimi majd rosszabb lesz.

én nem vagyok egy jo tanulo, de ami kell nekem abböl 5vagyok, és ha irok egy 5ös dogát másbol akkor én már puskáztam, meg csira gec1 vagyok...

a multkor 5re feleltem irodalombol, kint a tábla mellett egy szivatos tanárnál - 2orát tanultam rá - és rámfogták, hogy puskáztam... csak puskával tudok 5re felelni... mondom neki, jaja kint a táblánál a tanár elött fogok puskázni...
sok a beképzelt csira majom... :DDD
dehát ez van ezt kell szeretni, te reméljük el fogsz tudni helyezkedni ha tanulsz, a csicska aki meg nem az meg mehet az utcára sepregetni...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#24) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Mond meg neki, hogy jó. Én ezt szoktam. És akkor ennyiben maradunk.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#25) EczkE válasza JuliusCaesar (#24) üzenetére


EczkE
addikt

Az ilyenekkel nem lehet értelmesen beszélni. Ha értelmes lenne, akkor alapból nem lenne ekkora ... . :U

Asszem mindenféleképpen!

(#26) máyköl válasza Wictor (#22) üzenetére


máyköl
veterán

Én súgok. :P

(#27) Gergő_


Gergő_
őstag

nálunk ha ezt meghallotta volna tanár, jól pofán @#>&@# volna a hülyegyereket.(najó nem mindegyik tanár)
az ilyennek egyébként milyen szülei vannak? :F

[ Szerkesztve ]

(#28) Wictor válasza Gergő_ (#27) üzenetére


Wictor
senior tag

Kérem szépen, az osztálytársaim felének az apja m.ffiavezér. Az egyiknek van mellette egy jól menő klub-ja, a többi meg hetente járogat ki különféle csili-vili helyekre. Persze, hogy a kölküknek nagy az arca... :(((

Én meg, a kis csíra el vagyok nyomva, mint egy utolsó cigicsikk. 4 éve ez megy.

[ Szerkesztve ]

(#29) Esmein válasza Wictor (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

Elobb utobb mindenki megkapja a melto jutalmat. Azt hittem regebben ez csak valami vallasos maszlag, de kicsit sem. A f*fejeknek az arcaba lesz lepve, aki meg hajt, mint egy allat, az elobb utobb jut valahova.

Alaptezisem: Senkinek nem vagyok hajlando szivemre venni a velemenyet, ha nem ott van ahova en szeretnek eljutni. Akar spiritualisan, akar intellektualisan, akar anyagilag.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#30) Gergő_ válasza Wictor (#28) üzenetére


Gergő_
őstag

Nem tudok mit mondani. :(
Nem jó helyre jársz. Suliváltáson még nem gondolkodtál?

(#31) mephi666 válasza pityeszka (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

ő meg csicska marad világéletében is, mert örülhet, ha leérettségizik... ;] hacsak nem lesz belőle egy hülye celeb... (de remélem ez a celebség kimegy a divatból addigra, mert már hányok tőle, mint a lakodalmas kutya)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) csimave


csimave
tag

Mindenhol ez van...
Sajnos én elég rosszul állok most, nem félek, hogy valaki leolt egy 5-ös miatt.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#33) Wictor válasza Gergő_ (#30) üzenetére


Wictor
senior tag

12.-es vagyok, ezt a fél hetet már kibírom, ha 4 évet lehúztam...

[ Szerkesztve ]

(#34) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Mondd nekik, inkább vagy csicska az ő szemükben, mint csicska mindenki máséban...

(#35) mephi666 válasza mephi666 (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

jobban visszagondolva az már viccesebb lesz, ha mondjuk fősulin/egyetemen ha 2-est kapsz, akkor mondják ezt... :DD mi is cseszegettük egymást poénból rendesen, amikor egyikünknek összejött 2-esre pl. egy szigorlat vagy egy durva tantárgy, másikunknak meg nem... 5-ösnél meg aztán voltak szép mondatok :) mindjárt megnézem, hány 5-ösöm volt fősulin, de szerintem 1 kezemen meg tudnám számolni...

ui: hozzáteszem, ha nem lenne egyértelmű: nem azért nem volt nagyon jó jegyünk, mert "nem akartunk csicskák lenni" :) itt már nem is babra ment a játék... nem azért jelentkeztünk, hogy megbukjunk mindenből... a jó jegyek kellettek volna az ösztöndíjhoz is, amiből sajnos nem sokat láttunk... :( (igaz, mások sem...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ha nem foglalkoznál velük, akkor nem posztoltál volna erről.

I humbly and respectfully decline™

(#37) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Világ életemben leszartam, ki mit gondol az ötöseimről. Mindenki magának tanul, nem pedig azért, hogy a másiknak tetszelegjen a talpas egyesével.

(#38) RexMaximus válasza Esmein (#29) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Tizenéhány éve voltam hasonló korban. Valóban azoknak alakult jól a sorsa akik hajtottak. Ezek közül van aki "5-ös csicska" volt, volt aki "csicskázott", bukott. Nem számít.

Viszont akik akkor sumákoltak, ma is sumákolnak. Nem változtak. Köztük is van aki az általános nézet szerint tanult embernek számít.

EczkE: Szobafestők meg ilyenek??? - Ők milyenek is? :)

(#39) EczkE válasza RexMaximus (#38) üzenetére


EczkE
addikt

Ugye te nem vagy az? :DDD
Nem tom akik ilyen munkákkal foglalkoznak szerintem azért isznak. Szerintem.

Asszem mindenféleképpen!

(#40) sbazsi


sbazsi
veterán

Majd 20 év múlva rájön, hogy ki a csicska... :U

(#41) Jhonny06 válasza RexMaximus (#38) üzenetére


Jhonny06
veterán

Unokabátyám volt osztálytársai közül a néhány leggyengébb tanuló most milliomos, fura az élet.

EczkE: Ez hülye példa volt, ennek semmi köze az állásodhoz. De egy szobafestő esetében semmiképpen sem. Többnyire tisztességes munka.

(#42) RexMaximus válasza EczkE (#39) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Lehet azt kellett volna választanom, jobban keresnék ma :)

Szép szakmák, igaz csak azok számára akik komolyan gondolják (hajtanak). Nézd meg a jó szakemberek végtermékeit.

Talán amiatt gondolod így, mert sok rossz életvitelű ember dolgozik az iparágban (nagy építkezéseknél mit látni). De ők is csak ezért végzik ezeket a munkákat, mert annál fogva, hogy ilyen az életvitelük máshol nem állnák meg a helyüket. Életvitelen a hangsúly. Olcsó munkaerő, igény ott van rájuk ahol az ár számít. A végeredmény is ilyen lesz. Legkisebb mértékegység a deciméter, a derékszög megszűnik, a tapéta ferde, a festett fal flipp flopp árnyalatú, a kábelek összevissza a falban. Király. Ők nem "hajtanak".

[ Szerkesztve ]

(#43) nem_tom


nem_tom
őstag

"Tudás, hatalom!" ;)

Szerintem ő a csicska. Eléggé éretlen gyerek lehet. Biztos ez a tipikus f*sza gyerek, aki nagymenőnek hiszi magát, hogy 1-es dogákat ír és azzal dicsekszik, hogy leszarja a sulit és a jövőjét. :U

(#44) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Általánosban nálam is ez volt folyamatosan, átjöttem hatosztályosba(gimi ofc). Most 9.-es vagyok, a negyed osztály 3 éve(beleértve a mostanit is) úgy megy át, hogy egész évben nem tanul semmit, max év végén. Párszor még én is megkapom(első óta kitűnő vagyok), de sajnos azok az osztály "legnagyobbjai", akik az átcsusszanást csinálják. Majd később nézném meg az állását.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#45) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Néha az az érzésem, hogy vén vagyok. Nálunk is volt azért ilyen kibeszélés, hogy stréber, meg hasonlók. De nem vészesen.
Egy 5-ös feleletemért a véreskezű magyartanárnál azért pacsizás járt. :DD

Annyira azért ne foglalkozz velük. Értem, hogy bosszant, de szard le. A mai világban már a tudás és a tanulás a menő.

Amúgy meg iskolája és osztálya válogatja, van olyan elit hely, ahol kinéznek egy 4,7-el. Mert midnenki már 3. végén 6 országos verseny első hellyel fel van véve menő egyetemre. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#46) bubi92


bubi92
őstag

lehet már más írta, de most nincs kedvem visszaolvasni.

Irigység

így egy szóval.

(#47) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Mi is szoktunk ezzel poénkodni, hogy pl nekem 3-es meg úgy az osztály nagyrészének 3-4-es és csak 1-nek ötös akkor "STRÉÉÉÉÉBEEEEEEER" de ő is röhög rajta és mi is, nem bántásból mondjuk.

Smoke & Torque

(#48) EczkE válasza RexMaximus (#42) üzenetére


EczkE
addikt

Na én is erre gondoltam, de persze vannak kivételek! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#49) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Sok a paraszt és irigyek Rád. Normális embereknél megszokott mellékhatás.

sweetlou6.wordpress.com

(#50) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Na kiből lesz a csicska mikor végez a sulival? Ki fogja jobban megállni a helyét az életben? Aki befásított, vagy aki ötöst kapot? Na ki is a csicska? ;]

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.