Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wlandroid


wlandroid
tag

:DD ;] :DD

(#2) QwErTy42 válasza wlandroid (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nem semmi.
Az Apple az uccsó negyedévben értékesített kb ennyi telefont. ;]

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) babkukta válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

Tudtam, h vki el fogja lőni ezt a beszólást! Gratulálok, ha már ott járunk, h Apple-t hasonlítunk Huaweihez! :R

Üdvözlettel, Tibi

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A felső kategóriás telefonjaik kiválóak, főleg az anyaghasználat példás, viszont én még mindig az erős, jól támogatott és megbízható Snapi processzorokat szeretném bennük látni, és tökéletesek lennének.

[ Szerkesztve ]

(#5) oszi666


oszi666
őstag

De meg mindig batar nagyok :(
Bar gondolom nem veletlenul nyilvan erre van foleg kereslet.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#6) QwErTy42 válasza babkukta (#3) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nem értelek, hogy ezzel mi a bajod.
Az Apple egyedül a felső kategóriás telefonjaival adott el majd annyit negyed év alatt, mint a Huawei, akinek szép számmal vannak készülékei az alsóbb szegmensekben is.

Annyira én nem esnék hanyatt ettől az eladástól.

Félreértés elkerülése végett nem szimpatizálok az almával sem.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) #86973952 válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


#86973952
törölt tag

Teljesen más értékesítési modellt követ az Apple. Náluk az év vége az erős az új készülék megjelenések miatt. A gyártók nagy többsége egész évben jön új készülékekkel.

A két cég pedig méretében és a piacon sem számít azonosnak. A lényege ennek az eladási növekedés volt, egy még bőven fejlődési ciklusban (még feltörekvőként) lévő márkától.

Még ha azonos mennyiségű készüléket is értékesítenének, akkor sem lehet összehasonlítani egy-egy negyedévet, vagy időszakot, csak egész évet.

[ Szerkesztve ]

(#8) janeszgol válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor tedd hozzá, hogy az Apple az eladott készülékeinek döntő többségét szolgáltatói részletfizetéssel adja el. Szép számokat henerált az Alma, de legyünk korrektek.

Ráadásul az Apple mindenhol elismert.Szomorú lenne, ha nem vezetné az eladásokat. Ezzel szemben a Huawei ha jól tudom még mindig ki van tiltva Amerikából (megfigyelési botrány). Ráadásul ezzel a névvel, hogy Huawei, még nem rég vannak a nemzetközi piacokon. Hiszen előtte se egy zenelejátszót, se semmit nem gyártottak, szemben az almával, akik évtizedek óta szereplenek. (Van rá egy ezresem, hogy az alma vásárlások 70-80%-a csak azért van, mert apple a logó.)

Szerintem a 75 milliós szám nem rossz. Egy kínai, bizony rossz hangzású márkától főleg jó. (Viszont a Samsung egy-két negyedévben ad el ennyi Galaxy S "aktuális" telefont.)

(#9) no more válasza janeszgol (#8) üzenetére


no more
addikt

Ott a pont. Ezek a számok teljesen jók.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Hinnye, az még gombóc fagyiból is sok...

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) no more válasza moleculez (#10) üzenetére


no more
addikt

Naaa! Felesben megoldjuk! :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#12) Freiherr


Freiherr
őstag

"138 millió készüléket szállítottak le 2014-ben, ami 7,8 százalékos éves növekedést jelent. Ebből 75 millió készülék a Huawei okostelefonjaiból fogyott"
Ezt csak én nem értem?63 millió-val mi van,készleten van,csak nincs eladva?

XXX

(#13) malomkaorm válasza Freiherr (#12) üzenetére


malomkaorm
tag

Ezen nekem is fennakadt a szemem.

Üdv.: Dani

(#14) janeszgol válasza Freiherr (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Is, meg Honorként is van telefonja a Huawei-nek.

(#15) Sercli válasza Freiherr (#12) üzenetére


Sercli
újonc

Mivel nem csak telefont gyártanak/adnak el.. hanem pl Modemeket is.. ezért van a 63millió difi

(#16) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Korrekt, a felső és felsőközépkategóriás telefonjaik nagyon jók :)

Finn the human

(#17) Semm1 válasza Freiherr (#12) üzenetére


Semm1
tag

138 millióból 75 millió az okostelefon, a többi butafon. ;)

(#18) monti0222w válasza Mr.Silkó (#4) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig megbarátkozhatnál velük, mert jók, és egyre jobbak lesznek, nem világverők, de lehetnek majd! :K

(#19) Lecs@


Lecs@
addikt

Lesz ez még több is ! Bármelyiknél jobb most ! :C

512 GB

(#20) #16820480 válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

És az Apple mondjuk mennyi hálózati berendezést vagy modemet ad el negyedévente? Csak mert a telefonok még mindig cask egy kiegészítő ágazat a Huaweinél, igazából 2013/14-ben kezdtek el komolyabban foglalkozni vele, de a fő bevételi forrás továbbra is a hálózati berendezések lesznek.

(#21) munnergep válasza #16820480 (#20) üzenetére


munnergep
senior tag

Telefonról vagy hálózati eszközről szól a cikk?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#22) #16820480 válasza munnergep (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Huaweiről szólt a cikk vagy Appleről?

(#23) no more válasza #16820480 (#20) üzenetére


no more
addikt

Ha gyártana nekik a Samsung... ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Hajrá hajrá igy tovább.Jol össze kapta magát a Huawei,
Soha nem volt még ilyen jó és szép telóm mind a P7.
Grat nekik.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#25) munnergep válasza #16820480 (#22) üzenetére


munnergep
senior tag

Pont ezért nem értem, hogy hogy jön ide az Apple?

Ja bocs, most látom, hogy mire válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#26) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Lassan komolyan kell venni őket. Nem járnak rossz úton. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#27) #86973952 válasza #16820480 (#20) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt sokan nem látják. Huawei nem a mobilos, tabos üzletágból indult. Egyébként én is erre az időre szoktam datálni, hogy tényleg elkezdtek foglalkozni ezzel az üzletággal. Az egy dolog, hogy előtte volt már jó készülékük, de a szoftveres támogatást tényleg csak ettől az időszaktól kezdték el rendesen felvezetni.

Annak idején a P1 egy nagyon korrekt gép volt már, csak szinte senki nem ismerte. Vagy ott volt a Mate (1), ami nekem nem volt a személyes kedvencem. Aztán P2 -vel, meg Mate 2 -vel szépen elkerülték többek között Magyarországot is. Ennek is részben meg volt az oka.

Én csak azt sajnálom, hogy azt a dizájnt, amit P6 -tal elkezdtek (illetve néhány modellnél tartottak, fejlesztettek), azt P7 -tel be is fejezték. Pedig szerintem nagyon ott van. Nem képek alapján, hanem kézben tartva, személyesen tapasztalva. Mate 7 vagy a G7 is szép készülék, de valahogy az előző dizájn szerintem ütősebb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.