Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Várható árcsökkenés még a 6s széria megjelenése előtt?

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Meanwhile: [link]

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

"Az Iphone-ok nem fognak már fogyni" (sok okostojás a fórumon anno)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) 407


407
tag

Nem csodálkoznék a számokon....Aktuális samsung csúcsmodellről váltottunk 4 en is a társaságunkból,köszönhető a nagyobb kijelzőnek.Arról nem is beszélve,hogy első apple felhasználóként nap mint nap leesik az állunk a rendszer stabilitása miatt.Szerintem vannak még jópáran ìgy a nagyvilágban....

(#5) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ma megérkezett az én I6-om is, feleségemtől kaptam és már át is vette... már cak holnap a simet kell egyel kisebbre alakítani...

(#6) anulu


anulu
félisten

szombat óta én is boldog i6 (16GB) tulaj vagyok. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) tothmaxy182 válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ezt én is linkelni akartam, csak vártam a megfelelő hírt, ahova besuvaszthatom...... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#8) csordas11 válasza 407 (#4) üzenetére


csordas11
aktív tag

A régi Iphone tulajoknak is leesik az álla a rendszer stabilitásától a fórumhozzászólások alapján, ja nem pozitív értelemben.

(#9) INGJOKE válasza csordas11 (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én I4-ről váltok pár nap múlva lesz visszajelzés az I6-ról+az ios 8-ról...

(#10) Csapoati válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat igen, a Samsungnak nincs olyan huseges (fanatikus?) vasarlotabora, mint az Apple-nek, Kinaban meg a Xiaomi leutotte oket a sokkal jobb ar/ertek aranyu telefonjaival. Az Alma rekordja meg szerintem elore boritekolhato volt, en a jovo, illetve a 2 ev mulva ugyanekkori negyedevekre leszek kivancsi, mert addigra lezarul a 4,7/5,5"-ra valo atallas a felhasznaloknal. Addigra ki kell valami tutit talalniuk megint.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) UFC válasza Csapoati (#10) üzenetére


UFC
aktív tag

Most jönni fog majd a 6s jobb kamerával és 2GB RAM-al illetve az iPad Air 2-ben található erősebb processzorral. 2 év múlva meg hogy mi lesz... hát jó kérdés.

Lehet hogy addigra a 8"-os telefon lesz a divat, aztán az is lehet hogy megint mindenki elkezd visszatérni a kisebb modellekre sose lehet tudni.

Viszont ha csak azt nézed hogy a mostani Apple felhasználok két év múlva is elégedettek az Apple termékeivel akkor maradnak annál ami jól bevált és akkor 2 év múlva is maradnak ezek az eladások.

Az Apple annyival van és lesz előrébb hogy ő egy egyedi rendszert kínál. Aki IOS-t szereti kedveli vagy csak azt szeretne annak csak az iPhone jöhet szóba. Míg androidnál ott van a rengeteg gyártó és tudnak válogatni. Androidos telókon belül sokkal nagyobb a harc. De ez csak az én meglátásom.

[ Szerkesztve ]

(#12) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ez a hír szólhatna úgy is, hogy "Ebben az évben 71,5millió ember agyát tudta kimosni az Apple." :DDD :C

(#13) fordfairlane válasza Csapoati (#10) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem arról van szó, hogy az S5 nem sokban különbözik az S4-tól, másrészt ott van még a Note is. Ráadásul a kommentek között olvasom, hogy érkezik valami S5+ a Samutól?

x gon' give it to ya

(#14) fordfairlane válasza Cingáriusz (#12) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez most tényleg humor volt? Már az óvodai homokozóban is büntetés jár az ilyen szar poénokért.

x gon' give it to ya

(#15) tDr1v3r válasza INGJOKE (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én nemrég vettem egy i5-öt hogy kipróbáljam a rendszert, de elég meh... van ami jól néz ki a rendszerben de az összkép marhára nem áll össze nálam. Meg nem is egészen smooth... de az 5s se sokkal jobb ahogy próbálgattam haveri körben lévőt.

De a hatosok nem rosszak, ma a Telekomnál pont fogdostam őket, csak a hátlap kinézete borzalmas alul-felül a csíkokkal. Pedig elől annyira jól áll neki a hajlított üveg, meg a két pici csík... csak a hátlap ocsmány szvsz.

(#12) Cingáriusz: Gratulálok, jár a keksz.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16) Oppenheimer válasza fordfairlane (#14) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha a moderátorok adnának a fórum színvonalára, az ilyen tagokat legalább 1 hét pihenőre küldenék. 3 csapás elve alapján meg perma bant osztanának.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17) INGJOKE válasza tDr1v3r (#15) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel én területi képviselőként dolgozok és az autóba, meg zsebbe nem lehet csak úgy betenni, így nekem mindig tokban van, szóval hogy milyen a hátlapja pont nem érdekel... :)

(#18) Router válasza fordfairlane (#14) üzenetére


Router
őstag

Pedig én jót röhögtem rajta. :C

www.reballing.hu/forum

(#19) Elpresidente válasza Cingáriusz (#12) üzenetére


Elpresidente
tag

Akkor nekem most lenne egy kérdésem. Azokat a vásárlókat, akik a megjelenéskor megveszik a csúcs android telefont (gyártó most mindegy), annak ismeretében, hogy ezeknek az ára pár hónap alatt esni fog, őket minek neveznéd? Ha már az összes Apple felhasználót az agymosott kategóriába soroltad...

Xbox gamertag: goserHU

(#20) Zolik


Zolik
senior tag

Én továbbra is úgy látom hogy az apple jobbs örökségéből él. De abból nagyon jól.
Valószínű ha elkezdenének samsung módjára évi 7-8 új modellt kiadni elszállna a varázs és egyen telefonná válna így csökkenne az érdeklődés is.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#21) fordfairlane válasza Zolik (#20) üzenetére


fordfairlane
veterán

Valószínű ha elkezdenének samsung módjára évi 7-8 új modellt kiadni elszállna a varázs és egyen telefonná válna így csökkenne az érdeklődés is.

Ez nem Jobs örökség. A HTC sem ad ki ennyi modellt, és bár a SONY mostanában rákapcsolt, nekik is egy fokkal áttekinthetőbb a paletta, mint a Samsungnál. A Samsung meg annyi modellt ad ki, hogy gyakorlatilag házon belül is konkurál.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#22) Touch-ko válasza Zolik (#20) üzenetére


Touch-ko
őstag

` jobbs örökségéből él.`

---Jobs---

Nem hinnem. Ezek a termekek mar a Jobs utani idokbol szamrmaznak. Az iPad Air, iPhone6, Apple Watch, stb.

Valoszinuleg kanibalizalna az eladasait 7-8 modellel, ezt ok is tudjak. Nem az erdeklodes csokkenne, hanem a modellenkenti eladott darabszamok. Ergo valosznuleg ugyanannyit, vagy tobbet adnanak el, de a modellekbol kulon-kulon kevesebbet. Ezert nincs 21 fele modelljuk evente. A Samsung ennek a 21-nek a 4-szereset dobja piacra. Meg is van az eredmenye. Katyvasz.

(#23) Touch-ko válasza Elpresidente (#19) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ez lehetne a 40 millios kerdes a TV-ben :)

(#24) joey04 válasza Zolik (#20) üzenetére


joey04
titán

Rosszul látod

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Pearce válasza Cingáriusz (#12) üzenetére


Pearce
aktív tag

Igen, hát végülis a Samsung nem csinálja ezt...vagy várjál...ja de.

(#26) Cathulhu válasza Csapoati (#10) üzenetére


Cathulhu
addikt

Oszinten nem tudom, hogy egy-egy regi apple felhasznalo mennyire elegedett az ujabb es ujabb iPhone iteraciokkal, de en pl os Samsungos voltam, de az S2 utan szep lassan olyan melyre sullyedtek a szememben, hogy mar a valtaskor nem is voltak szamomra alternativa. Evek ota jott az egyre nagyobb kulso nyomas a megujulasra, lesz@rtak, dolt a penz igy is, ez bosszulta meg most magat. Rajuk is fert egy jo nagy pofon, majd eszhezternek, nem feltem en oket, az uj Note pl mar nekem is tetszik (ujra).

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#27) janeszgol válasza Zolik (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Nézd. Steve Jobs hosszú ideig irányította az Apple-t. Formálta a céget, a termékeket, meg az embereket. Ezt nem lehet 1-2 év alatt elhagyni. És lehet nem is akarják. Ha ez működik, akkor miért ne csinálnák?

Legyenek lyanok, mint a HTC? Már ezerszer átformálta magát, azt se tudják, mit miért csinálnak. Még a flagshipjük sem megy úgy, mint a többieknek. Igaz nem panaszkodhatnak.
Pedig anno a HTC az egyenlő volt a prémiummal.
De említhetném a Sonyt is akár.

(#28) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ügyes Apple, meg kell hagyni. Akit sikerült egyszer "beszippantania" az OS X-iOS-endszerbe, és megtapasztalta annak a kényelmét, annak más rendszerű telefon már nem igazán alternatíva. Ebben csak a Microsoft tudna versenytársat csinálni a Windows-ökoszisztémával, de azok meg fájdalmasan bénák e téren.

Nem a lényeg a fontos.

(#29) HKorn


HKorn
addikt

ehhez képest a WP az eddigi 50 milliós eladásaival mennyire eltörpül... hihetetlen.

mondjuk úgy nézem hogy a Samu kárára (is) növelték az eladásaikat.

Run&Ride

(#30) tomboy0013 válasza dreamdancer (#28) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én használtam egy iPad minit közel fél évig és nem sikerült beszippantania. Az iTunes és az autocorrection olyan szinten kikészített ez idő alatt(meg az akadozó iOS7) hogy már sokszor a hajam téptem. Inkább átpártoltam a Windows-ra és azóta öröm van és boldogság. Én nem érzem fájdalmasan bénának ellenben iOS-t a zártsága miatt igen.
Az iPhone-okról meg az a véleményem, hogy az 5S egy szép telefon volt, de a 6-os változat nekem nem jött be külsőre. Fele annyira sem tűnik minőséginek mint az elődje. Olyan kis csajos, a 7-es verzió talán férfiasabb lesz. Egyébként grat az Apple-nek az eladások miatt, nagyon ügyesen csinálják.

(#31) Blyan válasza turikoczka (#1) üzenetére


Blyan
félisten

Már a kérdés is hülyeség. Sosem volt hivatalos árcsökkenés az aktuális modell utódjának megérkezése előtt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) HarleyCustom válasza dreamdancer (#28) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tapasztalatból mondom,"beszippantott" az iOS,de a Windows is.Mindkét os-ből kijutott bőven,nem rosszabb az egyik a másiknál. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#33) turikoczka válasza Blyan (#31) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Azért kérdeztem mert nem tudom :) Köszi!

(#34) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jó terméknek nem kell marketing. Ja de kell. Ez is csak egy Apple reklám. :D
Persze ettől még jó a telefon.
Jól csinálják. Marketinget legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#35) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Szép szám. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Sok mindent lehet mondani, de hogy nem kelendő azt nem! :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) TeeJay


TeeJay
félisten

ebből hány millió fog meghajlani? :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#38) INGJOKE válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem tudom miről beszélsz... csajos telefon? A kijelzője igaz csak 4,7", de maga telefon méret egy 5,2"-nak felel meg az nem hívnám csajosnak, még aranyszínben sem... nekem tegnap megjött a telefon, ma megyek a microsimet vágatni és már csapatom is... gyönyörűen néz ki... mindenkinek ajánlom aki gondolkodik rajta... a space gray gyönyörű... :)

(#39) FearTomi


FearTomi
őstag

A Samsung mindig elfelejti, hogy egy Samsung felhasználó nem fogja feltétlenül lecserélni a telefonját, csak azért, mert növekedett a típus szám egyel. Amúgy tényleg rohadt stabil az iOS. Viszont egyre több ismerősöm panaszkodik, hogy jócskán van benne bug. Ez mennyire igaz?

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#40) Cyberpunk válasza TeeJay (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te trollkodj! :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) anulu válasza INGJOKE (#38) üzenetére


anulu
félisten

"a space gray gyönyörű..."

:K

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) tomboy0013 válasza INGJOKE (#38) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem a lekerekített finom formáival és kis súlyával nőiesnek mondható. Nekem nagyon nem jön be a 6-os nemtudok mit csinálni :) Kicsit olyan szappantartós is lett a hátulja, szerintem az 5S mérföldekkel jobban néz ki, egyébként a kijelzőméret alapján meg nem lehet rangsorolni hogy csajos vagy sem meg szín alapján sem, max ha babarózsaszín a teló. Legalábbis nekem a 2 legjobb csaj ismerősömnek pont G2 meg G3 van ami nagyobb mint az én 930-am.

(#43) Baggins86 válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Csak félve kérdezem, hogy a WP mennyivel "nyíltabb" rendszer mint az iOS...

(#44) Cyberpunk válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tehát akkor minden Samsung nőies? :) Ha pink lenne, vagy virág mintás még igazat is adnék, van aki szerint a fehér mobil is az, na de a forma. Menyi szép kerek ívű sportkocsi van, és azokra érdemes mód nem szokás női jelzőt húzni. Ezek a mobilok uniszexek. Felesleges bizonygatni mást. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) tomboy0013 válasza Baggins86 (#43) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát mondjuk annyival, hogyha rádugom bármelyik számtógépre nem kell iTunest telepítenem meg szerencsétlenkedni vele ha csak pl képeket akarok átmásolni telefonról, megoldható ilyen dolgok nélkül is, ami kényelmesebbé és gyorsabbá teszi a gépekkel való csatlakozást. Az iTunes a legborzalmasabb dolog az Apple-nél. Mikor Minit haszáltam rengeteg időt vett igénybe mire rájöttem mit hogyan kell benne csinálni, véletlenül leszinkronizálja a semmit és törli a telefon vagy tablet tartalmát meg egyebek.

Cyberpunk: Rátapintottál a lényegre, szerintem a Samuk ma már a kis szabbanartó alakjukkal és finom vonalvezetésükkel eég csajos telók. A sportkocsi meg a telefon vonalai között azért van némi különbség, olyan ez mint az almát összehasonlítani a kígyóval :D Egyébként én sekinek nem akarok senkit megmagyarázni ez az én véleméyem, nekem nem tetszik és szerintem nőies formája van. Bárki bármit ír nem fog változni a véleményem ahogyan a tiétek sem. Úgyhogy erről ennyit ;)

[ Szerkesztve ]

(#46) anulu válasza tomboy0013 (#45) üzenetére


anulu
félisten

rossz példa: pont a képeknél nem kell itunes :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) Cyberpunk válasza tomboy0013 (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem 10 emberből 9-nél nem nőies a szifon, és ízlés dolga. Ettől még nem lesz rossz, mert neked az. :D Lehet nem elég macsó, nos ok vesznek baltával faragott dizájnt. ;)

A képek esete jól mutatja, hogy nem sok közöd volt még az iOS-hez. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Danny750 válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


Danny750
őstag

Élőben láttad mar??
Előttem az i5 és az i6 és utóbbi mérföldekkel szebb és jobb kézben tartani ;)
Gyönyörűek a lekerekített sarkok
(Pedig képeken nekem sem jött be ennyire )

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#49) Touch-ko válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


Touch-ko
őstag

A lekerekitett forma nagyon szep. Foleg, ahogy az uvegnel oldottak meg. Az iPhone5/S is szep, de az iPhone 6 mellett szerintem tul reginek tunik.

Sajat velemenyem szerint lehetett volna kicsit vastagabb is.
Az egyeduli szin, amiben nekem nem tetszik, az a white-Silver.
A Space gray valamint a White/ Gold nagyon szepek lettek.

(#50) b.bone válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


b.bone
senior tag

Úgy bírom amikor valaki részleteket ragad ki és azokon akadt fenn.
Lehet, hogy a képek szinkronizációjához pont nem kell iTunes, de a felsoroltak között ott volt a zene is. Azt meg azért tudjuk, hogy ahhoz nem árt. Ja és szmájli ide vagy oda. Nekem akkor is gorombának tűnt az utolsó mondatod. :N

Mindenestre szerintem is iTunes az IOS legnagyobb rákfenéje. Ezért cseréltem én is a 4S-em L930-ra.
Egyszerűen imádom, hogy F5-el copyzom a zenétket/filmeket direktbe.
Ugyanakkor ezzel kb. ki is merülnek az előnyök amik nekem származnak a WP-től. A hátrányokról nem írok, de akad bőven :DDD
Úgyhogy igyekszem minél előbb birka módjára növelni a 71.5 M-es eladást.

[ Szerkesztve ]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.