Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) afterburner_


afterburner_
őstag

Anno én nem tulajdonítottam nagy jelentősséget az oldalnak, amikor 2004-ben regisztraltam, sokaig nem is jártam a forumba mert elhajtották az embert ha kérdezett valamit, vagy csak újonc létemre nem igazan komaltak :) de manapsag mar a mindennapjaim része! és örülök nagyon hogy van prohardware :DDD

jó írás! és jó visszaemlekezni;)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#2) Elmör


Elmör
senior tag

Gratula!
5 év nem kevés idő! :C
Én talán 2 éve ha regisztráltam, akkoriban eladni szerettem volna és valami véletlen folytán tévedtem a ph!-ra. Aztán utána sokáig nem is csináltam mást, csak olvasgattam, esetleg egy-két helyen kérdeztem. Az igazi nagy belendülés az 'nVidia Geforce-osok' klubjával kezdődött, azóta napotna benézek ha tehetem és az emberkék közül is ismerek párat már személyesen, de még mindig nem eleget! :K
Így lett az egyik kedvenc oldalam a Prohardver. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3) Nyugdíjas válasza afterburner_ (#1) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanm, hogy legalább az oldal nevét le tudhatnád irni ;]
De szerencsére nem vagyok az :P

Oliverda: Grat. "öreg" :C

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4) kisninja


kisninja
őstag

Grat az időhöz :C
én 16 nap mulva leszek 5 éves itt :P

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#5) zsiga667


zsiga667
addikt

Jép, pont egy hónappal regeltem korábban. És szintén Barton meg NF7-S... :D
Fura hogy már 5 éve volt...

(#6) bzoley


bzoley
veterán

Hmm, úgy látom itt még semmi keresnivalóm :)
Másfél hónap múlva visszanézek.
Grat a nagycsoportosoknak :D

(#7) DarkByte


DarkByte
addikt

Most pedig jöhetnek az "ez miért került címlapra" hozzászólások. ;]
Na jó csak vicceltem. :)

(#8) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát ha nem lenne a PH! fóruma meg a PH! tesztek lehet hw téren még mindig sík hülye lennék :)
Sokat köszönhetek az oldalnak és a lapcsalád többi tagjának is. Más, a témával foglalkozó oldalakat ritkán szoktam olvasni.

(#9) proof88 válasza infectedmann (#8) üzenetére


proof88
addikt

Ez így van! Régebben a Tomshardware-en olvastam sokat és morcos voltam, hogy nem volt magyar lap, de mint később kiderült, volt csak nem tudtam róla (most nem a .hu-s változatára gondolok, hanem a PH!-ra). Jó, tudom hogy van más oldal is, de a PH! tetszik a legjobban.
Egyébként Oliverda, látszik hogy megváltozál (Hi ALL!, meg a :-) smilé). További jó PH!-zást meg minden, remélem egyszer én is leszek itt 5 éves. :D

(#10) M.W.H


M.W.H
aktív tag

2003 ban vettem énis nf-et igaz akkor csak satamentes jutott nekem a butábbik de szükvolt a tárca és a barton se jött le a polcrol csak egy tbred:D de nembaj:D mondjuk sikerszéria volt ez a nf7. én akkoriba csak ph-t olvastam havernál ott találtam az abit nf7 cikkre és ezért vettem. sajnos nekem netem csak egyéve lett mert rossz környéken laktam igy egyéve van netem vagyis egyéve reggeltem ide:S
Amire kiváncsi vagyok sikerült e elérni a tuningcsucsot? nekem 1,66ghz rol sikerült 2,2 ig huzni márkás 400 as ramokkal tehát épp a legolcsobb ramokkal de latencyre nem is figyeltem akkoriba csak méregettem mindig 3d markt 2001 el hogy milyenek az értékei az agyonhuzott gf 2 ti vel:D méég mindig fentvan a régi monitoromon az hogy fsb 176 a feszültségre már nememlékszem:D de rajtavan azis de asszem 1,75v ra löttem be josokáig használtam igy nemvolt semmi baj vele:D

uh nosztalgia elkapott engem is:D
Grat az iráshoz nekem tetszett

szerk: az elsö nf7emen tönkretettem egyhonapos korába, tuningal a biost valahogy. de bluefish joarc volt és kicserélte igaz egyhonap után mentem a nyakukra de meglett

[ Szerkesztve ]

Mad W. Highflyer

(#11) Sotho


Sotho
őstag

Kb 2001 végefele óta olvasgatok itt akkortájt még sötétbarana volt, (kinézetről nem mentett valaki?)
volt vendég titulus ez a fej társult hozzá, később aztán egy új forummotor kicsillagozta a csúnya szavak közül a legelterjedtebeket, lett is meglepetés a fejhallgató-hangfal topikokban :). Ezek ugrottak be most hirtelen. :) Meg az hogy kevesen voltunk.

És persze: ->->

[ Szerkesztve ]

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Gratula az öregkorhoz! :)
Én úgy voltam vele, hogy 2-3 évig csak olvasgattam, aztán regisztráltam csak. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) kavicssli


kavicssli
addikt

Wow! a mindjárt megnézem hogy nekem mi volt az első hsz-om! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15) gerlaip válasza kavicssli (#14) üzenetére


gerlaip
addikt

Én is akkoriban kezdtem, és az első függőséget okozó topik a Geforce Ti 4200-ashoz kapcsolódott. Alvin, Loretto, Monya, és még más ősarcok Engusz, Volkovy írogattak az elején...

Az a topik ugyan csak 2004 elején indult, de amikor a kártyámat vettem, 2002 végén, 2003 elején már olvasgattam az oldalt, de nem nagyon mertem írni eleinte, látva, hogy torkolnak le mindenkit ha balf@szságot írt... :DDD

Jut eszembe, hogy lehet megkeresni az ember első hozzászólását? Vagy sikerült 5 év után is balf@szságot kérdezni? :))

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#16) PH-User


PH-User
addikt

Gratulálok. :R És persze azoknak is, akiknek most lesz vagy már vannak is 5 éve regelve. :C

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#17) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Az igen! 5év az szép idő, grat hozzá :C

(#18) direwolf


direwolf
őstag

Üdv gyerekek! Ha már buli van, csatlakozom a 7 évemmel :B

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#19) O_L_I


O_L_I
őstag

:R :R
Kb két hónap "korkülömbség" van köztünk kedves kolléga :C

(#20) Zotya84 válasza zsiga667 (#5) üzenetére


Zotya84
őstag

Én kettő, és szintén NF-S, csak nekem S2G és szorzólockos Barton 2500+, amit 10 perc után föltettem 400-s FSB-re, és a mai napig úgy szolgál fater gépében. (Bár én azt csak egy évvel később vettem...) Ráadásul a ClockGen nevű progival simán és kényelmesen vissza tudtam húzni win alól 166-ra és 133-ra is (2500+ és 1900+ nak mutatta olyankor magát), ha csak éjszakai töltésre kellett, csak azt sajnáltam, hogy a 100-s FSB-nél kiakadt mindig. Így a downclockom nem volt tökéletes. :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#21) _AnTi_


_AnTi_
tag

Ejha, mennyi itt az 5 éves kollége! Szerény személyem is karácsonykor tölti be ezt a kort, és mint itt sokaknak, itt is megvolt az NF-7 és a Barton.

Igaz, nem sok hozzászólásom van, de rendszeres, napi olvasója vagyok az oldalnak, és a fórumoknak!

Csak így tovább PH!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#22) atee


atee
őstag

Na kiváncsiságból megnéztem én is :D

2002-01-04 01:54, azaz 2525 napja ― tag

Kicsit meglepődtem, hogy milyen régen regisztráltam.

D-day 2002-01-04 01:54

(#23) ngabor2


ngabor2
nagyúr

látszólag már én is több, mint 5 éve itt vagyok :D (valójában csak 4,5...)

(#24) Oliverda


Oliverda
félisten

Köszönöm a kommenteket! Úgy látom beindult a nosztalgia nagyüzemben. :D Az NF7 + Barton sokaknak volt konfig alap akkoriban. :)

Időközben felhomályosítottak hogy nem az volt az első hozzászólásom amit én annak hittem, ezt javítottam.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25) Thrawn válasza Oliverda (#24) üzenetére


Thrawn
félisten

NF7+Barton rulez, nekem is volt :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26) NoLF válasza Oliverda (#24) üzenetére


NoLF
addikt

nekem még van 24 napom az 5 éves évfordulóig :)

viszont kilógok a sorból, én a bartont ASUS A7V8X, azután A7N8X-X, végül legsikeresebben az A7N8X-E deluxe lapommal hajtottam, Abitra már nem bíztam a hardvereimet akkoriban.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27) Oliverda válasza Thrawn (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

Nocsak. :D

Jobban belegondolva, lehet hogyha pöccre ment volna minden tuning úgy ahogy én azt a vásárlás előtt elképzeltem akkor most nem itt hanem a HWSW-n írogatnék, és az ottani cikkeket olvasnám. Huhh...belegondolni is szörnyű. :D

NoLF: Rá egy éve kb. nekem is lett A7N8X-E deluxe lapom de nem azért mert az Abit-ot cseréltem, hanem egy komplett új gépet raktam össze magamnak mivel az előzőtt eladtam.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#28) Foglalt név válasza ngabor2 (#23) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én meg látszólag nem vagyok még itt öt éve, pedig de, sőt :D

Én duplán kilógok a sorból, mert KD7-em volt thoroughbred-el, ráadásul ez már a második konfigom volt itt a ph-n. Az elsőt nem árulom el, mert lelőnék egy poént ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Bezony, nekem is ilyen konfigom volt, bár én nem nézegetem sehol teszteket előtte( mivel nem neteztem ). Emlékszem a vizes bót szervízében 6-an álltunk, ebből 5 embernek ez a konfigja volt( beleértve a szerelő mukit is ) :DDD
Nekem soha egyetlen ram sem ment 400 MHz-en abban a lapban :F :O

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#30) atee válasza Oliverda (#27) üzenetére


atee
őstag

Tényleg a HWSW :) ott is tag voltam, de elvesztettem a regem és nem tudták vissza adni.
Ezért jártam után ide többet.

D-day 2002-01-04 01:54

(#31) Puma K válasza infectedmann (#8) üzenetére


Puma K
veterán

Kb én is :DDD
PH! powa!

Oliverda: Igazán drakulálok( ;] ) ehhez a szép hosszú ideje tartó tagsághoz! :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32) ttt1


ttt1
őstag

Hu én is elmultam már 5 éves :)

(#33) Sidaries


Sidaries
őstag

Fú én is de régi vagyok már. Hét éve a PH a főoldalam. És ez volt az egyik első topikom. :)
SETI
Egész sikeres lett.

És ami sokat változott, hogy akkor még az ilyen témák is teljesen természetesek voltak:
Beszélgetés

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#34) ]Phobos[ válasza ttt1 (#32) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Jó neked ;] :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#35) twollah


twollah
nagyúr

2009 marciusaban leszek 6 eves az oldalon.

Oliverda a hatad kozepere kivansz?

(#36) Oliverda válasza twollah (#35) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem. :) Ezt mégis miből gondoltad?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37) twollah válasza Oliverda (#36) üzenetére


twollah
nagyúr

A francba, akkor meg dolgoznom kell rajta.

(#38) 7


7
addikt

En meg csak olvaso voltam egy jo ideig, es a Logout miatt dontottem vegul a regisztracio mellett, ugyhogy meg relative friss tag vagyok. :)

@kavicssli: 1. hsz-ed

@gerlaip: 1. hsz-ed

:)

(#39) Goose-T válasza afterburner_ (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Hát, akárhogy is számolom, 2004 óta még nem telt el öt év, neked hogy jött ez ki? ;]

Pont egy hete volt a hatéves évfordulóm.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#40) Cadal


Cadal
őstag

Hi! Habár az 5 év nekem még messze van, de az Abit Nf7-s nekem is megvolt 2500+ bartonnal. 2200Mhz volt amin, még boot-olt, de onnan már nem ment tovább . Pedig ha tudtam volna, hogy itt a PH-n mennyit segítettetek volna... No mindegy, most már "okosabb" vagyok, köszönhető Nektek. És grat Oliverdának is, érdemes odafigyelni rá, pláne akkor ha nem vitatkozik! :DDD :R

(#41) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Rovid volt... Pedig de jo iras ... :R

I humbly and respectfully decline™

(#42) Geffry


Geffry
aktív tag

Isten éltesse az AMD rajongó szülinapost :K

Én nagyon sokáig csak olvasgattam a PH-t mert, hogy őszinte legyek, baromi lusta vagyok bárhol regisztrálni... de aztán nem egészen két éve mégis megfordult a világ és ezt egy percig se bánom, ahogy az ünnepelt is mondta vannak nagyon remek emberek akik miatt minden szinten megérte ill természetesen vannak olyanok is akik...ööö... kevésbé nyerték el a szimpátiám :)

A szüleimnél állomásozó gépem nekem is egy 2500+ Barton@3200+ Epox 8RDA3+al a feneke alatt és épp most cseréltem az FX5900at 6600GT-re benne :D kemény kis cuccok voltak azok, bár mai napig sok téren megállja a helyét a vas.

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#43) ArchElf


ArchElf
addikt

Pff... nekem 6 és fél év. Ha belegondolok, mi minden történt ennyi idő alatt:
Házasság, kislányom, egy lakás, két kocsi, három munkahely :)
Kész történelem. Első emlékeim egyike innen az első PH! találkozó a Szent Jupátban; nem is olyan rég emlegettem egy másik topicban.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#44) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

26-án leszek 5 éves, szinén Barton + NF-S kombóm volt akkoriban :)

...csak én vagyok helikopter?

(#45) JoHnni


JoHnni
senior tag

pontosan egy hónap és én is 5éve leszek már itt :DD

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#46) Slax


Slax
senior tag

Hm, öt és fél év. Elképesztő. Remélem, ennyi időt még leszek.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#47) Oliverda válasza ArchElf (#43) üzenetére


Oliverda
félisten

Én is belegondoltam miközben ezt írkáltam, és bár az én esetemben kissé eltérő az eseménysor, de a kész történelemben egyetértek. :)

Úgy látom időszerű lenne megnyitni az 5 éven felüliek OFFolós topikját is. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48) Móci


Móci
addikt

Én meg pár nappal regeltem korábban. :D
Mehetek gyertyát fújni én is asszem... neked meg gratula, szép kor ez! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49) ngabor2 válasza ArchElf (#43) üzenetére


ngabor2
nagyúr

első (közösségi) emlék? az 1. ph-tábor. iszonyú spontán volt, először én se hittem, hogy el tudok menni. aztán összejött. az ottani légkör hozta aztán azt, hogy azóta keményen benne vagyok a szervezésükben. jövőre lesz az ötödik...

(#50) Varoz


Varoz
őstag

Üdv. mindenkinek és gratula a korokhoz. Én csak 1 éve vagyok a PH-n(Egyszer én is leszek 5, mondjuk amíg lesz PH! addig tag leszek az biztos :C ), de előtte sokáig voltam olvasó csak aztán úgy döntöttem, hogy beregisztrálok eme remek közösségbe(és jól döntöttem! :R ).
Nálam még mindig dübörög egy 2500+-os Barton csak más lapban (MSi K7N2 Delta L). :DD
Bár most erősen tervezem új konfig vásárlását, de a Barton-os rendszer biztos marad. :D

Na még egyszer Üdv. mindenkinek: VaRoZ

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.