Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Ezek a repülő halak nagyon jók! :C

#tarcsad

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Az utolsó nagyon jó. :D

(#3) DigitXT


DigitXT
félisten

A halas kegyetlen!:C A többi is, csak az másképp.;]

(#4) tixem


tixem
addikt

Nálunk szaloncukrot, vagy mikuláscsomagot szokás tenni a cipőbe, csizmába, nem 10-20 ezer Forintos kütyüket. Sokszor még a karácsonyi ajándékok sem kerülnek ennyibe, nemhogy a mikulás ajándékok. Bár lehet én vagyok maradi, de olyat én még nem hallottam, hogy gyerek ilyen dolgokat kapjon Mikulásra. Meg is ette a fene ha igen.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#5) elefant válasza Yutani (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

a haltól kész vagyok énis. amióta először láttam, azóta be akarom passzírozni valahogy, és a Mikulás úr pont kapóra jött.

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azon a halason elgondolkodtam, év végén céges karácsonyi buli, sógornőm kisgyerekeinek születésnapi bulija... Csak honnan szerzek otthonra héliumot? :D

elefant: Kell minden gyereknek egy, és tudnának kergetőzni. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) elefant válasza macilaci78 (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

azt írták a webshopokban, hogy a virágosoknál elvileg lehet kapni.
egyébként énis elgondolkodtam rajta, ez eléggé bombázó ajándéknak tűnik.

(#8) kromatika


kromatika
veterán

A hal jó pofa.Köszi.

(#9) idioty


idioty
tag

Nekünk van itthon ilyen hal, nem tudom melyik változata. De kettő is. Egyik bontatlan, másik bontott. Két éve volt egy boltunk, ahol próbáltunk árulni ilyet, de senki soha nem vett tőlünk, pedig volt amikor 3-mat is reptettünk egyszerre egy nevesebb áruház pénztáránál 2 éve karácsonykor...
Így hogy volt nálunk, tudom a hélium a legnagyobb hátránya ezeknek. Nagyon drága. És nem beszélve arról, hogy lassan eltűnik a hélium ezekből a halakból és utána kell tölteni. Persze nem olyan gyakran, de nem tart örökké. Másik hátránya a távirányító. két különböző fajtával találkoztam, egyik szinte tökéletes volt, míg a másik csak akkor volt hajlandó működni, ha tökéletesen felé irányítottuk a távirányítót, ami kellemetlen volt (infrás volt).
Szóval nem az alap ára a drága, hanem a hélium hozzá. 2 éve nem vettünk hozzá egyszer sem. :)

vót de egyelőre nincs

(#10) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Emberek ennyit költenek mikulásra? Dió, mandarin, szaloncukor, egy-két csoki már nem menő? Mi még karácsonykor sem megyünk 10.000 Ft fölé, ne erről szóljon már ez az "ünnep". :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) Borzoló


Borzoló
senior tag

Micsoda cuccok!? :)

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#12) tixem válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


tixem
addikt

Na, azt hittem már egyedül maradok a véleményemmel.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#13) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Egyébként a hal nincs linkelve, keresni kell.
De lehet, hogy megéri a keresgélés: ebayen 23USD szállítással, alit még nem néztem...
[így héliummal együtt is megáll 10e-ből szerintem.]

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#14) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dió = földimogyoró... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) guftabi96 válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


guftabi96
addikt

Óóó még ha csak ezek.. :D Annyi gyereket látok vergődni ilyenkor a bevásárlóközpontokban telefonok, konzolok stb után, hogy alig hiszek a szememnek.
Mi, amikor gyerekek voltunk, akkor kaptunk egy kis csomagot és cső. Mikulásra nem is tudom, hogy mit várnak. Vagyis tudom, csak nem értem :W

#KeepFightingMichael

(#16) oriic válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Mi még karácsonykor sem megyünk 10.000 Ft fölé, ne erről szóljon már ez az "ünnep""

Nagyon sokaknak még ennyi sem jut. Mindenki annyit költ amennyit akar, felesleges ezen rágódni.

Live-Die-Respawn

(#17) sixpak válasza guftabi96 (#15) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nyilván nem jó, ha erről szól az ünnep, de az ember a lehetőségeihez képest próbál ilyenkor minél többet adni a gyerekeinek.
Nem állhatok oda eléjük, hogy ”figyu lányok, idén csak sport szeletet és kakasos nyalókát kaptok, mert én is azt kaptam annak idején.”
Már nem az a világ van....ettől még az ember átérezheti az ünnepek szépségét, ez független az ajándékokra fordított összegtől.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18) guftabi96 válasza sixpak (#17) üzenetére


guftabi96
addikt

Ez így igaz, de attól még nekem furcsa lesz, hogy mikuláskor egy 12 éves gyerek toporzékol a Media Markt közepén az iPhonért :)

#KeepFightingMichael

(#19) Kolondrum válasza tixem (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Reklámoznak. Átlátszó.
Amúgy meg jah!

(#20) elefant válasza Kolondrum (#19) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

pontosan mit reklámozunk?

(#21) oriic válasza elefant (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Mikulást. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Nagyon menő az a cápa!! :DD

Am nálunk is csomag szokott lenni édességgel nem ilyen elekteonikai cuccok.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.