Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NeAndrew


NeAndrew
csendes tag

Nem értem minek raknak bele ilyen paneleket, amúgy jócucc, kicsit drága :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) kromatika válasza NeAndrew (#1) üzenetére


kromatika
veterán

Szerintem is hülyeség.Sokkal jobb lenne mérsékeltebb áron full hd panellel.Elég lenne az is főleg ebben a méretben.

(#3) htc07


htc07
addikt

Régen volt egy olyan hp laptop, aminek nem így hátra hajtani lehetett a kijelzőjét, hanem tekergetni balra-jobbra. Szerintem az egy jobb megoldás volt.

(#4) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jó kis panel legalább részletesebben látom rajta a 360 nocsope-ot :DDD
Kicsit túlárazott, nem venném.

(#5) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Kivamcsi vagyok ez is olyan szutyok muanyag hazat kap-e majd mint a Pavilion x360-asok, ami az elso koccnal reccsen.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#6) ivana


ivana
Ármester

Ennek a kialakításnak wacom digitizerrel van értelme, egyébként semmi, tabként használhatatlan mert nehéz, notiként meg minek az érintés. Pl.: Thinkpad Yoga

(#7) tecsu


tecsu
addikt

Az a 360 fok, szerintem 180. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

X360? És az MS szó nélkül hagyta? :D

(#9) dabadab válasza tecsu (#7) üzenetére


dabadab
titán

Hááát... nem. :) Ha nagyon kukacoskodóak akarunk lenni, akkor kb. 355 fok, mert azért nem teljesen a kezdőhelyzetbe tér vissza, hanem a billentyűzet másik oldalára.

DRM is theft

(#10) tecsu válasza dabadab (#9) üzenetére


tecsu
addikt

Ja, bocs. Nem tudtam, hogy lehet hajtani. :-) Így már értem.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#11) Prof


Prof
addikt

Pedig tok egyszeru xy CEO stb. ezzel villoghat a masik CEO elott akinek csak FullHD-s van.

Errol szol premium kategoria, adott idoben prestige-t biztosit a tulajdonosanak megha az adott illeto azt se tudja mi a szamitogep akkor is ;]

Teljesen mindegy megha a ket egymas utan jovo ket termek total egyforma/atnevezes az egyikre 1-es a masikra mar 2-es van irva.

(#12) mepet válasza ivana (#6) üzenetére


mepet
addikt

"notiként meg minek az érintés"
Mert az király. A subnotebookoknál szuper az érintős kijelző. Észre sem veszed, és egy óra használat után sosem nyúlsz többet a touchpadhoz... Kényelmes, gyors, pontos. Pontosabban fogalmazva: kényelmesebb, gyorsabb és pontosabb, mint egy tapipad vagy egy pöcökegér.
Ha meg nem elég ez a gyorsaság/pontosság, akkor rádughatsz egy egeret, ugyanúgy, mint a nem érintős masináknál.
Akinek volt már érintős szubnotija (12-14col), az sosem vesz többet nem érintőset!

(#13) dabadab válasza mepet (#12) üzenetére


dabadab
titán

"kényelmesebb, gyorsabb és pontosabb, mint egy tapipad vagy egy pöcökegér."

Mondjuk a pöcökegér pont azért kényelmes, mert a haszálatához nem kell levenni a kezet a home row-ról, szóval ebben a tekintetben biztosan nem jobb az érintőképernyő (arról nem is beszélve, hogy amúgy is az agyamra megy, ha ujjlenyomatok vannak a képernyőn).

DRM is theft

(#14) mepet válasza dabadab (#13) üzenetére


mepet
addikt

Ebből a szempontból kényelmesebb a pöcökegér. Más szempontból vizsgálva viszont pöcökegérrel így néz ki egy kattintás: megkeresed a pöcökegeret az ujjaddal, odamozgatod a kurzort, ahova szeretnéd, majd kattintasz egy másik gomb megnyomása által egy másik ujjaddal. Míg a monitorra odanyúlsz, hozzáérsz és kész. Szerintem ez is egyfajta kényelem.

(#15) Wyco


Wyco
tag

De k...va USB3.1 ebben sincs...:/

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.