Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hátul mennyi lehet? Csak nem lesz kevesebb mint az elõlapi kamera. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) boncser


boncser
aktív tag

Na végre!! Lehet csücsöríteni 32 mpixelen.

(#3) Csapoati válasza boncser (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En a bor porusaira vagyok kivancsi. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) kriszpontaz válasza Csapoati (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Lefedi a 2cm vastag vakolat, azt nem fogod látni. ;]

(#5) atosan válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


atosan
addikt

Ekkora felbontásnál már a vakolat alá is belátni 😱

Maine coon

(#6) MK VII


MK VII
veterán

Na majd lehet nyomkodni a miteszereket a suliban földrajzórán.. :D
Mi a f@sznak 32mp-es előlapi kamera? Istenem.. Már tényleg nem tudják, hogy mivel rukkoljanak elő a telefon gyártók sem. Újdonság kell? Tegyünk egy 32mp kamerát a felhasználó arcába, majd fizet érte plusz x ezer forintot ,mert buta mint a segg...

(#7) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hangyaf*sznyi fizikai méretű szenzornál annyira felesleges ilyen számokkal dobálózni. Köze nem lesz a 32-höz, attól, hogy ráírják. Stackingelni meg bármelyik eszköz tud, program kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#8) Dinsdale


Dinsdale
tag

Valamivel be kell kerülni a hírekbe. Nem az a cél, hogy egy funkció vagy paraméter hasznos legyen, hanem, hogy el lehessen adni egy készüléket. Azért lássuk be, manapság nem könnyű kitűnni a sok majdnem egyforma telefon közül.

(#9) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na, ez is egy olyan parasztvakító "fejlesztés", ami nem csak teljesen felesleges és értelmetlen, de még a tárhelyet is pazarolja.

Nem a lényeg a fontos.

(#10) Csapoati válasza r3dsnake (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd elkezdik csokkenteni a kijelzok meretet, hogy az egyre nagyobb szelfikamerak elferjenek az elolapon. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Édes istenem,mi lesz a következő hülyeség? :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) r3dsnake válasza Csapoati (#10) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Távolság is kell a nagy szenzornál a lencse és a szenzor között így hiába tennének nagy lapocskát, nagy dudor is kéne hozzá.

(#13) no more


no more
addikt

Én már a 40MP-es Pureview szelfit várom.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) DaveJr


DaveJr
őstag

23 mpixeles képen csodálhatjuk, hogy mennyire kupis a lányok szobája :DDD

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#15) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Én eddig nem hittem el hogy tényleg ekkora pica van a szelfinek. Feleségemmel meg kellett nézni a Szürke 50 árnyalatát moziban. Én hevesen tiltakoztam ellene, de hát tudjuk a nőknél van az összes p*na, szóval nem volt mit tenni. Baktaunk fel a sorok között én nézem milyen lények nézik még ezt a "filmet", hár kétféle efektus volt: párok ahol a nők ugy várakoztak csillogó szemmel mint árucsere előtt a turkálónál, a faszik meg mint akit mindjárt visznek akasztani. Illetve voltak 2-6 fős női falkák, akik összebújva lőtték a szelfiket. Esküszöm úgy villogott a vakuktól a terem mint gusztus 20.-án a dunapart.

[ Szerkesztve ]

(#16) Halkow.


Halkow.
senior tag

Kellenek a jó képek az FBI-nak, mert egyre több a cyberbűnözés és a Francbook fenyegetőzés :))

(#17) Penguin95


Penguin95
senior tag

Mibe rá, hogy interpolál?

(#18) #06658560 válasza Csapoati (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Legalább itt se sírhat senki a nagy kijelzők miatt.

(#19) #03372544


#03372544
törölt tag

Ezzel már a véletlenül az éjjeliszekrényen hagyott vibrátor adatlapja is kiolvasható lesz.

(#20) Cucuska2


Cucuska2
őstag

És utána mobilról feltölti FB-re, hogy lenyomorítsa az egészet mondjuk 640x960-ra? Impozáns!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21) pakriksz


pakriksz
őstag

30 mpixel képzaj, 2 mpixel hasznos info. De legalább minden kép vagy 20 mega lesz :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#22) bepken


bepken
veterán

nincs is szebb egy serdülő tini arcbőrénél :D

hirtelen ezek a képek jutottak eszembe: [link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#23) MK VII válasza bepken (#22) üzenetére


MK VII
veterán

Jesszus... A negyedik képen az a ... őőő.... mi is? Lénylánydroid az mi? :D

(#24) judas13


judas13
addikt

64 megáig hozzám se szóljanak!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Persze aztán meg lehet letöltögetni a Bjutifulfész retusáló apppokat :D

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

megvárom, amíg belegyűrik a Hubble-t, aztán hazamegyek.
az a siralmas, hogy van erre igény...

#?*@&!

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem tudom elképzelni, hogy kinek faktor az, hogy legyen egy 32 megapixeles előlapi kamerája..

Finn the human

(#28) MK VII válasza Matada2.3 (#27) üzenetére


MK VII
veterán

Talán nekik? :D
Az emberi hülyeség határtalan... Indokolatlan véglény mind.. Selfibuzi emos suhancok magamutogatásból ötös,de emberileg nulla...

(#29) #06658560 válasza Matada2.3 (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

Normális képminőségre van igény- mikor nincs kit megkérni hogy lefotózza az embert adott helyen, pl.

(#30) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Őszinte leszek és nyers...

Mi a lóf**znak kell ez?Aki szelfit csinál az úgyis facebookra vagy instagramra dobja fel - oda meg fölösleges ekkora felbontás. Bár ez az egész szelfi dolog is túl van màr lihegve....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31) Xpredi01


Xpredi01
tag

Off: egy kicsit filozofikus a kérdésem, de; hova tovább mobilipar?
Már gyakorlatilag 2-3 éve elérkeztünk oda, hogy a mobilokban lévő hardver mindenre megfelelő képességgel és minőségben alkalmas LENNE. A gyártók gyakorlatilag szándékosan rosszul optimalizálnak, a frissítéseket elrontják vagy elhagyják, de összességében kénytelenek folyamatosan egyre alsóbb kategóriába vinni a minőséget.

Mi megy most? Értelmetlen "pöcsnövesztés";
- 2-4k felbontás mobilba
- 10 feletti megapixelek
- keskenyebb káva, lekerekített kijelző - igazából csak dizájn szempontból van jelentősége
- hardverfejlesztés a csillagos égig - optimalizálás helyett.

Ezt a luffit lassan csak a marketing és a vásárlói megtévesztések sorozata és persze a bekapcsolódó szélesebb piac képes tovább fújni.

bocs, lehet, hogy eretnekség itt ilyeneket irkálni

(#32) Speed® válasza dreamdancer (#9) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Igazi parasztvakítás akkor lesz, ha kerül mellé vaku is ;p

(#33) MK VII válasza Speed® (#32) üzenetére


MK VII
veterán

És hozzá egy örökös VIP tagság a szemészetre.. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) ViSAS


ViSAS
senior tag

Ha ez igaz, akkor ez szoftveres megoldás lesz, mivel a 615-os chipset max. 21 megapixeles kamera modulokat támogat.

[ Szerkesztve ]

(#35) no more válasza MK VII (#33) üzenetére


no more
addikt

Media Markt-ban játszottam a Desire Eye-jal, kb. kiégette a szemem, 5 percig csak pöttyöket láttam. És csak egy fotót lőttem viccből... :DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36) Wapmester


Wapmester
senior tag

a napi techhulladék megvan ... :D

(#37) Matada2.3 válasza #06658560 (#29) üzenetére


Matada2.3
veterán

Normális képminőség nem a megapixelszám növeléstől függ :B

Finn the human

(#38) arn


arn
félisten

Kinai mpx.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.