Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Ajanlanek en is egy jo tokot kulso vinyohoz, megpedig a Case Logic QHDC-101-t. :K Nem olcso, viszont tartos, eros anyagbol keszul, ketto is van a csaladban, hibatlanul ellatjak feladatukat.

(#2) King Unique válasza Lauda (#1) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Emlékszem rád, te még My Passport Ultra gyári külső vinyóhoz vetted [link]. Azok eleve kicsik, jóformán akármilyen 2,5" tokban elférnek.
Jó ez a QHDC-101K és szerintem az ára sem vészes [link]. Hosszirányú rögzítőgumi is előnyösebb, mint a keresztirányú, mert előbbi kevésbé engedi lötyögni benne a házat. Tartozékokat látom nem mellékeltek hozzá, bár annyira nem is fontos.

Kösz az ajánlást, akkor majd ezzel is kibővítem az irományt. :R

(#3) Lauda válasza King Unique (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Igen, igy van! Kozben lett a csaladban egy masik my passport ultra, 1 Tb-os, O is ilyen tokban pihen es koszoni szepen jol van! :D :)

(#4) King Unique válasza Lauda (#3) üzenetére


King Unique
titán

Akkor ok. :)

Amúgy WD gyárt a My Passport külső vinyókhoz gyári soft tokot, de ez kb olyan védelem terén, mint az általam is bemutatott kisebbik Hama.... Korábban vettem én is hozzá egy ilyen WD Hard Case csodát. Ez se rossz, de a kábel nem igazán fér el benne és belül rögzítőgumi sincsen.
Aztán vettem hozzá WD Nomad tokot, ami elég strapabíró. Kábelnek sajna nincs külön hely és nyáron kicsit melegszik benne, de azon kívül más panaszom nincs rá. Max kicsit nehéz. :D De sajna ezt valamiért kivonták a forgalomból.
Szal, szerintem jobban jártál a Case Logic tokkal. :K

Ja és beírtam a tiedet is, amit kérlek nézz át, stimmel-e?

[ Szerkesztve ]

(#5) Lauda válasza King Unique (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Franko ez a tok szerintem is, priman elfer benne a vinyo es a kabel, ezen kivul megfeleloen rogziti az 1 Tb-os my passport ultrat is, ami azert joval vekonyabb, mint a sajat 2 Tb-os. ;) Minosegi, megbizhato darab velemenyem szerint.

Rendben van. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.