Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

...... Rally!!!

Elkezd dobogni az ember szíve:
".... A programot kőkemény szimulátornak tervezik, .... "" !!! wow, aztán:

"" A játék 2015 végén jelenik meg PS4-re és Xbox One-ra.""

Ó hogyaza :((( :(

Nem is értem. Gondolom soha nem szimulátorozott még az aki X1-en akar szimulátorozni....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) Helmoras


Helmoras
őstag

Innen csak a project cars-ra csörög a nyálam... de arra nagyon :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Grath válasza Gomez86 (#1) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Konzolra is lehet szimulátort csinálni, csak nem sokan teszik ezt meg. A Richard Burns Rally is kijött PS2-re és Xboxra, és az is szimulátor volt. Mindez persze nem jelenti azt, hogy ez is lesz olyan, de csak a platform miatt ez szerintem nem kizárható.

(#4) plejik


plejik
addikt

A Project Cars a legvárósabb, ezért is ruháztam be egy One-ra, de a Ride is jó lehet.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5) gianni85


gianni85
veterán

Év végére becsúszhatna még egy Forza 6 is, bár sok esélyt nem látok rá. GT7-ről (vagy GT6 remastered ;] ) nem is beszélve, bár ott sincs semmi mozgolódás.

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Sajnos félek a Carmagedontól, de azért nagyon várom, mert ha nagyon jó lesz akkor musthave.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) Mooka-Miki válasza Gomez86 (#1) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én Forza 5-özök X1-en orrba-szájba és ugyan azt csak "félszimulátornak" mondják a hardcore arcok, én egész jól elvagyok vele.
Amúgy egy jó rally játékot én is nagyon várok már régóta.

(Van egy középkategóriás PC-m is, de már unom a telepítgetéseket, állítgatásokat. Azt akarom, hogy bekapcsolom és működjön. Kész. :) )

(#8) Gomez86 válasza Grath (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát igazad van, bár ha belegondolsz akkor hogyan is lehetne egy kontrollerrel apró finom mozdulatokat tenni, amit kormánnyal még egy 270ˇ-os beállítással is tudsz? Ezért nem tudom elképzelni hogy tényleg olyan fullos simulator legyen...

(#7) Mooka-Miki: A Forza a kedvenc játéksorozatom, én is sokat játszom az öttel is. De az nem szimulátor, csak fél ahogy mondtad is. De ez érthető mert amúgy kontrollerrel az életben nem vezetnél el egy 7-800LE-s autót.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) ImpersonatoR

Forza 5 es FH2 formájában bőven elégedett vagyok, mar most is.
De a Cars ot és a Rallyt nagyon varom :C

Illetve a régi nagy kedvenc a carmageddon is varos. Bar mar tavaly ki kellett volna jöjjön az eredeti terv szerint.
Winter sale ben megvettem early access-ben. Sajnos tényleg nem a legsimábban fut meg az én gépemen sem. Illetve a pályák sem olyan hatalmasok mint a 2 ben voltak. De a hangulata és a törésmoddel rendben van.
En bízom benne, hogy megcsináljak rendesen előbb utóbb.

(#10) batai15 válasza Gomez86 (#1) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#11) Diopapa válasza Mooka-Miki (#7) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem 360-am van, de semmivel sem egyszerűbb felrakni egy játékot oda, mint steamen megnyomni a "telepítés" gombot... :U "állítgatás" Na bumm, a hangerőn / feliraton kívül még 1-2 paramétert lehet állítani, micsoda tragédia! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#12) Grath válasza Gomez86 (#8) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Konzolra is vannak kormányok, sőt, a legtöbb kormány megy konzolon és PC-n is (az újak közül elsősorban PS4-en, de mire ez megjelenik talán már az X1-es driverek is készen lesznek).

(#13) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Az F1 2015 kimaradt a felsorolásból, ami az első F1-es játék lesz One-ra, illetve PS4-re, és állítólag már tavasszal megjelenhet. Én talán ezt várom a legjobban a PC mellett. :)
gianni85: Forza 6 szerintem borítékolható év végére. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) plejik válasza bulikavagyok (#13) üzenetére


plejik
addikt

Én még az 5-el sem végeztem, :D Év végéig nem is fogok, szóval a 6 még várathat magára.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

Lesz új NFS is, nem?? Vagy az már nem tartozik a jó gamék közé? :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#16) Raysen623


Raysen623
addikt

Project Cars mindenképpen, és az American Truck Simulators is jöhet :DD Jelenleg az Euro Truck Sim-el tolom, az is bejön.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) szőröscica válasza Diopapa (#11) üzenetére


szőröscica
addikt

Utána meg azzal szórakozni, hogy kikapcsold-e az élsimítást, vagy valamilyen effektet, hogy nyerjél pár FPS-t, hogy épp ne szaggasson a játék...

(#18) gianni85 válasza babkukta (#15) üzenetére


gianni85
veterán

egyelőre csak egy ios NFS-ről hullott le a lepel

bulika: jó lenne. Most úgy elvagyok Horizon 2-vel, ha pár hónapon belül megszellőztetik év végi megjelenéssel a Forza 6-ot, akkor már nem veszem meg (újra) az 5-öt. Egyébként úgy ahogy megegyezik számomra a vezetési modell is. Forza 5-ben 1-2 segítséget bekapcsoltam, Horizonban csak a fékezési táv aktív. Kb annyi különbséget érzek, hogy az útról lekerülve nem vadul meg annyira az autó

(#19) Grath válasza babkukta (#15) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

A cikk elején megemlítettem, de mivel minden információ róla az, hogy "talán lesz", nem igazán tudunk róla mit írni. Egy pletyka volt, hogy az Underground-epizódokhoz térnek vissza, de lehetséges, hogy amiről ezek szóltak, az végül az iOS/Android játék lett.

[ Szerkesztve ]

(#20) Grath válasza bulikavagyok (#13) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Itt is ugyanaz a probléma: azon túl, hogy a F1 szezon elején jön (és update-ekkel végigköveti a bajnokságot), semmi információ nincs róla.

(#21) Döglött Róka válasza Gomez86 (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Aruljatok el, mitol felszimulator a forza? Ugyanazokat a tapadasi adatokat hasznalja mint az egesz szimulatorok.:)

A project carsban rettento keves auto van, igy az kiesett.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#22) nubreed


nubreed
veterán

Jujj, az új Carmagedonnak Reincarnationnek nagyon gagyi grafikája van, még akkor is ha csak egy nagyon nagyon alfa változatból van a video.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23) Diopapa válasza szőröscica (#17) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, hiszen már a gta4 is olyan gyönyörűen futott 360-on nem? :U Vagy az Unity ps4-en / xbone-on. BTW mindkét gpu gyártónak van már rá szoftvere, 1 kattintással belövi a játékaidat úgy, hogy ne akadjon.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24) kelly416


kelly416
veterán

A Project Cars még csak-csak, de a harmadik oldal nagyon várós. Főleg a Carmageddon. Az de hiányzik már... nyilván otthon fel is dobom az egyet, telefonon is fent van, de ott annyira nem jó, mindig bele nyúl valami idióta a képbe. :DDD

(#25) D.Va


D.Va
senior tag

Annak ellenére hogy elég "gázok" én szerettem az utóbbi 4 WRC epizódot... viszont ismerve ezeket... elmosolyodtam azon hogy "szimulátort" készítenek a fiúk... ;]

(#26) ribizly válasza nubreed (#22) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem megvan és nem gagyi az.
Ha mindent bekapcsolsz akkor nagyon szép lesz a játék, csak játszani nem lehet még vele...
Az a gond, hogy iszonyatosan gyerekcipőben jár az optimalizáció és nem jött hozzá túl sok update az utóbbi időben. Viszont látszik, hogy jó irányba haladnak. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) Gomez86 válasza Grath (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Fontos: Nem a cikket szólom le és nem vitázok veled, de:

Amik kormányok vannak alapból X-re, pl a MS saját az egy... játékcucc. A Logi G25-27, momo, ilyesmi nem kompatibilis, szóval marad kb a Fanatec. Arról nem is beszélve hogy a konzol a TV-hez van kötve kb mindenkinél a szoba középre meg nem cibálod be az asztalt hogy rátedd a kormányt. Ez nem életszerű. Persze tudom hogy van aki asztalnál használja a konzolt, és ha nagyon akarod akkor megoldod, meg a hasonlók, de a konzol arra van hogy beesel a kanapére nyomod a gombot és lazulsz (és erre tökéletes a Forza is)

(#21) Döglött Róka:
Sok minden miatt, de itt van egy vidi, amit még korábban találtam, ugyan a 4-ről szól, de az 5 is ilyen:
[link]
Egyszerűen nem lehetne joyal vezérelni egy ilyen autót ilyen helyzetben főleg úgy hogy nem érzed hogy mennyire tapad/csúszik.

Még egyszer mondom a Forza a kedvenc autós játékom, és emiatt vettem megint Xboxot, és nem PS-t hogy ezzel tudjak a jövőben is játszani, de az a játék rengeteget segít még "simulator" kormányzással is.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#28) Mooka-Miki válasza Döglött Róka (#21) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én nem tudom, csak azt írtam, hogy akik nagyon benne vannak ebben, azok mondják ezt.
Én teljesen élvezem kormánnyal XO-n, nagyon jól érezni mikor kezdi el elveszteni a kocsi a tapadását egy kanyarban. Mondjuk én nem állítgatom szét a kocsikat (nem is értek hozzá, néztem már pár tutorial vidit de kicsit sok volt éhgyomorra:D).

(#29) Mooka-Miki válasza Gomez86 (#27) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

"Sok minden miatt, de itt van egy vidi, amit még korábban találtam, ugyan a 4-ről szól, de az 5 is ilyen."

Az 5 is ilyen? Citation needed. (Felbujtásod miatt keresgéltem de nem találtam ilyen vidit.)

(#30) Helmoras válasza Döglött Róka (#21) üzenetére


Helmoras
őstag

67 auto kevés? O.o ha mindegyikkel mész két versenyt az is 10+óra...

[ Szerkesztve ]

(#31) Döglött Róka válasza Gomez86 (#27) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor nekem vannak nagyon finom ujjaim mert simulation steering modban meg nem talalkoztam ilyen igazitassal (igaz nem is driftelek mert azzal idot vesztek) Vihar a biliben ez a video, felvette normal-al es frocsog hogy hidden aid.

A mai konzolos "felszimulatorokban" min 300 auto van, ugyanannyi kategoriara. Nem az a kerdes, hogy mindegyikkel mesz-e, hanem hogy megtalalod a favoritodat ebben a listaban.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#32) Helmoras válasza Döglött Róka (#31) üzenetére


Helmoras
őstag

szerintem nem kevés, később úgyis jönnek még, no meg sokkal kidolgozottabb mint a konzolos félszimulátorok ahogy itt most hívjuk őket, de hát mind1 kinek ez kinek az...

(#33) Döglött Róka válasza Helmoras (#32) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kidolgozattabbak?:DDDD

Ertem en, hogy PC-s vagy, de hulyesegeket ne irogassunk mar, tudjuk be ezt a tudatlansagodnak. Mellesleg a Project CARS ugyanolyan "felszimulator" lesz ennyi erovel mivel megjelenik konzolokra is, arra meg ugye keptelenseg szimulatort kiadni:)

Jaj, ez aranyos volt:)

kapcsandika: Szeretem a szarkazmust es egye fene ez meg be is talalt:) Nekem elegge szimulator (de mivel soha nem fogom jatszas kozben erezni a seggemmel hogy mi tortenik az autoval ezert sosem lesz igazan az) a forza, nyilvan nem egy iRacer, de a project cars sem lesz szimulatorabb nala, erre van egy 100-asom.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#34) Gomez86 válasza Döglött Róka (#31) üzenetére


Gomez86
őstag

Oké, igazatok van.

A játék készítőjének nincs:
If you’re asking will we ever make a hardcore simulation racer, the answer is no.

Nem értitek. A Forza nem szimulátor, és ez jól is van így! Ha az lenne akkor nem lenne ennyire élvezetes.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#35) Helmoras válasza Döglött Róka (#33) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem kell összeolvasni több ember kommentjét és egyben reagálni rá, csak összekeverednek benned a gondolatok. kidolgozottabb(nem volt többes szám), sehol egy szóval nem írtam hogy PC-s vagyok, nem mondtam hogy konzolra nem lehet csinálni szimulátort (miért ne lehetne...), a kidolgozottságot az időjárásra és a napszakokra értettem de ha tételesen összehasonlítanánk sokkal több minden vall arra hogy kidolgozottabb, de ez nem hibája a Forzának ő nem is akar szimulátor lenni és nem is kell neki úgy jó ahogy van.

A következő lekicsinylő kommented nyeld le inkább, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#36) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Pár pontosítás a Project Carsszal kapcsolatban:
- A Namco nem kiadó, cask disztribútor. A Slightly Mad Studios a kiadó és a fejlesztő egyben
- Egyelőre nincs hivatalosan megerősítve, mely autók és pályák kerülnek be a játékba, így a cikkben szereplő számokat fenntartással kell kezelni
- Ben Collins csak volt Stig, egész pontosan 2003-tól 2010 végéig
- Van más versenyző is, aki segít (igaz, nem ekkora mértékben, mint Ben és Nic): Oli Webb (ő például többek között a BAC Mono tesztpilótája), illetve Rene Rasttól ugyan nem olvastam még a belső WMD fórumon visszajelzést, de a YouTube csatornájára rendszeresen tölti fel a videókat, ahogy a játékkal készül a versenyeire

(#37) Döglött Róka válasza Helmoras (#35) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jaj ne reagaljunk mar ilyen mimoza modon:)

"a kidolgozottságot az időjárásra és a napszakokra értettem de ha tételesen összehasonlítanánk sokkal több minden vall arra hogy kidolgozottabb" - en meg nem vagyok gondolatolvaso, ha kozolni akarsz egy velemenyt, jobb ha le is irod es akkor en sem a szovegkornyezetbol kovetkeztetek. Es voila, nincs felreertes;)

"szóval nem írtam hogy PC-s vagyok, nem mondtam hogy konzolra nem lehet csinálni szimulátort (miért ne lehetne...), " - fentebb vazoltak, koztuk te is felszimulatoroztal, innentol csak mentegetozeskent jon le...

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38) Gomez86 válasza Döglött Róka (#33) üzenetére


Gomez86
őstag

EZAZZ!!!

"Nekem elegge szimulator" Pont ez a lényege! 100-szor hihetőbb mint egy NFS, Burnout (ami ugyancsak élvezetes), Test Drive, mert van benne rendes fizika, meg mert nagyon részletesek az autók, meg ilyesmi.

Szerintem közös nevezőre jutottunk, csak máshonnan :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#39) MasterDeeJay

A Carmageddon Reincarnation-t volt lehetőségem kipróbálni és egyáltalán nem annyira gáz mint ahogyan leírják. Grafika szándékosan porig van butítva, mivel a betöltési idő és az fps még nem lenne élvezhető a teljes grafikához. Kell rajta optimalizálni bőven. A menüben már látszik a járművek rendes élesebb textúrája is, de lassan tölti be. Úgy látom lesz belőle valami!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#40) gyuribácsi88 válasza Döglött Róka (#21) üzenetére

Miután kipróbáltam ezt az asetto corsa-t, be kell vallanom hogy sem a forzának sem a GT-nek köze sincs a szimulátorhoz, de még csak félszimulátornak sem lehet őket nevezni.

Tévedésben voltam mindaddig amíg ki nem próbáltam egy tényleges szimulátort. De én legalább beismerem.

Aki szerint meg a forza vagy a gt félszimulátor, az próbálja ki az asetto-t, majd rájön :K

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41) Döglött Róka válasza gyuribácsi88 (#40) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Probaltam, de probaltam mar 500 loeros mustangot is palyan.:) Szimulator ide vagy oda, nekem eddig a forza adta vissza eddig azt a vezetesi elmenyt amit valojaban atel az ember ilyenkor. Es hiaba a sokkal valosaghubb fizika, meg dejoszenvedni a beallitasokkal, ha a hangok es a latvany nincs meg, akkor erolkodhetnek a szimulatorok.

Persze ez is csak az en velemenyem.

@kapcsandika: Magam sem gondoltam volna hogy eljutunk ideaig:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#42) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az American Truck Simulator-nál honnan származnak a megjelenés időpontjáról és a DLC-kről szóló információk? Csak mert az SCS eddig ezekről az égvilágon semmit nem közölt.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#43) Hunpriest válasza Gomez86 (#8) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ez csak beállítás kérdése... pl. az Assetto Corsa nem éppen félszimulátor és mégis jól játszható kontrollerrel...

(#44) brady28


brady28
tag

Csak a március most már tényleg legyen március, és 2015 :)
Két éve várom már ezt a PROJECT CARS-t, már kétszer lecseréltem a vga-t hogy biztos elég legyen hozzá, erre semmi.... :P

Rablótámadás! Kezeket fel! Jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb!!! :)

(#45) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az elmúlt évekből kiindulva én nem vennék még most sem mérget arra, hogy a Project Cars megjelenik idén :D

Illetve azért illett volna megemlíteni a NFS: No Limitset - Trailer itt, mert elég ütősen néz ez ki szó se róla. Plusz azért arra ne vagyünk mérget hogy az idei évet megússzuk main NFS title nélkül. Mert ez a No Limits nem az lesz. :)

All→M8

(#46) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A Wreckfestet kérném. Most! :)

(#47) Grath válasza huskydog17 (#42) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

A kiadó weboldaláról.

[ Szerkesztve ]

(#48) KisDre


KisDre
senior tag

A Wreckfest jó lesz :) (Next Car Game, nem tudom melyik cím a furább :D )

Viszont a Criteriongames játéka érdekes. A videó alapján ez egy így mindenhol és mindennel, tűzön vízen át csak jussunk el A-ból B-be? Jó a koncepció, csak nem szeretem a fejlesztő stílusát. A Burnout Paradise is szó-szó valahogy nem az én világom, az NFS-es szériába meg egyértelműen belerondítottak az MW-vel. De azért kíváncsi leszek mi sikerül.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#49) DRAKHULLA


DRAKHULLA
újonc

Ez szuper !!!!
:)

(#50) huskydog17 válasza Grath (#47) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Gondoltam. Ezzel csak az a probléma, hogy jelenleg ők is csak tippelnek, mindössze spekuláció, de nem tény, nincs még hivatalos időpont, mert az SCS még senkivel nem közölt ilyet, ahogy DLC-kről sem meséltek.
Érdemes ezt a topic-ot elolvasni, nem csak az Amazon, de még a kiadó is többször hülyeséget írt ki. Honnan tudná a kiadó, hogy mikor jön ki, amikor még maguk a fejlesztők sem tudják?

Az SCS többször is kijelentette, hogy amint lesz hivatalos időpont, először ők fogják közölni, addig minden más csak spekuláció, vagy csúnyábban fogalmazva félrevezetés.

Sőt, ez a cég a hivatalos német kiadó, de ők sem kaptak még infót az ATS-ről. Ha az SCS valóban közölt februári megjelenést a kiadókkal, akkor azt a Simuwelt is tudná, de e helyett ez szerepel az adatlapon:
"Erscheinungsdatum: noch nicht bekannt!"

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.