Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Legjobban várt? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) GeryFlash válasza Bjørgersson (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hát szerintük a másik messiásként várt gamma a Just Cause 3, innentől kezdve... :D

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) AxBattler válasza GeryFlash (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát nem is tudom.
Én inkább a Space Hulk: Deathwing-et, meg a Blizzard új multi játékait várom... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hopp. Nem is hallottam eddig erről a játékról. (Ünnepek alatt kicsit off voltam)
Én nem vagyok AC gamer, nem is játszottam végig egyetlen részt se. Már akartam is írni , hogy sok lesz már ebből az AC-ből. De aztán láttam mikor játszódik, melyik korban. És az nekem nagyon bejön. Lehet az első AC lesz amit végigjátszom?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Z a hangya


Z a hangya
tag

:)

[ Szerkesztve ]

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Assassins Duty. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Lehet tippelni a gépigényre.
minimum:
i7-3770k
16gb ram
r9 290x / gtx 980

ajánlott:
i7-5960x
64gb ram
4-way crossfire r9 290x / 4-way sli gtx 980

:U

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) xtremez


xtremez
aktív tag

Éljen még egy AC.. ja nem! Unity-nél is elhúzták a mézes madzagot és mit kaptunk ?! :(((

Pc-s verzióra még kevesebb pénzt adjanak, hogy még mozisabb legyen a játékélmény. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) .LnB válasza xtremez (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az AC-t diafilm szerűre készítették. A mozis élmény előrelépés lenne ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) gianni85 válasza GeryFlash (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Nyugi, jön még a Witcher 3 és Dark Knight, csak hogy kettőt mondjak a kevésbé megoszlatós játékok közül. Én egyébként igenis várom a JC3-at :)
Ezt a sz@rt viszont nem. Tudom sokszor mondtam már ezt, de a Unity-vel már tényleg elvágták magukat nálam

[ Szerkesztve ]

(#11) AxBattler válasza AxBattler (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

+ a Rainbow Six: Siege! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#12) gianni85 válasza gianni85 (#10) üzenetére


gianni85
veterán

ööö izé, Arkham Knight akart lenni :U

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

Nekem ez teljesen új hír volt ! Nem is hallottam még erről, meg hogy még jön pár + rész is..

nothing is true everything is permitted..

(#14) malomkaorm


malomkaorm
tag

Sok lesz mar az AC-kbol. Egy kis szunet szerintem nem artana mar. Tudnanak gondolkodni egy kicsit pl. a harcrendszeren.

Üdv.: Dani

(#15) haddent


haddent
addikt

Szar. Mint ahogy az Unity is szar volt. Unalmas, lapos semmi újat nem mutat de cserébe az eddigi 1080p felbontást lebutították és még játszhatatlanul szaggat is konzolon (pc -én is gagyi). Igazi Ubisoft minőség. Lassan az Ubisoft az "Ezt vedd meg!" szinonímája lesz, azzal a kivétellel, hogy az ezt vedd megben voltak régi, de jó játékok néha.

"Egy dolog egész biztosan nem változik meg: a tornyok, magas épületek meghódítása, a „szinkronizálás”, illetve a félelmetes vetődés a mélybe továbbra is a játék ikonikus része lesz."
Az biztos. AC1 óta, nem tudom mostmár hány éve és széria óta, egy és ugyanaz, pixelről pixelre, teljesen azonos animáció és mozgás. Gusztustalan.

Az AC1 jó volt, mert nagyon új volt. Az AC3 jó volt, mert kiteljesedett a széria. A Black Flag jó volt, mert az addigra jól bevált receptet jól fűszerezte meg egy új aspektussal, egy valódi játékkal a játékban, a hajócsatákkal.

Ezeken kívül az összes AC az "egyszer (alig) játszható" kategória számomra. A Unityt kizárólag azért szenvedtem végig, mert voltunk olyan hülyék hogy preorderben kiadtunk érte fejenként 8ezret.

.LnB hidd el, hogy nem jársz jól! A Unity is egy közkedvelt és sokak által fanolt korszak volt, jó alap lett volna, de a kivitelezés nulla.

[ Szerkesztve ]

(#16) GeryFlash válasza haddent (#15) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1
És ez a grafika... Hát ez nem minden csak nem Next Gen, a remek második részből élnek meg már lassan 6 éve :U De legalább van 2 ezer egyszerre mozgó bot, hurrá

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) .LnB válasza haddent (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eszemben sincs előrendelni, vagy az első napon megvenni. Ubi játékkal ilyet manapság nem szabad. De mivel nem játszottam egyet se végig, én még nem sokalltam be az AC-től. És ez miatt a korszak miatt lehet megérne egy próbát. De ki kell várni a végét, hogy mi sül ki belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) gianni85 válasza GeryFlash (#16) üzenetére


gianni85
veterán

De nem is akármilyen mozgó bot :) Sok köztük az epilepsziás/Parkinsonos, és az alakváltó is :D

(#17) .LnB
Ha mindenáron AC játékkal szeretnél játszani, én az Ezio trilógiát ajánlanám. Az még most évekkel később is megállja a helyét. Tudom ez a londoni körítés tetszik, de csalódás lesz, tutira.

[ Szerkesztve ]

(#19) FragMaster


FragMaster
addikt

Várós :K

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#20) .LnB válasza gianni85 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Játszogattam a másodikkal is, de valahogy nem kötött le annyira, hogy végigjátsszam. De a története érdekelt az egésznek. És egy ideig tudom is miről szól a sztori. ( A Vatican Vault-os részt is vágom)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) gianni85 válasza .LnB (#20) üzenetére


gianni85
veterán

engem is a történet érdekelt, főleg a jelenkori ami átfogja a részeket. Az AC3-mal (ami nem sikerült fényesre) történt egyfajta lezárás, de a Black Flag-gel csak tovább vitték sejtelmesen a sztorit. Viszont a Unity egy vicc, nincs meg a kapocs a korábbi részekhez, és ez nagyon bosszantott. Jobban, mint a technikai malőrök.

(#22) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

"2015 legjobban várt játékai: Assassin's Creed Victory"

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#23) SirCsimbók


SirCsimbók
tag

előbb a peccset adgyátok ki Uborkák, csak utána a játékot! :DDD

(#24) myckie2


myckie2
őstag

Ugyan az a motor... Akkor konzol átlag 20fps ismét?

(#25) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ezek után még vár bárki is bármilyen AC játékot :F Lehet ingyen sem kellene...na úgy talán azért mégis :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) gyuribácsi88

Messze van még április 1.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27) Rossi


Rossi
addikt

Várja a halál a Unity után...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#28) Wlac


Wlac
Ármester

A Unity még hátra van, de a Victory már felkerült a listámra. Ha hozzák az eddigi formulát, jól elleszek vele. A cím pedig maradjon, mert telitalálat.

“The wha-"

(#29) Jeanne d'Arc

Jó lenne egy AC 2 utód. De szerintem ez soha nem fog bekovetkezni. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#30) Grath válasza Jeanne d'Arc (#29) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

A Brotherhood szerintem jobb volt. Igaz, a Revelations nagyon nem.

(#31) #19617792 válasza haddent (#15) üzenetére


#19617792
törölt tag

az EVM legalább szórakoztató bughalmazokat árusít, lásd Mesterlövész :DDD

(#32) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szerintem meg jó volt mind, csak nem győzöm őket követni, és még inkább nem győzöm játszani :(
Jöhetne 3-4 évente egy új rész, nem össze-vissza minden platformra különböző, és évente több. Elveszíti a varázsát az egész... :N

(#33) ribizly


ribizly
veterán

Nem hinném, hogy megengednék még egyszer maguknak ezt a buktát. A BF4-nél is történt olyan, hogy a DLC pár régi bug-ot visszahozott. Van ilyen, majd javítják. Azt gondolom még egyszer nem fognak ilyen dömpinget csinálni, mint most karácsonykor és ha van egy kis eszük, akkor tanulnak a Rockstar-tól: Lehet csúsztatni megjelenést!
Egyébként bár megvan a Unity, még nem tudtam nagyon játszani vele, mert minden időmet a Far Cry 4 vitte el eddig... :)
Amúgy meg olyan ez is, mint a Cod, de a jó értelemben: Ha Valakinek bejön ez a játékmenet és körítés, akkor semmi másra nem vágyik, minthogy kapjon egy újabb adagot a már jól megismert recept alapján. Ettől érzi jobban magát az adott játékos... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#34) trufa12 válasza DeathAdder (#32) üzenetére


trufa12
addikt

Már elveszítette . Szánalmas ez ami itt megy, 80 ac játék alig 2 év alatt, nah jó 3 nagy:)
de ez már vicc.....

Nem értem ez most mire megy ki.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#35) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Én várom, de nem a legjobban várt szerintem :DDD GTA V-t valahogy előrébb tudom képzelni a sorban...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#36) mlinus válasza BlackSoft (#35) üzenetére


mlinus
őstag

Az már 2x kijött. :D

(#37) CybonTom


CybonTom
tag

Húú, ez nagyon váróóóós ;] Ugyanis nagyon kíváncsi vagyok, milyen mélységeket sikerül még megmutatnia az Ubinak a pc-s portolás és a szeretik a játékosok a dlc-ket mint az állat hozzáállással :W Most az Unity után úgy gondolja mindenki, hogy tanulnak belőle és nincs már ennél lejjebb, de én bízok az Ubis srácokban, tudnak ők még újat mutatni ezen a téren. ;] :W

(#38) schwartz


schwartz
addikt

Lesz meg sok folytatas ebbol a maszlagbol? Mar most is hanyok tole... ;]

If he dies, he dies.

(#39) trufa12 válasza CybonTom (#37) üzenetére


trufa12
addikt

Adnak egy forrást .) aztán mindenki programozza magának ahogy tetszik xD :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40) DigitXT válasza DeathAdder (#32) üzenetére


DigitXT
félisten

+1: a 3-nál leragadtam. (Pontosabban annyira nem volt érdekes, abbahagytam.)
Addig nem fogom a folytatásokat elkezdeni, amíg be nem fejezem!:D A legjobb,
leghangulatosabb rész a második volt, csak hiányoltam benne Rómát. Erre egy
egész részt szántak rá... jó, hát nem baj. A Revelations sem volt rossz, viszont
az AC3 egy kicsit nagyot ugrott és pár dolog nehézkessé vált benne, miközben
telepakolták olyan "hintekkel", amik csak rontották a játékélményt az elején.:F

A legújabb részek bugos hírein csak nevetni tudok attól a sztori még lehet jó.:D

(#41) mlinus


mlinus
őstag

szerintem eléggé túl van pörögve ez a Unity dolog. Igen bugos volt, és elismerte a Ubisoft, nagyon gáz, nem szabad ilyet, nem érdemlik meg az eladásokat. Azonban én az 1.1 patch után játszottam végig, és nem volt semmilyen komolyabb problémám. És maga a játékmenet, szerintem, igenis előrelépés. A harc nehezebb és sokkal "súlyosabb", több az opció fegyvereknél, újra lehet fejleszteni, minden egyes ruhadarabot személyre szabni, vannak érdekes mellékküldetések (pl murder mysteries). Maga párizs pedig gyönyörű, nagyon látványos a hatalmas tömeg, és a belső terek majdnem fotorealisztikusak. Igen, sajnos a történet gyenge lett, és a modern szál se ment előre, csak nagyon picit, de én nagyon élveztem.

Ráadásul most az ubisoft bocsánatkérése miatt ingyen jött hozzá egy kiegészítő, ami szerintem elég hangulatosra sikeredett. Szóval én nem bánom, hogy megvettem, és őszintén szólva játszottam sokkal rosszabb AAA játékkal 2014-ben, méghozzá nem is eggyel. :D

(#42) Grath válasza mlinus (#41) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Egy kicsit szerintem is túl van tolva ez a dolog (nem rossz játék a Unity), de az kétségtelen, hogy jóval kevesebbet tud, mint közvetlen elődei.

Eltűnt a hajózás, a vadászat, a Prince of Persia-jellegű akrobatikus részek, a több város, a lovaglás. Nyilván párizsban nem lehetne kalózkodni meg szarvasra vadászni, de a baj az, hogy ezek helyett semmi nem jött, csak megmaradt az a néhány agyonismételt küldetés. Meg a harcrendszerre is ráférne valami plusz, kombózós, fejlesztős rendszer is szerintem. De mivel a Victoryról semmit nem tudunk, lehet, abban már lesz valami ilyesmi.

(#43) GeryFlash válasza Grath (#42) üzenetére


GeryFlash
veterán

Off: Te nem a Pc Gurus Grath vagy? :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) mlinus válasza Grath (#42) üzenetére


mlinus
őstag

Valóban, olyan szembetünő újítás mint a hajózás nem került bele, azonban én nagyon örültem, hogy újra voltak assassin küldetések mint az 1-ben, és úgy végezted el őket ahogy akartad, mint egy hitman játékban (bár az igazán állat úgy lenne, ha a játék nem mutatná meg a küldetés előtt a lehetőségeket, ne nézzenek már ennyire hülyének!) és azért előnybe van részesítve a lopakodás is, mert sokkal nehezebb lett a harc. A Brotherhood óta konkrétan god of war feelingje volt már a játéknak, és szinte semmi ok nem volt arra, hogy lopakodj, ami a játék témájából eredően kicsit vicces.

A Black Flag szerintem kilóg, többek között azért mert a fő karakternek kb semmi köze az assassinokhoz :D Ettől függetlenűl AC2 után a kedvencem, és remélem csinál az ubi egy kalózos spinoffot. :)

(#45) toth_janika válasza Wasp_HUN (#22) üzenetére


toth_janika
őstag

Miért nincs LÁJK gomb??? :DDD Ez üt! :C

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#46) Slade92


Slade92
aktív tag

Ezek a Assassin's Creed-ek csak úgy jönnek ki mint az EA sport játékok.

(#47) BlackSoft válasza mlinus (#36) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ja. Előbb az Alpha, majd a Beta ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#48) melega


melega
őstag

Eddig végigjátszottam az:

Assassin's Creed 1et Altairral
Assassin's Creed Revolutiont. megvéve
Assassin's Creed 3-at
Assassin's Creed 4 Black Flaget
Assassin's Creed Rougot megvéve

Remélem, ha megjelenik lesz olyan hosszú és jó játék mint a premier: AC3, AC 4 Black Flag, AC Rouge
Kedvenceim voltak a Batman Arkham játékok után. Soha nem csalódtam bennük.

Szívesen végigjátszanám ezt is, a kor miatt is amiben játszódik. A kor miatt is érdekel
Mindig sok izgalmat rejtegettek számomra.

[ Szerkesztve ]

(#49) trufa12 válasza melega (#48) üzenetére


trufa12
addikt

de most nem értem még patchek után is olyan szar a unity? mert arról alig esik szó ... :D mintha nem is létezne.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50) melega válasza trufa12 (#49) üzenetére


melega
őstag

A patchek szerintem semmit nem javítanak a játékélményen, a grafikán se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.