Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Koszi a cikket erdekes volt. :K Szivesen olvastam volna tobbet is. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2) func93


func93
senior tag

Mennyit toltam én... De meg faterom is.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#3) Yutani


Yutani
nagyúr

Az a demo engem is lenyűgözött anno, főleg a tech bemutató map. TNT2 kártyán is nagyon jól futott.

Megvan minden SS játék, bírom őket, bár a 2. rész túl komolytalan lett. Szerencsére a 3. rész kiküszsöbölte a csorbát. :R

#tarcsad

(#4) #20655360 válasza Yutani (#3) üzenetére


#20655360
törölt tag

A 2. rész az egyik kedvenc játékom. :B Elég gyerekes, de engem elvarázsolt a világa. Coopban meg vmi elképesztő volt. Azóta se szórakoztam olyan jól a gép előtt.

[ Szerkesztve ]

(#5) tailor74


tailor74
őstag

Iszonyatosan szórakoztató játék volt.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) copass


copass
veterán

készül egy marhajó 2.5 remake a hammerwatch készítőjétől.
mocskos jól néz ki.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#7) McSico


McSico
senior tag

Mai napig nem tudom megunni. Már az első bétától vagy public testtől játszok vele.
Minden elismerésem a Croteam-nek. :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#8) FID


FID
őstag

Régi szép idők! Mennyit nyomtuk lanba :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#9) Pipó


Pipó
őstag

Én single nyomtam mikor megjelent, de ahogy nézem a videót, mintha tegnap lett volna. Kevés játékra emlékszem ennyire. Levettem a hangot a videóról mert alszik a gyerek, de szinte hallom anélkül is.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10) copass válasza Pipó (#9) üzenetére


copass
veterán

bombaemberektől kaptam a frászt mindíg...áááááááááá!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#11) gerii


gerii
addikt

Legjobb játék volt ha eszetlenül hentelni támadt kedvem. A második rész piramisai volt a kedvenc pályám, na meg a végső mindent bele.

(#12) snecy20


snecy20
veterán

PC-s grafika terén ez a játék anno elég nagy ugrást jelentett. Kimondottan erős gép kellett alá akkoriban...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13) 1tom


1tom
tag

Nekem az egyik kedvenc FPS játékom.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#14) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Annyit coop-oztunk a játékkal, hogy már fájt a kezünk pedig mi nem voltunk olyan típusú gamerek, akiknek a sok kockulás gondot okozott volna akármikor is. :D

(#15) Met


Met
nagyúr

gyakorlatilag felrobbantotta az internetet
Ez tényleg kell? :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Hatalmas volt :)

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#17) klambi


klambi
addikt

nem tudom ki hogy van a a hangokkal de engem fél perc után őrültbe kergetett...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#18) Samus


Samus
addikt

A Heart of Darkness mellett akkoriban az a játék volt, amit a hangulata miatt szerettem. A Serious Sam 2 pedig máig az egyik legviccesebb játék, amivel játszottam. Bár a grafika eléggé gyerekes lett, de olyan poénok kerültek bele, hogy sokszor ROTFL hangulatom volt :D

A Second Encounter Grand Chatedral nevű pálya zenéje pedig...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) Den Hadnagy válasza Samus (#18) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Örülök, hogy valaki végre megemlítette a zenét is. Az első pálya zenéje mostanáig a fülemben van. Imádtam :) Na meg a "Waaaaaaaaar" dalszövegű remekek :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#20) haxiboy


haxiboy
veterán

Eszméletlen mennyit toltuk :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#21) huskydog17 válasza Samus (#18) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, egyet értek, ez a dal is brutál jó, de sok másik dal is valami elképesztően jól lett megírva, ezek óriási mértékben növelik a játékélményt.Damjan Mravunac egy zseni a Hero című dal az egyik legjobb stáblista alatti dal, amit játékban hallottam.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#22) NKing válasza Samus (#18) üzenetére


NKing
tag

A Dunes fight zenéje is ott volt a topon :D

[Serious Sam "Dunes fight"]

(#23) #21346560 válasza Met (#15) üzenetére


#21346560
törölt tag

Fogadjunk, te még nem éltél akkor, és nem vetted észre, hogy több napos kimaradások voltak mindenfelé a robbanások miatt! ;]

Amúgy én is imádtam! Néha még elő-elő veszem nsoztalgiázni a hangulat miatt! :R

(#24) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a cikket, érdekes volt. Én is sokat játszottam vele anno. Szerettem.

(#25) szaszlaci


szaszlaci
addikt

30 kiadóból mindössze 2 jelzett vissza, hogy „Köszönjük, nem kell.”
A hülye f@rokok.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#26) Samus válasza NKing (#22) üzenetére


Samus
addikt

Ahogy a Land of The Damned zenéje, mikor a hágóba érünk. Mindig néztem, hogy honnan jönnek a bombafejek, kis idővel rájöttem, hogy maga a zene ilyen :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) Reaper


Reaper
őstag

Jó kis cikk, a kiadókon meg se lepődöm, tipikusan olyan management, akiknek fingjuk nem volt arról mire vágynak a játékosok, ez mára is keveset változott.
A játék mindig is nagy kedvenc volt, végtelen LAN órák, unlimited ammo bepipálva, az ellenek meg maxra húzva, megfelelő mennyiségű pizza + kóla, másnap kialvatlan emberek :DDD
Igaz anno nem volt pénzem megvenni a részeket, de később, amikor a steamre felkerült pakkban, lecsaptam rá.
A Hero meg már nagyon hosszú ideje a csengőhangom, irodában, amikor véletlenül rajta hagyom a hangot lesnek is amikor megszólal :DDD

(#28) Praston


Praston
tag

Mennyit toltuk mi is lanon! :DD Ez a játék megunhatatlan. Ritkán ugyan, de elő szoktam venni mostanában is. :K

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#29) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Főnök, ki az a Frencsájz?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#30) Dilikutya válasza snecy20 (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Épp ellenkezőleg! Mindkét rész tökéletesen futott ezen: Celeron 533 MHz / 64 Mb RAM / TNT Vanta 16 Mb. Pont az volt a zseniális benne, hogy elérhető gépigény mellé kínált szép grafikát, nagy külső tereket, és nem akadt meg a tengernyi ellenségtől sem. Persze kompromisszum volt bőven, Quake 3 szintű látvánnyal, bump mapping-gel és társaival az első résszel egyszerre érkező GeForce 3 is megszenvedett volna, és legalább egy Tualatin kellett volna hozzá valószínűleg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) mark!


mark!
őstag

Atya ég. Valahogy 2008 környékén játszottam a 2-vel, de elfelejtettem a nevét. Egy pár éve megtaláltam, de nem vettem meg. Most megfogom :DDD

>

(#32) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Köszi a cikket!

A Second Encounter-t a mai napig legalább 3 havonta előveszem egy végigjátszásra.
Nekem megunhatatlan. :DDD

(#33) Johnnyxy27


Johnnyxy27
aktív tag

Emlékszem mikor megjelent, egy haveromnak volt egy 400-as cerkája, voodoo banshee-je, meg 128 mega ramja, azzal 1024-ben szépen futott fullon, bár így is beröccent a kép az utolsó pályán, mikor a sok bika jött:)!

Ugyanekkor nekem volt egy 166 MMX-em 48 mega rammal, 12 megás voodoo 2, win98 minimálra lefaragva...
végigtoltam a játékot 800x600-ban közepes grafon, ami néha úgy akadt, hogy leesett a sebesség 5-10 FPS-re,de így is élveztem, akkoriban fel sem tűnt, hogy mennyire lassú, nem ez volt a lényeg, hanem hogy futott:)!

Egy évre rá mikor dolgozni kezdtem egyből pattintottam egy aránylag tisztességes gépet ami egy 800-as celeron volt powercolor GF MX200 32 megás agps-s vga-val, 128 mega rammal, ACORP VIA chipsetes alaplappal, első játék amit felraktam, az a SS SAM volt, és gyönyörűen futott:)! Régi szép idők.

Egy kiegészítés, mikor megjelent a SECOND ENCOUNTER, akkoriban virágzott a cd írás biznisz, nem sokaknak volt saját írójuk, emlékszem, egy havernek írtam egy cd-t, és közben elindítottam a Second encountert, hogy megmutassam hogy fut (írtó büszke voltam), azt ahogy rákattintottam az ikonjára, és a progi elindult, az író megállt, kiadta a tálcát írás közben, buffer tár elfogyott:)!

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#34) Dr. Romano válasza Johnnyxy27 (#33) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én az SE-t toltam anno. A gépezet egy Celeron 400-as volt 192MB rammal és egy 16MB-os PCI-os Savage 4.

800x600 ban, közepes/magas keverékkel S3TC bekapcsolásával játszhatóan ment és gyönyörű volt. A játékban lévő lens flare brutál szép volt (csináltam egy halom screenshotot a szebb jelenetekről, hogy igen, ez bizony fut a gépen :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35) Johnnyxy27 válasza Dr. Romano (#34) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

akkoriban szerintem szebb fps nem is volt, az a lens flare hihetetlennek tűnt... meg amit a messzeségben láttál, az ott is volt, nem sima háttér:)!

[ Szerkesztve ]

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#36) Pipó


Pipó
őstag

A következő rész előzetese: [link]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#37) Johnnyxy27 válasza Pipó (#36) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

ez inkább Bioshockra hajaz:)!

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#38) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Mi a second encountert nyomtuk multiban. de nem valami úri lan-on hanem osztott képernyőn :D kb csak vízszintesen tudtunk célozni de nem is volt baj, úgysem mentünk nagyon máshova. havas mapon nyomtuk, ahol a mikulás is jött néha :))

V6

(#39) Johnnyxy27 válasza M0ng00se (#38) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

nem is tudtam, hogy osztott képernyőn is lehetett tolni lol

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#40) M0ng00se válasza Johnnyxy27 (#39) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

négyen is akár :D régi crt monitoron 1024*768 felbontás, és egyszer kipróbáltuk hogy 3-man nyomjuk egymás ellen. mondanom sem kell hogy nem volt nagy sikere :U de 1v1 az ment sokat :D

V6

(#41) Ayg0


Ayg0
senior tag

Nekem is jó emlékek fűződnek hozzá. :) És dettó megvettem az FE és SE HD-t is, már többször végigtoltam mindkettőt, de single-ben kezd unalmas lenni. Kár, hogy manapság nem találni online más fanokat... :(

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#42) Johnnyxy27 válasza Ayg0 (#41) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

most karácsonykor megvettem az egész Serious sam franchise-t valami pár ezer forintért 75% steam leértékelésen:)!

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#43) Dilikutya válasza Johnnyxy27 (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

A HumbleBundle-en az egyik Weekly Sale-ben 4,41$-ért lehetett hozzájutni pár éve. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) Johnnyxy27 válasza Dilikutya (#43) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

a BFG-hez is:)?

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#45) Dilikutya válasza Johnnyxy27 (#44) üzenetére


Dilikutya
félisten

A BFG Edition az Doom 3.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46) Johnnyxy27 válasza Dilikutya (#45) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

BFE-t akartam írni... a Jewel of Nile DLC is benne volt.

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#47) Dilikutya válasza Johnnyxy27 (#46) üzenetére


Dilikutya
félisten

Get Serious Sam 3: BFE Deluxe Edition and Serious Sam 2 by paying more than the average! And pay any price to get Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter, Serious Sam: The Random Encounter, Serious Sam Double D, Serious Sam: Kamikaze Attack!, and Serious Sam Public Test 2 DRM-free and/or on Steam for Windows.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) Johnnyxy27 válasza Dilikutya (#47) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

A Serious Sam complete pack-ot vettem winter sale-ben 5.82 fontért, az vagy 2400 forint:)!

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#49) davidsone válasza Pipó (#36) üzenetére


davidsone
addikt

ez beteg :C de csúnya vége lett az arcoskodásnak :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.