Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Na,ez tényleg ütős lett! Csak ne 800 ejuró lenne az ára :D

Az első: NOKIA 1611

(#2) SepTox


SepTox
tag

Engem meggyőztek! :) Ha nem a csillagos ég lesz a kezdő ár, de tudjuk a HTC toll elég vastag....

(#3) GALARDO


GALARDO
addikt

Na, ez kellemes lett.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4) Shyciii


Shyciii
veterán

"A HTC garantálja, hogy a nagy felbontású zenék a drága, minőségi fejhallgatón kitűnően fognak szólni"

Az emberek hülyítését nem hagyta abba a HTC :D

(#5) Burt1793 válasza papi77 (#1) üzenetére


Burt1793
veterán

Olyan mint, az s7, ami nem baj. :)

(#6) atike


atike
nagyúr

Szívesen megnyomkodnám... Csak ne kerülne annyiba, mint amennyibe fog... :(

(#7) snorbi82


snorbi82
senior tag

Egy kis kézben video :) Forrás

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#8) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

Szep, de tavaly jobban orultem volna neki! :DD

Shyciii: Feletek hogy hivjak a 24bites hangot nagyobb sample rate-tel konyhanyelven?

[ Szerkesztve ]

(#9) lezuvius válasza papi77 (#1) üzenetére


lezuvius
őstag

GSMArena-s cikkben 700 dollar volt az ara.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#10) Ádám16


Ádám16
addikt

Az előlap szerintem nagyon gagyi lett. Az olcsó kínai telefont gyártók tesznek le ilyet szerintem. Az a home gomb, s afellett az az üres sáv, a kapacitív gombok formái, hát...
Egyébként biztosan minőségi, és jó telefon lett, nem vitás.
A sárga úriember a fekete háttér előtt ciklámenes V nyakú pulóverben elég "érdekes"

(#11) Kronk


Kronk
őstag

must have

http://totesz.myminicity.com/

(#12) Béééla


Béééla
őstag

Mindig ez van.
A HTC-nek 4-5 éve kéne valami nagyot villantani, hogy megint piacvezető legyen, de a piac nem akarja észrevenni hogy villantott. Műértők ismerik, és itt kimerül. Csámcsung, az megy. Talán észre kéne vennie drága HTC-nek, hogy ideje lenne a marketinggépezetet beizzítani, mert a műértők, az bizony szűk réteg.

Bélabá

(#13) pumpedlix


pumpedlix
tag

amilyen igényes a hátulja olyan gyagyi az eleje

(#14) papi77 válasza lezuvius (#9) üzenetére


papi77
addikt

Én itt néztem az európai független árakat!
Igaz a franciáknál itt is 750 eurót írnak.

Az első: NOKIA 1611

(#15) #13110016


#13110016
törölt tag

Nem szeretem a HTC-t, de ez most tényleg nagyon szuper lett. Külső is tetszik. Egy jó kezdőár és javulnak a tendenciák.
Bár szerintem is a kulcs számukra a nagyobb marketing lenne.

[ Szerkesztve ]

(#16) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nagyon szép telefon lett! Szerintem most igazán odatette magát a HTC, külön öröm, hogy a sok gyári alkalmazást kigyomlálták és a google alkalmazásokat használja mostantól!

S7-el egy árban fog érkezni, lehet sírni.

Megyen!

(#17) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Tisztára sgs1 ez az előlep kicsit kerekebb home gombbal :DD

(#18) A guru


A guru
addikt

Ugyan ezt kérném 6 collon 200k-s kezdőárral.
Le a kalappal a htc előtt most van az olyan első év az M7 óta amikor végre minden klappol (legalábbis papíron) de remélem a mindennapokban is ilyen jó lesz.

(#19) eclipse006 válasza Ádám16 (#10) üzenetére


eclipse006
őstag

A cikkben szereploõ képek alapján tényleg gagyi hatást kelt, viszont a snorbi82 által linkelt videó alapján már máshogy vélekedek.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#20) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Engem megvettek, erre már szerintem megéri váltani az M7-ről :)) S7 Edge-t akartam venni, de apám vett, és semmi érzelmet nem váltott ki belőlem élőben, hiába tetszett nagyon, amint bekapcsolod tucatsamsung, ami már most volt, hogy megfagyott.

(#21) Beri78


Beri78
őstag

Nagyon szép lett!
Várom a tesztet ;]

Az ár szerintem nem is vészes a többi zászlóshajóhoz képest. És kinézetben idén ver mindent! :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#22) Tyer


Tyer
őstag

Hát akkor már csak a piaci megjelenést kell megvárni... már számolom a 800 Dodo-t, és várom mikor adhatom ki. Hátha még marad is belöle :)
:C :DD :))
Ezüstöt adjatok!!! :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23) lezuvius válasza papi77 (#14) üzenetére


lezuvius
őstag

Ezek alapjan jo ha az osztrak arkepzesbe beleferunk :( Tartok tole,hogyha az S7-el egy arban lesz,akkor (ismet) alulmarad a Htc :(

Egy Note 4 es M9 tulaj

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#24) doooo


doooo
veterán

A hátlap nagyon érdekes, tényleg karakteres, az előlap max. feketében. Az hw nagyszerű, a sw is, a hang is biztosan az lesz, a kamera kérdéses még, bár bizakodó vagyok. Végre versenyképes darabot dobtak piacra, legalábbis az árat kivéve, aminek legalább egy kevéssel alacsonyabbnak kellene lennie a konkurenciánál, hogy jobban vonzza a vásárlókat, de szurkolok a HTC-nek, hogy legyen végre egy kis bevétele is.

(#25) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

71.1% STB-ratio, ami nagyobb a G5-nel es pont 1 oriasi szazalekkal marad el az S7-tol, cserebe meg mindig befert a hangszoronkenti kulon erosito es egy 'kis' OIS-es elso kamera. Tudom, BEZLERS GONNA BEZEL... ;]

(#26) dejvid8


dejvid8
őstag

Must have! Azthiszem megvan az M8 utódja... :DD

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#27) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hmm, le a kalappal... Jó telefon lett! :K

Minden szavam magánvélemény!

(#28) aelod


aelod
veterán

Nem tudom mi bajotok az előlappal. Nekem tetszik.

Amúgy miért kell egy telefonba csúcsszuper hangcuccot rakni? Ki hallgat zenét kihangosítva?
Legyen benne egy jó DAC és fülessel legyen elvezhető a zene.

A bővíthetőség nem kutya :Y Létezik ekkora micro sd amúgy? :D

Ez piszok drága lesz sztem...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#29) hukli21


hukli21
tag

Nagyon vártam, és nem okozott csalódást a HTC. Ha a kamera jó lesz, még az is lehet, hogy beruházok egyre...

S7 /S7 edge:

+ Vízálló
(+ Jobb akku)
(+edge kijelző)

HTC 10:

+ Boomsound/DAC
+ Szoftver

A dizájn szubjektív, mindkettő bejön, különböző okokból. Túl sok különbség nincs, de a nagyobb kijelző+nagyobb akku talán még így is az S7 Edge mellett szól.

[ Szerkesztve ]

Z3c-->LG G2-->Nexus 5--> Huawei P8 --> Iphone 4s --> LG G3

(#30) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jó lett :) Külön érdekelni fog az új Boom Sound rendszer, hogy a valóságban ennek mennyi haszna van. Az áron nem lepődtem meg, viszont egy kicsivel lejjebb is lőhettek volna. Egy dolog nem tetszik viszont, az pedig az AOSP-sítés. Kezd a sense egy kicsit visszább esni (Google behódolás gondolom) és ezt nem kéne hagyni.

Finn the human

(#31) doooo válasza aelod (#28) üzenetére


doooo
veterán

"A bővíthetőség nem kutya. Létezik ekkora micro sd amúgy?"
Ha jól emlékszem a G5-be is ekkora mehet max, és mikor olvastam, én is pont ezen agyaltam.. sosem láttam ekkora kapacitású kártyákat.. de biztos nem véletelnül adták meg azt a határt.

(#32) Tyer válasza aelod (#28) üzenetére


Tyer
őstag

Jelenleg még nincs, de Flagship-ként előnyös, ha nem a jellegi max-ot tudja...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33) CptAdamica válasza hukli21 (#29) üzenetére


CptAdamica
veterán

A kamera is jó lett. Első helyen tanyázik. :)

Megyen!

(#34) spawn21


spawn21
veterán

na végre :Y :R

Azonnal venni kell belőle :))

iPhone 13p

(#35) Dr. 444Hertz válasza Shyciii (#4) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Felfogható annak is, hogy érdemes áldozni egy jó fejesre, mert azzal is kiváló lesz a hangzásélmény.
Ettől függetlenül valóban bullshit hangzású a mondat :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Ha a német árát nézzük akkor az S7 árán startol vagyis 700€. Ennyiért rendelhető jelenleg Nemétországban a HTC-től.

Az előlap képeken tényleg gagyi de a videókon már nagyon menő. :Y
Minden klappol és eddig mindenhol dicsérik. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#37) leslien válasza Matada2.3 (#30) üzenetére


leslien
nagyúr

(Google behódolás gondolom) és ezt nem kéne hagyni.

sajnos választás nincs nekik mert javarészt a kereső óriás menti ki a kakiból... mint ahogy anno az Lg t is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#38) Norbi.


Norbi.
őstag

Eeez már igen! Kicsit zuhan az ára tuti vásárló vagyok :C

(#39) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hátulról nagyon szép, előröl nem igazán tetszik, a kettő valahogy nem passzol egymáshoz. Meg az a két érintőgomb alul elég furán van elhelyezve. Kicsit gagyi hatást kelt. Mindenesetre szuper telefon, nagyon minőségi beltartalommal de a formatervet elrontották. Szerintem. A régebbi csúcsgépei szebbek voltak a htc-nek.

(#40) Ruzcak


Ruzcak
tag

Miert sirtok az aran?
A samu ugyanottvan.
Szerintem jatekszernek tunik a samu flagship ehhez kepest de kinek mi.

Inkabb menjen stock aosp iranyba a HTC.
TW? Ne vicceljetek mar.
Egyszeruen meg most sem ertem ezt a hatalmas S7 hypeot olyan szutyok swvel :D
Es meg a htct jon oltani lol.

Eletedben nem lattad meg a telefont ,ma mutattak be a sajtonak de neked mar gagyi? :D
Kicsit se agymosott gondolkodas.
Szerintem az eleje is szep, rendben a homegomb kicsit samus de azok a kapacitivak szerintem rohadt jol neznek ki.
Vegre eltunik a virt gombsor, igy az osszkep nagyon egyben van ,szep az eleje is.

Vegyel s7 edzst az most a meno a birkanyajban.
Aztan majd amikor beeg a samoled :D

Szvsz HTC ralepett a reborn osvenyre :)

[ Szerkesztve ]

(#41) szami777 válasza BOBAKILL (#39) üzenetére


szami777
addikt

Pont ez a baj, szinte mindenkinek a háta tetszik, nem az eleje. :D
A hátán jó eséllyel: a) tok lesz, nem lesz látható, b) sajnos nem azt nézzük használat közben, hanem az elejét.

Egyébként nagyon bejön a telefon, de az az érzésem, hogy a formatervezők a hátlappal kezdték és elfogyott minden ötlet, mire az előlaphoz értek. :(
Ez mondjuk szubjektív, de nekem sokkal fontosabb az előlap külleme, mint a hátlapé.

Nagyon várom a mobilarenas tesztet már.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#42) Peterson_


Peterson_
addikt

Tényleg csodálom, hogy a Samu még nem védette le a "home" gombot.
Már a harmadik különböző típusú, márkájú telefon amin ilyet látok.
Persze nem baj, csak ilyenért habzó szájjal szoktak a gyártók pereskedni:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) snorbi82 válasza Peterson_ (#42) üzenetére


snorbi82
senior tag

Mert nem tudja levédeni... Valahol egyszer olvastam, hogy ezt nem engedték levédeni.. :) Persze lehet hülyeséget írt, aki írta..

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#44) CptAdamica válasza Peterson_ (#42) üzenetére


CptAdamica
veterán

tényleg nagyon sok variáció létezik home gombra. :D Az apple meg levédethetné ugyebár a kerek telefont...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#45) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Azta!Ha szoftveresen nem vagjak szet a kamera reszet,akkor szerintem ez a kamera durva lehet..
Egyebkent a keszulek franko lett,nekem is tetszik

[ Szerkesztve ]

(#46) doooo válasza Ruzcak (#40) üzenetére


doooo
veterán

Én meg azt szeretem, amikor az okos (vagy inkább komikus) fanboy másba nem tud belekötni egy Samsungon kívül.. Annyi hasonló felszereltségű mobil van még, azokkal hasonlítsd, az S7/Edge úgyis más ligában játszik, legalábbis az eladott mennyiséget nézve, ez a 10-es semmi kihatással nincs arra. Azzal meg ne nagyon vagdalózz, hogy vegyenek mást, mert ha senki se veszi ezt, akkor nem sokáig lesz meg a drága gyártód. Gondolkodni jó, próbáld ki te is.

[ Szerkesztve ]

(#47) fornettisuti


fornettisuti
veterán

tippelhetek?
250k huf

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#48) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Szép, de nagy. Ha nem lesz valami "mini" verzió, kénytelen leszek egy iphone 6-ot venni. Azért gáz hogy öt collnál kisebb normális htc telefont nem lehet venni.

(#49) BalanceR


BalanceR
addikt

Hátulról egész pofás, de szemből, mint egy NoName kínai phablet...
OIS a szelfihez... WTF? :W
Szvsz semmi innovációt nem tudtak felmutatni, ha az árazás a szokásos HTCs lesz, jövőre lehúzhatják a rolót...

Most, amikor évről évre élnek, bukást bukásra halmoznak, kijönnek egy ingerszegény olyan "semmilyen" telóval, várhatóan túlárazva, amikor a többi gyártó mind felmutat valamit PL. Vízálló ,Dualpixel... (Samsung)
Moduláris bővítés (LG)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#50) Šolaire


Šolaire
veterán

Szerintem megvan a következő telefonom nagyon ütős lett.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.