Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) freelanced


freelanced
addikt

Rainbow Six Siege

Várható megjelenés: 2015.12.01.
Műfaj: First-Person Shooter
Kiadó: Ubisoft
Fejlesztő: Ubisoft Montreal

Gépigény:

Minimum

Supported OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
Processor: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM) [See list of supported video cards down below]
DVD ROM Drive: DVD-ROM Dual Layer
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive: 30GB
Multiplayer: Broadband connection with 256kbps upstream or faster

Javasolt

Supported OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or better or AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 670 (or GTX 760 / GTX 960) or AMD Radeon HD 7970 (or R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X) [See list of supported video cards down below]
DVD ROM Drive: DVD-ROM Dual Layer
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card 5.1 with latest drivers
Hard Drive: 47GB
Multiplayer: Broadband connection with 512kbps upstream or faster

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2) Ferdzsoo válasza freelanced (#1) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tervben van hogy megveszem a gamét de ahogy nézem ez akkor lesz élvezetes ha ismerősökkel játszol mert a vadidegenekkel agyatlan lövöldözés lesz belőle. Merthogy a célt így is lehet teljesíteni. Rosszul gondolom?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3) lofagi


lofagi
addikt

Pörög a topic! :D Ennyire nem jön be a játék senkinek vagy mi van? Ennek a topicnak már rég meg kellett volna születnie, erre van két hozzászólás mi van itt kérem szépen?

Nekem is meg van a gém, de egyelőre még nem sokat játszottam vele.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) Ferdzsoo válasza lofagi (#3) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Akkor játsz vele és nyilatkozz plz milyen!?
Mi a vegas2 terrorist huntot imádtuk realistic-on. Ahoz képest?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5) freelanced


freelanced
addikt

Röviden Összefoglalva a bétás tapasztalatokat: Van benne potenciál.

Elég sokat jatszottam vele, a csapat valoban sokat számít, de pont ezért lenne jó ha beindulna a topik, lehetne egymással is játszani. Nagyon fontos elem a játékban az szerintem hogy jól ismerjük a pályán a dolgok elhelyezkedését, (kamerák, szobák, ablakok stb.) Én arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy milyen lesz a ranked mód. Nekem csak csütörtökön lesz meg a béta óta nem játszottam de Elvileg bekerült egy csomó új pálya és class is.

Itt is van terrorist hunt mód vagy valami hasonló, pár kör erejéig próbáltam a béta alatt.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6) Ferdzsoo válasza freelanced (#5) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mi mostmár biztosan megvesszük, barátommal, én elvileg hétfőn jutok hozzá... :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7) freelanced válasza Ferdzsoo (#6) üzenetére


freelanced
addikt

Na, ez jó hír remélem én is tudok már lassan játszani vele.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#8) vitya81 válasza Ferdzsoo (#4) üzenetére


vitya81
tag

Én a BETA kipróbálása után döntöttem úgy hogy megveszem. Tetszik a játékmenet, az izgalom, az adrenalin, érdemes gondolkodni, nem kapkodni, Operator választásnál is meg kell gondolni, a játékmódhoz, pályához jól passzoló 'szakember' Jó lenne csapatban lenni, a kommunikáció 'idegenekkel', külföldiekkel nem igazán működik, de ettől függetlenül, ha 2-3 ember a csapatból együtt marad, és együtt mozog, akkor szinte biztos a siker. Ha széthúzás van, akkor biztos a bukás. Terrorist Hunt-ot nem próbáltam, csak a Multiplayert (trollok nem voltak, TeamKill nem volt, véletlen sebzések igen, de ez is izgalmassá teszi). Bőven van pálya, amiket időbe telik kiismerni... Tegnap 4-5 óra játékot úgy beletettem, hogy észre sem vettem. Az elején mikor még ismeretlen a pálya, nagyon nehéz, de aztán bele lehet jönni, főleg, ha van megfelelő Operatorod. 7-8 ezer forintért itt is lehet venni, de szerintem a 10ezret is megéri. Annak örülnék én is, ha kicsit jobban beindulna ez a topik és innen alakítanánk squadokat, a jó kommunikáció, és a taktika miatt.....így még izgalmasabb lenne.
(megjegyzésként: szerintem a grafika teljesen rendben van, nem egy BF4, de nem is az a lényeg....sok fal rombolható, robbantható, hangok, effektek nagyon rendben vannak......számomra igazi adrenalinbomba, rég vert játékban ennyire a szívem :D )

operator választásnál a Defense-hez kezdőként ajánlom ROOK-ot.... sokat 'segít' és nagyon jó a harcokban
https://youtu.be/9eBBgXvfvT4

Üdv, Viktor

(#9) blaca83 válasza lofagi (#3) üzenetére


blaca83
őstag

24 MB/s-el töltöm már le Én is. ;]
Remélem ki tudunk adni egy csapatot. :))

A BF4-es csapatból és ismerősök közül nem vette meg senki? :F :F :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10) k-adi válasza lofagi (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Minden R6 Siege hír alatt van 20-40-60 komment csak a "rendes" topicjában nincs, mivel eddig nem is volt :DDD

PRO:
- ötletes
- érdekes ez az operátoros megoldás
- jó, hogy van csapattárs sebzés is (friendly fire)

Kontra:
- "Rainbow 6 Patriots" projekt halála ennek köszönhető :U
- bugos animációk / akadozó mozgások
- sok töltés, sok várakozás
- lehetne több fegyver és kiegészítő
- több pálya
- több játékmód

(#11) freelanced


freelanced
addikt

Végre hozzájutottam én is a sajátomhoz. :)

Egyébként ha majd tobben leszünk lehetne esetleg egy listát csinalni az aktív játékosokkal akár felhasznalonevvel, hogy fel lehessen venni őket.

Én például nagyon sok olyat fogtam ki a bétában akitől a fejemet fogtam, úgy hogy valoban nem ártana.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12) blaca83 válasza freelanced (#11) üzenetére


blaca83
őstag

Originen hozzárendeli a gamer nevemet de itt az Uplay-en keresztül nem tudom mit rontottam el, de nekem bakonyil lett a játékban a nevem. :DDD
Vegyél majd fel esetleg.

TeamSpeak-en vagytok? Ezt úgy lenne érdemes játszani... :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#13) blaca83


blaca83
őstag

Sajnos továbbra sem pörög a topik...! :(((
Jön valaki játszani? Nekem egyenlőre nagyon tetszik és a hétvégén rá is érek. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#14) Exorsized


Exorsized
tag

Csatlakoznék én is az itt játszó kollégákhoz. Nagyon szívesen játszanék én is csapatban.
Uplay : exoQt_

XONE : MrExoQt

(#15) Vityaa


Vityaa
tag

Ha unlockolok egy új operatort, (Defenders-t) utána hol tudom kiválasztani, hogy azzal legyek?
Se multiba sem Situationba nem enged választani. Csak a Recruitot engedi.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#16) vitya81 válasza Vityaa (#15) üzenetére


vitya81
tag

Hali! Situations-ben én úgy tapasztaltam, hogy nem választhatsz, adott karakterrel kell végigcsinálni a pályát, viszont multiplayerben a 'kör' elején a csapatod 5 tagja választhat magának vagy operatort, vagy recruit-ot. Operatorból nem lehet 2 egyforma egy körben, ezért gyorsnak kell lenned, vagy egy másikat választani, amit még senki nem választott. Ha a defendersből csak egy karakter van meg, és valaki azt már kiválasztotta magának a körre, akkor neked muszáj recruit-ot választani.....

(#17) Vityaa válasza vitya81 (#16) üzenetére


Vityaa
tag

De ott ahol választhatnék, mindegyiken lakat van. :(

(#18) blaca83 válasza Vityaa (#17) üzenetére


blaca83
őstag

Csak azt látod nyitottnak amit unlockoltál, megvettél már. Azt is csak annyi ideig, amíg valaki ki nem választja.
Ha valamelyik csapattársad gyorsabb volt akkor már nem választhatod az adott kasztot. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#19) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah ma végigtoltam 4 szituációt, realisticon nem gyerekjáték. :DDD
Az 50hp-s csillagokat iszonyat összeszedni.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#20) Vityaa válasza blaca83 (#18) üzenetére


Vityaa
tag

Értem, köszi. Működik. :)

(#21) horvi0813


horvi0813
tag

Gyerekek megvettem a Tom Clancy's Rainbow Six Siege-t hát el kell mondanom, hogy életem legjobb multis élménye, zseniális, taktikus, okos, balace se rossz egyszóval hatalmas pozitívum a játék van pár hibája de folyamatosan dolgoznak az Ubinál rajta végre kellemeset csalódtam bennük.
Aki gondolkozik rajta ne habozzzon megvenni!
PC Uplay: horvi0813 jelöljetek bátran van mikrofon!

(#22) blaca83 válasza horvi0813 (#21) üzenetére


blaca83
őstag

Lassan össze jön egy csapatra való ember! :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Aki szereti a kihívásokat, tudom ajánlani 2-en realistic-on bármelyik terrorist hunt pályát megcsinálni. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24) Flashke


Flashke
csendes tag

Sziasztok
Csatlakoznék én is a „csapathoz” aki gondolja, nyugodtan felvehet. :)
Uplay: sysflash12

(#25) Teguz


Teguz
csendes tag

Mennyire vannak csalók?

(#26) blaca83 válasza Flashke (#24) üzenetére


blaca83
őstag

Uplay-en Én nem találtalak meg. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#27) k-adi


k-adi
nagyúr

YT video ubis marketing videó

(#28) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Bitang jó a multi szerintem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#29) - = Zk = - válasza Ferdzsoo (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1....

engem a régesrégi SWAT játékokra emlékeztet.. :C
csak itt dúrcább a szitu, "élethűbb"... odab@szósabb :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) blaca83


blaca83
őstag

Jó lenne végre összeállni és TeamSpeak-en mikrofonnal nyomni.
Ebben a játékban tényleg igazi csapatmunkára van szükség a sikerhez. :))

= Zk = + Feree13 milyen névvel vagytok fent? :U

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#31) Ferdzsoo válasza blaca83 (#30) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ferdzsoo - vegyél fel!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#32) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Gabbers_Unite
(ez lesz majd a Division alatt is :)) )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) k-adi válasza - = Zk = - (#32) üzenetére


k-adi
nagyúr

DIVISION....DIVISION....D-I-V-I-S-I-O-N!

Hurraaaaay! :DD

{
off:
fú gyerkek már nagyon várom :DDD kéne egy 20+as PH! group
/off
}

(#34) hun-man


hun-man
tag

Sziasztok!

Ha cd-n veszem meg akkor azt steamen kell aktiválni? Illetve aki steam-en vette meg tud játszani azokkal akiknek uplay-es van?

(#35) blaca83 válasza hun-man (#34) üzenetére


blaca83
őstag

Bárhogyan van meg szerintem lehet közösen játszani...! :U
Egyébként szerintem CD-n már nem érdemes megvenni semmit, inkább elektronikusan.
(Origin-Uplay-Steam)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#36) atainprison válasza blaca83 (#35) üzenetére


atainprison
senior tag

"Egyébként szerintem CD-n már nem érdemes megvenni semmit, inkább elektronikusan."

Kivéve, ha dobozos változatban olcsóbb (ami az esetek többségében igaz).
Én 12k-ért vettem és kaptam hozzá egy fasza minőségű pólót és karabinert is.
Steamen, uplayen 60 euró, ami barátok között is több mint 19k.
Ja és attól, hogy dobozosan veszem meg, még meg lesz elektronikusan is, mert regisztrálni kell (uplayen, steamen, stb.).
De, ahogy gondolod :D .

[ Szerkesztve ]

(#37) blaca83 válasza atainprison (#36) üzenetére


blaca83
őstag

Nem tudom te hol szerzed be, de Én eddig az összes Origin-es, Steam-es és Uplay-es játékomat olcsóbban vettem meg, mint mondjuk a CD Galaxis-nál! :F :U

:R :R :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#38) Ferdzsoo válasza blaca83 (#37) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem is olcsóbb volt boltban mint uplay-en, vagy bárhol... Neten mindenhol 60 EUR körül van...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39) blaca83 válasza Ferdzsoo (#38) üzenetére


blaca83
őstag

ÁÁÁÁÁ Neeee :B

Nem azt mondtam, hogy Originen vagy Steam-en keresztül rendeltem meg, mert az tényleg horror drága.
De számtalan helyről be lehet szerezni pl: az eredeti elektronikus ORIGIN kulcsot is.
Én például csak a Baattlefield sorozottal játszom a Rainbow-n kívül és azokat olcsóbban vettem meg mindegyiket, mint a Dobozos verziót.

Évek óta nem vettem dobozos kiszerelésben. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#40) atainprison válasza blaca83 (#39) üzenetére


atainprison
senior tag

Ja, így már értem miért olcsóbb neked az elektronikus.
Én csak és kizárólag a "bolti" dobozos és a "bolti" elektronikusról beszéltem.
A g2a.com és társaival már nem foglalkozom, mert vannak nem kicsit rossz tapasztalatok.

(#41) blaca83 válasza atainprison (#40) üzenetére


blaca83
őstag

Én sem a G2A-ra gondoltam...! :N
Mindegy is ez nem a topikba való, nem ez most a téma, hanem az új RAINBOW6

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#42) itsBence


itsBence
csendes tag

Sziasztok!

Játszik valaki a Tunngle alkalmazáson keresztül? Egy ismerősömmel esténként szoktunk játszani, ha bárkinek van kedve csatlakozni hozzánk, írjon privátot! Köszi!

(#43) laja80


laja80
tag

Sziasztok!
Következő lenne a problémám.Letöltöttem a játékot,felraktam,működik nincs gond,viszont tunngle-n keresztül probálnék multizni,de sajnos nem sikerül,hiába joinolok nem történik semmi!Windows 10 oprendszeem van,és megcsináltam azt is amit írtak h megkell/tunngle adapternél/,illetve átírtam codex.ini-be amit kell.Tűzfal és vírusirtó kikapcsolva,de mégsem jó,ötlet?
Köszi

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#44) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, a graf valahogy nem jött át :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) Ferdzsoo válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Elsőre nekem sem tetszett, aztán megint bebizonyosodott hogy mennyire nem a graftól lesz jó egy játék vagy sem. A patch viszont elég sok apró részletet hozott szerintem sokat dobott rajta.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#46) Teguz


Teguz
csendes tag

Én is becsatlakoznék a team-be. (külföldön behúztam egész olcsón)
Rohadtul adom ezt a játékot. Ha szép grafikát akar az ember, lehet menni Battlefront-ozni(onnan jöttem át). Tökéletes példa, hogy a szép grafika életérzés 1-2 órán keresztül tart ki, utána nincs ami motiváljon további játékra.

(#47) k-adi válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

jön valami ultra HD texture pakk is nemsokára ha jól tudom

(#48) Ferdzsoo válasza Teguz (#46) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez a csapat kb annyiban nyílvánult meg hogy felvettük egymást aztán ennyi. Tűzzünk ki egy időpontot amikor felmegyünk és játszunk egyet, rendesen mikrofonnal stb.stb.
Hétvégén este 6-7 körül?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#49) vitya81


vitya81
tag

Sziasztok!

Itt van pár kód arra az esetre ha a hétvégén szeretnétek kipróbálni a Rainbow Six: Siege-t. Szerintem egy próbát megér....

Üdv: Viktor

(#50) k-adi válasza vitya81 (#49) üzenetére


k-adi
nagyúr

You are a good man.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.