Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-23 14:13:04

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

nVidia Geforce GTX 660 Ti

MANUFACTURER: NVIDIA
SERIES: GeForce 600
GPU MODEL:GK104-300-KD-A2
RELEASE DATE: 2012-08-16
INTERFACE: PCI-E 3.0 x16
CORE CLOCK (BOOST): 980 MHz
MEMORY CLOCK: 1502 MHz (6 GHz)
MEMORY BANDWIDTH: 144.2 GB/sec
MAX POWER DRAW: 150 W
MEMORY SIZE: 2GB
MEMORY TYPE: GDDR5
MEMORY BUS TYPE: 64×4 (256 bit)
DIRECTX: 11.1
OPENGL: 4.1
PROCESS: 28 nm
FRAGMENT PIPELINES: 1344
TMU: 112
ROP: 24

Várható Modellek:

PH! Bemutató!

ComputerBase Teszt

bit-tech Teszt

techpowerup MSI GeForce GTX 660 Ti Power Edition 2 GB Teszt

BEMUTATÓ

TESZT

[ Módosította: Oliverda ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#2) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Tulajok ide :) ÉS egyéb észrevételek is jöhetnek tesztek stb... baráti beszélgetés :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#3) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Nos ? Senki nem vett még ilyet ? :U

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4) H.Ezredes válasza MrCsiT (#3) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Vagy még nem találtak be a Topic-ba :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#5) BotaN


BotaN
senior tag

Holnap hozza a futar a teljes konfigomat, es mivel ott figyel benne egy Asus GTX 660Ti, igy csatlakoznek a klubhoz, holnap hozok majd kepeket is.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#6) H.Ezredes válasza BotaN (#5) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Mennyiért vetted a 660Ti DCII-est?

Kíváncsi leszek,hogy fog teljesíteni nálad :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#7) BotaN válasza H.Ezredes (#6) üzenetére


BotaN
senior tag

93k 355Ft-s font arfolyammal szamolva mivel angliaban elek itt vettem. Lett volna OC es TOP is de feleslegesnek talaltam azt az extra teljesitmenyt, hot, es fogyasztast. Foleg ugy hogy Silent buildet raktam ossze, Define R3-as hazba, ami nem egy gamer tesztaszuro.

Asus GTX660 TI-DC2-2GD5

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#8) L1ZRRR válasza BotaN (#7) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

" feleslegesnek talaltam azt az extra teljesitmenyt, hot, es fogyasztast. "

Szerintem is felesleges, ez is megy annyit tuningba szvsz.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#9) BotaN válasza L1ZRRR (#8) üzenetére


BotaN
senior tag

Mondjuk azokhoz jart volna Borderlands 2 :DDD Jo kis gamma. Igy meg asszem nem kapok mert a simat vettem.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#10) L1ZRRR válasza BotaN (#9) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Hát ja..

Egyik ismerősöm most vett egy 670 DCU és fel rángatta TOP órajelére gond nélkül viszi a szerkezet.

És még hozzá kapott egy MAX PAYNE 3 játékot amit megint el tud adni szóval elég jó áron jutott hozzá, de most iPON-nál is fel ment az ára.... 114 K volt most meg 122-3 k :W

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#11) BotaN


BotaN
senior tag

Igertem egy 3D Markot, linkelem is, teljesen alap beallitason van minden 1 napos rendszerrel. A gep maga nagyon durva, BF3-at toltam kicsit multiban, a regi gepemben egy 6950 volt tehat az az osszehasonlitasi alap, de ez a Geforce sokkal erosebbnek tunt.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#12) L1ZRRR válasza BotaN (#11) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Egy átlag fps-t tudsz küldeni akár ide vagy PÜ-be bf3-ból? :R

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#13) BotaN


BotaN
senior tag

FullHD felbontason, high reszletesseggel, Ambient arnyekok es elsimitas nelkul stabil 60. Tobbet nem tudom mert be van nyomva a "Gametime.maxvariablefps" 60-ra, de ala soha nem esik.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#14) L1ZRRR válasza BotaN (#13) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Hát... nem akarom el hinni, hogy 60 a tető, szerintem vedd ki azt a gametime cuccost, mert ezzel a vgaval lennie kell 100 fps körül.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#15) BotaN válasza L1ZRRR (#14) üzenetére


BotaN
senior tag

Persze de minek annyi frame ha a monitor ugyis csak 60 tud megjeleniteni?

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#16) H.Ezredes válasza BotaN (#13) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Azért fix 60 mert a vsnyc ON-ra van állítva de ha kikapcsolod és 60 Hz-es a monitorod meg tud törni a kép ami szarul mutat. Rakj mindent Ultra, FOV 70, 1920 x 1080

Fraps 500mp-es Benchmark

ÉS nyomj te is egy ilyen tesztet

BF3 - OPERATION EXODUS COOP

[link]

enyém

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#17) SimonYana válasza H.Ezredes (#16) üzenetére


SimonYana
addikt

(#18) Erdei88 válasza SimonYana (#17) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha menni fog az SLI a felső kari tuti 80 fok felett lesz. Gyári venti profil volt vagy módisított?

(#19) SimonYana válasza Erdei88 (#18) üzenetére


SimonYana
addikt

(#20) H.Ezredes válasza SimonYana (#19) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Írtam neki,hogy egy Rendes GPU gyilkos mapra Gulf Of Oman-ra menjen 64-es szeróra és még próbálja ki a Close Quarters-es mapokat is. Amúgy nem teljesen FULL-on ment az FOV "csak" 70-en volt írtam neki,hogy tolja majd föl azt is 90-re és csináljon majd egy tesztet :) Úgy,hogy lesz majd elvileg ha beszélsz vele Jana mond te is neki ezeket nehogy elfelejtse :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#21) SimonYana válasza H.Ezredes (#20) üzenetére


SimonYana
addikt

Dobj neki egy privit!
Hivatkozz rám!
nakos

® SimonYana ®

(#22) H.Ezredes válasza SimonYana (#21) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Írtam :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23) quaddamage08


quaddamage08
tag

Sziasztok !

Immáron én is a büszke 660 Ti tulajdonosok közé sorolhatom magam . Viszont sajnos nekem mintha adódna vele 1 - 2 probléma . Mindenekelőtt leírnám a teljes konfigurációmat aztán a panaszomat .

- Alaplap : ASROCK B75 Pro3
- CPU : INTEL Core i5-3570 3.40GHz 1155 BOX
- RAM : KINGSTON 8192MB HyperX XMP Grey DDR3 1600MHz CL9
- GPU : ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5 PCIE
- HDD : WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
- SSD :OCZ 60GB SATA3 2.5" Agility 3 AGT3-25SAT3-60G

Íme az első problémám :

Csíkozódás . Amint elkezdek játszani valamivel ( legyen az egy legújabb játék vagy egy régebbi ) a monitor vízszintes, fehér vonalakat bocsájt ki ( és tényleg csak játéknál ! ) . Talán a legjobban arra tudnám hasonlítani mikor a régi CRT monitorok mellé hangfalakat raktunk : mintha valami frekvencia problémája lenne . Mellékeltem egy videót is amin jól megfigyelhető ez a jelenség . Nem a kamerával van gond - a csíkok a monitoromon jelennek meg .

:: KATT IDE A VIDEÓHOZ ::

A második probléma :

Pár játéknál ( eddig " csak " a BF3, Bad Company 2 és Sleeping Dogsnál láttam ) eltolódik a kép . Szó szerint . Kb. 400 pixelnyit eltolódik a jobb irányba és semmit sem tudok ellene tenni . Alacsonyabb felbontásoknál hibátlan . . . 1680*1050 felbontásba hülyül be a gém ( csak a fent felsoroltak - más játékok hibátlanul futnak ebben a felbontásban ) .

Próbáltam már minden jellegű megoldást - amit még nem : az a GPU kicserélése garanciával . Mivel ez egy vadonatúj kártya ezért nem tudom, hogy várjak e a javításokra vagy tényleg a szerkezettel lehet - e a gond . Remélem ti tudtok majd segíteni .

Válaszotokat előre is köszönöm ! :)

(#24) Crytek válasza quaddamage08 (#23) üzenetére


Crytek
veterán

Ez a csikozás általában Vram hiba.Vidd vissza gariztatni.

Next PC Upgrade: 2022

(#25) BotaN válasza quaddamage08 (#23) üzenetére


BotaN
senior tag

Driver verzio? A legujabb driver tegnapp jott ki es pont valami hasolno hibat javit, mint amit te irtal az SCII-vel kapcsolatban. Ha nem akkor meg vidd vissza.

GeForce 306.02 Driver

Key Fixes:

Fixes an intermittent vsync stuttering issue with GeForce GTX 600-series GPUs.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#26) quaddamage08 válasza BotaN (#25) üzenetére


quaddamage08
tag

306.02 Driver . Épp a minap töltöttem le - de a problémák ugyanúgy fennállnak . Válaszodat köszönöm !

(#27) ricshard444


ricshard444
veterán

Mi a helyzet srácok? Azért 30 kommentnél többet vártam :F

Vannak dolgok...

(#28) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Szerintem a mostani áron jobb vétel a GTX 670, azért pörög jobban az a topik.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#29) Crytek válasza ricshard444 (#27) üzenetére


Crytek
veterán

Már nem érdemes ilyen vgakat venni.Majd inkább az új szériából.Addig bőszen várok.

Next PC Upgrade: 2022

(#30) M@trixfan válasza Crytek (#29) üzenetére


M@trixfan
addikt

Mostanában szeretnék fejleszteni gaming frontra, én pont ezt a kártyát vártam, csak kicsit más árral. Milyen új szériára gondoltál?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#31) ricshard444 válasza Crytek (#29) üzenetére


ricshard444
veterán

Ezt azért kicsit erős mondani így ősz elején nem? :D Az új széria megjelenése + mire elérhető is lesz vagy 5-6 hónap

Vannak dolgok...

(#32) Crytek válasza ricshard444 (#31) üzenetére


Crytek
veterán

Addig még úgy sem jön semmi komoly cucc amit nem tudnánk játszani.Szóval nekem kimaradnak a mostani cuccok.

Next PC Upgrade: 2022

(#33) Keksz03


Keksz03
senior tag

na végül MSI GTX660 Ti Power Edition lesz, holnap érkezik, kíváncsian várom mit tud a kártya! :) mivel nekem a BF3 multi a leginkább fontos már ha van időm leülni játszani ezért is nem 7870 lett végül! remélem tényleg olyan brutális a teljesítménye mint azt már sokan leírták! :)

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#34) ricshard444 válasza Keksz03 (#33) üzenetére


ricshard444
veterán

Sok sikert hozzá,majd várjuk a tapasztalatokat,az még úgysincs sok :DDD

Vannak dolgok...

(#35) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Abban is van valami, hogy az új konzolgeneráció megjelenésével lesz igazán érdemes új VGA-t venni. De ezt már szerintem más topikban kéne kitárgyalni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#36) Keksz03


Keksz03
senior tag

na megjött, beszereltem, toltam is egy BF3 multit! elég brutális a teljesítménye alatta úgyh boldogság van! :D
az egyik venti zörög olyan 34-36% körül de az csak ha lehűlőben van akkor gáz egyébként baromi csendes a vga úgyh ez is pozitívum! OC egyelőre csak a gyári, új még nekem ez a boost-os tuning, majd utánanézek mi hogy merre!
szóval összességében nagyon elégedett vagyok, nem bántam meg h nem 7870 lett! :P

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#37) MrCsiT válasza Crytek (#32) üzenetére


MrCsiT
addikt

..de Te a 460-at is 2 évvel a megjelenés után vetted, miután a 460 topicban kilátásba helyezték, hogy lelövetnek egy modival, ha végre nem veszel valamit, csak folyton tanakodsz ? Jól emlékszem ? :DDD
Így nem fura, ha "csak" 5-6 hónapot várnál még egy új VGA-val :) ;)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38) csaabz


csaabz
őstag

Ezzel a kártyával csak egy baj van, hogy sokba kerül. Remélem minél előbb csökkenni fog az ára. Hasonló a helyzet a sima 660-nal is...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#39) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Nem kéne a topic-ot 660/ 660Ti topic-ra átalakítani? :U

(#40) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok!
Ref hűtésről mik a tapasztalatok? Hőmérséklet, zaj? GTX480-at cserélném valami olcsóbb változatra.

(#41) Asbee


Asbee
veterán

Héten jön egy gainward phantom hétvégén csinálok róla egy logout tesztet. Kezdenek már elfogadható áron menni a karik.

(#42) torma1981 válasza Asbee (#41) üzenetére


torma1981
veterán

Mennyi volt?

(#43) Asbee válasza torma1981 (#42) üzenetére


Asbee
veterán

84k, de ref EVGA már van 78-ért.

(#44) Löncsi válasza Dark KillerX (#39) üzenetére


Löncsi
őstag

Modker..

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#45) leonel válasza Asbee (#43) üzenetére


leonel
aktív tag

Nem rossz kártya, - grat hozzá - de nem drága még ennyiért :F
7950 áron mérik

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#46) Asbee válasza leonel (#45) üzenetére


Asbee
veterán

Hát én hardver és egyéb eladásból kifolyólag csak keveset fizettem pluszba. Amúgy szerintem a 78k az már nem rossz érte.

[ Szerkesztve ]

(#47) ricshard444 válasza leonel (#45) üzenetére


ricshard444
veterán

Meglepődnél mennyien veszik a 660t a 7950 helyett :N Rendszerint nvidia fanok..

Vannak dolgok...

(#48) Löncsi válasza ricshard444 (#47) üzenetére


Löncsi
őstag

És akkor mi van... gyorsabb a Radeon átlag 20%-al ? 30 vs 36 fps...? Borderlands 2 PhysX trailernél meg persze megy a jajgatás utána...

Egyébként én is GTX660-ra pályázom (sima), remélem 40 környékére lemegy az ára, akkor sztem váltok én is.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#49) Keksz03 válasza ricshard444 (#47) üzenetére


Keksz03
senior tag

vagy épp olyanok akik olyannal játszanak amiben a Kepler jobb! BF3 pl brutálisan fut a kicsikén! jah és volt 7970-em úgyh tudom mit tudnak az AMD kártyái! :)

nekem sikerült 78ért beszerezni egy MSI GTX660 Ti PE OC kártyát mert 7ért elvitték a Borderlands 2 kódot! :DDD az sztem teljesen baráti ár volt érte! halk és hűvös! :)

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#50) leonel válasza Asbee (#46) üzenetére


leonel
aktív tag

Ok. Ez mindenkinek a saját döntése és maximálisan tiszteletben tartom! :R

(#47) ricshard444: Én nem hiszek ebben a "fan" dologban. Talán ezért is meglepő számomra... :U Volt már NV és Ati/amd kártyám is nem egy. Mindig, ár/teljesítmény alapján döntök Ezért tartom most best buy nak a 7950-et. Ha azonos órajelre állítjuk a 660Ti-vel és Full Hd mellett kapcsolunk egy 4xAA szerintem 10 játékból 8-ban megeszi. És ez mindenféle fanatizmus nélkül a véleményem - nemrég még 680-am volt! :K

[ Szerkesztve ]

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.