Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  .nox blogja

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Rendeltetésszerű használat céljából megnyílt blog. :D

Kezdésként olyan dolog, ami évek óta piszkálja a csőrömet, és így December elején van a "szezonja": Huszonnemtomhány nap van hátra karácsonyig (ojje). Én viszont kezdek megbolondulni. December 4 van, és már az ablakokban az égők, minden pláza, bolt stb karácsonyi díszben, és ami nálam kiverte a biztosítékot pár napja, az az, hogy frankón betolták a Jingle Bellst az egyik boltba, kb. 1 hónappal karácsony előtt. Nem tudtam hová tenni, illúzióromboló, és még pár ilyen és karácsonyig odáig jutok, hogy már a Husvéton gondolkodok, mert elegem van a jézuskából :D

All→M8

(#2) callmeakos válasza callmeakos (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És ha már van egy kis időm beérni a melóhelyre, és ha már megnyilt ez a verbális magánjátszótér akkor még egy gondolat: ezekről az energiaitaltesztelőkről. És most sem konkrétan az Energiaitalos topic tesztelőire gondolok, hanem ezekre ag ujdonsült arcokra, akik fognak egy mindenhol kapható Hellt vagy Monstert, beleordibálnak 2 percet a telefonba hogy milyen finom ez, és akkor ők már tesztelők. :D
De van a másik oldal is, erre meg van egy példám is: egy haverom is ilyen tesztelő. De őt még akár komolyan is lehetne venni, mert olyanokat szerez külföldről, amikről a büdös életbe nem hallottál. De ő hazavágja magát a kinos feltűnési viszketegségével: konkrétan hogy a videosztjeit beleordibálja egy 500 forintos Tesco gazdaságos webkamerába, aminek a minősége konkrétan a QCIF videók minőségi szintjéhez konvergál. De ha az volt a célja hogy nézzék őt akkor elérte a célját :D
Csak szerintem nem mindegy miért nézem azt: hogy meghallgassam mit mond, vagy röhöni egy sort az egészen :U

All→M8

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Milyen jó érzés úgy belemenni a napba, hogy tudod 90% hogy elveszted a munkádat. A helyezt mentségére megjegyezendő, hogy talán nem is akkora baj, mert a jelenlegi helyzet tarthatatlan :U

All→M8

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak hogy ne kergessem már őrületbe az F1 topic lakóit :D
FIA: Az Év embere díj győztese :C
Megérdemelte :)

All→M8

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Reggeli animgif: Induljon jobban a napotok, mint nekik :D

All→M8

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A nagy büdös igazság az, hogy ha gyerekként őszinte vagy, akkor az milyen helyes meg cuki, ha viszont felnőttként vagy őszinte, akkor az esetek többségében tapló vagy.....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Rég volt itten bejegyzés. Na sebaj, most orvosoljuk ezt.

Tegnap este tudatosult bennem mi az én kriptonitom, amivel ki lehet készíteni. Ha az internetszolgáltatás minden előjel nélkül megszűnik létezni. Akkor előtör belőlem a Hulk és kis híján pusztítok. Persze ez sokszor technikai hiba, de ha egy karbantartást iktatnak be úgy, hogy nem értesítenek arról.
Ja, world first problem ahogy mondani szokás, de ilyen időket élünk.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Újabb alkalom, amikor eltöprengek, jó e az amit csinálok? Persze az amit csinálok az jó és végsősoron ezért vágtam bele, de vajon mikor jön el az a pillanat, amikor annyi mindent tettél másért, hogy egyszerűn dobod az egészet a francba, és elkezdesz végre magaddal foglalkozni. Önzés lenne? Egy idő alatt biztos. Egy idő után? Nem, és ezt nyugodt lelkiismerettel mondhatom.

All→M8

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Toshiba Satellite C50. Az új munkaállomás. Nem egy atomerőmű, hiszen a Celeron N2840 még a Hyper Threadinget sem támogatja, viszont ettől függetlenül rosszabbra számítottam. Teljesen megfelelő a mindennapi alapvető dolgok ellátására. Persze kisebb akadások, fagyások előfordulnak, de egy ilyen árú dologtól ez teljesen megbocsátható.

Miközben ezen gondolatok megfogalmazódtak bennem, frankón kigyulladt a sütő, Nincs komolyabb baj, de kis füst keletkezett. Jellemző.... :U :D

All→M8

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Windows update. Mondtam már hogy utállak?!

All→M8

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A mai nap krónikája:
A kerti beton és egy Lumia 630 előlapjának találkozásából nem utóbbi jön ki győztesen.
Mondhatni Lumia arccal tompított.

All→M8

(#12) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Merje még egyszer valaki mondani azt hogy Angliában nincs meleg meg nyár. Utolsó mondata volt ;]

All→M8

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kérdés: mi az az egy zeneszám, amit kérdés nélkül hallgatnál újra és újra. Kifulladásig.

Válasz: Laszlo - Interstellar.

All→M8

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A mai nap tanulsága: Ha túl sok mindenben segítesz, előbb utóbb visszaüt az.

All→M8

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A mai őszinte reklámplakát verseny nyertese :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hearhstonnál játék jobban nem éget ki.
Lelkesedéssel veted bele magad, 10 perc múlva átkozod el az egészet, mért létezhet ilyen. Pár óra múlva ismét lelkesen veted bele magad majd 10 perc múlva......

All→M8

(#17) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak azért is az internet, még helyi idő szerint hajnali negyed 3kor is :DDD

Egy random bejegyzés az arckönyvből (tolmács nélkülieknek: Facebook)

sziasztok, Sam vagyok Angliából. imádom, amikor megbüntetnek a BKV boszorkányok, és mikor észreveszik megértem a titkos tanácskozásukat magyarul, zavarba esnek.

Erre a válaszok:

El akarod a munkánkat venni? ketőspontdé szmájlijel

Ha Angliabol jottel hozz munkat, mert itt nincs.

Ha Magyarországra jössz bliccelni, megb@sznak az ellenőrök - ez egy plakát volt.

Nincs több kérdésem. Egy időre elég volt az internetből :D

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  .nox blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.