Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) máyköl


máyköl
veterán

Mivel nem találtam ilyen topicot úgy döntöttem nyitok egyet! :B :B A címbe benne van miről szól a topic!Hajrá!!!!!!!!!

(#2) Sirandrish válasza máyköl (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem vólt ilyenem...jó kis gépsas...móndjuk móstanság inkább egy emura vágynék:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) máyköl válasza Sirandrish (#2) üzenetére


máyköl
veterán

Én meg egy psp-re vagy egy wii-re! :C

(#4) máyköl


máyköl
veterán

A nintendo ds light kb.15k-val drágább mint a sima,pedig csak vékonyabb,meg van benne pár exra! :K

(#5) Sirandrish válasza máyköl (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem wii-m és PSP-m is vólt :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Sirandrish válasza máyköl (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

az a pár extra bőven elég...főleg a jóbb és kóntrasztósabb képernyő:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) máyköl válasza Sirandrish (#6) üzenetére


máyköl
veterán

És wii az milyen?Psp-m volt az tudom milyen! ;)

(#8) Sirandrish válasza máyköl (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó...a játékélmény páratlan...persze igazából multira(akár óffline) tudnám ajánlani mert ugy az igazi:)
haverral asszónnyal egymás ellen hihetetlen jól el lehet vele lenni...
az avatarók is jópófák...megtudód ugy csinálni hógy hasónlitsón:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) máyköl válasza Sirandrish (#8) üzenetére


máyköl
veterán

Nagyon állat lehet!!!!!!!!!!!!!Írjatok bátran!többiek!!!!!!!!! :)

(#10) Sirandrish válasza máyköl (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivel látom hogy csak én vagyok akkor tartok egy kis beszámolót...ha nem baj:)
én még indulóként vettem..magyarhon első szállitmányából kaparintottam meg...járt hozzá a Wii SPorts ugye...nah ahhoz még szermányoltam egy Wii playt amihez járt még egy Wii mote így lehetett haverokkal nyomni...

e 2 lemez összesen 12 játékot tartalmaz...persze azt hozzáteszem hogy nagyon kis ratyi grakivával vannak megcsinálva ezek dehát azért 12 játék az 12 játék...mind többjátékos módra van kihegyezve...és nagyon komoly...Baseball..te dobsz haver üti..tudod csavarni stb...hatalmas élmény mikr suhint a span és a 150km/h-val száguldó labdád elzug az ütő felett...egyáltalán nem a grafikát figyeled:D

nagyon komoly...
az Avatarokra kitérve szintén jó mnóka hogy ugyen "rajzolva" de magadat láthatod a képernyőn...te dobod/ütöd stb a dolgokat...mindent be tudsz állitani..magasság...suly...haj,szakál,bajusz,szemüveg..szemüldök...szempilla és még nemgeteg minden:)

Hát hirtelen nemtudok mit mondani de ha van kérdésed és tudok rá válaszolni akkor szivesen válaszolok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) máyköl válasza Sirandrish (#10) üzenetére


máyköl
veterán

Mennyi egy wii?De azért beszéljünk a ds-ről mert az miatt nyitottam a topicot!Sima ds-t már 12k lehet kapni! :K Az érintőképernyő benne a kedvencem! :K

(#12) Neró válasza máyköl (#11) üzenetére


Neró
őstag

Egy WII 11.900,- 12.000,- körül van most.Egy pl.:[link]

| www.diablohungary.hu

(#13) máyköl


máyköl
veterán

Nem drága,de ti melyiket fogadnátokel inkább?Ds vagy wii? :F

(#14) Neró válasza máyköl (#13) üzenetére


Neró
őstag

WII viccesebb. :D

| www.diablohungary.hu

(#15) Sirandrish válasza máyköl (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

60K egy wii...ujonnan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Sirandrish válasza Neró (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennek mi köze a wii mint alapgéphez?
egy egy kiegészitő wii sports-hoz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Neró válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Neró
őstag

Sorry. :) Egy kicsit férre néztem. :W

| www.diablohungary.hu

(#18) Sirandrish válasza Neró (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

egy kicsit:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Neró válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Neró
őstag

vagy nagyon? :DDD

| www.diablohungary.hu

(#20) máyköl válasza Neró (#19) üzenetére


máyköl
veterán

NAGYON kb.50k-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ds-nek lehetne sztem jobb is a grafikája! :C

(#21) Sirandrish válasza máyköl (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nem egy atomerőmü de azért vannak tartalékai a kis masinának..
erre pl nem mondanám hogy csunya...főleg hogy egy hordozható gépről beszélünk...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Neró válasza máyköl (#20) üzenetére


Neró
őstag

Maradjunk annyiba ,hogy kicsit lefaragtam az árából. :DDD
Ma már mi az az 50k. :DD

| www.diablohungary.hu

(#23) máyköl válasza Sirandrish (#21) üzenetére


máyköl
veterán

De aért ne hasonlítsuk a psp-hez sztem! :K

(#24) máyköl válasza Neró (#22) üzenetére


máyköl
veterán

Neked nem volt furcsa az ára? :F

(#25) Sirandrish válasza máyköl (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát mindkettőnek van előnye is és hátránya is..pl DS érintőképernyő...
PSP erősebb de azon is vannak bünronda gamek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) kapcs-ford válasza Sirandrish (#10) üzenetére


kapcs-ford
őstag

;)

wii totyik

Aláírás

(#27) máyköl válasza kapcs-ford (#26) üzenetére


máyköl
veterán

Ez itt meg a ds topik!És a grafikánál tartunk! :C

(#28) Sirandrish válasza kapcs-ford (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebben a topicban kérdeztelk én meg válaszoltam nah..amugy DS topic:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Neró


Neró
őstag

Na?Akkor fojtathatjuk. ;)

| www.diablohungary.hu

(#30) máyköl válasza Neró (#29) üzenetére


máyköl
veterán

Ja!A ds-nek bénább 2-szer a grafikája mint a psp-nek,de 30-al olcsóbb a ds!!!!!!!!!!!!!!!!Én azért szeretem a ds-t,van benne egy csomó extra!!!!!!Rajz,idő meg minden ami kell!!!!!!!!!!!Elfogadja a ds kazettátmeg a sima advance,vagy sp-ét is!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K :K

(#31) kapcs-ford válasza máyköl (#30) üzenetére


kapcs-ford
őstag

A dslite csak 6-7ezerrel olcsóbb mint a psp. Engem a grafika nem nagyon érdekel, ds másra is való nem csak időpocsékolós játékokra mint a psp. M3 real RAM pack van benne 2gb-s kártyával.
Legjobbak:
brain training 1-2,practice english, my coach english etc.. maths training. opera böngésző!
Játék esetén pedig call of duty, tony hawk :D

Aláírás

(#32) bwoay válasza kapcs-ford (#31) üzenetére


bwoay
nagyúr

mert a PSP csak játékra való? :F
nincs benne böngésző, video meg audio player?
Skype esetleg?
Nincs hozzá utazószótár, meg nagyvárosok utikönyvei?
mondjuk én már ott elvesztettem a fonalat,
hogy a PSP játékkínálata időpocsékolós játékokból áll...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#33) máyköl válasza kapcs-ford (#31) üzenetére


máyköl
veterán

Azért nem 6-7 ezerrel olcsóbb a ds!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Egy psp 30k,egy ds12k!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"8k-nál maradjunk,ok???????????, :F :F :F :F :F

(#34) bwoay válasza máyköl (#33) üzenetére


bwoay
nagyúr

pucold már ki a klaviatúrát! állandóan beragadnak a gombok...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#35) kapcs-ford válasza máyköl (#33) üzenetére


kapcs-ford
őstag

ds lite: 145euro
psp: 160euro

Aláírás

(#36) kapcs-ford válasza bwoay (#32) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Skype jöttki a pspslimre. többről nem tudok.
Szótár kellene a ds-re.

Aláírás

(#37) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nagyon befagyott a topic:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) máyköl válasza Sirandrish (#37) üzenetére


máyköl
veterán

Nem csak ki voltam tiltva!!!!!!!!!!!!!!!Szóval a ds light 6-7k-val olcsób mint a psp!De én a sima ds-re gondoltam,ami kb.15k-val olcsóbb!!!!!!!!! :K

(#39) Sirandrish válasza máyköl (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért tiltottak ki?
mit tettél? ebben a topicban semmi olyasmit nem irtál amit bannal jutalmaznának szvsz vagy de? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) máyköl válasza Sirandrish (#39) üzenetére


máyköl
veterán

Nem tom mié tiltottak ki!Foggalmam sincs!! :K

(#41) máyköl


máyköl
veterán

DE beszéljünk a ds-ről ok? :F

(#42) Sirandrish válasza máyköl (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát kérdezz..ha tudok válaszolok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) Neró


Neró
őstag

Jó beszélgetés. :DDD

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#44) bwoay válasza kapcs-ford (#36) üzenetére


bwoay
nagyúr

amiket írtam, az mind van PSP-re.
látom úgy ítélkeztél, hogy nem igazán vagy képben
a konzol sw-es felhozatalát illetően.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#45) máyköl


máyköl
veterán

Hány éves is a ds? :F

(#46) Sirandrish válasza máyköl (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

DS megjelenés --> 2004 November 21

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) máyköl


máyköl
veterán

Jól lement az ára!!!!!!! :K

(#48) Neró válasza máyköl (#47) üzenetére


Neró
őstag

Mindennek megy le az ára idővel csak lassan... :)

| www.diablohungary.hu

(#49) Sirandrish válasza máyköl (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért 3 év alatt jóhogy lemegy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) máyköl


máyköl
veterán

Jó de akkor amikor megjelent milyen nagyszám volt nem?Most pedig nem sok embernek kell egy ds! :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.