Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Lenovo A328

Hozzászólások

(#1) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

A topikot a készülékhez nyitottam. Akik ilyen telefon vásárlásán gondolkodnak azoknak tudok tapasztalatokkal szolgálni. Kapható itthon, hivatalos hazai 1 éves garanciával ami a Telemaxhoz érvényes.

A készülék dobozában találhatók:
- maga a készülék,
- töltő fej,
- adatkábel ami a töltésre is kell,
- headset (amilyen gagyin néz ki olyan jól szól!),
- 2 db fólia (1 a készüléken),
- szilikon tok.

Technikai specifikációk:
- processzor: MediaTek MT6582M 4 magos 4x1,3 GHz-es Cortex A7-es magok,
- RAM: 1 GB, ROM 4 GB (microSD bővítés 32 GB-ig),
- GPU: Mali-400MP2,
- kijelző: 4,5" 480x854-es felbontás (218 ppi), TFT 16 millió szín,
- 5 MP-es hátlapi fixfókuszos kamera és 2 MP-es előlapi kamera,
- b/g/n szabványos WiFi.

Szoftver:
Android 4.4.2 KitKat Lenovo Launcher (v.5.0.914).

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#2) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Ez kicsit furán jött ki. :D
Először amikor rákerestem a telóra nem volt mobilarénás link. Most itt van. Nem vettem észre? Á dehogy. Új a topic... :)
Naszóval A páromnak keresek valami használható telót, és ez is a jelöltek között van.

Ami érdekelne mivel lehet lementeni a teljes rom-ot?
Vajon a nálunk kapható készülékek rootoltak?
Le lehet e tölteni házzá pl CWM-et?
Létezik-e hozzá már ROM?

Bocs de a párom most amortizálta le a kezét, tehát átkapcsolok "konyhatündér" üzemmódba. Sajnos ez azzal jár, hogy nincs lehetőségem a fenti témában kutakodni..

Előre is köszi a segítséget, és a félig-meddig OFF hozzászólásért...

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#3) Gery1987 válasza Sándor -P20- (#2) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló!

Nem számít off hozzászólásnak. Megmondom őszintén nem néztem utána sem a Root-nak sem a CWM-nek. Elég jól megvan csinálva ez a ROM. Nem igazán kell belenyúlni. Amik rajta vannak az alap Google appokon kívül minden törölhető. Azt a Lenovo tette fel.

Szerintem külön ROM sem létezik még hozzá, elég friss modell. De számomra nem is lényeges. Így is gyors, pörgős. A RAM miatt sem kell. Most is bő 600 MB feletti a szabad pedig elég sok programot ráraktam. Igazából nem igényli a beavatkozást ilyen szinten. Legalábbis nálam.

Alapvetően is jól meg van csinálva, főleg hogy egy 35k-s telefonról beszélünk. Ezt vastagon lehetne 10k-val többért árulni. Bőven van benne annyi.

u.i.: Anyukám találta és csak külsőre bökött rá. :D

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#4) Sándor -P20- válasza Gery1987 (#3) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Egy root checkert rázargatnál a play-ról, hogy rootolt-e a teló?
A needrom-ot néztem meg, ott csak a gyári rom van fent.. :D
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#5) Gery1987 válasza Sándor -P20- (#4) üzenetére


Gery1987
őstag

Alapvetően nem rootolt.

Meg is lepődtem volna. Eleve Media Markt vétel. De a CM-ről ismerős fejlesztői beállításokat ki tudod hozni belőle. Az működik.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#6) Sándor -P20- válasza Gery1987 (#5) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Mi a Tesco-ban néztük.
Szal marad a teljes ROM mentés pl flash tool-al, vagy valami hasonlóval... :(
Most már csak a hogyan a kérdés, hogy hogyan...
Én pedig bíztam hogy rootolt lesz.
Egy Lenovo A660-at nyúzok több mint egy éve, az gyárilag rootoltan jött.. ;)

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#7) Gery1987 válasza Sándor -P20- (#6) üzenetére


Gery1987
őstag

Gondolom kínából rendelted. Az lehet hogy alapból rootolt volt. Ezt én MM-ben vettem. Ha létezik valamilyen univerzális ROOT akkor azzal lehet meglehet oldani. Lásd Op3nDott. Lehet hogy az ottani megoldás működik mivel elég közeli a két hardver, sőt alapvetően ugyanaz mind a kettő.

De miért akarod minden áron rootolni ha nem kell?

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#8) Sándor -P20- válasza Gery1987 (#7) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Leginkább a teljes rom mentés érdekel. Pontosabban a visszaállítás ha valami gebasz lenne.
Rootoltan megoldható lenne a rendszerből.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#9) Gery1987 válasza Sándor -P20- (#8) üzenetére


Gery1987
őstag

Értem. Lehet az Op3en Dott-os root működik.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#10) bgyg1 válasza Gery1987 (#1) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Szia!

Kérhetnék egy kicsit bővebb ismertetőt a telefonnal kapcsolatban? Hogy működik, milyen képeket csinál, milyen gyors a böngészés rajta, milyen a gps....?

Előre is köszönöm!

(#11) Gery1987 válasza bgyg1 (#10) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Eddig teljesen stabilan működik, nem merül feleslegesen. Nagyon jól bírja szuflával. A felület erősen hajaz a Huawei felületére, de annál jobban néz ki. Két féle verzió is van rajta. Fényképek. Háát. Fixfókusz. Amikor próbáltam az messze nem volt ideális viszony semmi esetre sem, el is vérzett. Legalábbis ahogy én láttam. De rakok fel amint tudok. A GPS fasza, pontos, gyors. Tesztelve egy meccs túrán a csarnokot megtalálta. Meg mi is :D

Böngészés remek, gyors. Bár böngésző és net sebesség függő. De ahol jó a tempó ott a telefon is jó.

Összességében 35k-ért kiváló vétel.

Képet csatolok. Látszik hogy messze nem ideális fényviszonyok. De ettől még nem csúcs kamera.

[KÉP1][/L]

[KÉP2][/L]

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#12) bgyg1 válasza Gery1987 (#11) üzenetére


bgyg1
aktív tag

Szia!

Köszönöm válaszod, várok még teszt képeket!

(#13) Gery1987 válasza bgyg1 (#12) üzenetére


Gery1987
őstag

Egyenlőre csak ezek vannak. Most annyit tudok tenni hogy kiállok az ablakba és onnan fotózok párat. Bár ez a szürke idő sem a legjobb. De megpróbálom amit lehet.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#14) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Sziasztok!
Most készülök egy ilyen telefont venni. Viszont néhány fórumon olvastam hogy a hangja nem valami jó. Én elég sokat hallgatok fülessel zenéket, Nektek mi a tapasztalat? Nagyon gagyi? (nyilván nem várok el 5.1 hangzást... :) ) Meg olyat is olvastam hogy hiába van bedugva a fülhallgató, a telefon hangszórója akkor is szól zenehallgatás közben. Ez igaz?
Előre is köszönöm a választ!

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#15) cappa72 válasza Sándor -P20- (#8) üzenetére


cappa72
nagyúr

SP Flashtool-lal menthető root nélkül is a komplett rom. [link]
A data, fat (ha van), és bmtpool hármast érdemes kihagyni.
Root után már MTKDdroidtools-zal menthető a komplett rendszer, [Mtkdroidtools], vagy dd mentés.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#16) Gery1987 válasza cen0bite (#14) üzenetére


Gery1987
őstag

Hát aki ezt mondta annak baromira nincs jó füle. Mondjuk én sem vagyok vájt fülű, de szerintem jó hangja van. SŐT! A gyári füles amilyen gagyi kinézetű olyan jól szól. Van benne szinte minden. Tiszta, mély. Jó nyilván nem egy csúcs füles. De engem meglepett hogy 35k-ért milyen headset-et kaptam. A pofám leszakadt. Pont az ár miatt nem vártam tőle semmi. A Sennheiser MX170-emet simán megverte. Amit mindenképpen javaslok az a fülhallgató szivacsot. Azzal jobb viselni. A kihangosító szépen szól. Az árához képest minden téren minőségibb mint az elvárt.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#17) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Nos, megvettem MM-ban. Feketét akartam, de csak fehér volt, tök mindegy. Ráraktam azt a sötét színű "gumis hátlapot", azzal tök jól néz ki. Holnap tesztelés ezerrel - ma sajnos nem lesz rá időm.
Persze egy gyors tesztkört mentem vele, a csengőhang abszolút nem halk - ezt is írták, a menüket meg ilyeneket meg úgyis testreszabom magamnak. Még egy jó pdf, txt, doc file-okat kezelő progi kell a könyvekhez, meg zenelejátszó, meg ami még szembe jön velem. :)

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#18) Gery1987 válasza cen0bite (#17) üzenetére


Gery1987
őstag

Üdvözöllek körünkben :)

Ha kell segítség szólj, én már egész jól belaktam és a menüvel sincs gondom. Eddig. Hibátlanul működik bár anyummal megjárom mert folyton néma a vonal. Csak egymással szívunk, más irányba jók vagyunk.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#19) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Most töltőn van, nemsokára leveszem aztán jön a haddelhadd! :) Néhány alapdolgot már beállítottam, de most jön a testreszabás.
Esetleg tudsz/tudtok ajánlani:
-Zenelejátszó
-pdf,txt,doc, olvasó
-futást/gyaloglást/kerékpározást mérő
app-ot?
Előre is köszönöm
Egyenlőre ezek a legfontosabbak. A régebbi telómbol áthozott SD-n lévő mp3-ak itt is elérhetők, úgyhogy csengőhang, stb.. van. GoSmsPro-t még lehúzom első körben.
Még a háttér/menü (esetleg ikonok) személyreszabásával fogok molyolni úgy érzem. :)

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#20) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Hmm. Ha oldalra fordítom a készüléket, marad függőleges elrendezében (video-foto). Hogyan lehet beállítani hogy automatikusan forgassa a képernyőt? (Ezen nagyot csodálkoztam, mert a legalapabb gépek is forgatják a megjelenítést...)
Köszi!

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#21) Gery1987 válasza cen0bite (#20) üzenetére


Gery1987
őstag

Stástusz sor lehúz és elforgatást nyomd meg. Alapvetően ki van kapcsolva. Én is így jártam. :)

Az alap lejátszót használom, és a gyári ebook olvasót sem szedtem le. txtr reader v mi a szösz a neve. Ilyen sport trackert nem használok. Bevallom őszintén.

doc olvasó: Polaris Office vagy Office Suite.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#22) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Wháááááááááá! Kész vagyok! A szomszédom beállította a billentyűzetfeloldást (totál random, mert imádja a kütyüket),de nem emlékszik hogy a 9 pont közül miket kell megnyomni. Javaslat? Hard reset? Ha igen hogyan? Most van egy használhatatlan Lenovom. :(
Szétb*sz az ideg.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#23) cappa72 válasza cen0bite (#22) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nyugi.
Be volt kapcsolva a wifi?
Be volt kapcsolva az usb hibakeresés?
Ezen a lenovon van factiry mode?
Root-olt?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#24) Gery1987 válasza cen0bite (#22) üzenetére


Gery1987
őstag

Hú a fenébe. Az rohadt jó.

Neten annyit láttam hogy volume gomb mindkettő+power. Elvileg. De az egy A369i-n volt.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25) cen0bite válasza cappa72 (#23) üzenetére


cen0bite
csendes tag

Wifi talán ment...
Usb nem.
factiry mode - azt sem tudom hogy eszik vagy isszák
nem rootolt, ma vettem MM-ban.

Köszönöm a választ!

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#26) cen0bite


cen0bite
csendes tag

De az a lényeg hogy a kód leadásáig max. s.o.s. hívást adhatok le. Nem tudok semmit állítani. Ezért lenne jó egy reset, mert még nincs semmi fontos a telefonon.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#27) Gery1987 válasza cen0bite (#26) üzenetére


Gery1987
őstag

Keresem a lehetőségeket.

Elvileg megvan.

Tudsz angolul?

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#28) cappa72 válasza cen0bite (#25) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha a wifi ment, és volt már goole fiók bejelentkezésed, akkor ha elrontodva feloldóábrát jó sokszor, akkor bekéri a google jelszavadat és azzal fel is oldod.
Ha nem, akkor is van esély.
Persze a legegyszerűbb a factory reset. De akkor pöpülnek az adataid is.

A factiry mode az factory mode akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#29) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Jöhet factory reset, vagy bármi mivel semmi fontos adat nincs még a telón. De nem tudom hogyan kell. Előre is köszönöm!

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#30) cen0bite válasza Gery1987 (#27) üzenetére


cen0bite
csendes tag

Angol jöhet, bár már néhányat próbáltam.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#31) Gery1987 válasza Gery1987 (#27) üzenetére


Gery1987
őstag

Közben inkább lefordítottam.

Kapcsold ki. Majd a microSD-t ki ha van. Minimum 20%-os akksi kell hozzá!

Kapcsold be! Ha rezeg akkor hangerő fel gomb amíg az android lógó bejön. ha bejött akkor mindent engedj el és a hangerő gombokkal navigálhatsz. a power lesz az oké. Factory/Wipe Reset és hadd szóljon.

To reset your Lenovo A328, Turn ON the phone. When you feel the phone vibrate, keep pressing the Volume UP. When you see android logo with exclamation mark, remove your hand from Volume UP button.

[link] Itt találtam.

Írd meg mi lett a vége.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#32) cen0bite válasza Gery1987 (#31) üzenetére


cen0bite
csendes tag

Ugyanezt találtam és csináltam, és a végeredmény zéró. :(

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#33) Gery1987 válasza cen0bite (#32) üzenetére


Gery1987
őstag

Az kemény. Max vidd vissza és hivatkozz valami hibára. És cseréltesd ki. 3 napig még oké a dolog. Egy próbát megér.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#34) cen0bite válasza Gery1987 (#33) üzenetére


cen0bite
csendes tag

Köszönöm, az lesz! Aztán tuti hogy nem zárom le. Úgyis csak én férek hozzá.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#35) cappa72 válasza cen0bite (#34) üzenetére


cappa72
nagyúr

A lenivoknal 2 modozat van:
Kapcsold ki a telefont.

1. Hangero fel + hangero le + power gomb egyuttes es hosszan torteno nyomba tartasa kb 10s-ig.
vagy
2. Hangero fel + power gomb egyuttes es hosszan torteno megnyomasa kb. 10s-ig.

Valamelyikre be fog jonni egy robot egy felkialtojelben. Na az a recovery. ha az negvan, akkor szolj.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#36) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Ezzel a módszerrel sikerült csak.

http://youtu.be/g7uUuU4oVCs

A töltőt is használni kellett.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#37) Gery1987 válasza cen0bite (#36) üzenetére


Gery1987
őstag

De fura. Sem a széria se a szoftver messze nem ugyanaz. És így sikerült. Az kemény. De legalább sikerült.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#38) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Én is örülök hogy sikerült, és nem kellett a cserével szöszölni. Amúgy az akku töltöttség % jelzője mennyire pontos? Mert 100%-on volt (pont töltés után), kaptam egy hívást - kb. 3-4 perc -, mikor letettem 98%-ra lement.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#39) Gery1987 válasza cen0bite (#38) üzenetére


Gery1987
őstag

Teljesen jó. Eddig pontosan ment.

2 óra komoly nyüstöléssel merült kb 15%-ot.

De ebben 1 óra Youtube videó volt 1-es térerős WiFi-vel a lakás másik végén.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#40) cen0bite válasza Gery1987 (#39) üzenetére


cen0bite
csendes tag

Köszönöm! Én is nyüstölöm holnap.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#41) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Tokot szeretnék vásárolni a készülékhez, de kifejezetten Lenovo-hoz valót nem találtam a neten. Azt mondták hogy vannak olyan egyéb (Samsung, HTC, stb... ) készülékek amik hasonló méretűek és azoknak a tokját lehet használni. Én ilyen felfelé nyitható flipes tokot szeretnék, tudtok ajánlani olyat ami megfelelő lenne? Mármint hogy milyen készülékhez valót keressek?
Előre is köszönöm!
Ja a telefon egyenlőre nagyon jó, az akksi átlagos használat mellett bírja a 3-4 napot. Ha jobban nyúzom akkor kb. kétnaponta megy le olyan 30%-ra a 100-ból. Szóval eddig faja! :)

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#42) Gery1987 válasza cen0bite (#41) üzenetére


Gery1987
őstag

Én még flip tokot nem láttam hozzá. Ugye gyárilag van a szilikon illetve én most vettem egy bele csúsztatós-kihúzós tokot mert az előd tokja gyakorlatilag teljesen kicsi. Más márkához valót már csak azért sem vennék mert akkor még ott a kamera és vaku helye. Szerintem reménytelen, és elég új is még a telefon. Esetleg külföldi oldalon lehet esetleg.

Én is megvagyok elégedve a telefonnal. A szoftver faszán van összerakva. Sok nagy elbújhat mögötte. Ár/érték arányban egy kiváló telefon.

Egyedül azzal szenvedek, hogy valami miatt anyukámmal nem tudok rendesen beszélni. Ha én hívom néma a vonal, ha visszahív akkor semmi baj. Állítólag lefagy a telefonja mikor fel akarja venni. De visszahívni vissza tud és akkor stabil.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#43) cen0bite


cen0bite
csendes tag

[link]

Azt hiszem megvan a kiválasztott. :) Rengeteget rendeltem már Aliról, eddig mindig ideért, bár az átfutási idő általában 2-3 hét. De ennyi pénzért, ingyen szállítással szerintem megéri.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#44) Gery1987 válasza cen0bite (#43) üzenetére


Gery1987
őstag

Korrekt, bár én nem vagyok ezeknek a híve. De ennyiért korrekt. :)

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#45) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Karácsonyra vettem egy ilyen készüléket a fiamnak. A választásom azért is esett rá, mert 1 g ram. így több programot, játékot tud használni. A munkatársam azt mondta, hogy ezzel a rendszerrel, ami rajta van nem lehet sd kártyára tölteni vagy áthelyezni a programokat, így hamar elfogy a hely. A feleségének is ilyen rendszer van a Sony telefonján és magát a játékot letöltötte, de a maradék pár száz megát nem engedte, mert nem volt hely és azt az opciót nem dobta fel, hogy sd kártyára mentsen. Sajnos kipróbálni nem tudom, mert ami sd kártyát tennék bele az a fiam mostani telefonjában van és feltűnő lenne elkérni csak úgy tőle.
Lehet user error az egész, mert nem gondolom, hogy pl. megveszek storen pl. 10 fizetős programot és a rendszer a csak 5-öt enged feltelepíteni, mert kevés a hely és nem lehet áthelyezni sd-re. Remélem érthető voltam és tudtok segíteni. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#46) cen0bite válasza LamaCube (#45) üzenetére


cen0bite
csendes tag

Root-olni kell a telefont, akkor tudod mozgatni a letöltött app-okat SD kártyára. De én speciel nem ajánlom, csak ha hozzáértő vagy a témában, mert tönkre is teheti a telefont. Persze ha minden okés akkor működik a dolog.
Én úgy vagyok vele, hogy több gigás cuccokra ott a PC, vagy az Xbox, a telefonra meg a max 50-100 megás cuccok jöhetnek. No és persze vannak 10-20 megás (és mégkisebb) szuper játékok, alkalmazások! Hatalmas a Play áruház választéka.
Másik dolog, hogy én pl. képtelen lennék telefonon GTA-zni. Esetleg tableten, de inkább azon sem. De ez az én egyéni véleményem.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#47) cen0bite


cen0bite
csendes tag

Még annyi, hogy most számoltam meg nekem 20 játék van a most az A328-asomra telepítve (persze ebből valószínű jónéhány törölve lesz mert még nem is volt időm kipróbálni, csak a Play-en böngészve nyomtam a "letöltés-t" mindenre ami érdekelhet. :) ), és ezen kívűl jónéhány app is. Pedig volt nem egy játék ami elég "vaskos" volt. Még van több mint 180 Mb körüli helyem ezt már nem nagyon akarom megtömni.

www.tomituri.hu • cenobite.deviantart.com

(#48) LamaCube válasza cen0bite (#47) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi a választ! Már más fórumon is megerősítették ezeket. Majd mondom a gyereknek, hogy ne tegyen fel csak annyit amennyit enged és amivel nem játszik azt törölje. Nem értek a roothoz úgyhogy hagyom. :K Van neki tabletje meg pc-je is, tehát van alternatíva. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#49) Gery1987 válasza LamaCube (#48) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló!

Valóban, a 4.4 óta ezt az opciót kiszedték a rendszerből. Nekem pl 22 appom van amit pluszban telepítettem a telefonra, plusz még a gyári. Szerintem ennél többet nem kell rátenni, pláne nem telefonon játszani állandóan. Nem erre vannak kitalálva. Bármennyire is erős.

Egyébként árához képest valóban erős és jó a RAM kezelése én 500 MB használt fölé nem mentem még igazán. Ezt sem árt karban tartani, erre a Lenovo gyári megoldása tökéletes. Ennyiért nagyon jó telefont vettél, és a fiad biztosan örülni fog neki. :)

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#50) LamaCube válasza Gery1987 (#49) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Lenovo A328
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.