Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2875) King Unique válasza batagy (#2869) üzenetére


King Unique
titán

JMicron JM2033x FW Update Utility v1.19.13

A JMicron JM2033x FW Update Utility v1.15.06.T2 nem ismerte fel nálam a JMS567 vezérlős külső házat, de a v1.19.13 verzióval már valóban működik. :)

JMicron 2033x M.P. Tool 1.16.14.1

Kipróbáltam újra a logout cikkben lévő firmware frissítő programot az IB-253U3 külső házzal. Megnyitáskor kapásból 2 hibaüzenetet is dob.

Utána már felismeri a külső meghajtót, viszont hiába oldom fel az RD Version kapcsolóval, ha be van jelölve a Firmware Update, akkor inaktív a START...

Hiába állítgatok bármit, nem engedi elindítani a frissítési folyamatot. Próbáltam több firmware-rel, USB 2.0/ 3.0 portban, úgy sem működött. Kizárólag akkor lesz aktív a START gomb, ha ki van kapcsolva a Firmware Update.

KONKLÚZIÓ

Bár konkrétan nem csináltam végig, de az inaktív indítógomb miatt sanszos, hogy JMS567 chipnél nem fogja engedni az adott JMicron MP Tool a frissítést. Így vsz a fórumtárs IB-254U3 külső házánál sem fog működni, ami chip és firmware terén megegyezik az enyémmel.
Tehát a JMicron JM2033x FW Update Utility v1.19.13 programmal érdemes nekiállni, az nálam is elindul és engedi kiválasztani a firmware-t hibaüzenet nélkül. Illetve időközben kiderült, hogy ezzel már ténylegesen működik és sikeres a frissítés, ahogyan ezt az alábbi hozzászólás is igazolja [link]. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.