Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Kollégiumi internet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) young1524


young1524
csendes tag

Üdv! Az egyik egyetem kollégiumában lakom, ahol érdekes dolgok folynak az internettel. Itt sem lehet torrentezni, játszani, stb., gondolom a portok le vannak tiltva, bár ezt VPN-el ki lehet kerülni. A probléma viszont nem ez, hanem hogy időszakosan elkezdenek a kollégiumok hálózatán levő gépek adatot fogadni. Néha pár óráig, néha napokig, de volt, hogy hetekig, hónapokig is tartott ez a jelenség. Néha 600-700KB/s, de volt már több MB/s is, amit NetBalancerrel lehetett nyomon követni, azonban a merevlemezen nem fogy a hely, tehát csak valamilyen ideiglenes fájlok lehetnek. A letöltést végző folyamatok Service Traffic, System és svchost, ezen belül azok, amelyek az alábbi dolgokért felelősek: BrokerInfrastructure, DcomLaunch, LSM, PlugPlay, Power, SystemEventsBroker. Egyátalán nem értek a hálózatokhoz, lehet ez teljesen alap jelenség az effajta hálózatoknál, de ha más miatt nem is, az SSD-m miatt zavar a dolog, mert ha ez tényleg folyamatos letöltés, akkor nem hiszem, hogy jót tesz a hardvernek. Emellett amikor van ez a dolog, akkor akadozik is az internetelérés.

(#2) kabelmania27 válasza young1524 (#1) üzenetére


kabelmania27
félisten

Üdv!
Kérdésedre választ ITT esetleg ITT kaphatsz.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#3) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A topikot bezártam.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Kollégiumi internet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.