Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Kingzone K1 Turbo

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#2) hviktor90 válasza Kalandor (#1) üzenetére


hviktor90
csendes tag

Ez akkor az eddig téves infókkal teleszemetelt K1 Turbo fórum helyett indított új, valós fórum?

(#3) tfec80


tfec80
tag

olyan opció van, hogy a korábbi, releváns hozzászólásokat átrakjátok ide?

(#4) godmode válasza tfec80 (#3) üzenetére


godmode
csendes tag

támogatom, bár szerintem már törölve lett...

Jó lenne tényleg összefognunk és a kárunkat valahogy közösen számon kérni

(#5) Kalandor válasza hviktor90 (#2) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen.

tfec80: sajnos technikailag nincs ilyen opció.

(#6) Oceanus válasza Kalandor (#5) üzenetére


Oceanus
tag

Es akkor a regi forummal mi lett? Esetleg nem lehetne belinkelni?

Ember tervez, Isten perverz!

(#7) beck_ válasza godmode (#4) üzenetére


beck_
csendes tag

Szegény Trendysek! Minél előbb kéne csinálniuk egy saját fórumot, hogy legalább kontaktba legyenek :( A törléssel akkor most elszállt egy csomó értékes infonk Kingzone-nal kapcsolatosan :F

(#8) hviktor90


hviktor90
csendes tag

Valakinek sikerült esetleg már Android Weart telepíteni ezen a telón?

(#9) choosen


choosen
tag

Érdekes hogy pont azt a részt töröltétek amiről a topik szólt. :F

Gyula

(#10) oris


oris
aktív tag

Megjöttt az én készülékem is. Négy nap alatt ért ide a comebuy-ról. 3200 mAh van írva az akkura, 45 g a súlya (megmérné valaki a 2500 mAh-s akku súlyát?). 0502L009_20140527 build számú rommal érkezett, TWRP recovery simán felment, ami azután a root-ot is elvégezte. Találtam hozzá 0502L009_20140815 gyári ROM-ot, ennek van rootolt és Xposed-dal kiegészített változata is (nem tettem még fel, várom, hátha a napokban megjelenik a várva várt 4.4 frissítés).

Choosen: Google cache-ből le tudtam menteni a régi fórumtémát 201-400-ig

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#11) Oceanus válasza oris (#10) üzenetére


Oceanus
tag

Lemértem nekem a 2500-as van. többszöri méréssel is 44-45 gramm körül mozgott ergó simán benne van a hibahatárban.

De nem arról volt szó, hogy az előző fórum is megmarat Trendy Tiger néven?

Ember tervez, Isten perverz!

(#12) teshowatti


teshowatti
csendes tag

Nekem is Kingzone k1 turbo van még augusztusban vettem kinából. Várom a frissitést rá, de csak enm akar jönni, hiába igérgeti a gyártó. Minap meg elégeltem és utána nétem ennek az aroma rom-nak a needrom oldaláról. Leszedtem elöször a CWM image-t Mobileuncle tools-al talán sikerült is fel tenni. Viszont kikapcs, bekapsz +hangerö gombok nyomba tart és a recovery vagy mi ami ki jön full kinai...szóval egy rakás krix-krax... Na itt megállt a tudomány, valahol lehet ide értelmes nyelvet varázsolni, vagy az a CWM nem ment fel, vagy most hogyan tovább?

(#13) hviktor90 válasza teshowatti (#12) üzenetére


hviktor90
csendes tag

Nekem is az Aroma installerrel ment fel az a Kingzone L a smartdigitől.
A gyári rendszerbetöltőd/recoveryd milyen nyelvű volt?
Ha gyári ROM-ot rootolsz (angol nyelven) és felteszed a 4.3.9 gyári ROMot, utána ráereszted az MTKtools-t tuti angolul teszi fel a CWM-et is.

(#14) hviktor90


hviktor90
csendes tag

Érdekelne valakit egy K1 Turbo minden tartozékával (QI tokkal és töltővel) 4.4.2 Aroma Kingzone Full ROM-mal telepítve?

(#15) teshowatti válasza hviktor90 (#13) üzenetére


teshowatti
csendes tag

huh...Fastcardtech oldalról vettem, és csak azt a pár frissitést tettem fel, amit a telefon felajánlott. Most a 4,2,2 verzió van fent. Ezt nem tudom hogy gyári e, vagy a üzlet ahonnan vettem valami más romot tett fel. Rootolni egy gomb nyomás volt csak, de már nem emlékszem mivel csináltam. Fel került utánna a Kinguser és Lucky Patcher progi.
Beugrott, RootGenius progival csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#16) hviktor90 válasza teshowatti (#15) üzenetére


hviktor90
csendes tag

Flasheld SPFlashToollal 4.3.9-re: http://www.needrom.com/wp-content/uploads/2014/08/Official-4.3.9-Kingzone.cc.rar

Majd MTKtoollal telepítsd fel a CWM rendszerbetöltőt újra. http://en.miui.com/thread-17971-1-1.html

(#17) Pioneeres válasza oris (#10) üzenetére


Pioneeres
csendes tag

Sziasztok. Van köztetek olyan aki a Comebuy-ról rendelt Kingzone K1 Turbo-t? Ha igen akkor melyik raktárt választotta? Hongkong vagy német? Ha a Hongkongit akkor a vámot és adót kellet fizetni?

(#18) tfec80 válasza Pioneeres (#17) üzenetére


tfec80
tag

én, és a németet

(#19) Pioneeres válasza tfec80 (#18) üzenetére


Pioneeres
csendes tag

Akkor gondolom nem kellett vámot fizetni. Ha szabad kérdeznem mennyi volt a postaköltség?

(#20) oris válasza Pioneeres (#19) üzenetére


oris
aktív tag

Német raktárból jött az enyém is, hétfőn kifizettem, csütörtök este hozta a futár. Ha leadod a rendelést, keress kupont hozzá ;)

1 KINGZONE K1 Turbo 5.5” IPS MTK6592 Octa-Core 1.7GHz Android 4.3 Phone 16GB ROM 2GB RAM 14.0MP+8.0MP - black
Item # OM46886-de €199.00 EUR
1 Kingzone K1 Wireless Charging Case - Black
Item # OM46899 €15.00 EUR
1 Shipping
Item # Germany to Europe (3-7 Business Days) ,Standard Delivery (10-30 Business Days) - - €13.00 + Insurance €0.75 €13.75 EUR
Amount €227.75 EUR

Total amount:
-€219.75 EUR
Fee amount:
€0.00 EUR
Discount:
-€8.00 EUR
Net amount:
-€219.75 EUR

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#21) Pioneeres válasza oris (#20) üzenetére


Pioneeres
csendes tag

Köszönöm a kimerítő válaszod!!!

(#22) tfec80 válasza Pioneeres (#19) üzenetére


tfec80
tag

ja a kupon erősen ajánlott, én is találtam megfelelőt és összesen 210 EUR-t fizettem, amiből 9 EUR volt a posta

(#23) Oceanus


Oceanus
tag

Naaa ne dogoljon meg ez a forum pls :DD

Amugy en a Tmart UK beli aruhazabol rendeltem de ott most durvan felment az ara, 200 font felett van kicsivel.

Amugy a kamerara valaki nem tud jo megoldast? En igazabol meg egy appal se ertem el hajde jo fotokat.

Ember tervez, Isten perverz!

(#24) oris


oris
aktív tag

Hú, volt izgalom... kicseréltem az s-view ablakban látható háttérképet. Mivel ilyet még sosem csináltam, volt baki, de úrrá lettem rajta.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#25) Oceanus válasza oris (#24) üzenetére


Oceanus
tag

Na nem baj legalabb gyarapodik a tapasztalat a teloval kapcsolatban. BAr a kamera dologra meg nem kaptam megoldast nekem a camera fx pro se hozott attorest oszinten a minosegben.

Ember tervez, Isten perverz!

(#26) CippyO


CippyO
tag

Üdv urak, a kistesónak(Kingzone N3) van már topicja? én kerestem, de nem találtam, csak ezt a topicot.
sry az offért, a K1 is nagyon jó teló!

(#27) freddie58 válasza oris (#24) üzenetére


freddie58
újonc

üdv.
ha megoldható írd le légyszi a képcsere menetét,mert én is lecserélném.
köszi.

(#28) beck_ válasza freddie58 (#27) üzenetére


beck_
csendes tag

beállítások>kisegítő lehetőségek>smart cover protect ;)

(#29) oris válasza beck_ (#28) üzenetére


oris
aktív tag

khm... ezzel a módszerrel nem tudsz sajátot hozzáadni :P

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#30) beck_ válasza oris (#29) üzenetére


beck_
csendes tag

utólag már láttam, hogy az általad rögzített kép nincs a listában, de mentségemre szóljon, hogy a szövegben nem említetted, hogy "saját" ....felületes voltam, legközelebb jobban figyelek :)

(#31) oris válasza beck_ (#30) üzenetére


oris
aktív tag

:R

Hétvégén leírom a saját kép hozzáadásának menetét.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#32) Oceanus válasza oris (#31) üzenetére


Oceanus
tag

Elore is koszonjuk az egyhazmegye neveben! :) :R

Ember tervez, Isten perverz!

(#33) freddie58 válasza oris (#31) üzenetére


freddie58
újonc

köszönöm,várom.

(#34) Pioneeres


Pioneeres
csendes tag

Olyan alkalmazást nem találtak még ki ami valamilyen módon le tudná mérni az akksi kapacitását? Pl. Töltési időből és áramból kiszámolja.

(#35) Akos_h válasza Pioneeres (#34) üzenetére


Akos_h
tag

Én Ali-n rendeltem 3200-as akkut és az jóval nehezebb mint a gyári, szóval lemértem hogy nagyobb :P
Egyébként azonos használat mellett kb 10-20%-kal van benne több töltés az adott napszakban.

Viszont XDA-n az egyik fazon írt twitteren a Kingzone-nak akik azt írták hogy még karácsony előtt kiadják a frissítést, de a gyroscope-ot nem javították ki.

[ Szerkesztve ]

(#36) teshowatti válasza hviktor90 (#16) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Be szereztem a sükséges progikat, drivereket, stb... na most ott tartok hogy a usb drivert manuálisan fel tettem, aksi nélkül rá dugom a gépre a mobilt és a eszözkezelöben a portoknál a PreLoader USB VCOM ki be kapcsolgat. Mintha le húznám a mobilt majd visza. Windows 8,1 a rendszer a Win7 drivereket telepitettem. Na most hol a hiba? :(((

(#37) hviktor90 válasza teshowatti (#36) üzenetére


hviktor90
csendes tag

A Preloader mivoltának köszönhetően kapcsolgat ki/be, ez teljesen normális. Az MTK Tools fent van a legújabb? Abban beállítod a kívánt ROM-ot, rákattintasz a download-ra és utána bedugod a telefont akksi nélkül, ekkor a preloader majd elindítja a folyamatot. Alul elindul a byte alapú adatátvitel és asszem a folyamat végén sárgából zöld színre vált az alsó sáv. Lehúzod a telót, beteszed a minimum 50%-ra töltött akksit, hangerő le + bekapcsológombbal elindítod a CWM rendszerbetöltőt. (Ennek ugye előfeltétele, hogy a Kingzone Stock 4.3.9 kínai ROM fent legyen már a telefonodon és az MTKtools-ból feltöltötted a telefonodra a CWM bootloadert.) A CWM betöltőben pedig a leírás alapján törölsz minden user infót, gyári beállításra nyomod az eddigi ROM-ot, majd elindítod az általad feltöltött helyről a ZIP fájlt, innen pedig már az Aroma installer fog navigálni aminek a segítségével testreszabott ROM-ot telepíthetsz magadnak.
Ha valamelyik leírás nincs meg írj!

(#38) teshowatti válasza hviktor90 (#37) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Nos, fel ment a gyári 4,3,9, aztan CWM. Onnan el inditottam a SD kartyarol a Aroma installert, vegig futott, ki irta hogy kész, reboot és Android L ki irás a képernyön és ennyi...

(#39) hviktor90 válasza teshowatti (#38) üzenetére


hviktor90
csendes tag

Erre ezt írták a ROM készítői:
The fault of the boot did for some reasons like:
- did you installed our custom rom came from other rom and not the clean factory 4.3.9?
- did you choose default installation in aroma menu and not custom as we wrote?
- did you choose 2 launchers in aroma menu?
- did you choose a lot of apps in aroma menu?
- broken rom file in sync?
just check this..
Thanks
[link]

ellenőrizd le mindent úgy csináltál-e ahogy kérik, leírták

(#40) teshowatti válasza hviktor90 (#39) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Alap gyári kingzone rom ment fel, amit te linkeltél fentebb. CWM is passzol, custom installt választottam, egy launchert és szinte semmi appot a telepitéshez, gondoltam úgy is a backupból visza teszek mindent. Ebben a esetben fel se futott a rendszer. Második próbálkozásra ugyanez lett, aztán harmadikra választottam egy default installt, ahogy ök nem ajánlják és akkor elinduld, de a UI crashelt, és egy ujra inditás után a googles labdás töltöképernyön ragadt.
Na most visza dobtam a gyárit és titniummal visza dobtam a két napos backupot. Ha lesz megint 2 nap szabadom valamit meg próbálok még vele, de igy hogy meló is van, nem maradhatok mobil nélkül :)

(#41) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Hardware-ben, fényképezésben, akku időben, kijelző minőségben melyik a jobb a kingzone k1 turbo vagy a Xiaomi Redmi Note?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#42) pojakcs


pojakcs
senior tag

Megérkezett a gyönyörűség Kínából. :) 3200-as aksi, 4.3.9-es android verzió, és még a sarcot is megúsztam. :)

Üdv: Csaba

(#43) Istu94


Istu94
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna linkelni, vagy meg mondani egy olyan romnak a nevét amivel működik az Xposed ? :R

(#44) erdb válasza Istu94 (#43) üzenetére


erdb
tag

NIK rom SP10. Az XPosed-et karácsonykor lesz időm kipróbálni, de a fórumozók szerint müxik.
3 napja használom, vannak hibái, de alapvetően nem rossz. Ha már ismered, bocs!

... vagy jön valahonnan, vagy megy valahová ...

(#45) karay válasza nyozo (#41) üzenetére


karay
csendes tag

Kingzone a jobb. Nem azért, mert ebben a fórumban kérdezed :D
Gyakorlatilag nem próbáltam egyiket sem, hanem a tesztek alapján tervezem egy K1 Turbo vásárlását.

Redmi alapból kiesett a válogatáskor, mert 2G és 3G vételi minősége nem az igazi :( http://youtube.com/watch?v=tRthbTr7BZ8

Mikor megnéztem ezt a tesztet, az meggyőző volt: http://youtube.com/watch?v=aUlWB7E6H_g

Ha telefon teszt, akkor "Gizchina Dutschland / English" a nyerő, igazi német precizitás ;)

[ Szerkesztve ]

____________ Karay, a disznó...

(#46) Akos_h válasza Istu94 (#43) üzenetére


Akos_h
tag

Itt egy megoldás, hogy hogyan érheted el, hogy működjön: [link]

Én a GPS-es részt próbáltam de nem érzem hogy jobb lett volna tőle. A többire még nem volt időm, de elvileg deodex után jobb lesz.

A GPS-es részhez még annyit, hogy rootolt telón be kell állítani pl root exploler-ben a gps.conf-ra permissions-ben mindenhol az RW-t és utána lehet csak menteni.

[ Szerkesztve ]

(#47) nyozo válasza karay (#45) üzenetére


nyozo
aktív tag

Köszönöm a választ amúgy a Redmi Note-ból a 3G-s változatot nézegettem :D

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#48) Istu94 válasza Akos_h (#46) üzenetére


Istu94
csendes tag

Kedves Akos_h és erdb köszönöm mind a kettőtök válaszát.

Gps problémára esetleg próbáld meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=ZnY_425NgB0

(#49) beck_


beck_
csendes tag

Na az szép :) ...... Rendeltem másik telót is, amit tegnap vett fel DHL Singapore-ba. Ma meg hív egy csajszi Magyar DHL Vámkezeléstől, hogy hamarosan kapok árut....egyeztessünk kontaktot :) ....na ez tuti kasza lesz :D esetleg valakinek tapasztalat?

(#50) oris válasza Istu94 (#43) üzenetére


oris
aktív tag

Biztonsági másolat készítése után!!!

/system/build.prop -hoz add hozzá ezt a sort:
dalvik.vm.execution-mode=int:fast

majd a /system/framework mappában törölni kell az összes(15 db) * .jex kiterjesztésű fájlt, majd újraindítani.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Kingzone K1 Turbo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.