Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) aXXon válasza Outlander (#30699) üzenetére


aXXon
senior tag

Én most indulok még. Ha tudtam volna, hogy mindketten mentek, adtam volna listát :D :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#30702) Outlander válasza aXXon (#30701) üzenetére


Outlander
őstag

Tele van retadokkal, én is sokkal találkoztam... :DDD ;]

Amúgy télleg, cska óvatosan, bár mondjuk swiftel vagy, simán felveszed a ritmust... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30703) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30704) aXXon válasza Outlander (#30702) üzenetére


aXXon
senior tag

A balos ajtónak már úgyis mindegy :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#30705) aXXon


aXXon
senior tag

Jár ma valaki a városon kívül? Az 54-esen mennék majd valamikor késő délután, milyen állapotú lehet, érdemes nekivágni?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#30706) Outlander válasza aXXon (#30705) üzenetére


Outlander
őstag

2-3 fokok vannak pluszban. és süt a nap is... nem hiszem h nagy probléma lenne, écccak is dolgozott a kht...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30707) faragojof válasza alázógyík (#30679) üzenetére


faragojof
senior tag

:(
Nem jó hozzáállás. Nem tudhatod, ki, milyen megfontolásból indult útnak. Nem is a te kötelességed meghatározni, hogy jól, vagy rosszul döntöttek e, hogy nekiindultak. A katasztrófavédelemnek azért ez a neve, azért kapják a nem is kevés fizetésüket, hogy az ilyen helyzeteket a leggyorsabban meg tudják oldani. Jelzem, nagyságrendekkel magasabb fizetést kap a katasztrófavédelmis az irodában ülésért, mint egy tűzoltó a helyszínen. Most mutatkozott meg, hogy vészhelyzetben GYakorlatilag töketlenk!!!! Mi lenne, ha Paks mondaná be az unalmast??! :W

Ehhh...

Kormányunkat minősíti, a vészhelyzet huszadik órájában szétküldött sms. Látszattevékenyég!! Semmi más. És mivel a telenor nem adta hozzá a hálózatát, még ők lesznek a hibásak??! Ugyanmár.

Az utóbbi évek tendenciája az, hogy a gyökér időjáráselőrejelzők, a hírhajhász médiával karöltve, mindenért vörös, meg kék, meg lila riasztásokat adnak ki. Ha sokszor kiáltanak farkast, és nem jön, akkor egy idő után leszarom a ragadozót. De ha véletlenül mégis jön, akkor elvárom hogy a mindenkor folyamatosan fizetett vadász tegye a dolgát.

Hmmm... Szerintem. :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#30708) Outlander válasza faragojof (#30707) üzenetére


Outlander
őstag

Pl az én régi kollégáim ott coptak.... egyik hazafelé jött, a másik meg most indult kifelé...
Szaal, nekik ez egy átlagos munkanap volt, és dolgoztak a pénzükért...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30709) bsh válasza faragojof (#30707) üzenetére


bsh
őstag

ülj le és igyál egy kicsit, mielőtt itt felhergeled magad :DDD

(#30710) daninet


daninet
veterán

Emberek lehet retard vagyok, de segitsen mar valaki hol lehet AbevJava-hoz leszedni a 1253ny nyomtatványt. Nav oldalán menüpontok között nem igazodtam el, keresőben eljutottam egy hírhez ahol van egy link, amire ha kattintok a keretprogram letöltő oldalára visz. Fogalmam sincs hogy megy ez a szarkupac.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#30711) Szlovi


Szlovi
aktív tag

(#30712) bsh válasza daninet (#30710) üzenetére


bsh
őstag

a keresőt ismered? :U
de az abev programon belül is le lehet tölteni a nyomtatványokat, én azt preferálom, mert az működik is.

(#30713) Outlander válasza daninet (#30710) üzenetére


Outlander
őstag

5 ezer lesz... [link]

Egyébként nem tudom, nekem teljesen egyértelmű volt...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30714) Chaser válasza faragojof (#30707) üzenetére


Chaser
titán

Vicces gyerek vagy ám te is:) Az időjárás előrejelzés, mint a neve is mutatja: előrejelzés gyengébbek kedvéért, látom többen jöttek ezzel a farkas dumával. Abból dolgoznak ami van, vagy bejön vagy nem. ha teszem esélyt látnak egy "vörös" szintű kódra, nyilván kihirdetik. Mert ha nem tennék, és mégis bekövetkezne, a hozzád hasonlók fejükre gyújtanák a meteorológiai központokat. Leültem :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30715) daninet válasza Outlander (#30713) üzenetére


daninet
veterán

Erre nem kattintottam mert a nyomtatvány az miért a programok menüpontban van? :F Akkor mégis én vagyok retard. A program az a keretprogram ez meg egy nyomtatvány hozzá. Na mind1

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#30716) Outlander válasza daninet (#30715) üzenetére


Outlander
őstag

De ez java , javában nincs pdf, mert az maga egy program, így a nyomtatvány sem lehet más, csak program... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30717) faragojof válasza Chaser (#30714) üzenetére


faragojof
senior tag

Előrejelzés az is egy erdélyi kocsmában, hogy jönni fog a hegyekből medve. De nem mindennap, és nem így: MEEEDVEEE!!!! Vigyázzon mindenki mert jönni fog a MEDVEEE!!!! :Y Csak emlékezz mit műveltek tavaly december végén, január elején. Oszt sémmi nem vót! :W Hát erre gondoltam én akkor amikor azt mondtam, ha állandóan ordítanak hogy jön az égszakadás-földindulás, egy idő után nem lesz csak pusztába kiáltott szó. :K

Ez azóta van így, egyébként, amióta a kib@&##... ehh... fidesz a fejét akarta venni az emeszpének, mert nem figyelmeztették előre az augusztus huszadikai tüzijátékra összegyűlt tömeget a viharra. :K Itt azóta minden időjárásváltozás égszakadás-földindulás. A távol-keleti cunamikárosultak meg nekünk gyűjtenek, mert itt hetente van vörös riasztás... :(

Mellesleg. Ez az egész nem történt volna meg, ha vezetőink arra költik a pénzt, amire adják az adófizetők, nem pedig a saját zsebüket tömik...

bsh: Köszi, már ittam... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#30718) Chaser válasza faragojof (#30717) üzenetére


Chaser
titán

"Az időjárás előrejelzés, mint a neve is mutatja: előrejelzés gyengébbek kedvéért, látom többen jöttek ezzel a farkas dumával. Abból dolgoznak ami van, vagy bejön vagy nem. ha teszem esélyt látnak egy "vörös" szintű kódra, nyilván kihirdetik. Mert ha nem tennék, és mégis bekövetkezne, a hozzád hasonlók fejükre gyújtanák a meteorológiai központokat. "

Arról egy szót sem mondtam, hogy vészhelyzetek vs kormány kérdésben mi a véleményem. A meteorológia nem kormánypárti, nem is teljesen objektív. A vörös kód olyan mint egy tűzriadó, ha nem volt alapja örülni kell, nem a tűzjelző rendszert szidni. Evvan'.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30719) faragojof


faragojof
senior tag

"Bakondi a pénteki sajtótájékoztatón arról beszélt, azért volt nehezebb kezelni a mostani helyzetet, mint a januári havazást, mert most több megyét is érintett, így az erőforrásokat, bevethető eszközöket is nehezebb volt irányítani."

Kibaszott bajba lennénk, ha akkora volna az ország, mint Ausztrália....

[link]

MOD:

Chaser: :R Itt olvashatsz a meteorológiai előrejelzésről. Meg a mikéntekről, és a hogyanokról.

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#30720) faragojof


faragojof
senior tag

:C [link]
Remélem törvényszintre emelik. Bár nekem Gyík fordja kéne... ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#30721) csaszi72 válasza Chaser (#30696) üzenetére


csaszi72
aktív tag

írtam: 4,0-nál nagyobb Droidon :R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#30722) daninet


daninet
veterán

Ma a Deichmanban azt mondta nekem a nő, hogy vizes szivaccsal tilos bőrcipőt takarítani, a víz megmarja a bőr felületét, vegyem meg az ő ápolójukat. Bazmeg olyan vérszemet kaptam ettől az idióta szövegtől, pár perc vitatkozás után barátnőm ráncigált el onnan... Hogy lehet valaki ennyire egységsugarú? Valami hétvégi tanfolyamon belemagyarázzák ezt a faszságot a fejébe, ő meg tovább mondogatja az erre vevőknek, így terjed az idióták között az ilyen sok baromság. Hozzáteszem a cipőápolóik egy jól takarítható cipő esetében szart sem jelentenek, semmivel sem könnyebb letakarítani. A nehezen takaríthatónak meg olymindegy az csak alkalmi cipőnek való.
Húdemérges voltam... igazából én sem értem miért, aki barom az maradjon az nem kell vele vitázni, de ez már túlmutat azon, hogy vedd meg mert jobb lesz (amit nem tudsz ott helyben bizonyítani) :(((

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#30723) csaszi72 válasza daninet (#30722) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Legközelebb NE hagyd annyiban!

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#30724) Szlovi válasza faragojof (#30719) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Operetthadsereg :C ... komolyan mondom: szégyen! :W
Kollégám csütörtök hajnalban indult el Ajkára ... most,délután 2 órakor ért vissza a telephelyre :U

[ Szerkesztve ]

(#30725) Agyasima válasza csaszi72 (#30723) üzenetére


Agyasima
senior tag

Azt valahogy így kell:

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#30726) faragojof válasza daninet (#30722) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem értem a felháborodásod! A víz tényleg károsítja a bőrt! Nekem is nézd meg milyen ráncos! Nem győzöm sörrel kisimítani... :DDD

szlovi: Nem tudhatjuk mennyien nem indultak útnak, a figyelmeztetés miatt. Egy egyébként is forgalmas úton nem csak hétvégi hobbiautósok közlekednek! De hallod!? Az Osztrák segítők hamarabb értek oda, mint a Magyarok! :W :W Csak tudnám miért veszik fel a fizetésüket a nemtisztelt illetékesek!

"Formicate Under Command of the King,,

(#30727) Outlander válasza Szlovi (#30724) üzenetére


Outlander
őstag

MIlyen lelkisegélyt, mikor a magyar lakosság 99%-a nem tud külföldiül?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30728) Outlander


Outlander
őstag

Európai vakáció - Csevi Csézzel, kilenckor a Prizma tévén! :)) :DD :C

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30729) Outlander


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30730) M_o_g_y_i válasza Outlander (#30729) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

mod: inkább ez

és

Üdv a mobilról fórumozóknak... ;]

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#30731) ekrisztian válasza Outlander (#30678) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Retard egy cég.Mondjuk Telenor hidegéghajlatos:-) cég, a vezetőség gondolom nem ilyedt meg a hótól.Dani vízkoptatott bőrcipelőjével vertem volna agyon, ha ott a cipő, a nőt a telenorba, aki nem adott el nekem androidos telefont mert ahhoz KELL internetelőfizetés.Mondom neki van.otthon.majd ott internetezek.az nem jó.mondom akkor add el anyádnak.vettem máshol.Mogyi!én is szeretlek, meg minden gif-et linkelőt:-)

(#30732) D@ni88 válasza daninet (#30722) üzenetére


D@ni88
addikt

Mi múlt hétvégén voltunk a Kikában kanapét nézni és az eladó csaj nagyon mondta hogy egy bőrhatású szövetes kanapét vegyünk. Mert ha ráömlik a vörösbor vagy bármi azt is egyszerű VIZES szivaccsal le lehet törölni és nem szívja fel a szövet a folyadékot.
Persze hátráltam, hogy lehet ezt mondogatni, de ezt látni és kipróbálni kellene... Erre ráöntette a bravo zöldalmás üdítőmet egy kiálított 300k-s kanapéra...
Csak pislogtam hogy most mi lesz, de tényleg meg sem látszott, pedig abban is van elég színezék...

(#30733) ekrisztian válasza faragojof (#30719) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Egyszerű a képlet.Nem hozzáértő emberek ülnek vezetőbeosztásban.+ a keményidő és már kész is volt a káosz.Na de németbe se volt káoszmentes a kedd.Itt se tudtak mit kezdeni a hófuvással,csak lezárták a pályát oszt helló.Én is egy felüljáró alatt aludtam,mert parkoló vagy a kollégákkal vagy hóval volt tele:-) jaa és majd 2hétmúlva pont a német lesz aki megbüntet a 10h30p vez.időmmel.(GrandeP tudná mit jelent ez,ha itt volna):-)

(#30734) faragojof válasza ekrisztian (#30733) üzenetére


faragojof
senior tag

GrandeP mindig velünk van! :R És esküszöm, ezt nem az alkohol mondatja velem! Pedig már [link]

"Formicate Under Command of the King,,

(#30735) fero02


fero02
veterán

Értelem:

(#30736) M_o_g_y_i válasza fero02 (#30735) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Már előre sejtettem a végkifejletet... :o

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#30737) bsh válasza fero02 (#30735) üzenetére


bsh
őstag

2500? :F ezeöccá bam'meg

(#30738) poffsoft válasza bsh (#30737) üzenetére


poffsoft
addikt

ne cigózz!!!, izé, ne cigizz!!!
:U :U :U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#30739) TeeBee73 válasza faragojof (#30734) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ha már didszkóba nem jöttél, hallgass egy kis nosztalgiát. :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#30740) OTee


OTee
tag

Ennyit kellett várni:

A BUKÁS_2013_03_15 :)

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#30741) Chaser válasza OTee (#30740) üzenetére


Chaser
titán

Topikiller:D

Tetszik látni nem hazudunk mi, csak ha mondunk valamit!

:DD :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30742) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Elsősőz.

Jofnak: Nem voltam diszáóba', társaság nélkül már nem vállalkozom.
(Kell valaki, aki hazatámogat esés nélkül.) :DDD
Mondjuk, az illumináció így is megvan. :DDD
Brííí-brííí-csuhíííí!!! :DD

MOD: Jójéjtnóta.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#30743) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#30742) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bjshduhd.

F*szom. Nem tud valaki elfogadható áron tablettához való USB-s billentyűt?
Az se baj, ha nincs benne blutuszcsipiesz.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#30744) bartucc válasza TeeBee73 (#30743) üzenetére


bartucc
addikt

Haver Xperia-ja lekezelt bármilyet OTG kábellel... Ha meg méret a gond, arra hirtelen nem tudok tanácsot adni. Egyébként, most én vagyok pszichogondos, vagy mást is taccsra vágott a kedd-péntek időváltozás, fronthatás? Komolyan érdekelne.

A hóhelyzetre pedig: lehet szidni állambácsit, meg a topákat is, ha útnak indulnak. De ilyenkor tartalék benya, hólapát szerűség, meg plusz pléd/takaró, esetleg termoszban valami meleg tea, szerintem mindenkinél elférne a kocsiban, és máris túl lehet élni egy kocsiban a "hideget". Könyörgöm, 50 éve lovaskocsin is kibírák valahogy, manapság meg már ennyire nem tudunk felkészülni? Más kérdés, hogy elbutították a népet, és jóhiszemjűen el vannak kényelmesedve. De előveheti a józan paraszti eszét mindenki, ha menni kell, vajon mire lehet szüksége, ha elakad, vagy egy napot a kocsiban kell töltenie, és máris nincs annyira nagy katasztrófa.

Most komolyan, mit vár mindenki, aki nem készült fel? Majd Orbán személyesen menti ki az autójából? Mindenki magára számíthat leginkább, ideje volna már k.rvamód megtanulni! :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30745) csaszi72 válasza bartucc (#30744) üzenetére


csaszi72
aktív tag

OTG kell hozzá, valóban.
Siesta kályhát meg a kaját kifelejtetted. :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#30746) bartucc válasza csaszi72 (#30745) üzenetére


bartucc
addikt

Ja, szerintem kaja alap, ha hosszabb útra megyek, a konkrétan meleg italt akartam kiemelni. A kályha is kell, ja meg egy platós IFA hozzá :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30747) Outlander


Outlander
őstag

Kinek kő óra?
Nem sok van.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30748) Ramius válasza Outlander (#30747) üzenetére


Ramius
őstag

miféle?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30749) Outlander válasza Ramius (#30748) üzenetére


Outlander
őstag

Lidl bicajos.
Már csak 20 van, és szabályos verekedés van, axt én meg szeressem. ;)

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#30750) Ramius válasza Outlander (#30749) üzenetére


Ramius
őstag

35mp alatt válaszoltál, kocka-e vagy? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.