Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9827) Heffi


Heffi
őstag

Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmet lineage2 néven regisztrált emberre. Megítélésem szerint tisztességtelenül viselkedik és hazudik. Kárt ugyan nem okozott, de a történet talán segít abban, hogy eldöntsd mennyire bízhatsz benne egy adásvétel során.

Az üzlet tárgya ez a Galaxy tab lett volna, mely nem az én tulajdonom, csak segítek az eladásában. Jöttek mentek a privátok, tett egy ajánlatot, hogy két részletben fizetné (40-60%) a készüléket. Ezt nem fogadtam el, de árcsökkentés mellett felajánlottam neki, hogy foglaló fizetése mellett félreteszem neki a készüléket augusztus 15-ig. Tisztáztuk a foglalóval kapcsolatban, ha hibámból adódóan meghiusulna az üzlet dupláját kapja vissza, ha meg ő nem jeletkezik a határidőig, akkor bukja a foglalót. Természetesen mindent megértett, és közölte, hogy nagyon szeretné a Tab-ot, és kedden megy is az OTP-be és fizeti be személyesen a foglalót. A pénz persze nem érkezett meg a számlára, ezért felhívtam hogy mi történt. Azzal állt elő, hogy nem talált OTP-t a környéken ezért Budapest bankon keresztül elküldte a pénzt. Másnap sem érkezett semmi a célszámlára, ezért próbáltam érdeklődni nála telefonon különböző időpontokban (nem lehet mindenkinek mindíg alkalmas), de egyetlen alkalommal sem vette fel. Privátra sem válaszolt, adatlapja alapján többször is bejelentkezett. Végül írt egy rövid sajnálkozó privátot, hogy gondjai akadtak, hagyjuk az üzletet.

Nem mondom, hogy hazugságért jár fekete pont, ráadásul mindez telefonon történt, bizonyítani sem tudom, de megígértem neki hogy nem fogom szó nélkül hagyni viselkedését.

[ Módosította: Oczu ]

(#11710) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Sziasztok.

lineage2 adott el nekem egy rossz asus 7950-es vga-t tudna egy mod segiteni hogy a lejart hirdeteshez ad egy linket, szuksegem lenne ra es mar levette, nem hajlando a linket megadni azt irja o az uzletet lezarta.

Elore is koszonom.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.