Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24062) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#24045) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért beruháztam goldért én is egy 40-esre:
-2 golden common
-4 golden rare
-8 epic
-1(!) legend: Toshley

Kicsit keveselltem a legendek számát, így beruháztam (szintén goldból) még egy 40-esre:
-3 golden common
-3 golden rare
-8 epic
-3 legend: Neptulon, Mekgineer Thermaplugg, Dr. Boom
-1 golden legend: Trade Prince Gallywix

Szóval van különbség a 2 nyitássorozat között, ebből is látszik, hogy a 40-es minta kicsi arra, hogy az ember kijelentse, hogy szereti / nem szereti az rng.

-A 83 pack kinyitása után a classoknál 4-8 új kártya, a neutraloknál 47 új kártya jelent meg.

-Volt egy pár kártya, amiből sikerül sokat nyitni: Druid of the Fang: 8 db, Cobra shot 9+, Flamecannon 9, Shielded Minibot 9+, Shrinkmaster 9+, Velen's Chosen 9+, Goblin Auto Barber 9, Whirling Zap-o-matic 9, Annoy-o-Tron 9, Explosive Sheep 9+, Mechwrapper 9+, Micro Machine 9, Flying Machine 9+, Ogre Brute 9+, Burly Rockjaw Trogg 8, Mechanical Yeti 8, Piloted Shredder 9+, Antique Healbot 8, Salty Dog 9, Force-Tank MAX 8

Hiányzik (rare és epic esetén ha 0 db-ot nyitottam, akkor úgy számoltam, hogy 2 db hiányzik):
-Druid: 1 rare, 3 epic, 1 legend
-Hunter: 2 rare, 3 epic, 1 legend
-Mage: 2 rare, 4 epic, 1 legend
-Paladin: 2 rare, 4 epic, 1 legend
-Priest: 0 rare, 3 epic, 1 legend
-Rogue: 1 rare, 3 epic, 0 legend
-Shaman: 0 rare, 4 epic, 0 legend
-Warlock: 0 rare, 2 epic, 1 legend
-Warrior: 2 rare, 2 epic, 1 legend
-Neutral. 1 rare, 10 epic, 8 legend

-Kb 1.8k dustot adna a feleslegesek betörése, no meg még valamennyit a fölösleges goldenek. Így van ~10k dustom, ebből kijön még egy pár epic meg 3-4 legend, de egyelőre kivárok velük. Még az is lehet, hogy rare-t is craftolni kell...

TL/DR: 83 pack szinte semmire sem elég :U

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.