Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 [XBOX360]

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:50

LOGOUT.hu

GRAND THEFT AUTO V - XBOX360

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) Piziii


Piziii
tag

Üdv mindenkinek!
Remélem fel lehet támasztani ezt a topikot mert most hogy itt a Heist jó lenne csinálni egy jó kis csapatot :-D mert úgy lenne az igazi ;-)

(#3) #81556480 válasza Piziii (#2) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nemtudom hová lettek az xboxosok, ez a topic nemrég nyilt, mivel mindenki ki lett baszva a hős PC / steam OFF topicból.

Megpróbálhatjuk fellendíteni a topicot, én benne vagyok. készíthetünk valami frankó első-hszt is.

Heistezésbe benne vagyok, nekem is kéne ember. hányas szinten vagy? ( és hány éves ? ;] )

(#4) Piziii válasza #81556480 (#3) üzenetére


Piziii
tag

33-as vagyok :-D benne vagyok jelölj be live-on Piziii néven vagyok ott is :-) és haverokkal csináltam egy crew-ot is ha szeretnéd behívlak szívesen mert ha egy csapatban vagyunk akkor elvileg több dodót kapunk ;-) jah és 19 vagyok :-)

[ Szerkesztve ]

(#5) Piziii válasza #81556480 (#3) üzenetére


Piziii
tag

A 33-as szinttel kapcsolatban amúgy azért csak ennyi mert most kezdtem magát az online-t, amúgy 10-11 éve konzolos vagyok és kb ugyan ennyi éve gta-zom is :) tehát gyakorlatom az van rendesen és a gta v is megjelenés óta megvan :DD

(#6) a8l


a8l
aktív tag

Sziasztok
Nem tudja valaki, hogy lehet netről letöltött mentett 100%-os játékállást betölteni?
RGH-s gépem van, megvan a horizon progi is, találtam egy leírást hozzá de nem tudom rátölteni az xbox-ra mert azt írja idegen profilé a save game emaitt nem engedi a transfert.
Ezt a leírást találtam hozzá:
"Ami kell hozzá az:
-Pendrive
-tölts le egy 100%-os mentést.
-Horizon nevű program
Ha ezek meg vannak akkor xbox-ba bedugod a pendrive-t ráteszed a régi mentésed. (Storage - Games and Apps - GTA V és ott az utolsó mentést)
Vissza mész géphez.
Elindítod a horizon programot.(Pendrive legyen csatlakoztatva)
Ha elindult akkor jobb oldalt látsz mappákat (games and apps stb. tehát amik xbox-on is vannak)
Kiválasztod a games and apps-t ott látod a GTA V mappát arra jobb klikk - inject és előjön egy új ablak ott tallózd be a 100%-os mentést). Ha meg van húzd ki a gépből a pendrive-t csatlakoztasd XBOX-hoz ha meg van akkor xbox-on belül megnyitod a pendrive-t azon belül megint a games and apps-t ott csak az GTA V 100%-os mentésed lesz azt copy-zod/áthelyezed a Storage/Games and Apps/GTA V-be (régi mentést törölheted).
NEM KELL RGH én is így csináltam, teljesen új eredeti géppel."

Injectálom a file-t, mindent úgy csinálok ahogy le van írva de mégsem engedi.

(#7) Piziii válasza a8l (#6) üzenetére


Piziii
tag

Erre nem tudunk válaszolni mert mi nem foglalkozunk RGH-s boxokkal mert azt tiltja a szabályzat... És ajánlom hogy nehozd fel ezt a témát mert bann lehet a vége ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) a8l válasza Piziii (#7) üzenetére


a8l
aktív tag

Mint a leírás is mutatja eredeti boxon is működik.
A kérdés lényege mentett állás betöltése más profilból a saját profilba.

(#9) Piziii válasza a8l (#8) üzenetére


Piziii
tag

Szerintem nem lehetséges más játék állását betölteni én is próbálkoztam vele egy időben de nem hozott sikert

(#10) #81556480 válasza a8l (#8) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem tudom a választ, de ha a program tényleg működik gyári gépen, akkor ird be a hozzászólásod az xbox topicba RGH rész nélkül, és fognak segíteni !

(#11) #81556480


#81556480
törölt tag

Frissült az első hozzászólás, ha valamilyen ismeretre van még igény, itt meg lehet írni: [link] én meg beszerkesztem, és frissítik a modik

[ Szerkesztve ]

(#12) Piziii válasza #81556480 (#11) üzenetére


Piziii
tag

Király lett :D valahogyan még próbálkozni kéne az xbox csoportból egy két gta-s fant átcsábítani hátha beindul itt is az élet :K

(#13) #81556480 válasza Piziii (#12) üzenetére


#81556480
törölt tag

jó lenne, mert nekem nincs emberem heistsre

(#14) Medocsabi


Medocsabi
addikt

kölcsönadtam havernak a játékot,ha a héten visszadja mehet :)ha nem zavar h elsőre totál suta leszek:)
bár a bf hardline bankraBLÓS RÉSZÉRE IS HAMAR RÁÉREZTEM.(caps off) :D

(#15) Piziii válasza Medocsabi (#14) üzenetére


Piziii
tag

No para :) rendszerint hibázok én is...Bár szerintem azért volt mert mindenki ment a saját feje után. Én hétvégén leszek aztán mehet a bűnözés :DD

(#16) K8N


K8N
újonc

Hali

Kezdő vagyok a gta világába.
Felrobbant egy autó a garázsomba, a neve mellett zárójelbe nem az van hogy destroyed hanem scapped.
Hiába hívom a Mors Mutual Insurance 3 napja nem elérhető annyit mond próbáljam meg később.

Mit csináljak ilyenkor?

(#17) #81556480 válasza K8N (#16) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hogy tud a garázsban felrobbanni? Ez valami bug -lesz (hiba ) :F

(#18) K8N válasza #81556480 (#17) üzenetére


K8N
újonc

Lehetséges hogy hiba, mikor a garázs elé értem már égett, ahogy beértem akkor úgy tette be.

(#19) #81556480 válasza K8N (#18) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha kimész a garázson kívül, akkor az interaction menüben nem tudod magadhoz hívni a kocsit ?

(#20) K8N válasza #81556480 (#19) üzenetére


K8N
újonc

Amikor hívni próbálom annyit ír, your personal vehicle is destroyed.To protect your vehicle in the future you can purchase car insurance.

Utána meg még ennyit ír: your personal vehicle is destroyed.You can call mors mutual insurance to make a claim

(#21) Nematehibád válasza K8N (#20) üzenetére


Nematehibád
újonc

Nem volt biztosítás a kocsidon. Ezért írja ki azt. Szóval azt a kocsit buktad. Alapszabály: Ha veszel kocsit a neten autómatikusan köt rá biztosítást a játék... Ha viszont az útcáról lopsz kocsit akkor tenned kell rá biztosítást különben ha megsemmisül bukó...

(#22) K8N válasza Nematehibád (#21) üzenetére


K8N
újonc

Igen, ez volt az oka, csak egy módon sikerült "kiszedni" azt az autót ha teljesen feltöltöttem a garázst autókkal, aztán a kérdéses autót felül írattam.

(#23) Piziii


Piziii
tag

Sziasztok! :)
Egy röpke kérdésem lenne, hogy milyen gyakran játszotok az online-nal? Mert kéne egy csapat hogy rendesen lehessen csinálni a heist-et ;) ha valaki beszeretne jelölni live-on akkor előtte írjon rám privátban a live-os nevével!

[ Szerkesztve ]

(#24) Cetli válasza Piziii (#23) üzenetére


Cetli
tag

Hali

Én csatlakoznék és írtam :DD

(#25) Piziii válasza #81556480 (#19) üzenetére


Piziii
tag

Úgy tűnik be fog indulni a topik végre :))

(#26) Sanyikaaa


Sanyikaaa
csendes tag

Hali

Megbizható társakat keresek heist-re.

Várom a jelentkezőket.

(#27) Piziii válasza Sanyikaaa (#26) üzenetére


Piziii
tag

Jelentkezünk :DD legalább is én biztos ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) Cetli válasza Sanyikaaa (#26) üzenetére


Cetli
tag

Van még hely heist-re ? :))

(#29) b.norbi24


b.norbi24
újonc

Sziasztok tudnátok nekem segíteni ?
Tőzsdézéssel szeretnék pénzt forgatni , de neten nem nagyon találok utána.
Melyik küldetés ,hogy folyásólja be a tőzsde mozgását. :U
Mellesleg az a bróker faszi , akit el kell fuvarozni cserébe mond egy jó tippet. ;]
De sajnos az nekem nem megy mert nem kötöttem rá a netet , így nem hozza be azt a fajta tőzsdét.
De vissza térve tudna valaki valami jó tippel szolgálni , tőzsde ingadozás téren s , HOGY MITŐL?
Köszönöm előre is a kimerítő válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#30) Piziii válasza b.norbi24 (#29) üzenetére


Piziii
tag

Én eddig csak Lester küldetései után tudtam megszedni magam és ha minél nagyobb profitot szeretnél akkor először végig kell vinni a fő story szálat és utána megcsinálni a fejvadászós küldetéseket addig pedig minimális pénz költés lenne az előnyös :) Frenklinnel sikerült így 65 milliót összeszedni de lehet hogy közben ha gyorsan karaktert váltok ezeknél a küldetéseknél akkor a többi karakterrel is tudok pénzt kaszálni ezt még nem tudtam kipróbálni :K amúgy engem is nagyon érdekelne hogyan tudnék 120 milliót összeszedni hogy meglegyen a golf klub :C

(#31) b.norbi24 válasza Piziii (#30) üzenetére


b.norbi24
újonc

Tessék megmutatom neked. :K

LINK

120milka az nagyon kevés annál többet is össze lehet szedni.

Sok rejtett dolog van amivel pénzt lehet szerezni könnyen. :P

(#32) Piziii válasza b.norbi24 (#31) üzenetére


Piziii
tag

Van ilyen :Y hát így mindjárt más :DD köszi

(#33) Sanyikaaa válasza Cetli (#28) üzenetére


Sanyikaaa
csendes tag

Van hely még.:)

Írd le mi a GT és felveszlek

(#34) Cetli válasza Sanyikaaa (#33) üzenetére


Cetli
tag

Celi00 :)

(#35) b.norbi24


b.norbi24
újonc

Vigyázzatok ne , hogy véletlen le jöjjenek helikopterről. ;]

(#36) #81556480


#81556480
törölt tag

Jövőhéten visszatérek. 1 honap utan :)

(#37) Piziii válasza #81556480 (#36) üzenetére


Piziii
tag

Én is végeztem az érettségivel és jövőhéttől én is heist szolgálatra jelentkezem majd :D mostmár itt az idő végre kivinni ezeket a küldiket és bezsebelni a lóvét :DD

(#38) #81556480 válasza Piziii (#37) üzenetére


#81556480
törölt tag

Így van. :C

(#39) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Én hülye havernak kölcsönadtam a játékot,tolja végig,és b*szik visszaadni :D :D
annyira bejött neki,h minden mellékszálat is végig akar tolni,nekem meg nincs szívem meggátolni ebben :D
még 1 hetet adok neki,aztán jelentkezem itt hátha lesz igény egy újonc bankrablóra! :DDD

(#40) Piziii válasza Medocsabi (#39) üzenetére


Piziii
tag

Igény mindig van kis bankrabló palántákra :D minél többen vagyunk annál nagyobb annak az esélye hogy egyszerre játszunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#41) #81556480


#81556480
törölt tag

Na mi a helyzet? Kéne pár headsetes ember heistsezni :D

(#42) Piziii


Piziii
tag

Noh ébredj topik itt a nyár :DD ki szeretne egy jót rabolgatni?

(#43) #81556480 válasza Piziii (#42) üzenetére


#81556480
törölt tag

írtam neked tegnap ikszbokszon ;]

Csináltuk a Pacific Standard Jobot, erre nem bírtak elmotorozni a végén. Valamelyik nyomorék mindig meghalt. Aztán az egyik kilépett. :O :O

(#44) Piziii válasza #81556480 (#43) üzenetére


Piziii
tag

Ma mondta öcsém, hogy tegnap írtál... Aztán nekem meg kb mától elkezdődött a nyár és 75%-ban rá fogok érni hacsak nem öcsém foglalja be a boxot... :((( de a lényeg hogy pezsdítsük fel egy kicsit jobban itt az életét és heistekhez egyik haverom is 75%-ban részt tudna venni ;)

(#45) #81556480 válasza Piziii (#44) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na mivan fiam? Mikor van az a 76% ? ;]

(#46) #81556480


#81556480
törölt tag

há meafaszom van az eklipsz tóvernél ?

(#47) jeges968


jeges968
újonc

Sziasztok!
Segítséget kérnék hozzáértőktől.X-box 360-on lemezről játszanánk a GTA 5 játékot.A problémám az,hogy kikapcsolás után mindig előröl kezdi a játékot,nem onnan ahol abbahagytam.Ha valaki megtudná mondani,hogy mi a megoldás,megköszönném.

(#48) #81556480 válasza jeges968 (#47) üzenetére


#81556480
törölt tag

nézd meg hol van a mentés. ha elkezded a játékot , csinálj majd quick save-t a telefonoddal, próbáld később visszatölteni. Nincs véletlenül több meghajtód, esetleg pendrive vagy valami? máshová ment, mint az alapértelmezett betöltés ?

(#49) jeges968 válasza #81556480 (#48) üzenetére


jeges968
újonc

Helló!
Köszönöm a tanácsot,úgy néz ki,hogy hasznos volt a segítség.
Üdv

(#50) Crowent válasza jeges968 (#49) üzenetére


Crowent
tag

skacok szerintetek hányan játszanak az xbox360on a gta 5-el? vagyunk annyian mint a ps3 játékosok? vagy ez a legkeresetlenebb platform?

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 [XBOX360]
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.