Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1146) kasa85 válasza DeFranco (#1140) üzenetére


kasa85
őstag

Én voltam az a bika :DDD
Nem éri meg az árát az anyag használata,fogása noname kínainak tűnik a karok szorítására való kis tekerő sz@rt sem ér kattog a rugó,és nem egyenletesen erős 360 fokos forgatáskor az erősség beállítása.
Annyi a plusz több programozható gomb,idegesítő már szinte vakító világító A/B/X/Y-gombok stb.
A rugó kattogását megoldottam meg az egyenletlen 360 fokos forgatáskor feljövő anomáliákat egy kis finom műszer olajjal nesze nekem 19e ft :))
Ami a lényeg amit ajánlotok az a tuti a Logitech,és az MS.
Én majd vezetékes eredeti fekete kivitelezésű MS Xbox 360 USB kontrollert veszek.
Bejön a tömör anyaga közel sem gagyi mint a 19e ft-os Razer Kontrollerem,nem világítanak a gombok,és fele annyiba kerül a plusz gombok nálam kihasználatlanok voltak,így nem bömbizek utánuk.
Amikor meg baja lesz jobb élvezettel vágom a kukába mint semmivel sem jobb,csak egy két adalék sok minuszt érő drágább társát.
Amúgy a padom RAZER ONZA TOURNAMENT EDITION BATTLEFIELD 3 COLLECTOR'S EDITION.Hozzá teszem egy év garanciával ami drágaságát véve meglepett.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.