Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 19:13:19

LOGOUT.hu

A következő versenyhétvége programja:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2734) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#2733) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ezt néztem én is,vajon ilyenért elvehetik az első helyét,vagy azt a kőrét amiben elhagyta a pályát?Volt már ilyenre példa?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5534) TESCO-Zsömle válasza Qru (#5533) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Alonso-nal is kellett a McLarenes bukta, meg pár év Renault-s szenvedés, hogy igazán 'szerethető' karakterré váljon. Majd megérik a kis tejfel is.

Schumi is most a legszerethetőbb, hogy kvázi-nyugdíjasként az esélytelenek nyugalmával kőrözget a pályán, időnként komoly fricskákat bevillantva a fiatalabb generációnak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13460) AMD Power


AMD Power
titán

Mercinek ez a 11 kőr. Nagyon fontosak most ezek a napok és minden egyes megtett kőr. :U

(#13491) AMD Power válasza Xirtam (#13489) üzenetére


AMD Power
titán

Eleve az ember mi alapján kalkulál? Egy verseny kőrt sem mentek ezek az autók. Majd nyár közepén már tudunk esélyeket latolgatni.

(#13494) shteer válasza AMD Power (#13491) üzenetére


shteer
titán

Miért írod kőrnek a kört? :)

..szerintem jónak tűnik

(#13503) AMD Power válasza shteer (#13501) üzenetére


AMD Power
titán

Remélem ma nem 11 kőrt fognak menni mint tegnap.

(#13647) AMD Power válasza McCartman (#13640) üzenetére


AMD Power
titán

148 kőr. Azért az nem semmi. :K

(#13652) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#13651) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon ajánlom neki. Az a 15 kőrt édes kevés. :D

(#13653) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#13652) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meddig kőröztök még? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13655) shteer válasza AMD Power (#13654) üzenetére


shteer
titán

Ma is kőröznek :K

..szerintem jónak tűnik

(#14199) AMD Power


AMD Power
titán

Hiába nem volt gyors a Merci mégis 120 kőrt ment. :K

(#15793) AMD Power válasza veze (#15786) üzenetére


AMD Power
titán

Itt nem erről van szó. Volt 56 kőre ,hogy megelőzze.....

(#16291) Xirtam


Xirtam
veterán

Pár érdekesség amiről érdemes beszélni:

13. Jules Bianchi Marussia-Cosworth + 1 kör
14. Charles Pic Caterham-Renault + 1 kör
15. Giedo van der Garde Caterham-Renault + 1 kör
16. Max Chilton Marussia-Cosworth + 2 kör
17. Jenson Button McLaren-Mercedes + 3 kör
18. Daniel Ricciardo Toro Rosso-Ferrari + 5 kör

Jules Bianchi kimagasló teljesítményt nyújt folyamatosan. Látszik, hogy jó nevelést kapott. Remélem jövőre lesz helye valami nagyobb csapatnál. Esetlegesen pár év múlva Massa helyére simán vevő lehetne.

Vettel & Alonso esetről valaki vélemény? Ami az első kőrben a 2. kanyarban történt arra gondolok. Alonso nem egyszer nyilatkozta, hogy ott hirtelen lelassult Vettel. Szándékos volt ez a részéről? Vagy pusztán nem mert jobban kigyorsítani a vizesebb aszfalton? Nektek mi a véleményetek? Az egyértelműen látszik, hogy Alonsot nagyon meglepte Vettel lassú kanyarsebessége. Épp, hogy elkerülte a totális ütközést.

F1 GP 2013 - Malaysia - Fernando Alonso hit Sebastian Vettel // Onboard

[ Szerkesztve ]

(#18154) kukinyo válasza Male (#18151) üzenetére


kukinyo
addikt

"hivatkozhatnak műszaki hibára"
Ahhoz már az első lehetőségnél be kellett volna hívni.
De itt legalább 2 kőrről van szó.
Távol áll tőlem az hogy még ezért is megbüntessék (van most neki éppen elég baja), csak érdekesnek találom.

(#21512) AMD Power válasza IreN!CuS (#21508) üzenetére


AMD Power
titán

Ez tényleg nagyon odavert.... Ilyen MS időmérő volt. Mindenki ment egy gyors kőrt, jött MS és rávert mindenkire fél másodpercet.

(#27321) Zso2 válasza kukinyo (#27290) üzenetére


Zso2
őstag

Te tényleg egy .... vagy. Megint beindult az Alonso utálatod, agymenésed. Tényleg a versenyző a hibás aki hajt nyomja és nem örül,ha egy másik csapat pilótája nyer játszi könnyedséggel. Ez tényleg okot ad hogy ,kőrbeugrándozza . A segét ne nyalja ki Vettelkének, de csak azért mert neked úgy lenne jó?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#27572) VD válasza #70869248 (#27570) üzenetére


VD
őstag

Találtak valamit ami szabad szemmel nem látható, de nagyon jól működik! Hogy szabályos-e? Az csak akkor derülne ki, ha tudnánk mi az.

A FIA, a szemmel láthatóan hajló első szárnyakkal sem tudott mit kezdeni. Szvsz most sem tudnak majd. (Mert valjuk be a "más a hangért 10 rajthelyes büntetés" nehezen védhető lenne) És szerintem nem is akarnak. Jövőre a teljesen új motorok, turbo, és ERS miatt változni fog ez is magától.
Hogy addig jó-e a sportnak, hogy ismét egy élen kőrözgető autót bámulnak a szurkólók, azt döntse el mindenki maga.

De ne legyen igazam és az Indiában robbanjon a bomba. Rég volt már eltiltás és pont megvonás az F1-ben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28188) AMD Power válasza odrif (#28187) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. 2 kőr és előtte lesz. :W

(#33635) AMD Power válasza Xirtam (#33633) üzenetére


AMD Power
titán

Szeretlek! :))

Ma is fog szerintem jó sok kőrt tolni a Merci. Kell is mondjuk. :K

(#33718) AMD Power válasza Firestormhun (#33717) üzenetére


AMD Power
titán

92 kőr? :F :B

Ok. Igy már tiszta. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33824) Zso2 válasza AMD Power (#33823) üzenetére


Zso2
őstag

Úgy írod ezeket a köröket,mintha avval nyerné meg a bajnokságot,hogy többet megy.Jó-jó tudom most minden kőr számít,de nem ez fogja eldönteni ,hogy melyik a nyerő autó... Az erősorrend az első 2-3 versenyen után megmondható. Lehetséges,hogy csak a középmezőnyben fog rugdalózni aki a legtöbbet ment. :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#33847) AMD Power


AMD Power
titán

F1: A Red Bull végleg feladta
21 kör négy nap alatt

Tudom tudom nem számít ki hány kőrt ment a teszten... ;]

(#35616) AMD Power válasza M3oH (#35611) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet már tudni ,hogy LH miért csak 1 kőrt ment reggel?

Hamilton Mercedese 5 perc után leállt, s nem is tudta folytatni a gyakorlást

Már megvan! :W

[ Szerkesztve ]

(#36734) TESCO-Zsömle válasza Zso2 (#36730) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem az számít, hogy mit nyilatkozik, hanem az, hogy mi történik. Vagy tán azt akarod beadni, hogy neki, mint a F1 atyaúristenének nincs beleszólása a dolgokba? Na neee...

Idiótábbnál idiótább szabályok, esztelennél esztelenebb megszorításokkal fűszerezve és túlbiztosítás.

Írták itt páran, hogy ez cirkusz. A cirkuszba pedig általában nem a bohócokért mennek az emberek, hanem a késdobálóért, az artistáért, a tűz- és kardnyelőért, a láncfűrészes zsonglőrért, egyszóval a veszély látványáért, érzetéért. Minél biztonságosabbá válik a F1, minél kevesebb a tétje, annál inkább a cirkuszt rontják.

Malachi: Dehogy mondok én ellent. Nincs nekem semmi bajom az üzemanyag-spórolással meg a kis motorral. Nekem az a bajom, hogy a közönségnek ez a legnagyobb baja, holott sokkal alapvetőbb dolgokat is kiöltek már ebből a sportból. Ez a sport valaha a halálmegvetésről szólt, ma meg már egy F1-es pilóta nagyobb biztonságban van 300-al kőrözgetve a pályán, mint én kocsiban a közúton...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37574) AMD Power


AMD Power
titán

Kvyat a leggyorsabb kőr! :)) :R

(#38189) AMD Power


AMD Power
titán

Miért mentek ilyen kevés kőrt eddig a P1-n?

(#38735) AMD Power


AMD Power
titán

F1: Rosbergé az első tesztnap

1. N. Rosberg Mercedes AMG 1:35,897 120 kőr :R

[ Szerkesztve ]

(#38737) pepe091 válasza AMD Power (#38735) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem poker ez hogy kőr legyen. Jó lesz az körnek is. :)

(#39107) AMD Power


AMD Power
titán

Ez most nem fekszik Lewisnak. Kőrt is alig ment, megy. :(

[ Szerkesztve ]

(#40225) AMD Power


AMD Power
titán

De rohadt izgalmas volt a vége. :R

Ferka kőrt kapott. Brutál. :(

[ Szerkesztve ]

(#40229) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton: Rosberg gyorsabb volt nálam

66 kőr alatt mégsem tudta megelőzni. Pedig volt hiába bőven LH futamán.

(#40232) -Mike- válasza AMD Power (#40229) üzenetére


-Mike-
addikt

Kellett volna még egy kőr.

(#40234) szőröscica válasza -Mike- (#40232) üzenetére


szőröscica
addikt

Hamilton ma kőrözöttet fog vacsorázni.

(#40268) -Mike- válasza Firestormhun (#40244) üzenetére


-Mike-
addikt

Ni ni, Kimi kapott egy kőrt.

(#40779) M3oH


M3oH
addikt

Rosberg poleja és "rontott" kőre egymás mellett: [link]

(#41938) AMD Power válasza Pist@bácsi (#41937) üzenetére


AMD Power
titán

Én is jól szórakoztam mint Hamilton rajongó. Ahogy Lewis tegnap úgy hagyta állva Vettelt mint a huzat. Jól szórakozok ,hogy a Ferrari néhány futamon kőr hátrányba kerül a végére. Egyenlőre aki itt jól szórakozik azok mi vagyunk, Hamilton, Rosberg és Merci rajongók.

hobizoli :R

[ Szerkesztve ]

(#42606) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton első kőre nagyon jó volt. De a többi. Ez igy ebben a formában kevés volt!

(#42745) AMD Power


AMD Power
titán

Az idő mindent megszépít. Ez igaz. Mindig minden szebb és jobb volt régen. Pedig ez az esetek 80%-ban nem így van. Számomra az F1 legalja az volt sokáig a számomra mikor a MS korszak volt. Éveken át mást sem láttál ,hogy Schumi ül a boxban, kávézik a többiek meg 8 kőr hátrányban vannak.

(#42750) joshua7 válasza AMD Power (#42745) üzenetére


joshua7
veterán

Még mindig ez a ,kőr'... :O

Egyébként a 2000-2004-es éveknél valóban nincs lejjebb. Ami persze a Ferrarin kívül az összes csapat hibája volt. Mondjuk szerintem az elmúlt 4 év sincs túl messze ettől.

Semper Fi

(#46438) Vyndree válasza RaPiDsHaRe (#46437) üzenetére


Vyndree
őstag

Alonso nem a pénzért, hanem egy jobb szerződésért küzd. Idén semmi eredményt nem ért el és mégis 2,5 milliárd forinttal többet fog hazavinni egy svájci bankszámlára tenni, ahol adómentessé varázsolja. :) Ő az aki jól csinálja. Nyerhet itt bárki akárhány bajnoki címet, egy jó idénnyel simán le lehet kőrözni. (pl Robert)

Webber: "Vettel mintha megkapta volna a tavalyi autóm" :K

[ Szerkesztve ]

(#46651) AMD Power


AMD Power
titán

Jó futam volt? Kb 3 kőrt ha láttam belőle. :(((

(#46655) pepe091 válasza AMD Power (#46651) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Biztos megint Pokert néztél, ha már megint a kőr-t emlegeted.

[ Szerkesztve ]

(#46658) AMD Power válasza this is life (#46657) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi szépen. ;)

pepe091: Tojok magasról mit írogatsz itt nekem. Ma szerintem megnézem mind a 53 kőrt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47585) -Mike- válasza AMD Power (#47584) üzenetére


-Mike-
addikt

A 2. kőrben elered.

(#53242) Malibutomi válasza [CS]Blade2 (#53232) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az tuti hogy a merci a megbízhatóságra gyúr, idén a kevesebb motorral ez szinte fontosabb mint a leggyorsabbnak lenni. A kövi teszten meg lehet feltekerik a motort már (3/9-re :DDD ) és mennek gyors köröket is.
Na meg abból hogy szinte csak versenyszimeket futnak látszik hogy ők agyigtankolva kőrözgetnek.

[ Szerkesztve ]

(#53284) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Aldo Costa nyilatkozta, hogy csak csurig tankolva kőröztek a mercik most, majd a következő teszt végefelé mennek teljesítményköröket

(#59014) RyanHunter válasza Csapoati (#59011) üzenetére


RyanHunter
újonc

Honnan tudod ha nincs a SC nem hozzák ki? Lehet be volt tervezve a csapatnál 15 kőrrel a vége előtt Lewis kerékcseréje, ezt nem tudni.

(#60271) AMD Power válasza EmberXY (#60269) üzenetére


AMD Power
titán

Ron Dennis aki baszt* kihívni a kerékcserére. Úgy ,hogy a fehér szöveten előtte már szinte egy fél kőrt ment LH. Kamu volt az az egész év.

(#63787) shteer válasza Yayoh (#63786) üzenetére


shteer
titán

15 ezreddel maradt csak el stewenstől aki két kőrrel többet is futott.

..szerintem jónak tűnik

(#71035) JJános válasza #70869248 (#71034) üzenetére


JJános
addikt

:D Nem mondom, hogy nem velem van a baj. Most 66 évesen is napi szinten szimulátorozok, bár már nem online. F1, DTM, és sok más autó a WTCC-ig. Minden pályán. Persze a kínai futam előtt nyilván Kínában. Van bennem egy alázat minden gépjármű versenykategória felé. Nagyon szeretem. Ezek a pilóták képesek arra, hogy körökön át tizedre hasonló időket menjenek. Akár ha csak 90%-on mennek is. A taknyos 17 évesnek is, mert ez az életük. Én ezért is tisztelem őket. Aki már szimulátorozott, az tudja mit jelent baleset, és kicsúszás nélkül ott menni az élen, egy online versenyen. Az adrenalin elönti az agyat, és mész, amennyire tudsz. Közben érzed kőrről körre, hogy a gumid mit tud. A verseny vége felé, ha nem vigyáztál a gumira, akkor elkezd fogyni. Nagyobb féktávok, kisebb kanyarteljesítmény. Én nem mondom, hogy nem bennem van a hiba. De úgy érzem, hogy nem. Minden csapatnak, és minden pilótának drukkolok. :)

2007-05-06 óta itt!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.