Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 13

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Gépigény:
Processzor: 2 magos 2.4 GHz vagy nagyobb.
Memória: 2 GB vagy több.
Grafikus kártya: Radeon 2900, nVidia 8800GT vagy nagyobb és minden olyan kártya ami legalább 256 MB-os és DirectX 9.0c kompatibilis.
Op. rendszer: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7,iOS

Online játékosok száma: maximum 22.

Megjenelés: Európában szeptember 28., míg az Egyesült Államokban szeptember 25.

Elérhető platform:
Nintendo 3DS, PC, Play Station 2 és 3 valamint Vita és Portable, Wii és XBOX 360, iPad.

A termék korhatár besorolása:
3+

Jellemzők, újdonságok:

A FIFA 13 híven tükrözi a valódi labdarúgás izgalmait és kiszámíthatatlanságát. A labdáért folyó küzdelem az egész pályára kiterjed, a játékosok védekezésben és támadásban is teljes körű szabadságot élveznek. A szurkolók állandó kapcsolatban lehetnek kedvenc sportjukkal – és egymással – az EA SPORTS Football Club jóvoltából. A FIFA 13 öt lényegi, játékmenetet érintő újdonságot vonultat fel, forradalmasítja a mesterséges intelligenciát, a cselezést, a labdakezelést és a test test elleni küzdelmet, emellett lebilincselő online és live szolgáltatásokat kínál. Az idei a legterjedelmesebb és legtartalmasabb játék a FIFA sorozat történetében, és a futball közösségi hálózataként funkcionál.

Támadó intelligencia – A vadonatúj támadó intelligencia jóvoltából a futballisták jobban kihasználják a rendelkezésükre álló helyet, hatékonyabban törik át az ellenfél védelmét, és képesek két labdaérintéssel előre gondolkodni. Mostantól nem csak észlelik, de elfutások, irány- és tempóváltások formájában ki is használják az ellenfél védelmén támadt réseket, állva hagyják a védőjátékosokat, és kínálják magukat az átadáshoz saját csapatuk tagjai számára, így növelve az ellenfél kapujára nehezedő nyomást.

Komplett cselezés – A komplett labdakezelési rendszerben minden érintés számít. Légy szabadabb és kreatívabb, támadásban és védekezésben egyaránt! A játékosok gyorsabban váltanak irányt, és immár teljes körben képesek precíz érintésekkel, a hátvéddel szembefordulva birtokolni a labdát. Ebben a pozícióban bármilyen irányba lefordulhatsz vagy megiramodhatsz, és hosszabb távon is hatékonyabban tarthatod távol a labdától az ellenfél játékosait.

FIFA 13 labdakezelés-vezérlés – Az új rendszer alapjaiban változtatja meg a labdakezelés jellegét azáltal, hogy kiküszöböli a száz százalékos megoldásokat. A rossz átadásokat nehezebb kezelni, így a védők könnyebben elcsípik őket. A labdalevétel sikerességét befolyásolja a védelem által kifejtett nyomás, az átadás íve és a labda sebessége. A labdakezelésben jártasabb játékosok jobban kitűnnek, könnyebben jutnak labdához, és ezt eredményességük is tükrözi. Kevesebb tökéletes labdaérintés, esély a túl hosszú passzokra, több gazdátlan labda és pontosabb egyensúly a védelem és a támadók között.

Player Impact Engine – A díjnyertes fizikai motor második generációja új szintre emeli a fizikai tényezők szerepét a lepattanó labdákért vívott küzdelemben. A védők rátartanak a támadókra, igyekeznek puszta méretükkel és tömegükkel nyomást gyakorolni rájuk abban a reményben, hogy hibáikat kihasználva labdához juthatnak, vagy megzavarhatják ellenfeleiket annak átvételében.

FIFA 13 taktikai szabadrúgások – Végezz veszélyes és kiszámíthatatlan szabadrúgásokat! Akár hárman is felsorakozhatnak a labda mögött, hogy összezavarják a sorfalat, és növeljék az eredményesség esélyét. A védekező fél növelheti vagy csökkentheti a sorfalat álló játékosok számát, vagy kijelölheti egy tagját, aki a kellő pillanatban kimozdulva testével blokkolja a kapura irányzott lövést.

EA SPORTS Football Club – Szerezz jutalmakat, lépj szintet, élvezd a való világ eseményein alapuló kihívásokat, és maradj kapcsolatban barátaiddal! Minden, amit a FIFA 13-ban barátaiddal teszel, jelentőséggel bír. A jutalmak megszerzésével új mezek, különleges gólörömök, virtuális profi képességnövelők és karrier módban, tehetséggondozásra fordítható kreditek válnak számodra elérhetővé az új Football Club katalógusból. Szerezz magadnak rangot a 100. tapasztalati szint elérésével! A kihívások valós eseményeken alapulnak, így a FIFA 13 olyan, akár a valódi futballidény! Támogasd kedvenc klubodat, és szállj szembe riválisaival a játék minden területén; segíts kedvenceidnek feljebb jutni a tabellán, és tégy meg mindent hogy elkerüljék a kiesést!

EA SPORTS Football Club iPhone app – Érd el Football Club karakteredet és barátaidat, igazgasd FIFA Ultimate csapatodat, intézd valós idejű árveréseidet és licitálj új játékosokra!

Teljes élethűség – 500 hivatalosan licencelt klub és több mint 15 000 játékos.

Az első hivatalos bemutató videó:

Képek:

[/L]

[ Módosította: #65675776 ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) total90


total90
veterán

Mivel még nem volt ilyen téma, így gondoltam megcsinálom a leírást és megnyitom a témát... hamarosan úgy is jön a játék :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) máyköl


máyköl
veterán

Legfőbb újítások? :)

(#4) total90 válasza máyköl (#3) üzenetére


total90
veterán

Jellemzők, újdonságok rész... :U

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Zsír, várjuk :D
Remélem kijavítják ezt az ótvar passzrendszert meg támadásoknál a mozgásokat, beindulásokat..

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6) total90 válasza pr1mzejEE (#5) üzenetére


total90
veterán

Elvileg igen, de meglátjuk. Én már várom :K

Barthezz2

Köszi a javítást :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) Helmoras


Helmoras
őstag

Ezzel a résszel már én is játszani fogok el is mentem a topicot :C

(#8) hajbel


hajbel
addikt

Nem várok tőle sokat. Örülni fogok, ha nem mindig csak akkor futnak majd az eberek, ha nem kéne, és oda, ahová nem kéne, valamint javul az elcseszett impact engine. Már az ideiben sem lehet átvenni normálisan egy labdát gyengébb csapattal, labdavezetésnél a védő előtt direkt jól megtolják a bogyót. Ez a hülyeség még a négyzetre lesz emelve a következő fifában, szóval az lesz a lényeg, hogy vérpistike Cristiano Ronaldoval cselezhessen ötszázszor egy meccsen, és méginkább mélyül a szakadék a valóság és a Fifa között.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) total90 válasza hajbel (#8) üzenetére


total90
veterán

Meglátjuk mi lesz... de nekem mondjuk a 12-es nagyon bejön. Attól függ milyen szinten tolod szerintem.
Én azt mondom, hogy ha jobb lesz egy kicsivel is a 12-től, akkor megérte a dolog. Csak visszaesés ne legyen és megint befut a játék.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) warriorguru válasza hajbel (#8) üzenetére


warriorguru
tag

Egyetértek! :K Talán túlzottam nagy lett a különbség a kis és nagy csapatok játékosai közt.És ez sajnos csak mélyülni fog.

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#11) total90 válasza warriorguru (#10) üzenetére


total90
veterán

Legalább nehéz így, nem szaladsz le és cselezel végig egy 50-60-as játékossal egy 85+-ost, mint pl. a Fifa 11-ben :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) hajbel válasza total90 (#11) üzenetére


hajbel
addikt

Legendáson játszom, azért zavar ennyire. Az a baj ezzel, hogy én is és jónéhány barátom is focizott alcsonyabb osztályban. A labdát ugyanúgy veszik le itt is, mint a Manchesternél. Nagy különbség inkább fizikai adottságokban és játékintelligenciában, mentális adottságokban, rúgótechnikában van. Majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#13) pr1mzejEE válasza hajbel (#12) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ez így van.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#14) total90 válasza hajbel (#12) üzenetére


total90
veterán

Esetleg próbáld meg az egyéni beállításokat is korrigálni, pl, hogy kisebb mértékben legyen "gépesített" a játék. Szvsz sokat dob rajta.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) total90


total90
veterán

Demo szeptember 13. és 17-e között érkezik... elvileg!

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) marositech


marositech
senior tag

Meh...én sztem megfogom venni...97 óta először. MUHAHAH! :D
Nekem valahogy a 12-es irgalmatlan ergya a passzrendszer.
Az egyik kollega pont jókor említi, hogy a támadóm labdavezetésnél pont a védő előtt tolja hosszabban a labdát mikor nem kéne...
De ez semmi, 50-es játékos átmegy ügyeletes (Ronaldinho,Ronaldo etc.) végigcselezi a 8 játékosomat (ebből 2x-3x 1 játékost) és gólt lő.
Drágább 5 csillagos csapat ellen nevetséges gólok...
Amikor biznisz szezon van, akkor veszek 10 millióért játékost és hirtelen már csak 2 milliót ér miután megvettem...vicc.
Egy amit utálok a legjobban, még a biznisz szezon lejárta után a folyó tárgyalások ne szakadjanak meg...folytatódjon.
Nem kéne valami olyan edzésrendszert létrehozni, amikor az újoncokat betanítanám?
Pl. ha az egyik kölök jó szabadrúgó, nem lehetne olyan edzésformát adni ami kifejezetten arra specializálódik? Aza bajom az egésszel, hogy csak meccsek alatt tud tapasztalatot szerezni...
12-ből jó hogy kimaradt eza hülyeség, hogy a stadiont bővíteni kell vagy az orvost vagy a átigazolási menedzsert, edzőket...hála a jó égnek...
Eza fos ütközésgeneráló...földönfekvő játékos miatt esik hanyatt a játékosom...jólvan...ugrás nuku...ezt Ibrahimovic játékossal sikerült nem 1x megcsinálnom...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#17) pr1mzejEE válasza marositech (#16) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ne is mondd, főleg a tizenegyesek a legidegesítőbbek. Meg mikor kiugratok egy játékost, felpattan a labda mellmagasságig és kézzel ér bele 1az1-ben kapura vezetésnél..
Akkor a tizenegyeseket sokszor még a visszajátszásból sem értem meg..
A passzrendszer.. Idióta mozgások tömkelege, mikor elindul megnyomom a passzgombot és megtorpan vagy épp fordítva.
Arról nem is beszélve, hogy néha balra húzom a kart és jobbra passzol. A rásegített passznál az erő semmit sem számít, tolhatod félig vagy 3/4-ig nem az alapján dönt, hogy kinek megy, hanem hogy milyen irányba húzod a kart..

És még sok minden. Ez az undorító szar cselezés is, hogy thomas muller, meg robben úgy cselezget vidic meg ferdinand között, mintha bóják lennének és olyan cseleket mutatnak be, hogy az hihetetlen. "Szerencsétlenek", ha egy meccsen 2x elmennek ilyen védők mellett élőbe lehet sokat mondtam. (amúgy persze tisztelem őket, ez csak a játékra vonatkozik..)

Viszont van legalább ennyi jó is, amit le tudnék írni róla, szóval én szeretem. (Attól független, hogy néha dobálok ezt azt úgy felidegesít..)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18) total90


total90
veterán

Én amit beletennék... mivel lényegében csak hagyományos menedzser módot játszom:
Évről évre legyenek tehetségek, hol egyik, hol másik csapatnál... ne az legyen mint most, hogy pl. KTK-ra legfiatalabb tehetségnek ott van Götze és 10 év múlva sincs egy akkor megjelenő pl. 19-20 éves játékos, aki közel klasszis és hamar beérik. Tehát legyen utánpótlás, jöjjenek a friss tehetségek.
A másik, az ifi akadémia. Kellene nekik edzés, vagy ifi csapat, hogy fejlődjenek. Vagy ha kölcsön adom, akkor fejlődjön mint ha én játszatnám.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) Kiskokó válasza total90 (#1) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fú ez nagy lesz és nemsokára jön. Kíváncsi vagyok milyen lesz a 12 után mert a 2002 óta nem fifáztam és én most nagyon a 12 irányítását szoktam meg.

Amúgy pont én mondom de itt van egy hiba. : "A termék korhatár besololása:"

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20) total90 válasza Kiskokó (#19) üzenetére


total90
veterán

Kösz, hogy jeleztél, javíttatom :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#22) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#21) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Tessék magyarul, bővebben : [link]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#23) total90 válasza pr1mzejEE (#22) üzenetére


total90
veterán

Köszi, hasznosak... épp most akartam szétnézni új infók után :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24) total90 válasza pr1mzejEE (#22) üzenetére


total90
veterán

A menedzser módban a változások elég jók lesznek... kérdés, hogy ha elvállalom a szövetségi kapitányi rangot, akkor a klubbcsapat kuka, vagy mehet a kettő egyszerre? Habár életben nincs így... de játékban jó lenne :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#25) hajbel válasza total90 (#24) üzenetére


hajbel
addikt

"...felajánlja a játék a szövetségi kapitányságot is."
Tehát a kettő együtt fog menni.
Tetszenek a mimi játékok, ez a három szintes osztályozás az angry birdsre hajaz, persze ez nem baj, sőt. :) Jó, hogy karrier módban egyre több dogot átvesznek a football managerből ill. a való életből.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#26) total90 válasza hajbel (#25) üzenetére


total90
veterán

3 szintes osztályzás: ehm... jóval előbb volt másik játékban mint az AB-ben :U
Nem tuti, hogy egyben lesz a karrier mód+szöv. kap., mert lesz egy külön olyan mód is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27) pr1mzejEE válasza hajbel (#25) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én is úgy értelmeztem, hogy egyben lehet a kettő.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#28) total90 válasza pr1mzejEE (#27) üzenetére


total90
veterán

Az jó lenne, csak mondjuk jó lenne még az, hogy pl. 4 évig ezzel, aztán meg azzal a csapattal... már mint a szöv. kap. melóra gondolok. Csak ez nem lesz így... elvileg amilyen nemzetiségű lesz a menedzser, annak az országnak az irányítását kínálja fel a játék. Itt fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy mi van ha olyan nemzetiséget választok, amelyik ország csapat nincs a játékba? :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#29) hajbel válasza total90 (#28) üzenetére


hajbel
addikt

Gyakrabban kapsz majd megkeresést a saját nemzeted válogatottjától, valamint annak az országnak a válogatottjától, ahol dolgozol. Nyilván lemondhatsz majd a posztról, és jelentkezhetsz másik munkára és/vagy megkeresnek majd más munkákkal. Ha olyan nemzetet választasz, ami nincs a játékban, akkor marad az utóbbi verzió (ahol dolgozol), bár biztosan lesz megkeresés más nemzetektől is. Pl. én FM-ben Brazíliában edzősködtem és Uruguay szöv. kap. lettem. Én még mindig azt vallom, hogy aki manager játékhoz hasonló élményt akar, az FM-ezzen, mert a FIFA manager módja köszönőviszonyban sincs a valósággal.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#30) total90 válasza hajbel (#29) üzenetére


total90
veterán

Ez jogos, de ott meg nincs az a játékélmény nekem... a kettőt összegyúrni és az lenne az ütős :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#32) total90 válasza Ps Vita (#31) üzenetére


total90
veterán

Jóféle, tetszik... legalább lehet gyakorolni :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#33) Kiskokó válasza Ps Vita (#31) üzenetére


Kiskokó
veterán

Aztaaaa ezz nagyon komoly!!!!
Fú de várom :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#34) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

A FIFA 13 PC Ultimate Edition-ről lehet már tudni valamit?
Kerestem, de eddig még nem találtam (Xbox 360, PS3 esetén már ár is van)

Lehet láma kérdés, de az akadásmentes multiplayerhez milyen netsebesség szükséges (20/10, 40/20, 80/25 MBit)

Üdv,
GBoy

[ Szerkesztve ]

(#35) Helmoras válasza gameresboy (#34) üzenetére


Helmoras
őstag

Látom valaki bekötteti a DIGI-t :D amugy az első simán elég szerintem, bár ez maximum a garantált az 4/2 érdemes utánanézni az apróbetűnek :)

[ Szerkesztve ]

(#36) total90 válasza gameresboy (#34) üzenetére


total90
veterán

Elvileg 20/10 elég kell, hogy legyen...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#37) Ps Vita válasza gameresboy (#34) üzenetére


Ps Vita
őstag

20/10 simán elég

(#38) SlayHUN


SlayHUN
csendes tag

Hali csak én nem találok pc-re ultimate editiont?

(#39) total90 válasza SlayHUN (#38) üzenetére


total90
veterán

Hivatalos oldalon próbálkozás?

[link]

Nem nehéz :P

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#40) SlayHUN válasza total90 (#39) üzenetére


SlayHUN
csendes tag

Én olyan helyre gondoltam ahol meglehet rendelni magyarul

(#41) total90 válasza SlayHUN (#40) üzenetére


total90
veterán

Tudtommal magyar verzió nem lesz, vagy csak később... már mint Ultimate Edition.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#42) SlayHUN válasza total90 (#41) üzenetére


SlayHUN
csendes tag

-.- És ha originnel töltöm le?

[ Szerkesztve ]

(#43) total90 válasza SlayHUN (#42) üzenetére


total90
veterán

Azt nem tudom... szerintem kérdezz rá EA supporton, az a biztos :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#44) SlayHUN válasza total90 (#43) üzenetére


SlayHUN
csendes tag

Link?pls :DD

(#45) total90 válasza SlayHUN (#44) üzenetére


total90
veterán

[link]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#46) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#47) total90 válasza Ps Vita (#46) üzenetére


total90
veterán

Jóféle újítások, de azért annyira nem sok :(

Egyébként...

Demó szeptember 11.!

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#48) Ps Vita válasza total90 (#47) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sztem azèrt elèg sok

(#49) total90 válasza Ps Vita (#48) üzenetére


total90
veterán

Nekem csak egy kérésem van és már is tökéleteshez közeli lesz a játék: menedzser módban évről évre legyenek fiatal tehetségek, akik klasszisok lesznek. Fifa 12 topikba írtam, hogy a 12-ben 2022/23-as szezonban nincs 85+-os játékos, aki 27-től fiatalabb lenne, aki meg 30 alatt van, az sem sok és az nálam játszik. Vének játszanak :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#50) Ps Vita válasza total90 (#49) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,esély sincs kinevelni 1 Neymar szintű tehetséget

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 13
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.