Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99051) warcat válasza BioNiCMaN (#99048) üzenetére


warcat
veterán

Hát most mit lehet erre mondani,sok ezer bétakulcsot szórtak ki Alienwaren keresztül,én mondtam hogy jó a játék (bétáztam),ajánlottam is konkrétan a nuuvemes akciót, aztán megjelenés után - bár az alapverzió záras lett - a nem egetverően drágább extra kiadás még mindig kulcszár nélkül volt kapható, most őszintén,mennyi alkalmat kellene biztosítani,hogy jó áron meg lehessen venni,de azért pénz is jusson a készítőknek? :)

EA: It's in the crate!

(#99052) cyberkind


cyberkind
félisten

Én is beruháztam egy 2ezres, Tesco-s BF4-re, ennyit bőven megér. :))

CDKeys-en nyugodtan nézelődhetek? :D

Paranormal Cocktivity

(#99053) Csapoati válasza cyberkind (#99052) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézelődni bárhol. ;] Egyébként cédékulcsbót, a maga szürkeségével.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99054) DFlash válasza cyberkind (#99052) üzenetére


DFlash
tag

A BF4 Premium 5990Ft, már nem érte/érné meg?
Gondolkodom a megvételén, de nem ismerem a játékot. Gameplay videókat szintén nem néztem, a multi rész nem érdekel.

(#99055) v!ct0y válasza DFlash (#99054) üzenetére


v!ct0y
veterán

Premium csak multiplayer kiegeket ad hozzá. A single rész meg kb nem ér egy forintot se.

(#99056) eami válasza DFlash (#99054) üzenetére


eami
addikt

ha nem érdekel a multi akkor felesleges a premium neked, mivel csak multihoz ad extrát.

Battlefield 4 Premium Edition gives you all the best weapons, camos, vehicles and more in one simple package.

• The Complete Battlefield 4 experience. Fight through the single-player campaign, then take those skills online in 64-player squad-based battles.

• All five expansion packs included. Every multiplayer map, new modes and assignments and all-new vehicles are yours to deploy with the Premium Edition.

• Exclusive personalization options. Outfit yourself with the latest camos, paints, emblems, dog tags and more. With gear for all four combat roles, the combinations are endless.

• Priority position in server queues. Jump into the fight as quickly as possible. Priority position means you can start breaking the enemy earlier.

• 12 bonus Battlepacks. Get the advantage over the competition with rare weapons, gear and customizations only available to Premium members. Items like XP boosts, knives and gun attachments will give you the edge.

(#99055) v!ct0y : +1, életem első játéka ami közben sikerül elaludni :DDD el kellett volna passzolni a kulcsot anno aktiválás helyett ;]

[ Szerkesztve ]

(#99057) DFlash válasza v!ct0y (#99055) üzenetére


DFlash
tag

Akkor ezt nem veszem meg :R

(#99058) Mr.Csizmás válasza DFlash (#99054) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alap bf4-ből volna nálam egy felesleges, akár dobozzal is, még a tesco-s 2e ft-os.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99059) eami


eami
addikt

limitált keretek között ha valakit érdekel aktuális steam ár alatt -15% áron steam gift, az dobjon egy privit :)

(#99060) tomsolo válasza i2k (#99044) üzenetére


tomsolo
őstag

arra még rájön a fee meg ilyenek - cdkeysnél annyit fizetsz ami a kosárba van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99061) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nuuvem - Fallout: New Vegas Ultimate (+ argentin Hola) = sikeres vásárlás, beaktiválás! :C

Ahogy a Nuuvem mondaná: Go! Go! Go!

Szerk: már csak a Dishonored GOTY -ra kellene megbízható forrás, hogy működik és teljes is lenne a boldogság.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99062) reelc válasza ZsZso (#99061) üzenetére


reelc
veterán

Uh, köszönöm, holnap megvettem volna a Steamről.
De hála Neked és brazil ismerősömnek :) jobban kijöttem belőle.

Az Assassin's Creed IV Black Flag Gold Edition aktiválható tőlünk? Vett már valaki innen?

[ Szerkesztve ]

(#99063) Mr.Csizmás válasza ZsZso (#99061) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

FYI nekem a legálisan vásárolt Dishoroned nem row :U steamen vettem

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99064) djculture válasza Mr.Csizmás (#99063) üzenetére


djculture
félisten

persze mert abból nekünk orosz van de agyonkorlátozva..

(#99065) KisApám válasza ZsZso (#99061) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem ezt SEM engedi... csak a South Park sikerült eddig...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99066) maross válasza KisApám (#99065) üzenetére


maross
veterán

Nem figyelted elegge a kezeit

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99067) reelc válasza reelc (#99062) üzenetére


reelc
veterán

Valaki tudna rá válaszolni?
Assassin's Creed IV: Black Flag Gold Edition a Nuuvemről, Uplayes. Ha megtudjuk venni, aktiválható tőlünk?

[ Szerkesztve ]

(#99068) csaba951 válasza reelc (#99067) üzenetére


csaba951
veterán

UPlay-en nem szokott gond lenni az aktiválás. Az viszont igen, hogy 1-1 kulcs csak bizonyos nyelvű változatokat tartalmaz. De ezek inkább az orosz/közép-európai változatok. A brazilon nem szokott lenni ilyen korlátozás. Valószínűleg (min. 90% eséllyel) tartalmazza a magyar/angol nyelvű változatokat is.

A legnagyobb gondod a játék kifizetésével lesz. Valószínűleg csak Brazíliából lehet megvásárolni, brazil fizetőeszközökkel. Esetleg argentínnal! ;)

Tényleg! Mi kell vajon argentin PayPal számla nyitásához? ;)

[ Szerkesztve ]

(#99069) FollowTheORI válasza csaba951 (#99068) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:K Uplay-en jelenleg orosz nyelvi és ázsiai aktivációs korlát volt eddig amit a neten fellelni... ugyanaz mint az Origin. A föld civilizáltabb felén lévő változatok egyenlőek és nincs rajtuk korlát.

Amerikai, délamerikai változat az ugyanaz mint a nyugateurópai... nuuvemen ott van az összes nyelv is felsorolva ami fontos szóval nyelvel sem szokott baj lenni.

Egy argentin lakcím és telefonszám beírása... akár innen magyarországról is megnyithatod, csak az első lépésnél azt kell megadnod, hogy argentin fiók kell és argentin állampolgár vagy aztán mehet mögé a magyar webkárya akármi... persze ezt nem tőlem tudjátok, itt se jártam. :DDD És ha később letiltják saját felelősségre csak... (lehetőleg ne az egyetlen működő bankkártyád/másik PP-n használtat tedd mögé) és nyilván külön emailcímek. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99070) reelc válasza csaba951 (#99068) üzenetére


reelc
veterán

és (#99069) NetTom: köszönöm mindkettőtöknek, akkor tárgytalan, nem kockáztatok.

(#99071) djculture


djculture
félisten

Nem érdemes vele kínlódni mert már pont a black flag volt az első játék ahol kifejezetten nézték honnan származik, simán törlik. Originen is van már amúgy törlés bf4 kuponos verziót meg mindenféle seftelt verziót simán törölték. Vissza lehet keresni volt annál is anyázás.

[ Szerkesztve ]

(#99072) FollowTheORI válasza djculture (#99071) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez urban legend... :)

Mint már sokszor ki lett tárgyalva, csak a lopott szajrét veszik el a kiadók.

(#99073) djculture

Mutassmár erről egy reddit thread-et vagy bármit a neten... addig nem hiszem el. :)
De jó akkor szerintem... nekem rengeteg dolog van nuuvemről (még a korlátozás előttről) és megvan mind. Főleg ubicuccok. Egyiket sem vették el évek óta.

Ez nem a G2A mutyimarket ázsiábol meg tudja fene honnan, ki van fizetve hivatalosan nekik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99073) djculture válasza FollowTheORI (#99072) üzenetére


djculture
félisten

Szerinted. Az hogy neked megvan attól még más beszophatta. Nekem is kétszer kellett megvennem, a cew meg azóta sincs meg ami onnan volt. Nekem ez volt a tanulópénzem majd lesz neked is ..

[ Szerkesztve ]

(#99074) FollowTheORI válasza djculture (#99073) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hol vetted?

#99076) djculture

Nem nézlek hülyének, ezért kérdezem... :)
Egy biztos, tuti nem nuuvem-en és te magad... :D

Ha meg G2A és tsai, akkor no komment... :U
Arra semmit nem lehet alapozni... max annyit hogy azt sem a régió miatt vették el (hanem mert lopták).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99075) csaba951 válasza djculture (#99073) üzenetére


csaba951
veterán

Ez azért furcsa, mert a The Crew fórumtársak jelentős része Nuuvem-ről szerezte be az alapjátékot/sp-t és a mai napig gond nélkül játszanak vele...

(#99076) djculture válasza FollowTheORI (#99074) üzenetére


djculture
félisten

Ne nézz már hülyének szerinted melyik webshop áruházról volt szó? :)

csaba951: Ja tudom hogy van akinek visszaadták nekem nem de már nem is érdekel, Black azóta meglett a tescoból 2000-ért, crew meg már nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#99077) FollowTheORI válasza djculture (#99076) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De tudod mit, ha megtörténik mégis ez... én leszek az első akit idejön és nagybetűvel beírja hogy igazad volt... szemét ubi elvette a nuuvem-es cuccaim. Már a hivatalos boltok sem számítanak nekik... :R

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99078) tomsolo válasza csaba951 (#99068) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez nem teljesen így van.

El ritkán szokták venni amit már sikerült használatra bírni de olyan eset már volt hogy az aktiváció esetén - pl season pass nál - bár elfogadta, nem jelent meg a libraryban. Ilyenkor szokott kiderülni a ubi support válasza szerint hogy az adott kód által bíztosított tartalom csak bizonyos földrajzi helyen élők számára elérhető.

Ráadásul egyébként is szar az ubi mert pl nekem a legálisan vásárolt Ghost Reconnál a náluk vásárolt DLC se jelenik meg, de már kedvem sincs érte írni :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99079) tomsolo válasza djculture (#99071) üzenetére


tomsolo
őstag

Originen nincs törlés - csak lopott kártyás vásárlás esetén.

Ha régiós trükkön érnek akkor lelockolják az adott accot - ami a steamessel ellentétben - és onnantól kezdve nem fogsz tudni venni rá originen keresztül semmit. (Aktiválni serialt igen)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99080) FollowTheORI válasza tomsolo (#99078) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez inkább úgy van, hogy a telepítőt leszedő változatoknál (pl AC3/FC3), nem jelenik meg a nem náluk vásárolt extra cucc (mindenki töltse le ott ahol vette), aztóta viszont amióta nem telepítőt szed le az újabb játékok esetén (pl AC4/FC4), hanem magát a játékot, már a DLC tartalom is "owned" akárhonnan veszed. :)
Az ilyen esetekben a játékon belül fogadja csak el a kódot, és engedélyezi az extra tartalmakat, de neked kell letölteni máshonnan és felrakni őket.

Szóval igen, a régi játékoknál a máshol vett (nem uplay áruházas) DLC nem jelenik meg... ez megintcsak nem a régiótól függ.
Ez ma jelenkorban már nem probléma.

A Ghost Recon is gondolom a régi cucc, ott ugye letöltő linket kaptál anno tőlük... ami persze nagy valószínűséggel már nem él, ha nem raktad el valahová amit leszed. Szopacs... ubi régen nagy szívatós volt. Szerencsére sokat fejlődtek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99081) tomsolo válasza FollowTheORI (#99080) üzenetére


tomsolo
őstag

uplayen vettem a dlct-, a játékprofilomon látom is hogy megvan.

Csak a játékban nincs :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99082) FollowTheORI válasza tomsolo (#99081) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem a HawX 2 olyan, szintén náluk vett, hogy az alapjátékot le tudom szedni a DLC-t meg külön kell leszedni... csak egy link volt anno. Viccesek... :D

És amikor rámész hogy letöltsd a fenti fogad... még jó hogy elmentettem.

GRAW ugye detto... az mondjuk totál meg sem jelent a fiókomon, hanem csak egy download link volt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99083) tomsolo válasza FollowTheORI (#99082) üzenetére


tomsolo
őstag

nem linket kaptam, könyörgöm nincs mit leszedni, mert az updatek tartalmazzák ezeket

de pont ezért nincs kedvem írni nekik :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99084) FollowTheORI válasza tomsolo (#99083) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaaa... pedig akkor üssed őket... régi játékoknál macerás volt mondom.
De ha valamit vettél és nincs ott... üssed, hagy dolgozzon a support rajta. Meg nézd meg játékon belül lehet e aktiválni a kódot és utána látod e... ;)

Pl az AC3 deluxe olyan volt nekem is hogy nem látszott semmi amíg játékon belül is be nem aktiváltam ugyanazokat a kódokat.

Olyan nincs hogy valamit vettél náluk és nem látod... ez elfogadhatatlan. Kivéve ez a letöltős fasság. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99085) Crytek


Crytek
veterán

Ezekkel az a gáz ha régi ha nem szarnak rá.
Miből állna nekik megcsinálni legfrisebb letöltösre mint pl a steam? Semmiből csak mozdulni kéne.

Ez toronymagasan originen is jelen van.
Pl leszeded win10-re a Crysist vagy a Warheadet nem mennek a védelem miatt.
Telefonálgatni kell és adnak új serialokat amivel már az új verziót lehet leszedni ami müködik is.
Ahogy elérhetővé vált a Win10 alapból az új verzióra kellett volna átállni.

Next PC Upgrade: 2022

(#99086) djculture


djculture
félisten

Ez a dishonored is jó fos technikailag, nem képes egy 1600*1200-as kijelzőt kezelni.. Oké hogy nem divat az ilyesmi felbontás de gta v meg bármelyik játék kezelte eddig, itt meg kibssza a képet és szevasz, semmit nem látni. Gratulálok a készítőknek.

[ Szerkesztve ]

(#99087) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Kockáztattam megint. Dishonored GOTY is bekerült a kosárba Nuuvemről és az is aktiválható is volt! :C Töltögetem lefelé, hogy el is indul -e, de csak menni fog (bár szerintem, ha aktiválható volt, akkor az indítással sem lesz gond).

Szerk: a vásárlásnál brazil barát segített természetesen.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99088) djculture válasza ZsZso (#99087) üzenetére


djculture
félisten

Én meg most refundoltam (kérdés hogy sikerül e), fszom se szerkesztgeti az iniket ha már nem képes egy ritka felbontást kezelni.:)

(#99089) reelc válasza ZsZso (#99087) üzenetére


reelc
veterán

Ez jó hír, arra számítottam, hiába venné meg a brazil ismerős, úgyis zár lesz rajta. Korábban olvastam itt a fórumban, hogy a Bethesda régiózárazik.

(#99090) NetTom: Gondolom nem sok esély van arra, hogy egy 2 éves játékot utólag zárazzanak, vagy igen? Ilyesmi a megjelenés körül szokott történni?

[ Szerkesztve ]

(#99090) FollowTheORI válasza ZsZso (#99087) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Menni fog, mivel nincs délamerikai régiózáras változata... amugy általában, ha be tudod aktiválni trükk nélkül, akkor menni is fog bármi, ez kéz a kézben jár. (Kivéve ha valamit utólag zárnak, de azis ritka.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99091) ZsZso válasza FollowTheORI (#99090) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt az érvelést nem telejsen értem. Megmondom mi zavar benne: ez alapján, ha nincs német záras Fallout New Vegas Ultimate, akkor annak is mennie kellene nálunk, nem? Aztán mégis szopórolleres. Vagy ez amit mondassz csak a Brazil régióra igaz? Mi garantálná, hogy pl. Braziliában nem egy olyan kulcsot adnak ami ugyanúgy zárt (a régiónkra nézve) mint a GamesPlanetes verzió?

Látom, hogy segíteni akarsz és ezt nagyon köszönöm is, hidd el nem kötekedésnek szánom, csak jár az agyam.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99092) csaba951 válasza reelc (#99089) üzenetére


csaba951
veterán

Azt azért vedd figyelembe, hogy ebben a változatban nincs benne a magyar nyelvű változat! Akkor vedd meg ha valamelyik (nagyobb) nyugat-európai nyelven akarsz vele játszani.

(#99093) MoVieFaN válasza ZsZso (#99061) üzenetére


MoVieFaN
tag

Ez el is indul neked? Nekem egy Steam Error 53 hibakód jön.
Manifest törlés, DX, VCRedist reinstall, fájlok ellenőrzése megvolt, más értelmeset nem találtam eddig.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#99094) reelc válasza csaba951 (#99092) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, hogy szóltál. Nem tudtam, hogy van magyar változat belőle. A Steam adatlapon oldalt néztem a "Nyelveknél" oda van írva, hogy nem támogatott. Most látom, hogy megjegyzésként szerepel, hogy tartalmazza.
Akkor így tárgytalan.

(#99095) ZsZso válasza MoVieFaN (#99093) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Este válaszolok is rá, mert kb. akkor ér le :).

@csaba951
Teljes mértékben igazad van, ebben nincs magyar nyelv. Örülök, hogy kiemelted én a nagy örömködésben elfelejtettem figyelmeztetni a nagyérdeműt (nekem nem oszt-nem szoroz igazából). :R

Szerk: most nézem csak, hogy 8.5 EUR Steamen a magyar nyelvet is tartalmazó GOTY - nem túl nagy árban a különbség, ha valakinek picit is számít ez. Ha hamarabb tudom, akkor valószínűleg nem is hazárdírozok a Nuuvemmel.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99096) Crytek válasza ZsZso (#99095) üzenetére


Crytek
veterán

Ez is olyan lesz mint a Ryse soha nem akarnak neki -75%-ot adni.
Nem baj várunk tovább..
Rambo is csak -51%-ot kapott.

Next PC Upgrade: 2022

(#99097) genndy válasza reelc (#99089) üzenetére


genndy
addikt

Kieg: a Bethesda erősen régiózárazik, de a GOTY/Ultimate/Legendary/... Editionok, szóval amikor megjelenik a játékból a komplett kiadás, akkor ÁLTALÁBAN abból már csak egy változat van.
A németek viszont mindig egy külön tészta, az a verzió simán lehet kivétel még akkor is ha a világ összes többi része megkapja a GOTY WW-t.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99098) Dilikutya válasza Crytek (#99096) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de a Rambo egy szar. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99099) Crytek válasza Dilikutya (#99098) üzenetére


Crytek
veterán

Számomra nem!

Colin se rossz. Vannak hibái de simán végigjátszható. A Rambo meg pláne!
Mondjuk rendes fps-be igazi Stallone arc és hanggal meg valami top über graf engine-el jöhetett volna az még jobb lett volna.

Várom a terminátort tőlük most azok a filmek jönnek!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99100) Dilikutya válasza Crytek (#99099) üzenetére


Dilikutya
félisten

Számodra a fos mobilport Colin McRae Rally sem az, de attól még fekália mindkettő. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99101) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

A Gamersgate-en vásárolt játékok és maga az oldal, mennyire biztonságos? Van valamilyen probléma, vagy esetleg itt mire kell figyelni?
Illetve van ide most valamilyen kupon, vagy kód, amivel olcsóbban lehet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#99102) Crytek válasza Corsair90 (#99101) üzenetére


Crytek
veterán

Teljesen megbízható oldal.
Kupon nem igen szokott ott lenni.

Next PC Upgrade: 2022

(#99103) cyberkind


cyberkind
félisten

Segítene valaki hogy a 4 féle Shadow Warrior között mi a különbség?
[link]

Paranormal Cocktivity

(#99104) Crytek válasza cyberkind (#99103) üzenetére


Crytek
veterán

Diohéjban

Shadow Warrior vásárlása - új sima
Shadow Warrior: Special Edition - 1-2 plussz dolog van benne
Shadow Warrior: Special Edition Upgrade - ha a simát vetted ezzel csinálhatsz belőle Specialt
Shadow Warrior Classic Redux - ezer éves régi game

Next PC Upgrade: 2022

(#99105) cyberkind válasza Crytek (#99104) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, akkor special edition lesz! :R

Paranormal Cocktivity

(#99106) Crytek


Crytek
veterán

Song of Horror kickstarter

Next PC Upgrade: 2022

(#99107) Heavyrain válasza cyberkind (#99105) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ugye van hozzá 75%-os kuponod amivel 0,87€ a Special Edition? (Ha nem,akkor küldök)

[ Szerkesztve ]

(#99108) Crytek


Crytek
veterán

A 4A Games egy új Metro játékon dolgozik

"várhatóan lesz inventory, crafting rendszer, lootolás, kereskedés, fegyvertervezés és hasonló jóságok"

:C :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99109) cyberkind válasza Heavyrain (#99107) üzenetére


cyberkind
félisten

Már mind1, megvettem ennyiért, azt se tudom hogy ti honnan szerzitek ezt be.

Paranormal Cocktivity

(#99110) ZsZso válasza MoVieFaN (#99093) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Leért. Gond nélkül működik (Windows 7 x64).

(#99103) cyberkind:
Alienware Arena -n volt elérhető -75% -os kupon.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99111) Crytek


Crytek
veterán

Nuuvemes Metro LL Redux-ot nézze meg valaki nálunk aktiválható lenne-e!
Group Buysban találtam brazil srácot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99112) MoVieFaN válasza ZsZso (#99110) üzenetére


MoVieFaN
tag

Közben rájöttem, hogy nálam valószínűleg a CIS verzió megléte okozza a gondot. Meg is kértem a törlését a Steam Supporttól.
Úgy tűnik, hogy a ROW (appID 22380) és a CIS (appID 22490) nem fér meg egymás melett. Külön soron is hozza. Ha az alap Steam könyvtárba teszem, akkor letölti a ROW-t, majd indításkor a CIS-t is, és végül a CIS fut (DLC-k nélkül). Ha másik meghajtóra teszem, akkor jön a hibaüzenet.
Egyetlen megoldásnak a CIS töröltetését láttam. Bízom benne, hogy ezután nálam is jó lesz (Win8.1 64bit).

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#99113) Dilikutya válasza Crytek (#99104) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt ugye tudod, hogy az SE egy fillér felárat sem ér úgy igazán? :)

The Shadow Warrior Special Edition includes Shadow Warrior, the Serious Sam 3 sledgehammer and Hotline Miami katana in-game weapons, the Shadow Warrior digital art book, and the official Shadow Warrior soundtrack.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99114) eami válasza Crytek (#99106) üzenetére


eami
addikt

2017 június.... muhaha. Addig inkább megduplázom azt a €12 piroson vagy feketén. rotfl :DD

(#99115) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#99113) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viscera?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99116) FollowTheORI válasza ZsZso (#99091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondandóm második felére gondolsz?

Nagyon egyszerű, ha egy játékot be tudsz aktiválni akkor futtatni is tudod... (99,99%).
Ha futtatási korlát van rajta, akkor az esetek 99,99%-ában már aktiválni sem tudod.

Ritkán a megjelenéstől számított relative rövid időn belül volt már olyan hogy be tudtál aktiválni egy játékot, és futott is... majd utólag rátettek egy futtatási korlátot. Ilyen lehet, de ezis ritka 0.01% esélyes.
Régi több éve piacon lévő játéknál meg semmi, mivel azokkal utólag nem foglalkoznak évek után ilyen zárakkal meg stb. Sőt inkább levenni szokták, ha van is módosulás.

Szóval annyi mondtam mint érvelés, ha be tudod aktiválni akkor futni is fog.

A New Vegas Ultimate-t más szempontból speciális... mégpedig azért mert a "sima" régiómentes változatát letiltották keleteurópára... Tehát amit meg tudsz venni németeknél, angoloknál, amerikaiaknál stb. Azt ők be tudják aktiválni, az oroszok és kelet európa meg nem. Ezért van a német boltban is a figyelmeztetés, hogy nálunk nem fog menni. Angoloknál, németeknél stb menni fog. Ezért New Vegas Ultimate-et csak Steam-en illetve a magyar boltokban célszerű megvenni. :)
Ez a változat elég ritka... talán ez az egyik még még van 2-3 eset ilyen max... de ritka mint a fehér holló.

A Dishonored GOTY esetén a fenti régiómentes "ROW" változat nincs aktiválási korláttal ellátva (mint ahogy az esetek 99%-ban sosem a ROW). Tehát ha megveszed brazíliában, angliában, stb akárhol azt be tudod aktiválni nálunk is és menni is fog.

Dishonorednél nálunk egy spéci keleteurópai változatot árulnak, ami viszont csak nálunk/régiónkban aktiválható.
A plussz csavar a dologban, hogy ebből is kétféle van... van a dobozos bolti... ezen futtatási korlát is van. Tehát megveszed a magyart, beaktiválod és fut is... de máshol nem fut (pl németeknél, angoloknál).
És van az amit a Steam árul a saját boltjában. Ez szintén csak nálunk vehető meg, de nincs rajta más korlát. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99117) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Sziasztok

Dying Light SP érdekelne. Láttam a Nuuvem-en jó árban van , de nem tudom megvenni. Ha van valami ötletetek kérlek jelezzétek. Köszi.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#99118) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#99115) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt kapod alapból a simához. Az SE-hez csak lópáncél jár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99119) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#99116) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Külföldi vásárlásnál pár dolgot kell előtte megnézni.

1. Van e az adott országra/régióra készült lokális változata, ott ahol vennéd.
Ha amerikából veszed, van e NA - North America... ha braziliából van e BR, vagy SA (South America) stb változata. Ha németeknél akkor van e DE változata, és így tovább.
2. Ha van, meg kell nézni van e rajta aktiválási korlát (általában lesz, 99%), vagy + futtatási korlát is nyilván. Felejtős.
3. Ha nincs, akkor valószínűleg a régiómentes (jelölésmentes), vagy ROW változatot árulják.
4. Meg kell keresni ezeket a jelölés nélküli vagy ROW változatokat és meg kell nézni ugyanúgy van e rajtuk aktiválási vagy futtatási korlát.
5. Ha van... (lásd New Vegas Ultimate), akkor felejtős megintcsak. De ez ritka, mint előbb írtam - általában nincs, de jobb az óvatosság - ellenőrizni kell mindent!
6. Ha nincs, nyert ügyünk van simán vehető, aktiválható és játszhatunk vele.

Kb tömören ennyi a "process" vársárlás előtt más régiókból.

Annyi a nehezítés az utóbbi időben, hogy a Steam nem mindig jelöli már meg név szerint a régiós változatokat. Erről is volt korábban szó itt valahol. Hanem csak egy "sub id" szám van (lásd pl Black Ops 3... ilyenkor azokat is mind át kell nézni korlátozások után. Ha találsz olyan ahol az adott országok vannak csak jóváhagyva (tehát csak BR, NA stb országokból vehető/aktiválható), akkor azt fogják nagy valószínűséggel árulni, tehát nem veheted meg... ha nem találsz ilyet és magyarország sincs kizárva sehol. Akkor meg lehet venni.

Szóval, ha valaki spórolni akar, az kénytelen ezen a macerán átmenni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99120) arty válasza Crytek (#99108) üzenetére


arty
veterán

ezt a "szériát" is lezüllesztik tehát a "kraftolós-grindelős repetitiv mocskok" közé :((

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99121) Crytek válasza Crytek (#99111) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki?

arty: Dehogy! Végre valami open world metro lesz remélem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99122) i2k válasza arty (#99120) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, úgy tűnik... :(((

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#99123) arty válasza Crytek (#99121) üzenetére


arty
veterán

ha neked tenni-venni van kedved, irány a konyha mosogass, takaríts, főzzél valamit

de játékban botot hámozni, meg töltényt bereszelni biztos baromi élvezetes.
janem, próbáltuk má' ezerszer. ilyenek a fulligénytelen dayzbe és a többi mmoba valók, erre szinglibe is erőltetik, mert olcsón lehet "tartalmat" (=kéccázórás szintezés a semmiért) gyártani hozzá.

játszani persze szar, de mivel erre is van kereslet...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99124) ZsZso válasza FollowTheORI (#99116) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Sajnos nem elég nagy a szókincsem ahhoz, hogy kellően meg tudjam köszönni a részletes válaszod. Ezer hála és köszönet! :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99125) Csapoati válasza arty (#99123) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Fallout 3-4-et ismered-e?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.