Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95351) Frod válasza adio (#95348) üzenetére


Frod
addikt

a Cold, Cold Heart-on kívül minden más felesleges az Origins-hez, így ha az benne van, akkor a lényeg már a tiéd. (a többi az skin-ek, meg néhány új challange map - igen, a "kampányként" reklámozott Initiation DLC se más, mint 5 db új challange map egybefűzve)

Do you see the white shadow?

(#95352) adio válasza S1M0N (#95350) üzenetére


adio
tag

Köszönöm nektek az infókat, megvettem a Season Pass-t, már tölti a steam, és valóban ezek vannak benne. Nem igazán értem, hogy így miért Season Pass a neve, de a lényeg megvan! :)

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#95353) genndy válasza adio (#95352) üzenetére


genndy
addikt

Mert mostanában a Season Pass =/= "minden egyéb megjelent tartalom a játékhoz", inkább "belerakjuk amit éppen gondolunk DLC-csomag", általában 4 DLC.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95354) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem láttam hogy lett volna már. Deus Ex HR DC
Egy $-tól ad kulcsot már (tegnap ki is próbáltam).

(#95355) vorosmarti válasza FoxiestFox (#95354) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:R :R

(#95356) atomeec válasza FoxiestFox (#95354) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi szépen! :R (Azonnal jött a kód, nem kellett várni)

[ Szerkesztve ]

(#95357) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#95354) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja meg annyi, hogy ugye ha megvan mar a game, akkor ezt a peldanyt nem lehet a raktarba tenni. En azert tettem vele egy probat :D Odaadtam haveromnak igy.

(#95358) Lackki válasza FoxiestFox (#95357) üzenetére


Lackki
senior tag

kulcsból sose lehet giftet csinálni, ha már meg van neked :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95359) FoxiestFox válasza Lackki (#95358) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudtam, de most kiderult :)

(#95360) joe-ker válasza Lackki (#95358) üzenetére


joe-ker
senior tag

Azért vannak kivételek.pl.: Gun Monkey :)) meg még pár db játék.

(#95361) Lackki válasza joe-ker (#95360) üzenetére


Lackki
senior tag

ne olyannal gyere, ami 2pack :D ő nagyon nem erre gondolt...

Privátot hamarabb észreveszem

(#95362) cskamacska válasza Lackki (#95361) üzenetére


cskamacska
addikt

Olyan régi az extra copies support link, hogy már öregapáink is a fáraók segge alól bányászták. Kiemelendő még a Flatout Complete pakk, ami szintén ad ajándékokat a meglévőkből.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95363) Lackki válasza cskamacska (#95362) üzenetére


Lackki
senior tag

srácok komolyan magyarázni kell? :D
itt nem ajándékról van szó meg extra copyról... azt nézzétek hogy ő mit kérdezett ne csak azt amit én írtam le.
ő lényegében arra volt kíváncsi, hogy ha wcpapír helyett is bundle kulcsokat vesz, azokért giftet kap-e, ha megpróbálja aktiválni steamre...

tök fölöslegesen koptatjuk a billt.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95364) tomsolo


tomsolo
őstag

Ilyen appok mennek most a steamen:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95365) djculture


djculture
félisten

Murdered: Souls Suspect a gamestarban. Rekordot döntött elértéktelenedésben...
Fél év és 199-ért lesznek hegyekben az Auchanban. Ez is a mindenki várta de lótrágyát kapott cimek egyike..

[ Szerkesztve ]

(#95366) Dilikutya válasza djculture (#95365) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem vártam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95367) Vertigo18 válasza djculture (#95365) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tényleg szokott ilyen akció lenni az Aldiban? Csak mert én meg venni szoktam ilyen Gamestar duplát, ami azért nem 199 Ft...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95368) djculture válasza Vertigo18 (#95367) üzenetére


djculture
félisten

Minden jó csak éppen auchan és nem a gamestar szokott 199 lenni hanem odatolnak pár kocsit abba belehalmoznak egy csomó ilyen megbukott játékot fillérekért. Legutóbb a aliens colonial marhaság volt igy 199-ért sállal de most jóesélyel a batman is igy fog járni mert már a gyűjtői kiadásokat is törölték. Erőlködnek de áll a bál..

[ Szerkesztve ]

(#95369) Vertigo18 válasza djculture (#95368) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, hogy nem maga az újság eladó ennyiért... értem, és köszönöm!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95370) Dilikutya válasza djculture (#95368) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hol szoktak ezek lenni? Én még sose láttam...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95371) tomsolo


tomsolo
őstag

Trials Fusion Deluxe Edition - 4,8 USD-ért a g2a-n.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95372) Źşë' válasza djculture (#95368) üzenetére


Źşë'
addikt

Batman !!igencsak!! jó lett pedig, eddigi legjobb Batman rész Rocksteadytől, csak épp elsiették a kiadást, nem tesztelték ki rendesen - érdekes amúgy régebbi i5/i7 procikon semmi baj nincs velük, nálam is vígan megy i5 2500K procival... :DD és még egy valag hasonló esetről olvastam neten hasonló cpu's rendszereknél

Alien CM egy rakat trágyakupac lett... azzal tényleg kicsesztek az előrendelőkkel, de Arkham Knight teljesen más eset :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95373) Agyzuzo válasza Źşë' (#95372) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Pár napja jött ki hozzá egy javítás, az nálam még az eddig hébe-hóba előforduló beakadásokat is javította a Batmobillal, sőt, most már Batman gúnyáján is látszik a víz, illetve sokkal jobbak lettek benne az effektek. Ki lesz ez kalapálva hamarabb, mint szeptember. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95374) Dilikutya válasza Agyzuzo (#95373) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem baj, dolgozzanak vele még egy kicsit, ne tűnjön úgy, hogy ilyen 1 hét alatt kijavítható szarságok miatt szopatták meg magukat - egy egy hetes csúszásért valószínűleg nem bojkottálták volna tömegesen a vásárlók. Előrébb járnának az eladások, mint így. Kizárt dolog, hogy szeptemberben 50-60€-ért annyian fogják megvenni a botrány után, mint ahogy vették volna egy kis csúszás után.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95375) Źşë' válasza Agyzuzo (#95373) üzenetére


Źşë'
addikt

eszméletlen jók benne a dx11es effektek, mikor sétálsz háztetőn, és elkezdesz futni a semmibe - széttárja a szárnyait és a vízcseppek tömkelege szanaszét szóródik, esőcseppek a szárnyakon miközben repülsz sodródnak lefelé.. :C világítások/árnyékok, fizika, ami nem nagyon tetszik az az autó irányíthatósága, az gázos - meg ahogy leesel vele valahonnan, olyan mű érzetet kelt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95376) Lackki


Lackki
senior tag

THQ posztolta fb-n

[link]

csak nem új néven indulnak újra?

Privátot hamarabb észreveszem

(#95377) djculture válasza Lackki (#95376) üzenetére


djculture
félisten

Jó lenne a sok szarházi kiadó mellett akik szarnak a vásárlókra egy normális kiadó. Ez hazai cenega nevű mafia kiadó is egy fosadék. Lopott kódos cuccokat árulnak mit számit nekik

[ Szerkesztve ]

(#95378) djculture válasza Źşë' (#95372) üzenetére


djculture
félisten

Szerencséd volt van haver akinek jóval nagyon cpu van sli 980 rendszerrel, úgy szaggat neki hogy sirva nézem.

Dilikutya: Szolnok auchan ott szoktak lenni a média részen ahol a dvd filmek játékok vannak egy nagy halomban. Lehet én vagyok szerencsés de mult héten is volt need for speed részeket vettem 990-ért, most wanted shift1-2, uderground 1-2

[ Szerkesztve ]

(#95379) tomsolo válasza Lackki (#95376) üzenetére


tomsolo
őstag

ha igen mit keres ott a nordic games a weblapon? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95380) djculture


djculture
félisten

Batman témába azért érdekesen derülnek ki dolgok. A kiadó tisztában volt hogy elszarta az átiratot: [link]

(#95381) tomsolo


tomsolo
őstag

Mai zsákmány: Massive Chalice 8 dollárért.

Egy kicsit megijedtem az aktiválásnál, mert az írta ki, hogy Massive Chalice Beta, de mint kiderült ez a bakereknek adott plusz kulcs. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95382) eami válasza tomsolo (#95381) üzenetére


eami
addikt

hol?

(#95383) tomsolo válasza eami (#95382) üzenetére


tomsolo
őstag

g2a

Használd az ALLKEYSHOP kódot és leszed 2 centet még. :)

Maga a játék meg kicsit olyan mintha az X-comot kevernénk a Heroes-sal de még inkább az endless Legendssel.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95384) eami válasza tomsolo (#95383) üzenetére


eami
addikt

ja, azt hittem rendes helyről :\

(#95385) Heavyrain válasza tomsolo (#95383) üzenetére


Heavyrain
őstag

Bluegiftre vettem pár hónapja 2 Watch Dogs Season Pass-t G2A-ról, az egyik kulcsot viszont már le is tiltották,mire a nyertes aktiválta volna.
Mégegy indok,hogy miért ne vásároljak onnan. :((

(#95386) tomsolo válasza Heavyrain (#95385) üzenetére


tomsolo
őstag

risk is your

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95387) maross válasza Heavyrain (#95385) üzenetére


maross
veterán

Nem vagy egyedul, en is vettem egy alajatek + deluxe + season pass kombot bluegiftre, az alapjatek mar buko volt.

szerk: ticket ment g2a-nak tobb mint 2 hete, kertek hogy irjak ubisoftnak, irtam, nyilvan elkuldtek a francba, az emailt bekopiztam g2a supportnak, semmi reakcio, rajuk irtam egy hete hogy most mar irjanak valamit, semmi reakcio :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95388) NyMRooD válasza maross (#95387) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én magamnak vettem egy ilyen kombot, de még szerencsére megvan, bár dobtam már "kukába" 1000 ft-ot könnyebben is :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95389) i2k válasza NyMRooD (#95388) üzenetére


i2k
senior tag

És nekem is onnan van véve - majdnem kerek 2 hónapja - a fullos csomag (AC4 Deluxe + SP). Még mindig megvan.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95390) alratar válasza tomsolo (#95386) üzenetére


alratar
addikt

yours

_P

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#95391) tomsolo válasza alratar (#95390) üzenetére


tomsolo
őstag

ne zavarjon, simán van hogy egész szavakat hagyok ki még magyarul is :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95392) tomsolo


tomsolo
őstag

LOL, ez milyen már:

Prepurchase Unlocks - minnél többen megveszik előre annál több "ajándékot kap a megrendelő"

Kedvencem a Tier 3-ban lévő megse jelent ingyenes játék

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95393) alratar válasza tomsolo (#95391) üzenetére


alratar
addikt

Nem zavar, csak kiszúrta a szemem. :DDD

A szó kihagyásokat még nem vettem észre. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#95394) Csapoati válasza tomsolo (#95392) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ilyen tobb is volt mar, pl a Tropico 5-nel, vagy az F1 2013-nal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95395) Dilikutya válasza tomsolo (#95392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen rendben van az ilyesmi. Valamivel jutalmazni kell azokat, akik ismeretlenül teljes áron bizalmat szavaznak egy terméknek. Én pl. nem érdemlek jutalmat, mert sose rendelnék elő semmit, hisz nincs garancia rá, hogy jó lesz, és még ha jó is, jól fut-e. És igen, ha valamit előrendelek, meg is érdemlem, hogy kapjak valami extrát, mert ugyanannyi pénzért megjelenés után is meg tudom venni, amikor már látom a véleményeket, vagy el is halaszthatom későbbre, ha úgy látom, hogy csak porosodna a Steam fiókomban, mert a gépem nem elég hozzá, vagy egyszerűen csak egy bugtenger a megjelenés után még hónapokig is.
Elég friss még a Batman: Arkham Knight, az elégedetlen előrendelőknek csak a visszatérítés, meg egy külsős felajánlásból egy indie játék jutott, ugyanazt kapják, amit azok, akik majd ősszel megvehetik a (remélhetőleg) kijavított felújított játékot, még azt sem tartom kizártnak, hogy akkor már az ára sem annyi lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95396) Crytek válasza tomsolo (#95392) üzenetére


Crytek
veterán

Vajon ti milyen steam-et használhattok :F

Semmi elővásárlás nincs amit linkeltél tier 3 se de tier 1 és tier 2 se semmi :F

Next PC Upgrade: 2022

(#95397) tomsolo válasza Crytek (#95396) üzenetére


tomsolo
őstag

Itt nézd, véletlenül az ajándéknak a linkjét raktam be :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95398) arty válasza Dilikutya (#95395) üzenetére


arty
veterán

az elővásárlókat nem jutalmazni kellene, hanem korbácsolni :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95399) cskamacska válasza arty (#95398) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem elég büntetés nekik hogy nem indul a jó drágán vett játékuk. ;] :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.