2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93051) eami válasza Sdi (#93050) üzenetére


eami
addikt

látom átjött a lényeg:) a lényeg az volt hogy clean install sem kell ahhoz hogy messze jobb legyen a w8.1 mint a w7. Amúgy meg w7 fanok legalább jobbak mint akik még mindig xp-vel gurigáznak :DDD

(#93052) warcat


warcat
veterán

3.38$ a Heroes® of Might & Magic® III - HD Edition a direct2drive-on, szerintem 2009-ben vettem ott legutóbb valamit ;]
A kulcs RoW.

EA: It's in the crate!

(#93053) arty válasza wwenigma (#93042) üzenetére


arty
veterán

akkor hazudok :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93054) x_o_n válasza eami (#93051) üzenetére


x_o_n
veterán

Azért a messze jobb elég erős, én például adtam esélyt párszor, de mivel semmi érezhető különbséget nem tapasztaltam teljesítmény szinten,sebességben meg pláne és a zeneszerkesztő programok nagy része sem volt hajlandó működni rajtarendesen lemondtam róla... Pedig nekem nagyon tetszett, volna.

(#93055) maross válasza warcat (#93052) üzenetére


maross
veterán

14.99 :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93056) NyMRooD válasza maross (#93055) üzenetére


NyMRooD
őstag

Americai rokon is kell hozzá, illetve akkor lesz 3.38 ha van 10% kuponod, de a 3,75 sem vészes.

warcat: neked elindul rendesen? nekem win 8.1 nem akar (bejön a felbontás választó, képernyő, de utána semmi)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93057) maross válasza NyMRooD (#93056) üzenetére


maross
veterán

áh

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93058) warcat


warcat
veterán

Ahogy írták előttem,amerikai rokon kell hozzá,mivel regisztrálsz,egyből jön is az ajánlat a főoldalon,hogy hírleveles feliratkozásért jár 10% off kopon,azzal lesz 3.38 a vége 10NEWSLETTER vagy valami hasonló a kód.
Viszont Paypal adatokat nem kéri le mint a csúnya gonosz gamestop,pluszpont

Mindjárt ránézek mi a helyzet vele,de azt hiszem megjelenéskor írták is,hogy 8.1-nél gond van
Én egyébként maradok a GOG verziónál,de ebbe a játékba ténylegesen 1000+órák vannak benne,szóval kötelező vétel mindegyik inkarnációja számomra (dobozosban is megvan :D )

EA: It's in the crate!

(#93059) sixpak válasza x_o_n (#93054) üzenetére


sixpak
nagyúr

BF4 & Dying Light biztosan jobban megy w8-on, tapasztalatból mondom.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93060) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Humblin érdekes - legalábbis számomra - hogy a Border 1 goty kicsivel drágább, mint a 2. Előbbi 75, utóbbi 80%-os leárazásban van. 7.49 és 7.39 euroért.

Ez viszont kecsegtető.

(#93061) x_o_n válasza Hokunda (#93060) üzenetére


x_o_n
veterán

Én pont tegnap vettem a fém dobozoskiadást 16,50eu,igaz nincs benne starship csak a dlc, és három játékot kell így venni, de vettem mellé diablo 3+kiegészítő, de ha kell valakinek meg mégtudom venni szívesen és hétvégén átvehető BP. Lentebb írtam mik voltak még, starcraft, cod stb

(#93062) djculture


djculture
félisten

Látom gyakorolja a rockstar a butítást..

Több játékos is meglepődve tapasztalta, hogy a GTA V legutóbbi, 1.08-as javítása után megcsúnyult a játék Xbox One-on és PS4-en. Persze, nem kell generációs különbségekre gondolni, de a látóhatár elmosottsága azért tényleg zavaró lehet.

(#93063) arty válasza djculture (#93062) üzenetére


arty
veterán

amit 2 nappal később az 1.09 "visszajavított" :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93064) Crytek válasza arty (#93063) üzenetére


Crytek
veterán

Nem egészen ahogy olvasni....

Next PC Upgrade: 2022

(#93065) Arkennys válasza i2k (#93025) üzenetére


Arkennys
addikt

ezzel én is így vagyok, majd ha a 10 normálisra kinövi magát, talán.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93066) arty válasza Crytek (#93064) üzenetére


arty
veterán

akkor megint bénáznak :)

"PS4/XB1: Minor fixes for Parallax Occlusion, multiple bug and stability fixes. PS3/XB360: Multiple security, stability, and glitch fixes.

Parallax Occlusion is the mechanism used on current generation to improve quality of some textures like roads. It was broken before."

ez van 1.09-ről, a korábbi videok pedig a parallax occlusiont mutogatták mindenhol (mármint a hiányát az 1.08 patch után)

én most meg nem nézem, mert ha rossz is, majd megcsinálják 1.10 vagy utána :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93067) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok.
Life is Strange megvan valakinek?
Ez tényleg annyira jó, mint amilyen hangulatosak a trailerei?
Játékidő gondolom nem valami hosszú...újrajátszási faktor?
Szeretném megvenni, mert hihetetlenül tetszik ez a hangulat.
Köszönöm, ha valaki segít személyes tapasztalattal. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93068) laceszgamer válasza sixpak (#93067) üzenetére


laceszgamer
addikt

Haverom áradozott róla egy kört, én még nem próbáltam, de szerintem nem lehet rossz, mert eddig csak jókat hallottam róla.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#93069) djculture válasza sixpak (#93067) üzenetére


djculture
félisten

Ez az a játék ami kikell próbálni akár verzióban hogy neked bejön e. Én amilyen jó volt a kezdés annyira ráuntam, még jó hogy nem fizettem érte. Ha már hülye demót nem képesek csinálni sajnos kötelező ezzel élni..

[ Szerkesztve ]

(#93070) maddionmax válasza sixpak (#93067) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én még az elején tartok, de csak jókat tudok róla mondani. Nem bántam meg, hogy megvettem.

(#93071) sixpak válasza laceszgamer (#93068) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi. :R

Szerk.: maddionmax, neked is kösz.

djculture: hát, nagyot nem bukok rajt, ez a más forrás nem az én világom... :N

Bullseye: köszi, inkább Alan Wake...remélem jutott egy kicsi abból is bele... :)
Amúgy 5 euro Steamen, a teljes pedig egy huszas.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93072) bullseye válasza sixpak (#93067) üzenetére


bullseye
addikt

Én az első részt behúztam próbából. Abban jóformán semmi érdekes nincsen*, és mégis nagyon tetszett. :)
De most már inkább megvárom a teljes évadot, addigra hátha lesz akciós is valamikor. Ha mondjuk a Gone Home bejött, akkor ez nagyon be fog.

*persze felvezetik az alaptémát, konfliktus sejtetés is van ezerrel, meg minden, de semmi CoD-szerű. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93073) sixpak válasza sixpak (#93071) üzenetére


sixpak
nagyúr

Közben meg is vettem hirtelen felindultságból és a sok jó véleményt hallva (és a fél rosszat djculture-től :D ), már tölti is.
Köszi mindenkinek. :R

Szerk.: hmm...és még kártyákat is ad. :K

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93074) laceszgamer válasza sixpak (#93073) üzenetére


laceszgamer
addikt

Amúgy ha tetszik akkor nézelődj még a Telltale játékai között. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#93075) TommyX_ válasza sixpak (#93073) üzenetére


TommyX_
őstag

Szerintem jó döntés a megvétele. Én még január végén vettem meg 3100 ftért a teljes szezont és természetesen nem bántam meg. ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#93076) sixpak válasza laceszgamer (#93074) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nagyon tetszik, igaz csak egy (nem egészen) órát játszottam vele. Köszönöm, csekkolom majd. :R

Dj Tommy: én csak az EP 1-et vettem meg, de nagyon úgy tűnik, hogy a többi is követi...17 euro a 2-5 rész. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93077) warcat válasza sixpak (#93076) üzenetére


warcat
veterán

Ne pazarolj, Life Is Strange - Complete Season (Episodes 1-5) 29.99 BRL ~2610Ft

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.