Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104001) cyberkind válasza i2k (#104000) üzenetére


cyberkind
félisten

És ha jó meg hosszú egy single játék az megér 60-at simán, lásd Gta 5 vagy Witcher(még ha ez 50 is).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104002) maross válasza cyberkind (#104001) üzenetére


maross
veterán

square enix tomb raider-t egy ev alatt bezuzta 5eurora, pedig nalam ev jateka volt...azt se magyarazza meg epeszu ember, van ilyen, az árazási strategiaknak mind a ket vegletere vannak jo peldak, mi csak annyit tehetunk hogy tudjuk ki hogy szokott arazni, es vagy varunk, vagy megvesszuk amit az aljának hiszunk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104003) NyMRooD válasza cyberkind (#104001) üzenetére


NyMRooD
őstag

De elkezdtél vele játszani? Mert ha igen és tetszik is akkor szerintem neked megérte, én is szeretnék vele játszani, de most nem lenne rá időm (illetve most van mivel játszani, így kivárom, hogy ez olcsóbb legyen), így inkább várok. Ugyan ez a helyzet a GTA-val is, várok türelmesen. :))

szerk: Értem, mondjuk én ilyenkor inkább várok, bár benne van, hogy megszívom.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104004) cyberkind válasza NyMRooD (#104003) üzenetére


cyberkind
félisten

Elkezdtem, viszont nem volt sürgős megvennem, de mivel akkor alig kapott leárazást, meg a kupon is bőven 10 felett volt és nem tudtuk hogy lecsökken az alapára megvettem, tény hogy megérte de ennek tükrében simán ráért volna, na majd a 6-nál. :D

Paranormal Cocktivity

(#104005) maross válasza cyberkind (#104004) üzenetére


maross
veterán

Ha majd elenged a gépszíj rájossz, hogy csak azokat szabad megvenni amivel azonnal jatszani akarsz, minden mas raer 10euro alatt vagy bundleben :). Es ha neadjisten rosszul dontottél és még mindig nagyon viszketne, legkozelebbi learasakor max ugyanannyiert megveheted. Havonta 5-10ezret siman lehet sporolni, es egy perccel nem jatszol kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104006) cyberkind válasza maross (#104005) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt az volt a bajom hogy a megjelenés óta/után kerestem jó árasítva de nem volt.

(#104007) Dilikutya
Ideje volna már, mert nem tudom hogy most nyáron megvegyem vagy szopjak a Rockstar-rossal néha napokon át amíg lejön.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104007) Dilikutya válasza cyberkind (#103999) üzenetére


Dilikutya
félisten

Előbb-utóbb az is fog.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104008) FollowTheORI válasza cyberkind (#104004) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezért mondjuk mindig, hogy csak azt az AAA/nagyobb címet vedd meg amivel játszol is, akármilyen jó akcióban is van. :)

Ennyi. Legközelebb, már ha nem ránt be a hörcsög inger, majd gondolsz erre is, hogy tényleg játszani is akarsz egy játékkal, vagy csak az akció csiklandoz. :P
Mert mindig gondolj majd arra, hogy 1 hónap múlva felezhetik az árát (ha még nem volt), vagy bekerülhet bármikor valami bundliba. :)

Ha meg azonnal ki is játszod, akkor megérte és felejtsd el utána azt, hogy mikor és mennyiért vetted. Akkor és annyiért megérte neked. :)

Amugy azoknál a játékoknál amik nagyon sikeresek és sok fogy, nagyon gyakran felezik az árat akkor, amikor az eladások meredeken visszaesnek, hogy újabb löketet adjanak neki... valszeg a PP-nél ez most jött el.

A TR-nél meg még hamarabb bezuhantak az eladások így azért volt nagyon hamar akciózva.

Nagy kiadóknál fontosabb a folyamatos minél nagyobb bevétel, mint az hogy mennyiért adnak egy adott játékot. Főleg ha bajban vannak az adott negyedévre.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104009) cskamacska válasza tomsolo (#103965) üzenetére


cskamacska
addikt

Ugyan jól elkéstem, de azért csak van még 7 óra a Tom Clancy's Sztím szélből

Ubisoft mostanában erősen szedegeti le a játékait Sztímről, tessék odafigyelni mi kellene még tőlük, ne utólag legyen sírás. Épp a napokban lett purchase diabled a World in Conflict Complete(mint a Soviet Assault, de azt régen beleolvasztották az alapjátékba Complete néven), januárban a Blazin Angels 1(és a 2 is egy pár napig) tűnt el, decemberben a RUSE veszett oda valami nyomi lejárt licensz miatt, szeptemberben a HAWX 1-2, előtte a Ghost Recon Adwanced Warfighter 1-2 kozmált le.
Ha így haladunk nem lesz semmi Ubicucc a Sztímen az épp aktuális pénzcsinálókon kívül. :U

Electronic Arts meg a másik ami mászik, legutóbb a Sims Medieval lett áratlan, a Pirates and Nobles DLC-t meg elfújta a szél.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104010) Csapoati válasza cskamacska (#104009) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Vegasokból melyik a jó? 1, 2, mindkettő, egyik sem? :D

maross: Na én pont így intézem már a vásárlásokat kb 2 éve. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104011) djculture válasza Csapoati (#104010) üzenetére


djculture
félisten

Mindegyik jó de nagyon megöregedett a játék, 1-2 éve elővettem de nem játszanék vele már.

(#104012) arty


arty
veterán

1NSANE gogon!
most 2.6 EUR

(#104010) Csapoati - mindkettő "kell" :) Nekem abszolut kedvenceim az fps műfajban.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104013) genndy válasza Csapoati (#104010) üzenetére


genndy
addikt

Az 1 elég alap a csapatalapú-taktikai fps-ekben, de a 2-ben csiszoltak még a rendszeren, meg szebb is. Történetben is van folytatólagosság. Én most mindkettőt beszereztem ha már akciós.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#104014) micafighter válasza maross (#104002) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na hol tartunk, már az is baj ha olcsó egy játék :D

(#104015) micafighter válasza cyberkind (#104004) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor lehet már 10 fölött volt a kupon, de mikor kijött akkor 5,5k volt a kupon. Aztán persze kiderült hogy jó játék , nagy kereslet lett és az ár az egekbe ugrott.

(#104016) SityiSXT válasza arty (#104012) üzenetére


SityiSXT
őstag

Egyike volt a nyitócímeknek, én úgy 8 éve vettem meg onnan... Az más kérdés, hogy most épp akciós

(#104017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104018) djculture válasza oriic (#104017) üzenetére


djculture
félisten

persze mert minden drágább pc cucchoz hozzácsomagolták, nekem is lett kettő egy vga meg egy alaplap vásárlás után.

(#104019) xuser válasza djculture (#104018) üzenetére


xuser
tag

melyikekhez csomagolják hozzá? mert érdeklődtem boltban és fogalmuk sem volt..

(#104020) Lackki válasza xuser (#104019) üzenetére


Lackki
senior tag

[link]

Privátot hamarabb észreveszem

(#104021) oriic válasza djculture (#104018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ebbe a bundle eladások nem hiszem hogy beleszámítanának.

Live-Die-Respawn

(#104022) djculture válasza xuser (#104019) üzenetére


djculture
félisten

amd 8 magos fx procik 390-es vagy jobb amd kártyák és asus alaplapokhoz is járt az egyik nagykernél. Ez utóbbiaknál már far cry primalt adogatnak ha jól láttam meg doomot.

[ Szerkesztve ]

(#104023) bul07


bul07
nagyúr

indiegala.com-on lévő tombolás izéről valaki írna nekem , mi hogy miért
Azt vágom hogy hogy lehet jelentkezni rá, meg hogy menyi IC von le
De mire ad IC-t?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#104024) Frod válasza djculture (#104018) üzenetére


Frod
addikt

kétlem, hogy ezek bele lennének számolva az eladásokba.

Do you see the white shadow?

(#104025) SenorGrande válasza tomsolo (#102750) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Hogy lehet megoldani, hogy Groupees adjon vissza az érmék árából?
Nekem nem akar.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#104026) maross válasza SenorGrande (#104025) üzenetére


maross
veterán

Coinbol nem ad vissza, valamint elorendelesre nem hasznalhato. Evvan. (neha van 10$+ cucc, mint legutobb men of war collection, hasonlokra erdemes elverni)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104027) i2k


i2k
senior tag

Szerintem, ez az eddigi legnagyobb mértékű leárazása (!): "Distant Worlds: Universe" - 60% OFF - 22 euró.
A játék zseniális, hosszú és baromi nehéz.

Csak hogy legyen némi képe mindenkinek, mi is ez a játék...

//Nem néztem még meg IsThereAnyDeal-en, hogy mennyi volt a legnagyobb leárazása...

//Jelentem, igazam volt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104028) edgR


edgR
őstag

Darksiders Franchise Pack nyerési lehetőség a szokásosnál sokkal nagyobb eséllyel. :R

(#104029) eami válasza edgR (#104028) üzenetére


eami
addikt

You do not have permission to view this giveaway, since you're not a member of the required Steam groups.

(#104030) cyberkind


cyberkind
félisten

Mivel sokan még most se hiszik el se nekem se a Steam-en az értékeléseknek hogy a Batman Arkham Knight már bőven játszható minden konfigon a megfelelő beállítások mellett, felvettem a játék első másfél óráját amiben a bal felső sarokban látszik minden fontos adat, szándékoltan 90fps-re állítva, a videóban az elején és végén megmutatom a beállításokat, természetesen Gameworks off van meg ilyen motion blur és társai is off-ra vannak rakva, szerény emlékeim szerint így nem megy 60fps alá a játék 1080p-ben.

[link]

Van Gamewokrs videó is, azt még nem raktam fel, ugyanezt a részt vettem fel abból is, ott a minimum fps 38-ra leesett egy párszor, és elég gyakran van 60 alatt, valamikor 45-re is beesik de ez attól függ hogy mi történik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104031) edgR válasza eami (#104029) üzenetére


edgR
őstag

1) lépj be a csoportba
2) nyomd meg a "Sync Account" gombot itt

Ezután mennie kell!

(#104032) eami válasza cyberkind (#104030) üzenetére


eami
addikt

de az fps nem minden....

(#104031) edgR: köszi

[ Szerkesztve ]

(#104033) cyberkind válasza eami (#104032) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg látszódnia kell ha mikrolag vagy bármi van ami nem volt.

Paranormal Cocktivity

(#104034) eami válasza cyberkind (#104033) üzenetére


eami
addikt

amúgy milyen kártyával tolod? ilyen recés vonalakat még nem is láttam a batmanban.

(#104035) cyberkind: letöltöm és megnézem végre javították e már a kontrolleres irányítást.

[ Szerkesztve ]

(#104035) cyberkind válasza eami (#104034) üzenetére


cyberkind
félisten

Gtx 970, de a videó alatt is le van írva meg ide is a PH-ra, és ha megnézted a beállításokat az élsimítás is be van kapcsolva igaz nem sokat ér, ide jól jött volna a TXAA.

Én még a régivel próbáltam a PS4 kontrollert és jó volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104036) Erdei88


Erdei88
veterán

nuuvem-es Tom Clancy’s Rainbow Six - SIEGE Gold Edition aktiválható itthon?

(#104037) sixpak válasza eami (#104034) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pedig fantasztikusan néz ki a játék.
Mondjuk elhiszem, hogy játszhatatlan volt, mert a friend list-be nézve a statokat én vagyok az első helyezett, pedig én egy hete vettem, nekik meg már megvan egy éve. :D
Ja, megjavult a felhő, lehet felrakni a képeket. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104038) cyberkind válasza sixpak (#104037) üzenetére


cyberkind
félisten

Teeeeeeeeeee? :Y
Nem sokáig, ha lesz kedvem csinálom a kihívásokat de főleg az autósokat. :D
De a lényeg az hogy volt és már nem az.

Ki vagy te Steam-en? :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104039) sixpak válasza cyberkind (#104038) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ott a linken. :D
Mondjuk a friend listen 4 embernek van meg a játék, így könnyű dolgom van...amúgy még csak 8 óránál vagyok.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104040) genndy válasza Erdei88 (#104036) üzenetére


genndy
addikt

Nem, régiós mint az állat.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#104041) cyberkind válasza sixpak (#104039) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvagy, engem nehéz lesz lenyomni, imádom a játékot. :D

Paranormal Cocktivity

(#104042) Lackki válasza genndy (#104040) üzenetére


Lackki
senior tag

uplayes amit kérdezett szerintem :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#104043) Erdei88 válasza Lackki (#104042) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen, van lehetőség tovább jutni fizetésnél?

(#104044) Lackki válasza Erdei88 (#104043) üzenetére


Lackki
senior tag

brazil baráttal biztos. Gondolom szokásos paypal zár

Privátot hamarabb észreveszem

(#104045) eami válasza sixpak (#104037) üzenetére


eami
addikt

most toltam vele egy kicsit :) bár még mindig nem javították az irányítás bugot, szerencsére steam controller előrébb jár és már nem annyira gáz (amúgy tolhatnám x360al is, de előbbi jobb).

szóval vágom hogy jól néz ki játék, jobban mint ahogy cyberkind szemléltette :)

[ Szerkesztve ]

(#104046) cyberkind válasza eami (#104045) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak azt szemléltettem hogy bőven játszható a dolog nem azt hogy szép, ha ez kell lövök pár 10 képet én is, csak elkezdem újra. ;)
Egyébként a régi verzió is nagyon jól nézett ki csak nem volt meg a 60fps.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.