Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Játék háttértörténete
Interaktív Tamriel térkép
Skill Calculator
Játszható fajok és skilljeik

Megjelenés: Április 4, 2014
Típus: Persistent Online RPG
Kiadó: Bethesda Softworks
Fejlesztő: ZeniMax Online Studios

[ Szerkesztve ]

(#2) tskó


tskó
tag

na ki vette meg?

(#3) WaterWawe válasza tskó (#2) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én és TTomax biztosan. :))

(#4) tskó válasza WaterWawe (#3) üzenetére


tskó
tag

a braziloktól az imperiát?

(#5) WaterWawe válasza tskó (#4) üzenetére


WaterWawe
őstag

Innen
TTomax adott egy kódot ami 25%-os kedvezményt számolt fel, ezáltal "csak" 50GBP volt az imperial.

(#6) velizare válasza WaterWawe (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

szintén zenész.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) tskó


tskó
tag

megnéztem pár videót a youtube-on és nagyban ment rinya, hogy a preorder-es player-ek akármilyen fajt indithatnak akármelyik szövetségben. lorekill, stb... ez csak egyszeri lehetőség vagy kesőbb is van lehetőség rá? illetve tudja valaki hány karaktered lehet? mert bétás 8-as limt igencsak kevés.

(#8) WaterWawe válasza tskó (#7) üzenetére


WaterWawe
őstag

Szerintem ha Imperiallal később is lehet.

(#9) velizare válasza tskó (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

imperial csatlakozhat bármelyik szövetséghez a későbbiek során is, a többi faj szerintem nem. a 8 karakterhely accountonként elég fixnek tűnik, miért kevés ez? minden karakterrel bejárható a teljes játékterület, a másik két szövetség területét is beleértve.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) tskó válasza velizare (#9) üzenetére


tskó
tag

Nekem nem volt elég az 50 karakterhely wow-ban sem...

//imperial csatlakozhat bármelyik szövetséghez a későbbiek során is, a többi faj szerintem nem.

hát ezaz mindeki csak találgat. néztem a racial-okat egyik szövetségben nincs rendes rugó, a másikban nincs rendes plate-es... pl a dunmer a legjobb dragon knigth-nak, redguard, ork, nord tanknak, altmer sorcerrer-nek, stb. ha tényleg marad az, hogy lehet akármit akárhol húzni akkor ez nem is gond. viszont ha nem és lesz értelmes pve content és marad a korlát, akkor az Ebonheart Pact egyértelmű elönyben van, mert ott van a nord jó tanknak az argonian meg healernek.

ezeket a perk-eket meg nem is értem: + 15% experience from Dual-Wielding skill line. ok, gyorsabban fejlődik, de milyen előnye van az endgame-ben? vagy arra nem is terveznek? akkor meg miért csak 8 slot van? gyorsan eladnak sokat a hype-al, pénzt beszedik, aztán lesz ami lesz...

(#11) velizare válasza tskó (#10) üzenetére


velizare
nagyúr

egyéni szocprobléma.

írtam másfél oldalt a mechanikáról, és hogy értelmetlen dolgokon vagy kiakadva, de kitöröltem. te már eldöntötted, hogy ez a játék neked nem fog tetszeni, szóval mit fárasszam magam. :(

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12) WaterWawe válasza velizare (#11) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én személy szerint valószínűleg Imperial karaktert kezdek, lehet hogy rossz ötlet mivel az a legbonyolultabb, viszont ebben látok a legtöbb lehetőséget majd nagyobb szinten.

Csak jönne már ki :))

[ Szerkesztve ]

(#13) velizare válasza WaterWawe (#12) üzenetére


velizare
nagyúr

nagyon alacsonyan vannak a soft capek, szóval feltehetően mindegy, mivel indulsz. btw, hétvégén megint béta lesz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok,no hát ebben a topicba sokat fogok járni.A játék már megvan,komolyabban szeretnék benne elmélyülni,kellene egy jó kis csapat PvP-re várom a lelkes jelentkezőket hétvégi játékra...TS van.Mostani beta hétvégére van egy kulcsom,sőt szerintem aki az első bétában benne volt az kap +1 kulcsot...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15) tskó válasza velizare (#11) üzenetére


tskó
tag

gratulálok az értelmes hozzászólásodhoz...

(#16) tskó


tskó
tag

(#17) velizare válasza tskó (#15) üzenetére


velizare
nagyúr

a trollkodásod után mire számítottál?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) tskó válasza velizare (#17) üzenetére


tskó
tag

attól hogy nem érted meg az írott szöveget az még nem trollkodás (ez az volt)

(#19) velizare válasza tskó (#18) üzenetére


velizare
nagyúr

van egy szintezős trait, amitől kezdve három sor alatt eljutottál odáig, hogy ez bizony pénzbeszedés lesz. :C

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20) keIdor


keIdor
titán

Nem világos, hogy melyik a játék hivatalos topikja, írtam a tapasztalatok topikba, írom ide is.
Nem nekem való játék ez, kaptam kulcsot, azt írják folytatódik a béta. Itt a kulcs, aki kapja marja, nekem nincs szükségem rá.

WTNTA6PW9M67EERCCDTA

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) LBandi válasza keIdor (#20) üzenetére


LBandi
aktív tag

Köszönöm a felajánlást, én éltem a lehetőséggel. :R

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#22) keIdor válasza LBandi (#21) üzenetére


keIdor
titán

Szívesen.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Wolverine válasza velizare (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem jársz a WoW topikba, nem ismered még a kollégát :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Én is kaptam még egy kulcsot, akit érdekel a hétvégi beta szóljon és adok.

(#25) tskó válasza velizare (#19) üzenetére


tskó
tag

látom csak az első meg az utolsó sort sikerül értelmezned.. :DD

(#26) tskó válasza Wolverine (#23) üzenetére


tskó
tag

remélém a teso lore-ról is csinálsz "nagysikerű" youtube videót :DDD

(#27) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Egy béta kulcsot tud valaki használni: TCP6LEMXNFDRLPEKXYYX

(#28) arpi6k válasza velizare (#19) üzenetére


arpi6k
addikt

Ne foglalkozz vele, wow topikban már lefárasztott mindenkit. Látom itt is kezdi. :D

Intel & ATI

(#29) Wolverine válasza tskó (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ezt az univerzumot nem ismerem, és nem tervezek játszani sem a játékkal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) basaharc502 válasza PhilBrick (#27) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Köszöntem!

(#31) WaterWawe válasza WaterWawe (#24) üzenetére


WaterWawe
őstag

Itt is a kulcs amit ígértem:

AMLCM734JTXD5N69YMT4

(#32) tskó válasza Wolverine (#29) üzenetére


tskó
tag

jobb is mindenkinek :DDD de akkor miért is irogatsz ide?

(#33) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Egy béta kulcs ha kellenne még valakinek: WAE6E7MRDCKGE5WYKLW3

(#34) TTomax


TTomax
nagyúr

Mikor indul a béta egészen pontosan?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#35) WaterWawe válasza TTomax (#34) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én már játszom! :D

(#36) Wolverine válasza TTomax (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Magyar idő szerint 18:00-kor.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Valakinek nincs kedve feljönni TS-re? Unalmas így egyedül játszani. :D

(#38) keIdor válasza WaterWawe (#37) üzenetére


keIdor
titán

Te vagy az egyetlen akinek tetszik.

;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) WaterWawe válasza keIdor (#38) üzenetére


WaterWawe
őstag

(#40) TTomax válasza Wolverine (#36) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kb három óra még mire hazaérek....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#41) Wolverine válasza TTomax (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor nincs gond, rég megy :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Vagyunk páran :D

(#43) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Összességében a véleményem elég negatív a játékról. Sok mmo-t kipróbáltam és mindig előítéletek nélkül ülök neki játszani 1-1 új alkotással. Már kb. a játékkal töltött 1-1,5 óra alatt látom, hogy tetszene e annyira, hogy akár pénzt adnék érte. A TESO-ért egyértelműen nem adnék pénzt, f2p-ben biztos eltologatnám egy darabig, de fizetni nem lennék hajlandó érte. Lényegében a következők a problémák:
- Elsőre, ha az ember nem tudná, hogy mivel játszik azt mondaná, hogy ez a skyrim. Csomó minden megegyezik.
- Itt sem sikerült eldönteni, hogy külső vagy belső nézetes játékot akarnak...Belső nézetből elég érdekes egy mmo-t játszani. Külső nézet meg kb ugyan olyan rossz megvalósítású, mint a skyrimben
- A harcrendszer szerintem ebben a formában nem való egy mmo-ba, hamár nem 1-2-3-4-ezni akartak, akkor az össze-vissza egér rángatás helyett lehetett volna olyasmi mint pl anno a Hellgate Londoban volt. Más kérdés, hogy így pvpzni is furcsa lehet
- Található tárgyak listája kicsi, mindenki ugyan olyan cuccokban rohangál

Igazából nem lehúzni akarom, csak egyszerűen ez a véleményem így bő másfél óra után. Sokat elmond, hogy már le is töröltem a gépemről, és nem is érzek késztetést, hogy dejó lenne újra játszani vele. Ellenben pl a swtor ki tudja mióta fent van a gépemen és majdem minden nap beloggolok valamiért.

(#44) tskó


tskó
tag

aki a gmg-nél vett imperialt megkapta már a kódot? mert sok külföldi fórumban nagyon megy sírás emiatt.

(#45) WaterWawe válasza tskó (#44) üzenetére


WaterWawe
őstag

A 5-day Early Acces kódot megkaptuk. A további kódokat a megjelenés előtt adják ahogy az le van írva.

"This game is not available yet. It will be on . Any required keys will be made available on that date."

(#46) tskó válasza WaterWawe (#45) üzenetére


tskó
tag

csak biztos akartam lenni mielőtt pénzt adok ki.

(#47) tskó


tskó
tag

[link]

ez egész igéretes

(#48) WaterWawe válasza tskó (#47) üzenetére


WaterWawe
őstag

Igen, valóban nem rossz.

A hétvégén ismét lesz Beta! Ha valakinek kell kulcs szóljon!

(#49) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Ebben a bétában nyílt meg Deshaan

(#50) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, az early access-ről tud vki infot, hogy miképp fog működni, kapok kódot, és még nem találtam használható infót róla

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.