Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) 571Kbaxli75


571Kbaxli75
újonc

Közben nekem is sikerült megoldanom nagy nehezen! A hétvégén megpróbálok prezentálni egy összefoglalót!

(#2152) d.sz.ata válasza 571Kbaxli75 (#2151) üzenetére


d.sz.ata
csendes tag

Azért nagyon hálás lennék ha sikerülne!
Előre is köszi! :D

(#2153) Bea08


Bea08
újonc

Sziasztok! Kéne egy kis segítség! Eltünt a tabletról a beállítás menü! Hogy tudnám elő pecázni?

(#2154) quailstorm válasza Bea08 (#2153) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Rendszerapp tehát nehezen tud eltűnni. Általában custom launchereknél, mint a nova launcher van a főképernyőről opciók gombbal belépési lehetőség.
Kifejezetten ennek a kiváltására nem látok appot a playben.

Legrosszabb esetben is újra lehet tenni, épp nemrég töltöttem fel a romokat. De ahhoz tudni kéne melyik generáció és most mi van rajta.

(#2155) 571Kbaxli75 válasza d.sz.ata (#2152) üzenetére


571Kbaxli75
újonc

A hétvége nem jött össze, de igyekszem....

(#2156) t.zolka válasza 571Kbaxli75 (#2155) üzenetére


t.zolka
aktív tag

:F
Nem akar ez összejönni, úgy látom... :(

[ Szerkesztve ]

(#2157) webzso


webzso
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, milyen usb aljzat van az alaplapon? A gyerek kitörte, lenne aki megcsinálja, ha be tudnám szerezni.

(#2158) UFO81 válasza webzso (#2157) üzenetére


UFO81
csendes tag

van hibás alaplapom jó usb csatival ha érdekel!

(#2159) UFO81 válasza quailstorm (#2154) üzenetére


UFO81
csendes tag

rom érdekelne A13 cpus a tabb csak az android logo forog adig megy!

(#2160) quailstorm válasza UFO81 (#2159) üzenetére


quailstorm
nagyúr

tekerj vissza és megtalálod, felraktam az összeset :U

[ Szerkesztve ]

(#2161) UFO81 válasza quailstorm (#2160) üzenetére


UFO81
csendes tag

köszönöm!

(#2162) UFO81 válasza quailstorm (#2160) üzenetére


UFO81
csendes tag

gyári 4.2 van rajta esetleg olyanod lenne?

(#2163) quailstorm válasza UFO81 (#2162) üzenetére


quailstorm
nagyúr

az az inet 86vz akar lenni

(#2164) UFO81 válasza quailstorm (#2163) üzenetére


UFO81
csendes tag

az 3 fájlos azt nem tudom mivel tegyem fel

(#2165) quailstorm válasza UFO81 (#2164) üzenetére


quailstorm
nagyúr

hallod meg kellett néznem, hogy szopatsz-e vagy sem, de az egy darab IMG file
esetleg ha méltóztatnál spammelés helyett pár kalóriát elégetni az agyadban, rájöhetnél, hogy az egy nyomorult darabolt 7-zip tömörített állomány

hogy miért így? mert az EREDETIT kérték tőlem, evvan

igen bunkó vagyok meg menjek a picsába de azért az én idegeimnek is van tűrőképessége és igen alacsony

bűnlistád:
hirdetés szakmai topicban
duplázás triplázás
érdekelne, én elfogadom nem igénylem de minden csak nem kéremszépen
utána meg egy ilyen blődség gááááá

"A 3 filet letöltöttem [link] és egyesítettem, majd kicsomagoltam.
Ezek után a PhoenixSuit (van magyar) programmal beolvastam az IMG file-t és a szokásos "hang fel" lenyomva -> USB bedugva -> Power nyomogatva -> "hang fel" elengedve módon indítottam a tabletet. Az eszközkezelőbe az USB eszközök között megjelent a "... vid-1f3a-pid-efe8" eszköz. (Ha unknown akkor nem fog menni. Ekkor vagy a driver nincs fent vagy nem kikapcsolt tablettel áltál neki a műveletnek. Kikapcsolhatod, ha 10 másodpercig nyomva tartod a Power gombot)
A letöltés elkezdődött és mintegy 3 perc múlva fent is volt az új rendszer. (Android 4.0.4)
Kamera, Wifi, Böngészés, Hang, Videólejátszás megy. Eddig rosszul működő dologgal nem találkoztam.
Ezek után már el lehet játszani a CWM-al is aki akar. :D"

innen van viszont ezek alapján az csak ICS
ami meglepő mivel rev03, na mindegy, próbálok túrni 4.2.2-t, a Gingsz az tuti az és CWM-ből rakható fel

de a readme is ott volt

1-2 napon belül fogok reflashelni én is egyet, de egyszerűen nem tudom mit vársz, csináljam meg helyetted? Mert gondolkozni helyetted azt nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#2166) quailstorm válasza UFO81 (#2164) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link] Innen talán a D-s ROM?

Az a baj hogy sokféle az alaplap. Pár TabOne ugyanaz mint a DPS, anno keresztbeflasheltük őket. Neked próbálgatni kell...

(#2167) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ástam, hogy biztos legyek, ha félsz, szétszeded és a nyákról leolvasod mid van valójában.

a 2013-as inet-nek meg csak nem 4.0.4-nek kéne lenni, legalább 4.1.2...

[ Szerkesztve ]

(#2168) UFO81 válasza quailstorm (#2167) üzenetére


UFO81
csendes tag

csökkent képeségőnek tituláltál :DD ás a közben töled kapot tudásból 2 halotnak hitt tabot életre keltettem ezzel az inet es okosságal igaz 4.0.4 de nekem megfelel!melesleg a többi megvolt és egyse akart felmenni!
közelebb lennél meghívnálak egy sörre ha nemvagy kiskorú :D ! rev3 mindkettő

(#2169) UFO81 válasza quailstorm (#2166) üzenetére


UFO81
csendes tag

D-és rom nem jó :R

(#2170) quailstorm válasza UFO81 (#2168) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem vagyok kiskorú :DDD
Nem tituláltalak fogyatékosnak, csak próbáltam éreztetni hogy valami nem jó. A sodromból ez az egyik amivel a legkönnyebben ki lehet hozni. Ha elmondok/adok valamit, és átnézés nélkül/helyett jönnek a kérdések. Meg ez amúgy se olyan amit minden nap csinálok én se tudom biztosra. 3 DPS-t csináltam eddig negyedik még hátra van.

örülök hogy sikerült, megnézem nekem mit tartogat a mikulás
recovery telepítése utána a Gingsz RStwingo ROMot megnézhetnéd, én mindenképp meg fogom, az 4.2.2
4.0.4 már sok appnak kevés

recoveryt még nem tudom hogy kell :DDD

D-s ROM onnan jött hogy 4.2.2, mert sehol se találok DPS-hez 4.2.2 imaget... de ha a CWM-es jó lesz akkor mindegy is.

[ Szerkesztve ]

(#2171) szundi111


szundi111
csendes tag

Sziasztok. Hozzám került egy dps dream 7 tablett. Olvasgatom itt a fórumot. Egy jól müködő romot kellene rátenni. Ahonnét le lehetne tölteni a leírásokban android-forum.hu, nem tudok belépni. Ez az oldal már nem megy, vagy más a neve? És recovery nincs a gépen, azt honnét tudok letölteni.Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#2172) quailstorm válasza szundi111 (#2171) üzenetére


quailstorm
nagyúr

próbálj meg visszolvasni 20 hsz-t és ha még mindig gondod van akkor szólj

(#2173) szundi111 válasza quailstorm (#2172) üzenetére


szundi111
csendes tag

Köszi. Az inet-86vz felment. LiveSuittal. Másikat probáltam, de faillal leáll.

(#2174) quailstorm válasza szundi111 (#2173) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor ne is próbálj másikat ha lehet. Maximum a recoveryt meg az RStwingo 4.2.2-t.

(#2175) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hát ez a gép egy kuládék, vágnám földhöz.

inet-86vz-rev03 2013, gyárilag 4.2.2 volt rajta, viszont ha beállítottad magyarra meghalt, meg amúgy is nagyon bugos volt
oké, sikerült legyalulni, nem indul, kéne rá ROM, de semmi ne ment rá...
pedig én már v2-re raktam concorde romot is

ez felment, kicsit spanyol, de mén és 4.0.4

rootolni tudtam, recovery felmegy de nem lát semmit és nem tudok telepíteni se semmit
asszem feladom...
főleg hajnalban

(#2176) xxxpepe


xxxpepe
tag

Hello Srácok keresek ilyen táblagépet!Lényeg hogy a kijelzője jó legyen mert sajnos az enyém betört nem rég!Szóval megvenném!!!!Ha van valakinek elfekvőbe egy az írjon pm-et előre is köszönöm várom a jelentkezőket!

(#2177) domjeno75 válasza xxxpepe (#2176) üzenetére


domjeno75
csendes tag

Szia! Van nekem egy DPS Dream 9-es Tabletem Iwiew 4..2-es Rommal! Tökéletesen működik.
Ha tudsz forrasztani az jó lenne, mert meg kell forrasztani mind a kettő töltési lehetőséget, mivel a lányom nem vigyázott rá, és nem lehet jelenleg sem áramról, sem USB-ról tölteni. de ha elviszed egy laptop szervizbe pár száz, vagy ezer Ft-ért megjavítják! Írd meg mennyit adnál érte, ha érdekel....
Jenő
U.I: Vagy csináljam meg én???
Szia Jenő

(#2178) kismokesz


kismokesz
tag

hello hello
segitség kellene egy dps dream9-hez kellen rom meg flashelő progi.

(#2179) domjeno75 válasza kismokesz (#2178) üzenetére


domjeno75
csendes tag

szed szét, ahogy a youtube-on látod( óvatosan) és olvasd le a chip számát, vagy az alaplapét, és írd be a google-ba, adni fog találatként, egy azt hiszem orosz oldalt, ahonnan töltsd le a rom-ot és flasheld rá, már nem emlékszem milyen progival mert régen csináltam,de abban is segíteni fog neked a Gúgli barátunk! :) nem könnyű feladatra vállalkoztál barátom de nem DPS Dream )-ed lesz hanem Iview (aszem )TPC-II-es
nekem két napomba került :) sajna, Addig működött is, amíg a lányom szét nem cseszte mind a kettő feltöltési lehetőséget.....feszegetés, mé nem tölt? stb :D Ja igen és ahhoz, hogy flashelni tudd, az kell, hogy össze legyen kötve USB kábellel a Pc, meg a tablet, és a bekapcsoló gombot kell nyomva tartani, meg a hangerő fel gombot megnyomni 1 mp-enként kb. 10-szer
Nekem így jött össze! Sok sikert!
De ha nagyon nem akaródzik lehet, hogy még megvan nekem az Iviewes ROM vmelyik gépen:)
Nem biztos, hogy tudtam segíteni!
Szia!

(#2180) kismokesz


kismokesz
tag

a flash progi megvan valamikor már használtam.

ez van az alaplap-ra irva:

INET-98VZ-REV01

Zeng-gc2013-07-06

megnéznéd nekem hogy megvan-e?

meg 4.1-es vagy 4.2-es kellene androidból.

(#2182) kismokesz


kismokesz
tag

Ezt nem értem mire irod.

(#2183) quailstorm válasza kismokesz (#2182) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem te kértél dream9 romot?

Livesuit innen

[ Szerkesztve ]

(#2184) kismokesz


kismokesz
tag

De a live suit megvan. Csak rom kellene. 4.1 vagy 4.2

(#2185) quailstorm válasza kismokesz (#2184) üzenetére


quailstorm
nagyúr

NINCS

ICS van és kész. Vagy csinálsz rá magad. Bizonyos Dream 7-ekre van, de ez a tablet már amúgy se jó semmire, csak akad.

[ Szerkesztve ]

(#2186) kismokesz válasza quailstorm (#2185) üzenetére


kismokesz
tag

Rendben. Akkor tudnál adni egy linket ahol dream 9 hez letudom tölteni az ICS-et?

(#2187) quailstorm válasza kismokesz (#2186) üzenetére


quailstorm
nagyúr

görgess feljebb és ne nézz hülyének

(#2188) xxxpepe


xxxpepe
tag

Hello Srácok keresek ilyen táblagépet csak 9-esben.Szóval DPS Dream 9-et!Lényeg hogy a kijelzője jó legyen mert sajnos az enyém betört nem rég!Szóval megvenném!!!!Ha van valakinek elfekvőbe egy az írjon pm-et előre is köszönöm várom a jelentkezőket!

(#2189) webzso


webzso
csendes tag

Sziasztok. Akadt egy kis problémám. Adott egy tablet ami az android feliratnál nem hajlandó továbblépni. Leszedtem hozzá a romot és letöltöttem a phoenix suit progit. ha összekötöm a pc-vel és bekapcsolom simán akkor a phoenix suit látja a tabot kiírja az adatokat. De a hangerő- nyomvatartva+usb utána power nyomogatásra viszont semmi nem történik. Van e valakinek erre ötlete?

(#2190) quailstorm válasza webzso (#2189) üzenetére


quailstorm
nagyúr

LiveSuit 1.11 és driver is kell. Csak úgy lehet rendesen újratenni. Ismeretlen eszközként se jelenik meg? rev hanyas?

(#2191) webzso válasza quailstorm (#2190) üzenetére


webzso
csendes tag

Köszi, megszenvedtem de meglett. a driverrel volt gubanc. Livesuittal összejött.

(#2192) webzso válasza webzso (#2191) üzenetére


webzso
csendes tag

Majd el feledtem. Nem a hangerő + usb + powerrel csináltam a bekapcsolást. Hanem van a power gomb mellett( egész pontosan a power gomb melletti csavar mellett) egy pici lyuk. Abba egy kihajtott gémkapoccsal benyúltam, nem könnyű, de lehet érezni ahogy benyomódik egy gomb, azt kell lenyomva tartani majd rádugni az usb kábelt. Ahogy itt található: [link]

Na még annyit, hogy 4.2 volt rajta, 4.0.4-et raktam rá, szerintem gyorsabb lett, remélem nem lesz vele gubi. :) :K

[ Szerkesztve ]

(#2193) quailstorm válasza webzso (#2192) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen a 4.2 rettenet lassú. Sok sikert hozzá. Mire fogod használni? Én nem sok értelmet találtam már benne mikor havernak megcsináltam.

(#2194) webzso


webzso
csendes tag

Édesapámé. Olvasni fog rajta, egyszerűbb kártyajátékok, akasztófa, malom stb játékok.
A gyerekeimnek van 4.1-es androiddal, tőlük kapott kedvet hozzá.

(#2195) quailstorm válasza webzso (#2194) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Értem. Nekem már a filléres okostelefonom is annyival jobb, hogy nem merült fel. A kijelző meg elég gyatra. De arra még jó lesz.

(#2196) webzso


webzso
csendes tag

Adódott egy újabb problémám. :(
Livesuittal éppen romot raktam fel amikor lefagyott a számítógép a telepítés kb felénél. Azóta csak ismeretlen eszközként ismeri fel a windows és semmilyen drivert nem fogad el. Ötlet vagy esetleg működő drivert valaki?

Mire leírtam egyszer csak felismerte, de fogalmam sincs miért, vagy mitől? :W

[ Szerkesztve ]

(#2197) firemano


firemano
csendes tag

Szevasztok!
Adott egy DPS RDEAMN 7 amire így: [link]telepítettem CWM-et. Azóta csak a CWM jön be és nem tudok rá semmit feltenni. Bővebben képekkel illusztrálva itt:[link]

Minden segítséget előre is köszönök

[ Szerkesztve ]

(#2198) quailstorm válasza firemano (#2197) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én is így jártam nemrég egy típussal, arra nem találtam módszert és eddig ahány DPS volt nálam mind másik HWrev. Szóval nagyjából azt tudom mondani, hogyha visszagörgetsz, ott vannak gyári ROM-ok és leírások, tegyél fel egyet. És ha megy kb hagyd rá.

ez ha meg azért nem ment a CWM mint nekem akkor meg ez

[ Szerkesztve ]

(#2199) firemano válasza quailstorm (#2198) üzenetére


firemano
csendes tag

Köszönöm!
Töltögetem és próbálgatom.

(#2200) quailstorm válasza firemano (#2199) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Közben megnéztem a PDF-et, 4.2-höz nincs ROM-om. Elsőnek próbáld a spanyolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.