Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ildi_


ildi_
csendes tag

Sziasztok!

Itt szeretném folytatni az Adás-vétel topikban elkezdett beszélgetést, szerintem megér egy témát. Várunk mindenkit, aki szeretné megosztani, hogy hol evett finomat/ehetetlen, keveset/sokat Debrecenben.

Rögtön kérdezném, nincs-e valaki, aki próbálta már a legújabb gyorsétkezdét, a Hangulat büfét. A Kandia-Kossuth utca sarkán van, naponta járok arra, nemrég még egy sarki kocsma volt, tele öreg alkoholistákkal. Ők még a környéken vannak, a törzsgárda maradt, de nem tudnak mit kezdeni a gyros és hamburger kínálattal. Mint ahogyan (egyelőre) én sem tudom elképzelni, hogy a kocsmából varázsolt gyorsétkezdében gyrost vegyek ugyanattól a hölgytől, aki nemrég még a centest mérte.

Holnap a Gödörben ebédelek.

(#2) lorcsi


lorcsi
veterán

ez nem rossz, de ott már alaposan ki lett beszélve..nem hiszem hogy tartalmasabb folytatása lesz :)

(#3) bandus


bandus
veterán

én 3 hete voltam életemben először Debrecenben, későn értem oda, de éhes voltam, szóval barátnőmmel bementünk az első mekkdonáldszba. ami nekem lejött az az, hogy rohadtnagy :D bp-n nem láttam még ekkora mekit :K meg az, hogy a krisztián nevű eladó teljesen hülye, és nincs tisztában az áraikkal :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4) ildi_ válasza lorcsi (#2) üzenetére


ildi_
csendes tag

Én azért remélem, hogy sokan megosztják a tapasztalatokat, hol volt légy a levesben, ilyesmi.

A mexikói gyorskajálda a Kandia-Szent Anna sarkon mégsem zárt be véglegesen, bár az üzlethelyiség kiadó volt még egy hete.
A döneres is visszajött szabiról végre, úgyhogy ma salátás döner lesz az ebéd, csípősen.

A Don Pedronak tényleg új pizzái vannak vagy többségük eddig is megvolt és csak én nem vettem észre és automatikusan rendeltem mindig ugyanazt? Kipróbáltuk a spártait és nagyon finom volt.

(#5) ildi_ válasza bandus (#3) üzenetére


ildi_
csendes tag

Gondolom a tesco körüli meki lehetett, mert azt hiszem, hogy az a legnagyobb a városban. Bár bevallom még nem voltam ott, sőt mekiben sem voltam úgy 2 éve.

(#6) lorcsi válasza ildi_ (#5) üzenetére


lorcsi
veterán

a tesco külöli nem olyan nagy, az apolló mellettiben lehetett bandus

(#7) lorcsi


lorcsi
veterán

a segneren a dörner tényleg nagyon finom :K

a csapó gyrosban pedig a gigant a tuti :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) ildi_


ildi_
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég nyílt egy mexikói kajálda a buszvég környékén. Én eddig még csak a honlapot láttam, de az elég guszta, véleményeket várok, próbálta-e már valaki.
http://www.ranchero.hu/fomenu.php

Nemrég kipróbáltuk a mammamia pizzát, nagyon finom és jó áru pizzák. Barátom szerint sokkal jobb, mint a donpedro (ami eddig az első volt nálunk).

(#9) lorcsi


lorcsi
veterán

a vipiano meg jól bezárt
nem mintha sokat jártam volna

[ Szerkesztve ]

(#10) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Ajánlom mindenki figyelmébe a Hüse vendéglőt.Többször kajáltunk már ott családostól és csak jót mondhatok róluk.Az adagok nagyok és Isteni finomak, az ár elfogadható a kiszolgálással is elégedettek voltunk. Ja és üdülési csekket is elfogadnak. :C

(#11) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Én inkább megfőzöm itthon :) Akkor legalább :Y :)) tudom mi miből készült

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#12) hucsikoi válasza PindurAnna (#11) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Biztos vagy benne? Feltételezem Te is a boltból vásárolod a hozzávalókat.

(#13) PindurAnna válasza hucsikoi (#12) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Ebben igazad van :) De az alapanyagban sokkal kevesebb összetevő van mint egy kész ételben, vagy gyorsfagyasztott felmelegített, esetleg forró olajba újrasütött ételben :)
Na meg nem is rossz dolog kísérletezni, és utána learatni a babért ha valami jól sikerül :)
Na meg nem tudom ki hogy van vele, de én valahogy nem lakok jól az ilyen kajákkal.. Amikor megeszem úgy érzem tele vagyok..de fél óra sem telik el már megint meg tudnám enni azt amit előtte. Nem értem miért!?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#14) hucsikoi válasza PindurAnna (#13) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Mi sem vagyunk nagy étterembejárók, csak néha tévedünk be ilyen helyekre.A Hüse vendéglőt viszont nagyon meg kedveltük.Az adagok nagyok és finomak. Az biztos, hogy nem egészségesek, mert ott mindíg betegre zabálom magam. :D Az viszont tény, hogy a házi kosztot nem cserélném el semmi pénzért, de néha jól esik a családdal betérni egy ebédre hozzájuk. :R

(#15) PindurAnna válasza hucsikoi (#14) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Annyira éreztem ezen írásodon az étel élvezetét, hogy egyből éhes lettem :Y :W :)) :)) :))

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#16) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Sziasztok!

http://www.svedszendvicstorta.hu/
innen rendelt már valaki? Mert nagyon jól néznek ki ezek a torták :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#17) hucsikoi válasza PindurAnna (#15) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Valóban szeretem a finom ételeket.Hála Istennek a feleségem igen jól főz. :C

(#18) kovy79 válasza hucsikoi (#14) üzenetére


kovy79
őstag

A kaja régen, nyitás után (10-11 éve) még valóban jó volt, de már régen lecsúszott a Rolling Rock szintjére.
Ahogy az alkalmazottakkal bánt Pista, az megérne egy ... ezt a mondatot inkább nem folytatom. 5 forintért a kedves felmenőit is meg... Ez rohadt unszimpatikus (nincs és nem is volt közeli barátom ismerősöm ott alkalmazott<-csak hogy ne vádoljatok részrehajlással).
Evés közben meg lehet nézni a leselkedő, kukucskáló fejét (nekem személy szerint már ettől elment az étvágyam). Többek között ezért nem járunk már jó ideje oda és a baráti összejövetelekkel is messzire kerüljük (ahogy néha látom a parkolót, már nem csak mi)...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#19) hucsikoi válasza kovy79 (#18) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nekem tökéletesen meg felelt a kaja mennyisége, minősége és az ára is.Legutóbb augusztusban voltunk ott öten, és mindenki meg volt elégedve mindennel.Az meg, hogy miként bánik az alkalmazottaival az nem rám tartozik és nem is érdekel.Én evés közben ettem és nem kukucskáltam, hogy ki figyel és ki nem.Lehet, hogy úgy van ahogy írtad, de nekem ebből csak annyi jött le, hogy mindig volt valaki a közelben aki az első jelzésemre ott termett az asztalunknál.Nekem megfelel és a jövőben is oda fogunk menni, ha étteremben akarunk enni.Nem vagyunk egyformák. :R

(#20) PindurAnna válasza hucsikoi (#17) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Nálunk a tűzhely főz :D :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#21) Luigi26


Luigi26
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni a pizza holiday-nek, 1090 Ft-ért két kolbászos pizza elég korrekt volt. (igaz 70 percbe telt mire megérkezett,de még langyos volt) :DDD

(#22) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

A Gery Gyros-t ismeri valaki?

(#23) ildi_


ildi_
csendes tag

Mondhattok bármit, de a Meteoros, óriás csirkehúsos csípős francia pirítósnál nincs finomabb. Najó, a Segner téri döner vetekszik vele!

(#24) Abri


Abri
aktív tag

Zsibi Kínai büfé számomra verhetetlen :)

(#25) Kickass


Kickass
őstag

hehe, ez a topik megy a kedvencek közé :D

(#26) ildi_ válasza Abri (#24) üzenetére


ildi_
csendes tag

Tényleg nagyon finom, viszont tény, hogy maga a hely borzasztóan néz ki. :-)

(#27) ildi_


ildi_
csendes tag

Amúgy sokan mérgelődnek a Meteorra, hogy bunkók a kiszolgálók, flegmák. Múlt héten is voltunk a pasimmal és épp ezt beszéltük hazafelé, hogy sosem volt még itt negatív élményünk. Az óriás csirkemelles melegszendvics pedig a legjobb a városban. Ha sorrendet kellene állítanom a debreceni gyorsétkezdék közt, akkor TOP3-ban benne van.

Valaki volt már a Fald fel Amerikát kajáldában? A Plázában van, FB oldalát láttam elég érdekes. Vannak szabályok és ha megcsinálod akkor ingyen eszel. :-D

[ Szerkesztve ]

(#28) lorcsi


lorcsi
veterán

összegyűjtöm ami a másik topikban volt és jó kajáldák:

fald fel amerikát

ekkora a burger

royal gyros

[link]

(#29) Destructo


Destructo
aktív tag

Sziasztok,ez a plázás hambi után érdeklődék,hogy melyik boltban adják,és mennyiért?:D

Én kajakra bevállalok 1 et! :D

(#30) inkubator


inkubator
tag

Akkor most érdemes azt a nagy hamburgert (jeti) venni vagy nem? Van benne hús is a hamburger méretéhez mérten vagy csak saláta meg itt-ott hús?

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#31) mitulabattyi válasza inkubator (#30) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Van benne vagy 8db hús.
(nekem nem ízlett, nagyon sós, viszont ízetlen)

(#32) inkubator válasza Destructo (#29) üzenetére


inkubator
tag

2000 Ft egy Jetiburger

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#33) Kickass válasza inkubator (#30) üzenetére


Kickass
őstag

ha az a burger is olyan mint a többi kaja A fald fel amerikát 'étteremben' akkor pénzkidobás az egész....

hasonló nagy burger van a royal gyrosban 1200ért, vagy nekem pl a Pepe neros óriáshambi is adta (bár állítólag ott is esik a színvonal a nyitás óta...)

[ Szerkesztve ]

(#34) ildi_ válasza inkubator (#30) üzenetére


ildi_
csendes tag

Én úgy hallottam, h nagyon salátás!

Ezt ismeri valaki?

http://www.popchicken.hu/index3.php

(#35) mitulabattyi


mitulabattyi
aktív tag

A Valentino étterem/pizzériában vasárnap és hétfőn 50% kedvezmény van minden ételre, ha fejenként 500ft feletti az ital fogyasztás. (A csapó utcán van, majdnem a Meteorral szemben) Amit ettünk, az mind nagyon finom volt, és elég nagy adag.

http://www.pizzavalentino.hu/

[ Szerkesztve ]

(#36) GIJoe


GIJoe
addikt

Vettem egy gyros tálat az Adriában, 1250 Ft volt (direkt csirkéből kértem nem marhából gondolva h olcsóbb hús, többet kapok) egy nagy kanál hús volt benne max, viszont tele volt fűszeres krumplival, aminek kg-ja 350 Ft az Aldiban :U Nem először járok így, kiszolgált az alkalmazott, most a tulaj. Nem ajánlom a helyet...

(#37) izomhod válasza GIJoe (#36) üzenetére


izomhod
senior tag

én valamelyik éjjel vettem a roncsbár mellettti valami görög kajáldában giroszt
na az odaveri az eddigieket, amiket ettem, bár lehet hogy csak véletlen volt:)

(#38) MY2K


MY2K
aktív tag

A Piac utcán a Gery Gyros tűrhető és az ára is jó helyi viszonylatban (1050 Ft)
Az Avesta ízre nekem bejön de csak a szendvicsük. A Segner téren a döner is jó viszont úgy érzem mintha kicsit direkt sósra csinálnák a tálat.
A Pósa utcán is láttam egyet tapasztalat róla?

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#39) Morgal válasza MY2K (#38) üzenetére


Morgal
tag

ezt a Gery Gyros-t lehet bepróbálom, egész régóta keresek már egy normális gyros-ost - de szerintem nincs is nagyon Debrecenben. az Adria van hozzánk legközelebb, nekem bejön a hely, mert mindig teljesen normálisak az eladók, az adag is jó, egyetlen gondom vele, hogy a "csípős" szósz nem csíp...annyira erőtlen, hogy inkább nem is nevezném csípősnek. pár kajáldát nem ajánlanék senkinek, egyik az az Avesta ami egy olyan, hely ahova be nem tenném a lábam, több ismerősöm is volt már rosszul az ottani kajától - gusztustalan körülmények között készítik a kajákat, de elég csak szétnézni az interneten, hogy milyen vélemények vannak :) a másik a a színház melletti gyros-os, annyira egy összedobott minőségtelen valami, hogy ennél sokkal jobbat lehet még otthon is csinálni (száraz a hús, kevés zöldség, sült krumpli úgy van megsülve ahogy épp sikerült :) ) szóval hanyagolható...ami adagban jó az a Segner téri kajálda, ennek csak az a baja, hogy számomra eléggé magyarosítva van - semmi köze a gyros-hoz. tényleg csak egyszer kell enni egy arab tulajdonú gyros-osnál és érezni lehet a különbséget, hogy mennyire gagyit csinálnak a magyarok :)) pesten pl szinte akárhol lehet jó gyros-t kapni. ami érdemleges az az Adria, Meteor, Himalája (Kálvin tér) és az éjjelnappali kajálda az Ibolyához közel.

(#40) GIJoe válasza Morgal (#39) üzenetére


GIJoe
addikt

Mindenki ellen mond egymásnak, de mindenki azt hiszi neki van igaza.
Az Adriához legközelebbi panelben lakom, párszor ette már ott, van akinek elég egy kanál hús 1250, az egye... nem az hogy x1- x2 jót adnak, vagy idén legalább 10.jére fordul elő hogy hús mutatóban van benne...

[ Szerkesztve ]

(#41) VásRló


VásRló
tag

Sziasztok!

Legutóbb a Fácán kocsmában ettem Gyros tálat.Meglepően jó volt, és olcsó! kb 900 lehetett a tál, nem is volt kis adag. A hús nem az az igazi levagdalt, hanem kisütött kis darabok, de am finom volt.

Viszont a Paripa étteremben is voltam, és a kiszolgálás is, valamint az étel minősége is csapnivaló volt.. értsd konzerves borsós összedobált brassói, ízetlen húsok.. Nem tudom, miért mondták jónak.. talán tulajdonosváltás volt azóta?..

(#42) VásRló válasza Morgal (#39) üzenetére


VásRló
tag

Érdekes a véleményed. Én pár éve voltam a Kálvin tériben, és lehet jobb lett volna, ha otthagyom az árusnak.. Ízetlen vacak volt, és a mikróban melegítette meg...

Ha külön a gyrosra specializálódott helyeket nézzük, akkor..
A Csokonai színház mögötti szerintem az egyik legjobb, és nem kis adagot adnak.
A másik ami finom az az Akropolisz gyros az Imperial biliárd mellett.
Aztán van egy a Széchenyin a Csonka templommal szemben, egy arab gyrosos, nagyon ízletes. Még a pitát is odanyomja a grillhez, hogy kicsit megégesse.

[ Szerkesztve ]

(#43) hucsikoi válasza izomhod (#37) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ma én is jártam ott és igazat kell adjak neked. Mind a mennyiséggel, mind az ízzel elégedett vagyok.

(#44) izomhod válasza hucsikoi (#43) üzenetére


izomhod
senior tag

ugye?:)
tegnap kipróbáltam józanon is és úgy is jó volt!
pitában 650 ft, majd kipróbálom a tálat is

(#45) hucsikoi válasza izomhod (#44) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Én tálat vettem és józan voltam. Hoztam a páromnak és a lányomnak is egyet, kíváncsi leszek mennyire fog ízleni nekik.Eddig a Döner volt a nyerő. A minap láttam, hogy írtad mennyire jó és mivel minden nap előtte megyek el melóba, gondoltam kipróbálom. Megérte!. Az enyémre még külön vettem egy kis csípős feta sajt öntetet is.

(#46) ildi_


ildi_
csendes tag

Képzeljétek, rákészültünk a szombat déli ebédünkre, segner téri dönerre. Erre meglepetten (én lehangoltan) tapasztaljuk, hogy már nincs nyitva szombaton. 1-2 hónapja változtattak árat, kinyitottak szombaton, erre most azt tapasztaljuk, hogy már nincsenek nyitva. Ez nem túl jó húzás...

Avesta gyros, mikepércsi döneres vagy melyik ajánljátok? Egyiket sem ismerjük.

[ Szerkesztve ]

(#47) hucsikoi válasza ildi_ (#46) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Szerintem próbáld ki a Roncs melletti gyrosost.

(#48) ildi_ válasza hucsikoi (#47) üzenetére


ildi_
csendes tag

Bár azt próbáltuk volna ki. De anno nagyon sok ajánlás érkezett az Aveszta gyrosra. Kipróbáltuk. Bár ne tettük volna. Irtó nagy pazarlás volt...

(#49) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Aveszta: már bocsánat, de ez egy sz...
Óriás gyros tál, minden földi jóval. Ahhha... Se íze, se bűze. Én marhával kértem, megbántam. Félig-meddig kihűlve ehetetlenül. Krumpli nuku, csak mutatóban, az is az a hülye cikk-cakkos formájú, teljesen lágy, elpuhult. Valami zöldségköret mellé: tejfölös valamiben egy negyed kiló hagymaszerűség, 5db uborkakarika, 8db paradicsom. A marhára rákenve valami paprikás krém.
Hihetetlenül lehangolt. Ízre sem volt jó. A másik csirkésben meg benne volt a bőre is...
Nem tudom, aki ezt dícséri, nem evett még segner téri dönert?
Elhiszem, h ízlések és pofonok, de az avesztás gyros mitől jó? Mi az, ami miatt inkább ez, mint egy párszázas a mekiből???
:(( :(

(#50) hucsikoi válasza ildi_ (#48) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nézd a jó oldalát. Legalább van viszonyítási alapod. Ezek szerint ettől csak jobb jöhet! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.