Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dr. Romano válasza beni3d (#100) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A nevét?
Ezt hogy érted a meghajtó betűjelét vagy a "Vendor" címszó alatt lévő "Generic"-et írjam át valami mássá?
Bár lehet hogy lecserélem a 4-esre.
Köszi a tippet! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#102) whitezo88


whitezo88
nagyúr

történt velem egy súlyos gond, úgyhogy leírom, más ne essen ebbe. egy régebbi 4es Daemonom, és mountoltam vele egy isot, és egy másik virt. meghajtóval egy másik isot is ami ezen az ison volt. ezután szétfagyott az XP, és csak csökkentettben tudtam belépni. leszedtem a daemont így, de semmi = ha simán indítottam az XPt, csak a háttérkép jött be, más semmi...

kénytelen voltam újrahúzni a wint mert szétcseszte az egész rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#103) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Rendszeresen csinálja minden verziójú daemon tools, hogy telepítés után scsi/raid hibát ír.Minden gépindításkor uj hardverként azonosítja a virtual meghajtót,és szarozik.Az alcohol, és a nero simán megy,de azok meg nem minden file formátumot támogatnak.Pl a .bin kiterjesztést nem találja az alcohol.Van valami 5letetek,hogy mit csináljak?A gép nincs raid-ben, rendszer vinyó satán,2 opticai meghajtó,és egy mobilrack ATA kábelen.

(#104) kneedeep


kneedeep
tag

talalkozott már valaki a következő hibával??

minden funkció működik, kivéve a mountolás.. mikor ráklikkelek nem adja be az ablakot és befagy a DT. már három fajta verzót próbáltam, van valakinek ötlete mitől lehet??

(#105) csaszinho


csaszinho
csendes tag

Hello!
Daemon feltelepítése után indítanám, ám a következő a hibaüzenet: no plugins detected. Vajon mi lehet a baj? 4.11 lite- nál és 4.12-nél is ezt írja ki xp alatt.

LOLOLOLOLOL

(#106) Winner_hun válasza csaszinho (#105) üzenetére


Winner_hun
félisten

Indítsd újra a gépet, lehet utána jó lesz ([link])

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#107) csaszinho válasza Winner_hun (#106) üzenetére


csaszinho
csendes tag

Hát nem tudom. Valamiért ezt írja ki és még mindig nem jó... Pedig kb. ötvenszer telepítettem a daemont és sose csinálta ezt. Sajna külföldi barátaink se tudnak rá megoldást. Na mind1 majd csak jó lesz....

LOLOLOLOLOL

(#108) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv!

Most van fent nekem előszőr a Daemon Tools Lite 4.11.2-es verziója, azonban vmiért nem tudom a lemezképeket normálissan felrakni, mert mindig azt írja ki telepítés közben, hogy nem találja az adott file-t.
Találkozott már vki ezzel a problémával?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#109) mt33


mt33
csendes tag

Sziasztok!

Kölcsön kapott notira szerettem volna feltenni a Starcraftot. Eredeti a lemez, de vinyóról akartam, hogy települjön, nem akartam, hogy pörögjön mindig a lemez, meg nem is jó néha a cd-rom olvasója..
A daemon tools lite 4.30-at telepítettem, és mikor indul visszahozhatatlanul lefagyott azzal az üzivel: virtuális eszköz keresése (ha jól emlékszem). Majd rájöttem, hogy rajt volt a gépen 4.20-as verzió. Az nem fagyott, csak azt írta nem talál megfelelő eszközt. Leszedtem ezeket, feltettem a 4.10-es pro-t, de az is elindításkor inicializálást írt, majd lefagyott a gép, csak resetelni lehetett. Nem is volt virtuális meghajó a probléma előtt, alatt.
Valaki segítene?

(#110) DamienIII


DamienIII
csendes tag

Sziasztok srácok van egy olyan problámám hogy leszedtem a Cod 4 et a Cod 6-ot és az Age Of e. III a lényeg hogy bármelyiket telepiteni akarom lefagy. A Cod-ok telepités előtt az Age Of pedig a 3. cdnél. Én a daemonra gyanakszom mert mindegyik esetben egy art.(vmi) fájlnál fagy le. :O :W

Mi lehet a baj egyáltalán a dameon az?
Előre is köszönöm.

(#111) DamienIII válasza DamienIII (#110) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Helyesbitenék:
Végigpróbáltam az összes játékommal amik már éve óta megvannak és hibátlanul működtek és mindegyikkel az a helyzet berakom automatikusan behozza a daemon és mikor rákattintok hogy "install" csutkára lefagy az egész, csak resetelni lehet.

Please HEEEEEEELLLLLLLLPPPPPP!!!!!!!! :O

(#112) sfdrakex válasza DamienIII (#110) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legújabb Daemon van fent? Operációs rendszered?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#113) DamienIII válasza sfdrakex (#112) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Igen már próbáltam minden daemont régi től kezdve a legujabbig a legujabb talán a legszarabb a többivel legalább a feléig eljutott a telepités az ujjal meg az elején halál.
Op az xp sp3.
Most raktam ujra 2 napja.

(#114) sfdrakex válasza DamienIII (#113) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Bad sectorok a vinyón? áthelyezni áttudod az imageket? Memoriád ha van több slotban szedd ki mind egyszerre egy legyen bent úgy próbálkozz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#115) DamienIII válasza sfdrakex (#114) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Nos, bad sector nincs lefuttatam 100%os a vinyó hibátlan, memóriatesztet is futtatam az is jó kivettem a memóriákat egyesével próbálkoztam más slotokban is akkor is lefagyott, visszaállitottam a biosban mindent defaultra (mert eddig huzva volt a gép) akkor sem jó. Ma ujraraktam az xp és a szűz xpvel is az Office-t feltudtam rakni (iso), aztán próbálkoztam game-kel azok ugyan úgy lefagytak.
Fogalmam sincs már hogy mi lehet a baj...
Az alaplapom kb 2 hónapos, memóriák is egy kivételével ujak, proci 1 hónapos minden más hibátlanul megy a gépen másolni is tudok ide-oda, semmi baj csak ha berakok egy K...a image-t akkor hal meg miden.
Valaki segitsen áá !!!!! :(((

(#116) sfdrakex válasza DamienIII (#115) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbálj ki egy másik image kezelő progit, alcohol 120% vagy power iso is kezeli ha jól emlékszem mármint tud virtuális meghajtot, de total commanderhez is van valami virtual drive os plugin.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#117) DamienIII válasza sfdrakex (#116) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Már próbáltam az alcoholt is a power isot nem kipróbálom azt is de alcohollal is azt csinálta

(#118) sfdrakex válasza DamienIII (#117) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

régóta vannak a gépeden a filek ? valami nagyon gázos nálad, máshoz ha elviszed ugyanazokat a fileket ott működnek?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#119) DamienIII válasza sfdrakex (#118) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Igen valami nagyon gázos...
A power iso-val müködnek a dolgok ugy ahogy. De valami akkor sem jó mert egy hete még ugyan ezek a cuccok ugyan ezzel a daemonnal mentek most meg nem. Én kezdek az xpre gyanakodni mert az előző Extended Editon volt ez meg sima Sp3 lehet ez az xp a gázos. Az extendedbe még soha sem csalódtam. Ugyhogy ha visszakapom felrakom azt hátha akkor megoldódnak a gondok.

Azért köszönöm a segítséget!!!

:R

(#120) sfdrakex válasza DamienIII (#119) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Várj te ilyen turkált Oseket használsz, Akkor azzal lesz a baj hogy belepiszkált, de az is lehet hoyg a daemon nem rakott fel jól valamilyen drivert. Egyébként az ilyen extended meg stb nem microsoft relesa sztem kerüld úőket. Sima alapot használj max sp3 al frissitések egyebek ne legyenek benne. ÉS formázzd le a vinyot telepítés előtt, ha előzőből marad ott valami az is okozhat bajt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#121) DamienIII válasza sfdrakex (#120) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Nos, ... igen. :D
Mindig formázom előtte szerintem mindenképp az xp lesz a gond.
Megfogadom a tanácsod. :DDD
Bár nem hiszem hogy valamikor is áldoznék egy R. xpre inkább kölcsön kérem vkitől :D

Mégegyszer köszönöm a segitséget!! :C :R

(#122) sfdrakex válasza DamienIII (#121) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem azt mondtam hoy geredetit, csak azt ha nem eredeti ne olyat amibe bele van pakolva csomo cucc, egy sima alap amiben sp3 van bőven jó majd te frissited és belerakod amit akarsz sok szor szednek ki belőlük olyat mait nem kéne, a különbözp black meg extended meg tini , mini akármilyen vátozatokból az okos warez harcosok. Ezért még ha nem is eredeti de olyat rakj fel ami nem piszkált.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#123) DamienIII válasza sfdrakex (#122) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Ja vágom ok, thnx! :K

(#124) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Ezt kaptam egy programmal:
If you keep getting "incorrect DVD, press ok", start the A.C.I.D. Wizard from the Alcohol folder and enable the "cloak", before mounting the .mdf image.
Ezt Daemon Tools-ban meg lehet csinálni?

Köszi!

(#125) DamienIII válasza DamienIII (#121) üzenetére


DamienIII
csendes tag

Na szóval a probléma megoldódott nagy nehezen. A sima particio formázás telepités előtt nem segitett, de csútkára ujraformáztam a vinyót egy másik gépen ujra particionáltam felraktam az xp-t és mostmár jó minden.
Megy a Daemon is. :DD :C

Már csak a hibernálással szívok... :DDD

(#126) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok.
Letöltöttem a daemont és telepíteni szeretném a trialt választva kér email címet amit az oldalon kellene regisztrálni ....
sajnos ezen a részen nem tudok tovább jutni elvisz a saját oldaláról ott beregisztrálom az email-t de nem jön rá semmi a telepítésnél sem fogadja el.??
Hogyan lehet ezt telepíteni?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#140) Viktor77 válasza Sas madár (#126) üzenetére


Viktor77
titán

Ha megveszed a fizetős verziót, tudsz regisztrálni.

A másik topicban már szóltam a warez miatt, látom, nem sikerült megérteni.

Így te és sfdrakex pihen 6-6 órát.

A warez hsz-eket és az így értelmetlenné váló hsz-eket töröltem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#141) sfdrakex válasza Viktor77 (#140) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

OK. Kösz hogy éjszaka pihentem mikor alszok :D Ok hogy warez tilos de hülyeség amit a srác csinál és nem daemon hiba van nála hanem a programmal van gond amit használni akar. Egyébként a daemont nem sokan használják nem warez dologra ahogy a torrentet se, szal akár az egész topicokat lehetne törölni :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#142) Sas madár válasza Viktor77 (#140) üzenetére


Sas madár
őstag

"Sziasztok.
Letöltöttem a daemont és telepíteni szeretném a trialt választva kér email címet amit az oldalon kellene regisztrálni ....
sajnos ezen a részen nem tudok tovább jutni elvisz a saját oldaláról ott beregisztrálom az email-t de nem jön rá semmi a telepítésnél sem fogadja el.??
Hogyan lehet ezt telepíteni? "

Ezzel ugyan mi lehet a gond?

A tiral pont arra való,hogy mielőtt megvennéd ki tudod próbálni ehhez segítséget kérni ...és folyamatosan kérdéseket kapni..!!??

hagyjuk is.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#143) sfdrakex válasza Sas madár (#142) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem az a gond, de amire neked kell elég a lite, amelyik programmal gondod van ott a gondot nem a daemon okozza hanem a program.

Pucold le teljesen a daemont, uninstall majd nézzd át app datában maradt e belőle valami meg program filesben. Utána próbáld újra feltenni sztem a gond az hoyg már sokat próbálkoztál.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#144) Sas madár válasza sfdrakex (#143) üzenetére


Sas madár
őstag

Félre értesz továbbra is.
Letöröltem már a programot ami nem ment.Engem már tényleg csak az érdekelt volna amit eredetileg is kérdeztem az email beregisztrálása.
Ami nem megy azt nem erőltetem.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#145) sfdrakex válasza Sas madár (#144) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Értem hogy mit akarsz csak nem értem miért nem elég a Lite, vagy mostmár csak azért is regelni akarod a trialt? Mit is csinál? Nem kéne a daemon oldalán regelni hoyg tudd használni ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146) Viktor77 válasza Sas madár (#142) üzenetére


Viktor77
titán

Direkt a te kedvedért letöltöttem a fullos (DAEMON Tools Pro Advanced Trial) trial verzióját. A telepítésnél próba licence-t választottam. És most itt van a gépemen, 20 napig használhatom ingyen. Semmilyen email címet nem kért, sehova nem kért regisztrációt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#147) sfdrakex válasza Viktor77 (#146) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ebben a pillanatban települt nálam is mostmár csak azért is felraktam, szintén semmi mailt nem kért csak asszem alapból nem trialra van állitva.

Sas madár:

Te nem csak nyomtad a nexteket telpítéskor anélkül hogy megnézted volna mit választottál ki ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#148) Sas madár válasza Viktor77 (#146) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszi.
Ezt szerettem volna már az elején is....én ugye azt akartam telepíteni ugyanígy trialban amit már nem tudom honnan szedtem le.
Akkor azzal volt a hiba és a saját oldaláról leszedetthez nem kér emailt.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#149) Sas madár válasza sfdrakex (#147) üzenetére


Sas madár
őstag

Neked is köszönöm a fáradozást.

Nem a next-tel volt a gond hanem valószínűleg valami régebbi telepítőt akartam elindítani és az nem volt hajlandó települni.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#150) sfdrakex válasza Sas madár (#148) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért más oldalról szedted? Máshol sokszor lejárt van, valszeg itt is az volt azért kért e mail-t mert már lejárt annak a verzionak a trial ideje. Próbáld ki de mondom sztem elég lesz neked bőven a lite is ha nem akarsz daemonnal cd/dvd ket irni, de az oldalukon le van irva pontosan mivel több a pro a litenál, átlagnak haszontalan.

Szerk.: Közbe látom ugyan azt irtad te is :D

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#151) Sas madár válasza sfdrakex (#150) üzenetére


Sas madár
őstag

Így igaz 1et beszélünk csak nem 1xre. :)
Megoldódott a kérdés mindenkinek köszi a segítséget.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#152) Dizson


Dizson
tag

Sziasztok! Mielőbbi segítség kellene! Valamiért hiába mountolom a játék image fájlt, nem indul el, és nem jelenik meg a meghajtó képe. Újra raktam a Daemon Tools-t(lite), de most sem működik. A segítséget előre is kösz

UI: Megnéztem a hibaelhárítást, és kell vmi illesztőprogram, és meg is kérdezi hogy fel akarom e rakni, de amikor rámegyek akkor ezt írja: A(z) A69YK2S0 IDE Controller eszközhöz nem tartozik illesztőprogram. :( :F

[ Szerkesztve ]

(#153) sfdrakex válasza Dizson (#152) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legújabb Lite ot próbálod feltenni? Távolítsd el teljesen a fent lévőt, és utána próbáld feltenni a legújabbat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#154) Dizson válasza sfdrakex (#153) üzenetére


Dizson
tag

A 4.35.5-ös verziószámú van meg nekem.

(#155) fireproof


fireproof
őstag

Ezt miért írja ki telepítésnél nem tudjátok?

(#156) skeeepeee


skeeepeee
csendes tag

Hogy kell a Battlefield 2-nek virtuális cd-ét csinálni ?

(#157) skeeepeee


skeeepeee
csendes tag

Hogy kell a Battlefield 2-nek virtuális cd-ét csinálni ?

(#158) WonderCSabo válasza skeeepeee (#157) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem fog menni, mert ahhoz fel kéne törni a védelmet.

(#159) petius95


petius95
csendes tag

Sziaztok ,nekem nem megy a daemon tools :O

Pedig az összes verziot megprobáltam , beállitotam a meghajtok számát de a sajátgépben nem találom öket, és a csatolt képpeé eggyüt sem jelzi ki :S
kérlek segitsetek
elöre is kössz :K

(#160) Magorh


Magorh
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem volna, hogy nekem sem indul el a mounting. Vagyis sikerült bemountingolni az iso file-t, benne is van a listában, de a sajátgépben nem jelenik meg a meghajtó. Próbáltam már két verzióval. Jelenleg a 3.44-es van fenn. Ötlet?

Köszönöm.

(#161) localhost válasza Magorh (#160) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha már azt nem írtad, hogy milyen operációs rendszert használsz:
(a) uninstalláld a mostani verziódat
(b) telepíts frissebbet innen

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#162) Magorh válasza localhost (#161) üzenetére


Magorh
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.

XP-m van. SP3-as. De minek?
Kipróbáltam a tanácsod, sikertelenül jártam. Ugyan az a probléma. Felismeri, előkészíti, de a meghajtók között nincs...

(#163) Magorh válasza Magorh (#162) üzenetére


Magorh
csendes tag

Most nézem, hogy a dvd írómmal is gondok vannak. Az sem működik. Lehet összefüggés a kettő között?

(#164) copperhead


copperhead
aktív tag

A Daemon tools Pro telepítése óta nem tudok DVD-t írni, mert a Nero a DVD+RW-t DVD RAM-nak "nézi". Mi lenne a megoldás?

(#165) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Egy élő win7 alatt létrehoztam egy korlátozott felhasználót és ebben a fiókban a daemon tools lite fájltípusok társításai nem működnek!
Ha explorerből indítok egy képfájlt, akkor "parancssori hibát" kapok.
Erre tud vki vmi megoldást?

(#166) sfdrakex válasza Teasüti (#165) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha a daemonon jobb klikk az óra mellé tett ikonjára és onnan nyitod meg akkor betölti rendesen? Lehet mivel a korlátozott fiókot később hoztad létre, nem ártana újra telepíteni a daemont úgy hogy minden fiókszámára működjön.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#167) jozsi0104 válasza Teasüti (#165) üzenetére


jozsi0104
tag

A korlátozott felhasználók fiókban minimális dolgot végezhetnek a felhasználók!
A rendszergazda vagyis te döntheted el hogy mit!
Be kell kapcsolni a funkciót,és ott is használni lehet!

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#168) Teasüti válasza jozsi0104 (#167) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Milyen funkciót?
Amúgy újra lett telepítve már párszor a daemon, eredménytelenül. Vagyis rész sikerrel: admin fiókból felrakva vmiért a user-nél nem tudtam beállítani az összes fájltípus integrációját, iso mds és egy-két másikat nem lehetett bejelölni.

Ha user fiókból telepítettem fel - admin joggal persze -, akkor jó lett az összes típus társítása, de a képfájl indításakor ebbe a parancssori hibába ütközök.
Gúgli nem segített.

Igen, ha daemonból tallózom ki a fájlt, akkor működik, csak explorerből nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#169) faranus


faranus
aktív tag

sziasztok

Lenne egy kis problémám!
Elkezdek felrakni egy játékot berakom daemon toolsba az első CD képet megy elkezdi rakni minden fasza! Kéri a a 2. CD képet én azt is berakom DTbe! Rányomok hogy mehet tovább a telepítés de azt írja hogy nem megfelelő a CD tegyem be a 2CDt! Szerintetek ez mi lehet?

tisztelettel faranus :R

(#170) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok! nincs hang a daemons toolsba betett iso DVD-n, valami ötlet?

(#171) LittleSami válasza Jarod1 (#170) üzenetére


LittleSami
csendes tag

Segítseteke légyszíves! Adott egy Lenovo z50-70 laptop, felment rá a win 8.1
Próbáltam használni a daemont az elsô képfájl oke, de a második vagy bármilyen képfájlnál nem mountol be, nem értem mi lehet mert az acer laptopon ami kb ugyan ez a gep vìgan megy a DT nincs gond. Próbáltam spdt nélkül asci modeban meg simán. Dt modeban, de semmi eredmény! Választ elôre is köszönöm! Bocsi nem neked akartam úgy kb mindenkinek aki olvasa csak félre nyomtam.😕

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.