Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blackguards sorozat

Hozzászólások

(#1) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Hogy tiszteletét tegyük a holnap érkező második résznek ideje nyitni neki topikot.
Ez a második része is elég kemény iszonyat nehéz csatákkal. Életerőt növelni hogy lehet?

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Itt hogyan tovább?

Megnéztem minden csatát kettő van de mindkettőnél szarrá vernek.

(#3) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Na én most rányomtam a 2 lehetetlen csatára, mikor az oroszlán van meg sok kardos fickó fel fejlesztettem 3-as szintűre azt a tüzet és úgy már megcsinálható volt de csak 2 harcosom maradt kevés élettel a végén.
A másiknál pedig a 3 nagy dögnél is ez segített de nehezen tudtam kinyírni a fent lévő 2 emberkét, mivel egy béna harcost rakott be, kinyitottam a kaput és jött még pár segítő is. Közben még az útba rakott hangyákat is az a nagy dög és elsőre azért se sikerült megcsinálnom. A második körben elsőnek azt a hőst kellett kinyírnom mert állandóan szivatott volt ott is 5 ilyen akármi alig bírtam el azokkal is 4 emberrel

(#4) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ez a madaras rész teljesen kiveri a biztosítékot a patc-hel mégtöbb ellenség jön és beakad az emberek megállnak mint a hülyék.

(#5) HaaS válasza Heroes fan (#1) üzenetére


HaaS
addikt

Áhá, van topikja, szuper:)! Első részt végigjátszottad?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#6) Heroes fan válasza HaaS (#5) üzenetére


Heroes fan
őstag

Azt nem mert nagyon le volt húzva és elolvastam a tesztet a pc guruba nem fogott meg.
Itt kilett pár hiba javítva benne de így is maradt még benne bőven. Most tudtam a madaras részt is megcsinálni egy kis taktikával.

(#7) Heroes fan válasza HaaS (#5) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nálad is televan búggal? nálam most 2 csatát nem lehet megcsinálni mert kiakad az egész.

(#8) HaaS válasza Heroes fan (#7) üzenetére


HaaS
addikt

Van benne bőven, de tesztverzió, szóval teljesen elfogadható.

Nagyobb gondom az, hogy egyelőre nem áll össze a kép. Az első rész sokkal szerethetőbb volt. Alapból a főhősnőnk nem szimpatikus, a történet sem izgat... persze a a régi karaktereket jó újra látni, csak nehezebb beleélni magam, valahogy steril az egész, akár az első rész legvége: legyünk túl rajta.
Cassia pontjait egyszerűen nincs kedvem elkölteni, várom, hogy lelépjen, legyen belőle valami főgonosz, mittudomén, csak menjen már:)!

Korai lenne ítélkezni, csak beindul a kvesztelgetés, miegymás...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#9) Heroes fan válasza HaaS (#8) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nekem tegnap kifagyott 2 csatánál is ma meg szépen lementek.

(#10) Heroes fan válasza HaaS (#8) üzenetére


Heroes fan
őstag

Játszhatatlanul szar kiakad lefagy minden baja van mikor jön új patch mert így halál baszki, ilyen szar a kings bounty utolsó két része óta nem volt. Mivan elfelejtették letesztelni vagy mi az isten??????

(#11) Heroes fan válasza HaaS (#8) üzenetére


Heroes fan
őstag

Na egész napom elment ezzel a szarral az utolsó próbálkozásra csak sikerült.

(#12) HaaS válasza Heroes fan (#11) üzenetére


HaaS
addikt

Hát ahogy olvaslak, vannak problémák... belenéztem a videódba, mágikus falat nem használsz? Már a varázslatot. El lehet téríteni az ellent szépen, sok helyen hasznos. Nem tudnak nyitogatni, használni, üldözni, miegyéb. Vagy ott a berzerk, bár az inkább varázslók ellen nagyon jó.
Itt egyelőre nem volt fennakadás, dögunalom igazából.
Most jöttem rá, hogy kihagytam a városokat, ezért néhány vallatáshoz nem volt elég infóm. Kezdhetem előlről, zsííír. Egyébként úgy a feléig jutottam... Te megnyugodtál már? Vedd vissza hardról, aztán adj nekik;]!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#13) Heroes fan válasza HaaS (#12) üzenetére


Heroes fan
őstag

Easyn van most kiakad a csatába ugyan úgy mikor 10-es elfoglaltam és ma neki akartam menni az utolsó épületnek a sarokba amit még ki tudok nyírni, maradt egy varázslós tetű a ketreces, illetve ahol sok 33 életűs rovart kell kinyírni.

(#14) HaaS válasza Heroes fan (#13) üzenetére


HaaS
addikt

Akkor hajrá:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#15) Heroes fan válasza HaaS (#14) üzenetére


Heroes fan
őstag

Most holnapig várnom kell mert kurva szar állandóan kifagy ez a rohadék.

(#16) Heroes fan válasza HaaS (#14) üzenetére


Heroes fan
őstag

Megpróbálom az alapverzióval megoldani még.

(#17) Heroes fan válasza HaaS (#14) üzenetére


Heroes fan
őstag

Na végül az új patchel csináltam meg nem tudom hogyan de sikerült csak kinyírt a dögje 3-szor küldött oda sereget másodjára már sikerült megölnöm nem küldött sereget de így is nehéz volt a lövősök miatt meg a közelharcosai miatt. De a lényeg hogy tovább tudtam menni engedett ez a bug a szorításából.

(#18) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Csak most meg a támadáserősítése a baj gyengéket ütnek.

(#19) HaaS válasza Heroes fan (#18) üzenetére


HaaS
addikt

Már a karaktereid?

Tényleg, milyen karaktert csináltál a főhősnőből? Annyira egyértelműnek tűnt a kétkezes kardos-tőrös kombó az osztódás varázslattal:). Elméletileg nem lehetne spec támadást csinálni az árnyékkal, de a kétkezes támadás nem számít annak, csak ami special manevuer... köszönjük szépen:)!

Kimaxoltad a fegyvereket és megvan a weaponmaster 900-ért?

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) Heroes fan válasza HaaS (#19) üzenetére


Heroes fan
őstag

Igen megvettem majd holnap felveszem hogy állok már csak a bosharc van hátra most meglett volna csak elbasztam a varázslóval a lépést ezért buktam el.

(#21) Heroes fan válasza HaaS (#19) üzenetére


Heroes fan
őstag

(#22) HaaS válasza Heroes fan (#21) üzenetére


HaaS
addikt

Elolvastam az értékelésed, nekem kicsit negatívabb a kép, de nem a bugok miatt:).
Az AI borzasztóan gyenge, még hardon is. Az első rész érdekesebb, szórakoztatóbb volt (az sem hibátlan).

Ha szereted a kihívásokat, akkor Etherlords 1. Szórakozásra meg Fantasy Wars, ott a sztori is kerek, és pont elég nehéz is (goldra mindent).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#23) Heroes fan válasza HaaS (#22) üzenetére


Heroes fan
őstag

Igen kihagytam néhányat az tény, de ezek a legidegesítőbb az egészben.
Az első része is ilyen hibákkal van tele?
A bosharc után ennyi volt nincs több?

[ Szerkesztve ]

(#24) HaaS válasza Heroes fan (#23) üzenetére


HaaS
addikt

Nem emlékszem komolyabb bugra, fiA szenvedett valamivel arra emlékszem, nálam ment rendesen: egy-két dolog rémlik, főleg dialógusokban, de simán játszható volt... ott csak az utolsó néhány harc volt ilyen legyenmárvége érzés, mint ennél az ötödik csata után mind:D. Olvass bele: [link] Szerintem nagy király az első rész.
Itt a másodikban (fogjuk föl kiegészítésnek inkább) ez a vallatás baromság szerintem, a karakterek egymásrauszítása meg pláne. Semmi extra nincs, kivéve, hogy van állóképesség, az nem ártott már.
Egyébként monoton és unalmas, annyira lassú és vontatott, hogy már-már frusztráló.
Az a csata meg, amikor a hídon kellett átcaplatni, na az tényleg kész röhej volt. Ott kushadnak a ládák mögött, akik tudnak, azok pattintanak egyet az íj húrján... várják, hogy felaprítsd őket. A két barom a hídon meg végignézi, ahogy elmasírozunk mellettük, ha szétlövöm a ládájukat, akkor felpattannak és keresnek maguknak másikat, ami mögé lekushadhatnak, és várnak tovább... ááá, ugyan már...
... aztán ott van az a csata az íjászokkal az emeleten... fú, de unalmas volt az is... mindegy, hagyjuk. Sokkal többet vártam.

szerk: ja meg a a druidás... kerülgetni a leesett hajcsimbókokat, mert ha véletlenül belemászol egybe, akkor jajdenagyon megmérgez. kampó, persze ha a sapkán lóg még a cucc, akkor csak hat hápé mínusz. Áh, törlöm is a fenébe... kár volt belegondolni:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#25) Heroes fan válasza HaaS (#24) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát igen ezeknél én is néztem hogy mi a faxom van most, hogy ezek tényleg ennyire balfaszok vagy csak egy bug megint a hidasnál. A sok íjász megcsak dísz megnyitod a gázt eregető tartályt azt jónapot. A csaták hossza hát igen azok tényleg unalmasak hogy hány rohadékot kell még kinyírni hogy vége legyen stb. A történetben meg semmi átvezető videó hogy kicsit más is legyen ne csak pofázáshoz való kattolás ész nélkül.A vége meg csapnivalóan otromba mi az már hogy csak annyi hogy beleülnek a trónba azt egy két kép szöveggel azt csá ha tudom végig se megyek rajta nem basztam volna el a napjaimat vele ááááááááááá.

(#26) Heroes fan válasza HaaS (#24) üzenetére


Heroes fan
őstag

Kíváncsi leszek a pc guru értékelésére mennyire szart szenvedtem végig XXXXXXXXXD

(#27) HaaS válasza Heroes fan (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Befejeztem én is hardon, mert érdekelt mit tartogat, de mindegy, hogy ki mit mond... nekem ez sajnos nulla.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) Heroes fan válasza HaaS (#27) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hardon milyen?, 78%-ra értékelték egyébként.

(#29) HaaS válasza Heroes fan (#28) üzenetére


HaaS
addikt

Mivel csak a hardot ismerem, nem tudom, mi lenne a jó válasz... szerintem az első rész nagyobb kihívás volt. Meg volt értelme:). Nem a nehézségről beszélek én, hanem a játékról: unszimpatikus, lassú, buta, homályos, száraz, céltalan. Lapozzunk:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#30) Heroes fan válasza HaaS (#29) üzenetére


Heroes fan
őstag

Meg búgokkal tele

(#31) HaaS válasza Heroes fan (#30) üzenetére


HaaS
addikt

Az, búgós:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#32) Heroes fan válasza HaaS (#31) üzenetére


Heroes fan
őstag

hehehehe jaja bezony ám

(#33) Heroes fan válasza HaaS (#31) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ezzel a sorozattal terveznek valamit kezdeni?, már 2 éve lesz hogy kijött ez a bughalmaz.

(#34) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most a pc guru teljes játéka.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blackguards sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.