Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Creative997


Creative997
őstag

Legnagyobb örömünkre szóljon, hogy az Assassin's Creed III után, ami lezárta Desmond Miles történetét, továbbra is folytatódik a kedvenc csuklyás bérgyilkosaink története és vég nélküli harca a templomosok ellen.

Kiszivárgott már egy Todd McFarlane által készített poster, ami nyilvánvalóvá tette szánunkra, hogy az Assassin's Creed IV: Black Flag a kalóz érában fog játszódni, a helyszín pedig a Karib-tenger körzete lesz. Eredetileg ez egy DLC-nek készült az Assassin's Creed III-hoz, de a tengeri ütközetek sikerén felbuzdulva továbbgondolták azt és egy új, eddig úgy tűnik számozott rész lesz belőle. Több, mint valószínű, hogy a Black Flag története szorosan kapcsolódni fog az Assassin's Creed III-hoz, mivel a főszereplő Connor nagyapja, Edward Kenway lesz, szóval a 18. század elején fog játszódni.

A játék tervezett kiadaásának időpontja: 2013. vége

További infók jönnek később.

Ezt a későbbi megjelenéshez szánt főtopiknak szánom, ha a modik másképp nem döntenek, mivel láttam már született infótopik a témával kapcsolatban

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#2) McNamara


McNamara
Ármester

Izgatottan várjuk :C

(#3) polonic


polonic
félisten

Helyes a topiknyitás! Megelőztél. :)

Mi van azzal a ubisoft eventtel? Nem tegnap kellett volna lennie? Semmi hír róla.

(#4) Creative997 válasza polonic (#3) üzenetére


Creative997
őstag

Március 4-én (hétfő) magyar idő szerint délután 6-kor jön egy live stream adás a részletekről

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#5) Xerxész


Xerxész
őstag

Már épp javasolni akartam. :)
Be lehetne rakni az 1. hozzászólásba a dobozképet is...egy másik topicba linkeltem. :)

(#6) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ment a kedvencekbe :) amúgy ha jól tudom ez az első Assassin's Creed ami számozást és alcímet is kapott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7) polonic


polonic
félisten

Mondjuk ha csak dlc-nek gondolták ezt a cuccot, akkor kiváncsi leszek, hogy milyen lesz mégis egy teljes játékként ez a rész.

[ Szerkesztve ]

(#8) FireKeeper válasza polonic (#7) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sztori tartalom: 2 óra
agyatlan mellékküldetések: 5 óra
agyatlanabb accolade-ek megszerzése: 10 óra
marketing-duma: "akár 20 órányi játékidő"

de ne legyen igazam.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9) McNamara válasza FireKeeper (#8) üzenetére


McNamara
Ármester

Hát reméljük a story azért hoszabb lesz. 3 egész hosszú volt ha csak a fő küldetéseket nézzük.

(#10) polonic válasza McNamara (#9) üzenetére


polonic
félisten

Azért nem mondanám. Rövid volt ahhoz képest, amit beharangoztak. Pedig 2. rész hosszúságú történetet emlegettek.

(#11) FireKeeper válasza McNamara (#9) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a második rész óta konstans visszaesés látható VALÓDI tartalom terén. persze kapunk csilivili mellékküldetéseket, megy gyűjthető cuccokat, de az effektív sztori tartalom egyre kevesebb. sajnos nem látom hogy ez pont itt változna meg.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12) Creative997 válasza FireKeeper (#11) üzenetére


Creative997
őstag

A Revelations fő storyja gyalázatosan rövid volt, habár nekem összességében jobban tetszett, mint a Brotherhood. Szerintem a III ennél a kettőnél hosszabb volt vagy talán kb olyan hosszú mint az ACB.
Szerintem játékidőre gondoltak hogy olyan hosszú lesz mint az ACII, amiben van ráció, de nem a történetben.

Amúgy igen érdekes lesz ez, az assassin történet a tengeren, nem megszokott. Mert az oké, hogy az ACIII-ban király volt a tengeri medve küldetés-áradat, de hogy a full történet ott zajlódjon, kicsit fura és ez szkeptikussá tesz.

@Xerxész, benne van

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13) FireKeeper válasza Creative997 (#12) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az AC széria esetén a játék fő erőssége pont hogy a sztori, de az Ubi mint hogyha ezt nem tudná. szomorú látni, hogy az egyszerűen zseniális AC2 óta hogy csúszik le egyre inkább a színvonal, ahogy a kiadó szeme előtt csak az eladások lebegnek. ha az ember azt nézi, hogy mennyi ilyen-olyan tartalom volt az AC3-ban, az sem egy rövid játék, de az effektíve SZTORI az azért már jóval kevesebb. ha jól emlékszem pár nap alatt végigrohantam rajta, az AC2-höz azért jóval több idő kellett.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14) McNamara válasza Creative997 (#12) üzenetére


McNamara
Ármester

Igen erre kíváncsi leszek majd én is. Remélem azért kikötnek néha, hogy ne csak az árbócon szögdécseljünk :D

(#15) FireKeeper válasza McNamara (#14) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért a szigetvilágot elnézve szerintem lesz bőven szaladgálnivaló helyszín is. én amolyan Far Cry 3-at város "ácésítve". a hangulatra, a látványra, a tengeri csatákra és a harcrendszerre borítékolható hogy nem lesz panasz, az egyetlen kérdéses téma a sztori hossza és minősége.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16) Creative997 válasza FireKeeper (#13) üzenetére


Creative997
őstag

Ebben egyetértek, a filmvilágban is egyre nagyobb divat egy részt két részletben leadni a moziban, nagyobb bevételt remélve. És igen, többet ki lehetett volna hozni az ACIII-ból, ha csak a sztorit nézzük. De azért itt befigyelt a Homestad külön történetvilága is. Igazából nem lettem meglepve, mert itt csak a Desmond részt kellett elhúzni egy Connor storyval és ennek a legegyszerűbb módja a rengeteg mellékküldetés. Én egy hetet játszottam vele mire mindent végig vittem.

De félek az AC4 még rövidebb lesz. Mint tudjuk, az ACB és ACR azért volt rövid mert sokat nem kellett fejleszteni rajta, pár újdonságot bevittek, de akkor már az ACIII-at fejlesztették gőzerővel. Ebből kiindulva az AC4 lehet a legrövidebb önálló AC rész, de akkor a háttérben fejlesztenek valami újat, legalábbis ezek alapján.

Még kíváncsi leszek arra, hogy itt lesz e egy modern kori csomag? Visszamegyünk az időben és Desmonddal nézzük meg vagy valaki más bőrébe bújva leshetjük meg eme ancestort?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17) FireKeeper válasza Creative997 (#16) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az animust csak egy alannyal lehet használni, szóval ésszerű lenne hogy kapjunk valami jelenkori főhőst. ha a Juno elleni harcnak szánt AC sorozatnak ez lesz az első tagja, akkor logikus lenne ha most behoznának egy új hőst és azt vinnék végig. azért nekem hiányozni fog Desmond :O

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18) Creative997 válasza FireKeeper (#17) üzenetére


Creative997
őstag

Nálam semmilyen "érzelmet" nem tudott táplálni a végén már :N Az ACII, ACB-ban jó volt, onnantól valahogy nem

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#19) FireKeeper válasza Creative997 (#18) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk Lucy árulásával és halálával, ahogy kiveszett a romantikus szál, tényleg jóval érdektelenebb lett.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20) Strix Aluco


Strix Aluco
aktív tag

Nagyon várom már - addigra időzítem az új VGA beszerzését is, ez a kettő kellemes ajándék lesz.

Ti miben vártok fejlődést a 3. részhez képest? A fentebb tárgyalt történet rövidségén kívül.

(#21) FireKeeper válasza Strix Aluco (#20) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a játék többi eleme szerintem eddig is abszolút rendben volt. amit mondjuk kivehetnének, az ez a hülye 100%-os sync dolog. még a brotherhoodban mikor egy dolgot kellett betartani a teljes szinkronizációhoz, általában megcsináltam, de itt, hogy többet is kell, legtöbbször sz*rok bele. nem értem miért írják elő hogy egy-egy küldetést, gyilkosságot hogy kell végrehajtani, így kiveszik a kreativitást a játékból. de valszeg ezzel a problémámmal egyedül vagyok.

amúgy amit esetleg erősíthetnek, ami illene is a karibi szigetvilághoz, az a tárgyakkal való kereskedés illetve a craftolás.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#22) Xerxész válasza Creative997 (#12) üzenetére


Xerxész
őstag

Azért ezt ne szó szerint értsétek már, hogy a "tengeren fog játszódni"! :) Sokat fogunk hajózni, persze, hiszen szigetek lesznek a játékterek, azok között meg hajóval kell közlekedni, de azért a fő momentumok mégiscsak a szigeteken rajta, azon belül is valamelyik kikötővárosban fognak történni. Csak sokkal több lesz a hajós küldetés, esetleg továbbfejlesztik a dolgot, és szabadon is lehet majd hajókázni, nemcsak fix küldetésekhez használni. Ennyi. De azt ne gondoljuk már, hogy le se fogunk szállni a hajóról. :DDD

#13 FireKeeper
Tudja az Ubisoft nagyon jól, hogy az ACnek a sztori a lényege. De üzleti világban élünk, pénz beszél, a többi meg kussol...ezek vagyunk mi. Akkora volumenű történetet mégegyszer már nem fognak tudni összeállítani, mint az ACII-ben volt (hja, 13 szekvencia és kb. 20 templomos célpont). Ez a széria akkor még új volt és ez sokat számított: piacra dobtak valamit (AC első része), amiben benne volt a rizikófaktor, hogy ha nem nyeri el a rajongók tetszését, akkor bukta és projekt leállítva. Viszont nagyon jó visszahangot kapott a játék és még a története is magával ragadó, belefektettek hát 2,5-3 év fejlesztési időt a 2. részbe és az olyan jól sikerült, hogy azóta sem tudják megurani azt a lécet. Viszont nem is akarják, mert az ACII olyan rajongótábort hozott, amire lehet, még ők sem számítottak, és szerintem ez volt az a pont, ahol már tudták: ezt a szériát már elviszi a hátán a név is. Nem kell hát belefeccölni akkora munkát, hogy meghaladják az ACII szintjét, ezért ráálltak az ipari fejőstehén módszerre: évente kiadnak egy-egy részt. Kevesebb munka, kisebb költségek, de név hozza a pénzt...egy darabig.

De úgy tűnik, gondolnak az AC utáni időkre is, mert én egészen véletlenül belefutottam az Ubisoft Montreal újabb projektjébe, ami az Osiris nevet viseli. Ókori Egyiptomban játszódik (nesze neked AC egyiptomi helyszín, ezzel ezt buktuk is), eredetileg egy Prince of Persia rebootnak gondolták (azt is minek kellene rebootolni, nem értem). Jónak ígérkezik, bár nem tudom, most milyen stádiumban van az Osiris, mert találtam olyan hírt is róla, amiben azt írták, hogy egyelőre jegelik. Itt egy pre-alfa-mittudoménmilyen stádiumiból való screenshot, 2 kép és egy teaser:

Osiris teaser trailer

Bocs az OFFért, de nincs valakinek bővebb infója az Osiris projektről? :B

(#23) Strix Aluco válasza FireKeeper (#21) üzenetére


Strix Aluco
aktív tag

Szerintem a látvány szempontjából a Karibi-szigetvilág nem rossz választás, mert például nekem leesett az állam a FarCry3-nál is (erre asszociáltam először a helyszínnel kapcsolatban) akkor a grafikára ismét nem lehet panasz, de én is tartok abból, hogy nem nagyon lehet egy sztorit ráépíteni egy olyan helyre, amiről a legtöbb embernek a pálmafák / napsütés /kék tenger hármas valamelyike ugrik be, és nem tud hozzákötni bármilyen történeti vonatkozást - félek, nehogy egy Karib-tenger kalózait kapjunk..

(#24) Creative997 válasza Xerxész (#22) üzenetére


Creative997
őstag

Jó, persze nem úgy értettem hogy 100%-san a tengeren fog játszódni, csak hogy ne legyen több idő a tengeren mint a szárazföldön.
Az Osirisről én is annyit hallottam mint te.

@Strix Aluco, lehet egy hasonlót rádobni mint Kidd kapitányé az ACIII-ban, egy olyat felfejleszteni mondjuk, több mítosszal, helyszínnel, kutatással, mittomén.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#25) Xerxész válasza Strix Aluco (#23) üzenetére


Xerxész
őstag

Zöld tenger. :) A karibi térség pont a zöldes színű vizek miatt nagyon gyönyörű...szerintem. :) Persze nem csak azért.

Amúgy még az jutott eszembe, hogy minél közelebb érünk az AC idővonalon a saját korunkhoz, annál nehezebb nekik történetet összeállítani, megírni. Hogy miért? Mert minél távolabb van a múlt tőlünk, annál kevesebb írásos dokumentum található történelmi személyekről, helyszínekről, eseményekről, vallásról, ereklyékről, magyarán mindenről, ami az AC velejét képezi. Minél több infó van mondjuk egy adott személyről, annál nehezebb beleszőni mondjuk a halálát egy fiktív, ám mégis a lehetőségek szerint történelemhű sztoriba. Ezt egyébként Corey May, az AC írója is elmondta még a 3. rész előtt egy interjún. Lehet, hogy ezért is döntöttek úgy, hogy mostmár inkább visszafelé megyünk az időben.

Az ACIV sem lesz hosszú, sőt le merem fogadni, hogy még rövidebb, mint az ACIII, és most csak az ACIII fő történetszálára gondolok. Hiába a 12 szekvencia, azok egyenként olyan rövidek, mint az ACII-ben egy szekvencia negyede kb. Most megint van kb. 1 év fejlesztési idő, ezalatt megint sikerül egy 8 szekvenciás rövid történetet megírni, amiből mondjuk megtudjuk, hogy miért lett végül templomos Haytham. Esetleg még beleszövik Kidd kapitányt Éden szilánkjával együtt, így megvan a kötelező Első Civilizációs vonatkozás is. :)

Szóval ez inkább kiegészítő, mint 4. rész...ezért az alcím is. Mindezektől függetlenül én nagyon türelmetlenül várom. :))

[ Szerkesztve ]

(#26) FireKeeper válasza Xerxész (#22) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bassza meg az ubisoft :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27) Xerxész válasza FireKeeper (#26) üzenetére


Xerxész
őstag

Jah, kb. ;]
De majd jön az Osiris (legalábbis nagyon bízom benne, hogy befejezik), és majd az veszi át az AC helyét az első 3-4 évben...amíg bejáratódik, mindenki megismeri, aztán az is fejőstehén lesz és lebutítják. :) "És ez így megy majd, az idők végezetéig...!" :DDD

(#28) FireKeeper válasza Xerxész (#27) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha azt is úgy csinálják, hogy 1-2 részbe beleadnak mindent, ami iszonytatóan jó lesz aztán szarnak bele magasról, nagy ívben, hogy majd a név eladja, abból köszönöm szépen egyszer is elég volt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#29) Xerxész válasza FireKeeper (#28) üzenetére


Xerxész
őstag

Jobb ha elfogadod, hogy ez lesz. Az Osiris - ha elkészül - megint egy kísérleti alany lesz, ami vagy beválik, vagy nem. Ha nem, akkor elfelejtik, de 3 év múlva valaki kitalálja, hogy "re kell bútolni". :D Ha pedig beválik, akkor úgyis fejőstehén lesz, mert ez a módi manapság. Mindegyik gyártó ezt csinálja, ez jövedelmez, ebben van az üzlet.
Watch Dogsnál szintén ezt feltételezem majd. Már most ódákat zengenek róla.
Ne legyen igazam, de én realista vagyok, puszta reményekre én nem építkezem. Ezért általában túl nagy meglepetés nem szokott érni. :)

(#30) FireKeeper válasza Xerxész (#29) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudom, én is realista vagyok, és látom a logikát abban amit mondasz meg amit az ubi csinál, de az AC története egyszerűen TÚL JÓ, nem fair vele szemben hogy így meggyalázzák az egyre gagyibb folytatásokkal. és én nem szeretem ha valami nem fair, bár tudom maga az élet sem fair...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#31) McNamara válasza Xerxész (#25) üzenetére


McNamara
Ármester

Lehet, hogy beleteszik majd Jack Sparrow kapitányt is :DDD

(#32) Xerxész válasza McNamara (#31) üzenetére


Xerxész
őstag

Még ezt is el tudom képzelni! ;]
Minek után az ACIII-ban benne volt pl. a fejnélküli lovas is, igaz az legendán alapul. Jack Sparrow meg kitalált figura. :)
Viszont Feketeszakáll szerintem tuti benne lesz. A térképen ugye 1715 szerepel évszámként, Feketeszakáll meg asszem 1718-ig élt. Majd biztos nekünk kell megölni 1718-ban. :DDD
Még Kidd kapitány lehetséges, bár ő hamarabb meghalt...asszem 1701-ben.

(#33) Valty


Valty
aktív tag

Nem tudom, lehethogy bennem van a hiba, de én ennek, mint külön számozott rész nem látom értelmét...Egyrészt ez valahol még mindig Desmond vonal, másrészt Edward Kenway 1935ben meghalt, szerintem ez eléggé lerövidíti sztorit + ha nem lesz idejük befejezni, akkor ezt is megvágják,
mint az ACIII-at. Aztán ezért is elkérnek majd 40 eurót + a gyűjtöi kiadásért 60at

De mindegy, hagyom magam meglepni :)

(#34) Xerxész válasza Valty (#33) üzenetére


Xerxész
őstag

1935-ben? :DDD Tekintve, hogy ő is csak egy ember, nem élhet több mint 200 évet. :DD Gondolom valamikor Haytham születése után halt meg, az 1730-as években.

A számozás és az alcím valahogy egymást zárja ki. Talán maga az Ubisoft sem tudja hová helyezni ezt a részt a rangsorban. Ha számozás van, akkor ugye új kor, új főhős...ha alcím van, akkor folytatás, kiegészítő. Igazából mind a 2 "feltétel" érvényesül, ezért a számozás és az alcím együtt.
De én ezt inkább egy kiegészítőnek fogom fel...nem új résznek.

A jelenbeli történet is nagyon foglalkoztat. Desmond és Vidic meghalt, az Abstergo műhold programja elhalasztva, a világ megmenekült, de Juno kiszabadult...vajon hogyan fog folytatódni? Vajon követik-e a jól bevált múltbéli sémát: ott folytatják-e, ahol az előző rész abbamaradt?

(#35) Creative997


Creative997
őstag

Néhány új infó az AC4-ről.

A játék október 29.-én jelenik meg a msotani platformokra is, valamint megerősítették, hogy next-gen platformokra is jönni fog, de nem tudjuk, azokra mikor. Az is kiderült, hogy hétfőn cinematic videót fogunk látni (bár szerintem már előtte kifog szivárogni...), amit egy kép bizonyít.

Új PS Vita játék is érkezni fog, erről azonban többet nem tudunk.

Cinematic kép:

Forrás

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#36) Xerxész válasza Creative997 (#35) üzenetére


Xerxész
őstag

Jó lesz.
Bár nem szeretem a csak mozis előzeteseket, mert abból szinte semmi nem derül ki. Nem leszünk előrébb vele. Bár nézni jól lesz, ez tény. :)

(#37) Valty válasza Xerxész (#34) üzenetére


Valty
aktív tag

Sorry, benéztem 1735-öt akartam írni :D (Haytham ekkor 10 éves, ezután kezdi Reginald Birch nevelni).

Nekem is ez a bajom...számozott rész, alcím....kalóz-dzsungelharcos Edward, aki olyan nagy ember, hogy külön részt érdemel (aztán pár zsoldos mégis gond nélkül meggyilkolja)

Csak nehogy nagyot koppanjanak Ubiék.

A Desmondos szálat nem is értem, hisz Edward az elődje, akkor most ki és hogyan fog belépni az Animusba?

(#38) Creative997


Creative997
őstag

Jó kis blog, érdemes elolvasni (angol)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#39) Xerxész


Xerxész
őstag

Hát, akárhányszor nézem meg az új előzetest, mindig arra jutok, hogy Edward stílusa nagyon hajaz Ezio stílusára. :) Edward valószínűleg egy sokkal erősebb jellem lesz, mint Connor.

(#40) Synyster6661


Synyster6661
tag

Hát reméljük lesz olyan jó, mint az AC II. A kalózos téma nekem jobban bejön. Jobban, mint ez a függetlenségi háborús téma. A kalózok király arcok, szal Edward valszeg hajazni fog Eziora. Király lenne ha lennének mellékküldetésnek olyanok, hogy egy mítosz tengeri szörnyet kell legyőzni :D Vagy valami hasonlót. Szóval mint az AC III-ban az erdőjáró küldetések, csak itt lenne valami alapja a legendának. :D

(#41) Algotis


Algotis
addikt

Várom már én is, de remélem nem AC3 folytatás lesz, hanem lesz egy új sztorija :C

Androidos Outlookból küldve

(#42) FireKeeper válasza Xerxész (#39) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nyilván az ubi fórumain is sokaknak volt problémája vele hogy Connor mennyire gyengébb karakter volt mint az elődje, így visszatérnek ahhoz a stílushoz amit Ezio képviselt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#43) Xerxész


Xerxész
őstag

Dual wield? ;]

A pálmafák meg az első részt idézik.

(#44) FireKeeper válasza Xerxész (#43) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az eddig is volt csak nem két karddal ugye ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#45) Valty válasza Xerxész (#39) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát az nem lenne rossz + ha mög a hangulat és a játékidő is valahol az ACII környékén lenne, akkor aztán már tényleg...

(#46) FireKeeper válasza Valty (#45) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kevesebb mint egy év alatt az biztoshétszentség hogy nem fognak összedobni AC2 szintű játékidőt... elég már csak abba belegondolni, hogy eredetileg DLC-nek indult... én inkább kb a Revelations szintjét várom a játéktól tartalom terén.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#47) Creative997


Creative997
őstag

KISZIVÁRGOTT A TRAILER!!!

Ami szvsz baromi jó lett!!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#48) Creative997


Creative997
őstag

Továbbá Edward Kenway és fegyverei

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#49) Creative997


Creative997
őstag

Hohó, találtam pár screenshotot is, hogy örüljetek:

Ezek után holnap kb semmi sem lesz :DDD

Kezd tetszeni a dolog, csak imádkozom, hogy legyen hozzá jó szori :R

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#50) McNamara


McNamara
Ármester

Jók az "etetők" aztán majd meglátjuk élesbe milyen. Én is várom már nagyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.