Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Arma 2

Hozzászólások

(#1) Bator92


Bator92
tag

Arma 2

Gondoltam nyitok ennek is egy topikot, mivel a megjelenése 2009 Q1-re várható.

Hivatalos (magyar) oldal: [link]

Projected Minimal PC System Requirements

* Dual Core CPU
* 512 MB RAM
* GPU with Shader Model 3 and 256 MB RAM
* Windows XP or Windows Vista

Projected Optimal PC System Requirements

* Quad Core CPU
* 1 GB RAM
* Fast GPU (8800GT level) with Shader Model 3 and 512 or more MB RAM
* Windows XP or Windows Vista

[ Szerkesztve ]

(#2) danilla válasza Bator92 (#1) üzenetére


danilla
őstag

Várom is ezt a játékot, nagyon remélem, hogy nem csúszik sokat... :)

A játékot elnézve, nagyon jó lesz ezzel haverokkal multizni. ;]

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

(#4) danilla válasza FRIZ 22 (#3) üzenetére


danilla
őstag

Béta tesztről már sokat olvastam, de az lenne jó ha valahonnan le tudnám tölteni a bétát, mert ki szeretném már próbálni... :)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5) danilla válasza danilla (#4) üzenetére


danilla
őstag

Nagyot csalódtam ebben a játékban :O

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6) macy válasza danilla (#5) üzenetére


macy
addikt

Miért?

(#7) mad1 válasza macy (#6) üzenetére


mad1
veterán

Gondolom mert megeszi a gepet.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) danilla válasza mad1 (#7) üzenetére


danilla
őstag

Megeszi??? Szét marcangolja... :)

macy: Meg túl körülményes, darabos, nem tetszik, nem az lett belőle amit vártam, de hát ez van.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#9) macy válasza danilla (#8) üzenetére


macy
addikt

Én még nem merültem bele annyira. Csak próbálgattam egy kicsit. :)

(#10) konas válasza macy (#9) üzenetére


konas
senior tag

Hat igen bele kell merulni hogy tudja mukodtetni az ember,meg ha a hardver meg is van hozza..Campaign mod-ba mit kell a legelejen az anyahajon csinalni?

(#11) macy válasza konas (#10) üzenetére


macy
addikt

Attól függ melyik válaszra klikkeltél. Ha a pihenést választottad, akkor a nagy ajtón kimész és beszélsz a helikopter mellett álló fazonnal, majd indulhat a buli. Ha a gyakorlást, akkor a kisebbik ajtón mész ki és agyaggalamb lövészkedhetsz meg bukó célpontra vadászhatsz. Utána megint mehetsz a helikopteres csávóhoz.

Sajnos nem tudjuk haverral nyomni a coopot mert xp-n nálam retek bugos. A választható szövegek nem azt a parancsot adják ami ki van írva, eltűnik a kép, csak nagy pacák vannak a monitoron. Win 7-en meg nem látjuk egymást hamachin. Egyszerűen nem tudom mit kéne beállítanom hogy be tudjon jönni hozzám.

(#12) konas válasza macy (#11) üzenetére


konas
senior tag

Hello
Kosz za help et :R
Valamit tisztazzunk:a campaign modba jatszanak,A First to fight-ba.
Egybol az anyahajo fedelzeten kezdek ,nincs valasztasi legóhetoseg.A katonakkal beszelek de semmit nem tudok csinalni.Helikopter sincsa fedelzeten.

(#13) macy válasza konas (#12) üzenetére


macy
addikt

Ott elvileg szemben a korlátnál egy csávó szónokol, aztán egy másik odajön, hablatyol valamit és mondja, hogy kövessük az xy nemtomkit. Akkor a többi katona elindul befelé egy terembe én meg utánuk. Bent eligazítás és utána jön az amit az előző hsz-emben írtam. De úgy emlékszem már itt az elején is egy heli volt a hátunk mögött.

(#14) konas válasza macy (#13) üzenetére


konas
senior tag

Ah, semmit nem csinalnak a katonak a fedelzeten.Helikopter sincs..
A masik topikba azt mondtak rakjam fel ujra ,patch nelkul..

(#15) macy válasza konas (#14) üzenetére


macy
addikt

Nekem most a kiadható parancsok krepáltak be XP-n is meg Win 7-en is. Mindkettő magyarítva van. Sőt XP-n a textúrák is beszartak.

(#16) mad1 válasza macy (#15) üzenetére


mad1
veterán

Nem lehet azert vannak ezek a problemak mert meg csak egy kezdetleges verzio szivargott ki?

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) konas válasza mad1 (#16) üzenetére


konas
senior tag

Na vegre egy reakcio...Eredetileg nemet a game ,de langauge pack lett telepitve. :F
Neem tudom a kolleganal asszem jo..Nem hiszem csak ennyien kuldik?

[ Szerkesztve ]

(#18) Nikkel10


Nikkel10
tag

Sziasztok!
Én már a 4. missziót is megcsináltam :C nekem nagyon bejön a game csak kár hogy ennyire bugos.
Fennt van az 1,01 patch + az angol nyelvű fájlok de még igy is tele van buggal :(

[ Szerkesztve ]

"Mert megtehetem" by Tirexi

(#19) macy válasza mad1 (#16) üzenetére


macy
addikt

Szöveg probléma megoldódott. Visszatettem az eredeti bin.pbo-t. Egy módosítottat használtam ami kikapcsolta a blurt meg a bloomot. A bugok maradtak lanon, küldetés megszakad, szanitéc nem gyógyít, a gépi csapattagok átmennek a betonfalon...

(#20) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ahoy!

En is kivancsi leszek ra, h ez a vegleges-e mert ha igen iszonyat nagyot csalodtam.

Azon a campaign reszen vagyok ahol egy csapatot kell iranyitanom. Namost ott allok az ellenfel mogott az meg sem fordul. Lelovom a tarsat, ugyanugy meg sem fordul.
Tavcsovessel messzirol egyszeruen nem tudok leszedni senkit sem.
Sot. Messzirol nem tudok leszedni senkit sem hasalva...
Hiaba allitom a jatekot 1280*1024re olyan mintha 800x600ban tolnam...
A kikepzesi feluleten amikor a csapattagokat probalgatom, hivni kellen egy helit, de nem jon...
Eh...

Jah meg amikor volt egy task: regroup itt meg itt.
Nem sikerult, mert a masik team (nem volt rahatasom rajuk) nem volt hajlando odajonni... :S:S:S

[ Szerkesztve ]

(#21) ThorsHUN válasza Nikkel10 (#18) üzenetére


ThorsHUN
őstag

1.01es patch mit gyogyit?

(#22) macy válasza ThorsHUN (#21) üzenetére


macy
addikt

(#23) mad1


mad1
veterán

Most fel kell tenni a patchet vagy nem?

Ne szemetelj ! = Steam

(#24) konas válasza mad1 (#23) üzenetére


konas
senior tag

Nalam nincs patch-fenn.Jol mukodik - :K
Az embereim kozul ha valakit lelonek,vege a miss-nek.Kezdhetem elolrol.

[ Szerkesztve ]

(#25) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Ha minden igaz, akkor a héten lesz DEMO.

INFO

(#26) devians88


devians88
csendes tag

Érdekelne hogy mindenkinél késik-e az egér kicsit később reagál mint kéne. Ha mxon van a graf meg ha minimunon akkor is. a Konfigom 4870x2 2gbram, 4gb 1066mhz ram,E6420 meghúzva 3.6 GHZ-re.Nem tudja valaki mit lehet tenni ellene?? Előre is kösz a választ!!!

[ Szerkesztve ]

(#27) konas válasza devians88 (#26) üzenetére


konas
senior tag

Nem nem kesik ..

(#28) macy válasza devians88 (#26) üzenetére


macy
addikt

Nem arra gondolsz, hogy az egeret mozgatva csak később fordul a csávó de a célkereszt az mozog?

(#29) L4R$()n


L4R$()n
tag

Sziasztok !
Egy kis segítségre lenne szükségem. Tegnap föltelepítettem az 1.01 es patchet és sajnos nem tudja betölteni a mentett állásom a játék :F Nem akarom előröl kezdeni, ezért azt szeretném kérni, ha valaki feltudná tölteni valahova a Documents/arma2/saved fájljait, akkor azt nagyon megköszönném, aztán folytatnám onnan ahol most járok. :R Előre is köszönöm, remélem tudtok segíteni :R

(#30) konas válasza L4R$()n (#29) üzenetére


konas
senior tag

Haat en is ezzel gondba vagyok..Ugyanis nem tolti vissza a mentest neha..
De most mar menteni se tudok mert a program leall.
Nem is tudom hogy segithetnek,hogy tolthetnem fel a menteseim..

(#31) L4R$()n válasza konas (#30) üzenetére


L4R$()n
tag

Néha nekem is leáll a program, de csak nagyon ritkán, általában akkor amikor én mentem el, nem autosave nél. Neked is a patch feltétele után lett rosz vagy előtte is ilyen volt :F vagy nincs fönt neked patch? A mentést feltöltheted mondjuk Megaupload-ra vagy Rapidshare-re. :R :R

(#32) konas válasza L4R$()n (#31) üzenetére


konas
senior tag

Szethullott a jatek ,most elobb probaltam visszatolteni a legutobbi mentest.Nem sikerult igy asztan gondoltam kezdem az aktualis miss-t elolrol..OK. Revert asztan a program mukodese leallt..Jatek kozben a miss elejen.
Csak most kezdte ezt csinalni a 6-7 miss kozben..Pontosan amikor Lagushina-t kell a kijelolt pontra vinni a tehenek koze a retre ahol jon erte a helikopter.Na ott auto-save-nel kezdte a program leallt szarsagait csinalni.Most mar a miss elolrol kezdesevel sem megy mindig leall..Megprobalom ujrakezdeni megint ezt a miss-t.Visszavettemaz orajelet eredetire hatha arra alergias...
Patcheltem 1.01-re hatha meggyogyul de nem.Lehet ujrakell raknom akorr viszont a menteseimet kell kimasolnom.Megnezem aztan megprobalom feltolteni valahova..

(#33) L4R$()n válasza konas (#32) üzenetére


L4R$()n
tag

Értem, én egy kicsit előrébb járok, de nem sokkal, mikor tölteném be akkor azzal a hibaüzenettel lép ki, hogy Couldn't load valami arma2save file .... megpróbálom majd lehet reinstallálni a játékot, a mentéseket meg kimásolom, hátha úgy jó lesz :(

(#34) chegauvara


chegauvara
csendes tag

Sziasztok!Láttam többen fel tudták tenni az 1.01 patch-et, megmondanátok, hogy mi a módja, mert az én serial-om szerintem feketelistás, és így nem engedi a patch-et feltenni. Természetesen nekem is a german verzió van fent. Előre köszi a választ.

Amúgy a játék szerintem nagyon jó lett (a bugoktól eltekintve). Sajnos erős CPU az nagyon kell neki, az AI és egyébb dolog miatt, a grafika amúgy önmagában nem nagyon fektetné meg a gépet (leszámítva ha valaki 10km-re állítja a látótávot).

Spec-em: AMD Athlon 64 x2 5000+, Inno3D 9800 GTX+, 4 GB DDR2 800MHZ

che

(#35) konas válasza chegauvara (#34) üzenetére


konas
senior tag

Siman megy fel a patch.Nem kell neki serial.

(#36) chegauvara válasza konas (#35) üzenetére


chegauvara
csendes tag

Nekem kiírja sajnos, hogy "bad serial given in setup", vagy valami ilyesmit.

che

(#37) konas válasza chegauvara (#36) üzenetére


konas
senior tag

Van ra megoldas

(#38) mad1


mad1
veterán

Megneztem 200% on 10 fps. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#39) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én leszedtem az 1-nek a demoját, és hát szerintem rohadt unalmas, gondolom a kettő is ugyanerről szól, jah meg azok a rádiós hangok nagyon gázak, mintha vmi robot dumálna hozzád. A fegyver mozgatása is elég fura ahogy fordulsz az egérrel, eléggé irreálisan néz ki, lehet ezzel szemléltetni akartak vmit. Persze tudom ez komolyabb játék, de vhogy megunnám a rohanj ide fél óráig aztán lőjj le két embert, nekem vhogy nem tetszett, mondjuk a cod is unalmas már, azért gondoltam hogy majd ezt megnézem hátha többet nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#40) konas válasza BalaNce87 (#39) üzenetére


konas
senior tag

Ebben az uborka szezonban jo ez nagyon is..Tenyleg sokat kell menni aztan keveset loni..
Azert szorakoztato..Az elso resze kb 10 percet volt a gepemen,ez sokkal jobb.
1280x1024 normal, post process high.kb 15- 20 fps tud de nem zavaro annyira,marha nagyok a terek.
Meg 2 giga ram rugna rajta ?

(#41) mad1 válasza konas (#40) üzenetére


mad1
veterán

En is azt tervezem,bizonyara jobban fog futni.

Ne szemetelj ! = Steam

(#42) devians88 válasza macy (#28) üzenetére


devians88
csendes tag

Nem. Ez a repülő illetve minden jármű eseténél is igaz(sajnos) de az az igazság, hogy már kezdem megszokni:) Esetleg ati driver frissítés megoldhatja? Ha valaki majd netán rájön és veszi a fáradságot nem küldené el privibe a megoldást légyszíves fontos lenne mert elvagyok így is de hogy milyen szarul lehet így célozni ne tudjátok meg :W (Az egér késésre gondoltam :DD )

(#43) L4R$()n


L4R$()n
tag

Na előjött egy újabb gondom, (sikerült az előző mentést betölteni, szal most csinálhatok egy jó pár küldetést előről) kb 20 másodpercenként hófehérré változik a képernyő és nemlátok semmit, csak a bal alsó sarokban a 4 katona képét, utána kb 5-10 másodperc múlva megint normális a kép, de van hogy nem csinálja ezt vagy 5 percig, utána megint folyamatosan ... már nagyon idegesít ez a játék, pedig jó lenne :W

(#44) konas válasza L4R$()n (#43) üzenetére


konas
senior tag

Engenm is idegesit sajnos..Hol betolti a mentest hol nem..Hol tudok menteni hol nem..LOL

(#45) WhiteSkyline válasza konas (#44) üzenetére


WhiteSkyline
tag

Helló!
Látom kisebb nagyobb problémák mindenkinél vannak :)
Egyébként csak én csalódtam ebben a játékban ? vagy mindenki többet meg jobbat várt?
:U

Honda ~ The Power Of Dreams

(#46) mad1 válasza WhiteSkyline (#45) üzenetére


mad1
veterán

Ezzel a gepigennyel mindenki tobbet vart,de azert nem olyan tree.

Ne szemetelj ! = Steam

(#47) konas válasza WhiteSkyline (#45) üzenetére


konas
senior tag

Fogalmam nem volt milyen lessz a jatek.Nekem tetszik..Azokhoz amik mostanaban megjelentek..ugy meg egyenesen jo :C

(#48) L4R$()n válasza L4R$()n (#43) üzenetére


L4R$()n
tag

Ez a fehér képernyő csak kampány módban van jelen, amúgy máshol jó a kép ...
Kicsit többet vártam ettől a játéktól, már nagyon régóta vártam, amúgy nem vagyok csalódott, csak nem olyan boldog ...

(#49) mad1 válasza L4R$()n (#48) üzenetére


mad1
veterán

Ne irjuk le es ne hozzunk elhamarkodott kovetkezteteseket szerintem,hiszen a vegleges verzio meg csak most jon.

Ne szemetelj ! = Steam

(#50) konas


konas
senior tag

Ja itt WRZol.unk :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Arma 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.