Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mate0217


mate0217
aktív tag

Én már várom megnéztem minden videót:DDD Azok alapján szerintem ütös kis game lesz:DD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#52) sazabi


sazabi
aktív tag

Gpotato acc reg:
"Error
You did not fill in all required fields."
Iinternet explorer 8, opera 10. Nem tudok regisztrálni, mert mindig a fenti hibaüzenetet írja ki.

(#53) D1Rect


D1Rect
félisten

Na én is bejelentkeztem BETA-ra. Van valami fontos tudnivaló?

(#54) RexpecT


RexpecT
addikt

Random sorsolják hogy ki vehet részt a Closed Betában?

(#55) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én már jelentkeztem a legelején, de még nem kaptam értesítést. Állítólag simán jelentkezni kell csak, és azokból válogatnak. Vagy szerezhetsz béta-kulcsokat különféle oldalakon, és akkor ha azt bepötyögöd, akkor tutira kapsz meghívót.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#56) D1Rect válasza Vistaboy (#55) üzenetére


D1Rect
félisten

Milyen oldalakon? :U :)

(#57) Vistaboy válasza D1Rect (#56) üzenetére


Vistaboy
veterán

Például a Thirteen1.com-on az augusztusi lapszámban volt pár kulcs. De hogy azóta melyiken, azt passzolom. A gPotato oldalát érdemes böngészni, ott találhattok infókat.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#58) Departed


Departed
őstag

Ti, kollégák nem unjátok még a "töketlenkedést" az Allods frontján? Már lassan két hete megy ez a "harcoljatok azért hogy úgyse ti írjátok be először a kulcsot" dolog, de már nagyon uncsi. Osszák ki random a kulcsokat, aztán menjen a closed beta, mert így sose jelenik meg ez a remeknek ígérkező játék :K

(#59) qad


qad
senior tag

Semmi hír erről a béta dologról? Már viszketek úgy várom D

(#60) mateo019


mateo019
csendes tag

Én orosz verzióval játszottam eddig. Most is lehet játszani csak nem tudok oroszul az a baj :S:S :D De feltelepiteni és az első 10 egyszerű küldit megcsinálni nem nehéz.

[link]

(#61) RexpecT válasza mateo019 (#60) üzenetére


RexpecT
addikt

És hogy tetszik?:D

(#62) mateo019


mateo019
csendes tag

Eléggé tetszik a béta. Szerintem akit érdekel a játék az probálja ki.

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#63) mateo019


mateo019
csendes tag

Nah van már normális Europai oldal.

[link]

A magyar is lassan elkészül.

[link]

(#64) qad


qad
senior tag

Ahaa, na végre 1 kis mozgás...Már nagyon várom hátha küldik már a béta kulcsot.

(#65) mateo019


mateo019
csendes tag

Lehet béta [Amerika verzió]kulcsot szerezni pont most nekem is már van.

[link]

Minta:Igy nézzki a Bétakey 888,[4CCA701AFC864127A80B]<-- Csak ezt a részt kell beirni béta kulcs ként.

Itt egy kulcs.

6CBE-F0DF-0AFC-40D8-9A29 bárkinek. csak 1x használható.

Kulcsot pedig ide kell beirni.

[link]

Üdv. Mateo.

[ Szerkesztve ]

(#66) grimetime


grimetime
tag

hey! sajnos lecsúsztam mindenhonnan keyekről :(

ha valakinek van esetleg fölös eu vagy us beta keye pls küldje el

chromeshelter@gmail.com

előre is kösz :)

üdv

(#67) Đ@v3


Đ@v3
csendes tag

Énis bennvok... :DD :))

(#68) Departed


Departed
őstag

Elvileg holnap magyar idő szerint 19 óra körül elszabadulnak az Allod-ok! :C

(#69) RexpecT válasza Departed (#68) üzenetére


RexpecT
addikt

Ez mit jelent? :R

(#70) Departed válasza RexpecT (#69) üzenetére


Departed
őstag

Kezdődik a hivatalos béta-teszt. :K

"Closed Beta Test #1 will be from November 10 (11am Pacific Time (PST)) through November 24, 2009. Closed Beta Test #1 will feature both League and Empire factions, levels 1-10, all 28 classes, and the appropriate zones. "

Tehát az kábé ma este 7 órát jelent nálunk, és minden klassz és race kipróbálható max 10-es szintig.
Gyertek Ti is! :)

(#71) mateo019


mateo019
csendes tag

[link]

Akinek kell még Bétakulcs innen tud szerezni :)

(#72) RexpecT válasza mateo019 (#71) üzenetére


RexpecT
addikt

Ugye ez az amcsi closed beta?

[ Szerkesztve ]

(#73) mateo019


mateo019
csendes tag

ja

(#74) Departed


Departed
őstag

Van egy visszaszámláló is :D
Allods Online Beta Start
Gyorsan olvassátok el, mert 8-kor lejár :DDD

(#75) Psychonaut válasza Departed (#74) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, bent van már valaki?

Részemről az első tapasztalatok igen pozitívak, a játék természetesen sok dologban hasonlít a WoW-ra, de sikerült ügyesen egyensúlyozni a koppintás és az innováció határán, így a későbbiekben szerintem valós alternatíva lehet a mostani WoW játékosoknak.

Már az oktatópálya is nagyon ügyesen lett megoldva, rögtön bedob a dolgok sűrűjébe, ezt szerintem még a Blizzardnál is jobban megcsinálták (ahol ugye a kezdőhelyen kellett lenned elég sokáig, és ilyen-olyan szívességeket tenni), úgyhogy respect.

A szerver kissé laggol, de ezt betudom annak, hogy mégiscsak most indult a béta, úgyhogy nem probléma.
Néhány bug is van a játékban, egyik Quest szövegében benne maradt a formázás (<color>), illetve néhány grafikai bug, ezek később nyilván orvosolva lesznek.

Elsőre és röviden ennyi lenne a benyomásom a játékról.

(#76) Departed válasza Psychonaut (#75) üzenetére


Departed
őstag

Én bent vagyok kezdés óta, szép és jó is, csak nagyon lassúnak érzem a fejlődést 4-5-ös szinttől...de ezen biztos csiszolnak még, amúgy kegyetlen jónak tűnő ingyenes MMORPG! Ha tud versenyezni a Runes of Magic-kel, akkor az nekünk csak jó... :DD
Csak így tovább Nival! :R

(#77) mateo019


mateo019
csendes tag

[link]

itt még van bétakey.

(#78) mateo019


mateo019
csendes tag

Lassan indul az EU Béta mivel már lelehet tölteni a klienset.

[link]

(#79) Psychonaut válasza mateo019 (#78) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem nem fogok átmenni US betáról...vagy van valami előnye?

(#80) Departed válasza Psychonaut (#79) üzenetére


Departed
őstag

Elvileg nincs előnye a kisebb lagon kívül. Bár én nagyon amúgyse érzékeltem.
Értelme majd az OB-nak lesz, főleg ha a hibák nagy részét kilövik addigra. :K

Kicsit pörgessük fel a topicot, aki próbálgatta már a class-okat, melyikek jönnek be Nektek, írjatok pro-t és kontrát! Kezdem én (mindet kipróbáltam már):

-: a pszihopata (Psionicist :P ) lesz az egyik, amivel nem fogom majd tolni, szenvedős, lassan ölős szerintem, nem igazán fekszik nekem MMO-ban. A Warrior pedig "semmi különös" fajtájú, a rushing (amikor kezdésnek odarohansz és ütsz egy nagyot) nagy részt pedig bugos, nem működik. :(

+: a healer viszont eddig nagyon tetszik, egyenlőre nincs is igazi heal varázslata, hanem ütős támadói. Mi lesz ebből... :D A summoner is nagyon jó.
Ami még tetszett, az a warden az állatával és a Gibberling íjász-csapat :K

(#81) Xmodule


Xmodule
őstag

sziasztok. lehet meg valahonnan beta keyt szerezni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#82) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Sikerült bejutni eu closed beta-ra. Játszottam fél órát kb.
Nagyon érződik még rajta a béta állapot, de nem lesz ez rossz.

(#83) neoforce


neoforce
aktív tag

Hali all nah kicsit turbozzuk a topicot Amcsi szeron felhuztam Summonert(warlock)
valamint egy palát meg warit hát nemtom nekem nagyon tetszik a game! 3.5 fél év wow után azt mondom látok benne fantáziát, a castok nagyon jol kilettek találva a talentok lényegében ugyan az mint a wow-ban csak át spécizték talent grid-nek(mérföldkö)!
Talent kalkulátor[link]
tudom még orosz!!
Valamejik fenti hozzá szolásban irtátok hogy lassu a fejlödés ez ténleg igy van de csak mert zárt béta ezt konkrét tények bizonyitják hogy nem igy lessz:-) pl mert orosz open bétát is probáltam és ott jelentösen könnyebb fejlödni és nem ilyen drága minden a vendoroknál stb.. amugy meg amcsi allods csapat irta hogy ezekéárt elnézést kérnek de 1000 el az openre gyurnak stb..
Már kicsit késö van a castok átnyálazásához de szivessen témázok arrol is !!

[ Szerkesztve ]

(#84) Steven


Steven
addikt

ti már kaptatok kódot mert én már tök rég regisztráltam de még sehol semmi...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#85) Departed válasza Steven (#84) üzenetére


Departed
őstag

Nekem US CB kódom van, ma kezdődik a második szakasz este nyolckor :K
Aztán várhatjuk az EU-s Open Beta-t :)

(#86) Steven válasza Departed (#85) üzenetére


Steven
addikt

jaaa szoval akkor én késöbb kapok kódot :F

Valaki írjon rám ha kapoknom kéne mert én már nagyon várom:D :R

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#87) qad


qad
senior tag

Kipróbálom az US-s változatot. Már tűkön ülök mert alig jön.

(#88) qad


qad
senior tag

Hmm milyen karit is kezdjek? Mindegyiket ki kell próbálnom D

(#89) Departed válasza qad (#88) üzenetére


Departed
őstag

Esetleg olvasd el a korábbi hosszabbacska bejegyzésemet, ott írom az US CB1 alapján a tapasztalataimat a karikkal. De amúgy énis ezt csináltam, kipróbáltam mindet :K
Viszont ez a CB2 nem az igazi, hiába fejlesztem bárhová bármelyik karimat, nem menti el, mintha nem csináltam volna semmit. :(
Ugyhogy én legkorábban az Open Beta fázisban kapcsolódom be, amúgyis sokkal véglegeshez közelibb lesz a dolog. De próbát megér a CB is.
Jó játékot :R

(#90) qad


qad
senior tag

Eddig a Marauder (íjász) ami bejön és a " warlock "(varázsol és lehet neki robot skorpiója). Ezzek élvezet fejlődni. Még nem próbáltam a healert, a maget és a pszihót. Majd később ha megunom ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#91) qad


qad
senior tag

Valaki meg tudná mondani hogy win7 alatt hol tudnám előcsalni a print screeneket? láttam már pár magyart is az amcsi szerveren, valaki csinált már guildet?

(#92) Xmodule


Xmodule
őstag

en meg azt szeretnem kerdezni hogy lehet e meg beta keyt kapni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#93) qad


qad
senior tag

Lehet, pár hsz-el feljebb dobtak 1 pár linket. Az mmosite.com-ra menjél mert már csak ott van kulcs. Regelj mmosite és a gpotato.comra és egyből adják a letöltőprogit is amivel tudod húzni a játékot is 1.6 mb és 8Mb/s-el jön lefele. Sehol senki? Ötlet hogy honnan varázsoljam elő a print screeneket?

[ Szerkesztve ]

(#94) neoforce válasza qad (#91) üzenetére


neoforce
aktív tag

Win 7 alatt ugyanugy kell mint xp alatt:-) megynitod az ms paint és beileszt:-) ennyi!!
Mindenkép eu open lessz a nyerö már csak azért is mert europai csapat többet foglalkozik a gammel mint amcsi, nagyon várjuk:-)

Usa szeron még rengeteg hiba van sok html kod stb
Szerintem mindegyik kcast marha jo kilett dolgozva még a healer is durva:-)

Kellékekben van a paint!!

[ Szerkesztve ]

(#95) qad válasza neoforce (#94) üzenetére


qad
senior tag

Köszi azt vágom de én nem erre gondoltam. Azt hittem ahányszor fényképezek annyiszor eltárolja és ha meg akarom nézni akkor teljes fényképsorozat fog rám várni mint Pl. a wow-ban.
Ezek után már bukta mert a legjobb képekről lecsúsztam.

(#96) Viktor77 válasza qad (#95) üzenetére


Viktor77
titán

Indítsd el mellé a Fraps-ot, azzal instant kép készül, ahova akarod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#97) qad válasza Viktor77 (#96) üzenetére


qad
senior tag

Köszi ez jó ötlet legalább nézek 1 fps-t is. :D

(#98) Noddy


Noddy
senior tag

Tegnap sikerült szereznem closed beta key-t és feltelepítettem. Meglepő hogy csak 2,5 GB helyet foglal. A grafikája szép, de a korábban próbált MMO-khoz képest egy kicsit gyerekesnek tartom. De lehet hogy csak nem a 20+ a célközönsége :)
Egy scout-ot indítottam a Ligában még próbálgatom, de egyelőre elég furcsa.
Lehet tudni, hogy egyelőre mennyi a max lvl?

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#99) Departed válasza Noddy (#98) üzenetére


Departed
őstag

CBT1-ben volt 10 a max lvl, CBT2-ben pedig 20-as. Én az OBT-t várom, az már szinte végelesen jó lesz :K

(#100) mateo019


mateo019
csendes tag

40 lesz a max.

[link]

Magyar site.

* Build and Control Your Own Astral Battleship: The new dimension of co-operative game play
* Two Warring Factions: The League and the Empire
* Character Progression: Customise your own path with your Talent and Skill trees
* Huge World to Explore: Colossal areas, League and Imperial archipelagos, contested territories and neutral allods in the deep Astral
* Content For All: Solo, Group, Guild and Raid
* Choose from one of 6 different playable Races and 28 distinct Classes
* Diverse gameplay for all types of players: Player versus Player, Player versus Environment, Role Play and of course Ship versus Ship in the Astral
* Deep background story and lore over 10,000 years of in-game history
* Character customisation and advanced personalisation to inspire creativity
* 6 unique pet classes
* Up to 40 levels filled with thousands of quests and hundreds of unique creatures
* Complete Guild system and mechanisms
* Crafting / Enchantment, via the Runes system / Alchemy / Herbalism / Mining / Disassembling / Tailoring / Blacksmithing / Leatherworking
* Group party instances to have fun with your friends
* Raid party instances to enjoy the adventure with your guild
* Groups of up to 6 and Raid parties up to 24 (4 groups of 6 players)
* In game mail to send messages and/or items to friends
* In game auction system for trade between players
* PvP rankings and Reputation via the Combat Glory and Victory point systems
* Customise your ship as if it was your floating home

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.