Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem tudom, eddig nem győzött meg a játék, majd azért még megvárom a béta végét, de jelenleg a grafika a RoM után elég satnyának tűnik még mindent maxra állítva is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102) qad


qad
senior tag

Semmi bajom a graffal... sőőőt Aionhoz képest már szebb is. Lvl 10 felet lesz jobb a graf ha kimész terepre, ez akkor igaz ha imperial oldalon indultál.

[ Szerkesztve ]

(#103) ripla


ripla
őstag

Helló!

Valakinek nincs véletlenül egy felesleges beta kulcsa, amivel megnézhetném magát a játékot?
Már 2 különböző e-mail címről is regisztráltam, de egyelőre még semmilyen kulcsot nem kaptam. Maga a játék már fel van telepítve, csak egy felhasz. nevet és egy jelszót kellene beírnom, és már nyomathatnám is.
Szóval honnan tudnék beta kulcsot szerezni? :)

(#104) qad


qad
senior tag

Amcsi béta kulcsot tudok adni. Ha az odavaló játékot telepítetted fel.

(#105) ripla válasza qad (#104) üzenetére


ripla
őstag

Adhatsz ha van fölösbe, amcsi és európai install verzióim vannak. :D

riplakoidase@gmail.com

Előre is köszönöm!

(#106) qad válasza ripla (#105) üzenetére


qad
senior tag

66F21C7E972F4E7CA96A

(#107) Vistaboy válasza qad (#106) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az ilyesmit jobb lenne privátban, srácok. :) Bár bétáról van szó, de akkor is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#108) qad


qad
senior tag

Jihhhá végre történik velem valami jó is DDD. Megkaptam végre a várva várt Eu-s beta kulcsomat is DDD Húzom is át a belem egyből. Kicsit sajnálom a 18-as sámánom de annyi baj legyen...

[ Szerkesztve ]

(#109) qad válasza ripla (#105) üzenetére


qad
senior tag

Mi a neved Amcsi szetyón? Csinálj 1 Imperial-os karit és átadom az összes aranyamat.

(#110) ripla válasza qad (#109) üzenetére


ripla
őstag

Várj pls, most az van, hogy öcsém szétcseszte a netet, és amikor írtam, hogy mindkét kliensem megvan, akkor volt hátra a letöltésből kb. 15 perc, úgyhogy most arra várok, hogy 3 kbyte letöltéssel leérjen mind a kettő. -.-
Aranyat nem kérem köszönöm, majd farmolok magamnak. :P
A jelszót pedig köszönöm. :)

(#111) qad


qad
senior tag

Jaa hogy még csak most töltöd? Ahogy érzed, akkor valami nyugdíjast boldoggá teszek D Megdobom 34 arannyal.

[ Szerkesztve ]

(#112) ripla válasza qad (#111) üzenetére


ripla
őstag

Viszont még annyi, hogy most ezt a kódot melyik oldalon tudom aktiválni?

(#113) qad válasza ripla (#112) üzenetére


qad
senior tag

Amcsi szetyón. Gpotato.com. Na le is jött az EU-s verzió. Olyan Warriort csinálok hogy még a lábam nyomát is megcsókolják. Meg 1 sámánt utána...

[ Szerkesztve ]

(#114) ripla válasza qad (#113) üzenetére


ripla
őstag

Azt nem értem viszont, hogy már csináltam 3 accountot is ezen a gpotato oldalon, viszont mindegyikre azt írja ki, hogy invalid. Amikor jelszóemlékeztetőt kérek, akkor meg azt írja, hogy nincs ilyen név + email cím. Pedig 5 perccel elötte regisztráltam....

[ Szerkesztve ]

(#115) qad válasza ripla (#114) üzenetére


qad
senior tag

Ha jól emlékxem akkor vissza is kell igazolni az e-mail üzenetre amit kiküldenek. utána már érvényes lesz. Ha nem boldogulsz csinálok én neked 1-et. Jaaa és a legfontosabb hogy ha a jelszavadban van szám is nem csak betű akkor azt csak a NUMPADON tudod beütni....Azt hittem hogy szétrobbanok amikor nem akarta elfogadni a kódomat a feltelepített allods....Restellem de kellett vagy 20 perc mire észrevettem hogy nem elég hosszú a jelszavam, innem már leesett hogy a számokat nem veszi csak a numpadról.

(#116) ripla válasza qad (#115) üzenetére


ripla
őstag

Visszaigazolás megtörtént, az Allods oldal nekem teljesen szét van esve, mintha meghalt volna az egész oldal, viszont egy másik címről elfogadta az általad adott kódot, úgyhogy most akkor elkezdtem letölteni mégegyszer azt, amit az oldal ajánlott fel. Biztos ami biztos alapon. Szóval köszi mégegyszer. :) Majd sikítok, ha valami nem megy. :P

(#117) qad válasza ripla (#116) üzenetére


qad
senior tag

Oksa, egyébként most próbálok belépni a gpotato.eu-ra és nekem sem jeleníti meg rendesen csak a főoldalt. Allods oldal nekem jó.

[ Szerkesztve ]

(#118) ripla válasza qad (#117) üzenetére


ripla
őstag

Figyi, és az hogy van, hogy a regisztrációm megtörtént, be is vagyok lépve a gpotato oldalra, viszont nem kaptam jelszót, tehát megváltoztatni sem tudom, pedig meg szeretném. Szóval ezt így hogy? :D
Ok semmi, ezt megoldottam.
Viszont mégegy kérdés, ami remélem az utolsó. :P
Szóval most megvan a gpotato oldalon a regisztrációm, a jelszót is meg tudtam változtatni. Megadtam az általad adott kódot, amit el is fogadott. Viszont! A játékba milyen felhasz. névvel és jelszóval tudok belépni? Az honnan lesz meg? Mert a gpotate-os nevet+jelszót nem fogadja el. Szóval az honnan lesz meg?

[ Szerkesztve ]

(#119) qad válasza ripla (#118) üzenetére


qad
senior tag

A gpotato-s jelszó+név kombóval lépsz be. Nem mind1 hogy gpotato.com vagy gpotato.eu. A .com-os az amerikai, ha oda regeltél akkor mennie kell. Arra figyelj amit az előbb írtam..... Ha adtál meg számokat is(32144) a jelszavadban akkor azt csak a numpadon tudod beírni, különben nem ír semmit.

(#120) Xmodule


Xmodule
őstag

na en is kiprobaltam. eus szerveren vagyok es a horda oldalon vagy nem tudom itt mi a neve. empire talän?:D nagyon uj meg itt minden.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#121) ripla válasza qad (#119) üzenetére


ripla
őstag

Akármit csinálok, a US verzió sem enged be a gpotatoe-s accountommal.
Mikor lesz ennek nyílvános verziója, amibe bárki, bármikor beléphet?

(#122) RexpecT


RexpecT
addikt

Én is kaptam mailt.Este remélem lejön és akkor holnap függés :D.

(#123) RexpecT


RexpecT
addikt

Lenne egy kérdésem is.Gondolom lesz wipe is closed beta után ugye?

(#124) RexpecT válasza Vistaboy (#101) üzenetére


RexpecT
addikt

Pedig nekem a ROM-ban pont a grafika nem jött be :S.

(#125) RexpecT


RexpecT
addikt

Tapasztalat egy fél óra után:
- GUI sokkal szebb mint a ROMban
- Szerintem a grafika is szebb,bár pl a fáknak csak az alja van kidolgozva
- Max grafikán megy a alsó-középkategóriás gépemen, és villámgyorsan is tölt
- Lagg nincs

(#126) ripla


ripla
őstag

Nekem tegnap délután óta ezt írja ki, amikor a weboldalt akarom behozni.
[link]

És ezt, amikor el akarom indítani a játékot.
[link]

Pedig a netem megy, netrádió, weboldalak, WoW. Minden működik. -.-

Nem tud valaki adni egy EU kulcsot? :P Hátha azzal nagyobb szerencsém lenne...

[ Szerkesztve ]

(#127) RexpecT válasza ripla (#126) üzenetére


RexpecT
addikt

A weboldal nekem is így jön be,viszont a játék az működik :).

(#128) fprot


fprot
csendes tag

Hello!
Ha valakinek volna egy folosleges (mar nem hasznalt) kulcsa/accountja cb2 EU-hoz, szivesen fogadnam, ha elkuldene.

Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#129) qad válasza ripla (#126) üzenetére


qad
senior tag

Ripla édes kicsi csillagom..........A gpotato.eu-ra akarsz belépni? A kulcs amit adtam a gpotato.com-ra érvényes. De ezt most írom le harmadjára. Regisztrálj be a gpotato.com-ra és az ott regisztrált jelszóval lépj be az allods.com-ról letöltött játékba. Menni fog hidd el.

(#130) Xmodule


Xmodule
őstag

eu szerveren van magyar klan: Atral Betyarok nevvel. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#131) qad válasza Xmodule (#130) üzenetére


qad
senior tag

Astral Betyarok nem? Kétszer regisztráltam a gpotato.eu-ra hátha gyorsabban kapom meg a cb kulcsomat, és megkaptam a második accomra is az engedélyt D Annyiból xar hogy nem kulcsot kaptam és így nem adhatom át de szerintem próbáljatok meg regelni hátha elkezdik osztogatni a jogokat(kulcsot nem kapsz csak jogot hogy beléphess).

(#132) Xmodule


Xmodule
őstag

jaja astral csak elirtam:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#133) ripla válasza qad (#129) üzenetére


ripla
őstag

Tudom, hogy az amcsi szerverre jó a kulcs amit adtál, de hidd el, nem akart menni. A kódodat benyelte, viszont belépni nem tudtam.
Viszont utánaolvastam a neten és találtam egy oldalt, ahol osztogattak kulcsokat, oda gyorsan regiztem és láss csodát, sikerült is. Azt írták a levélben, hogy én kaptam meg az utolsó kulcsot. Úgyhogy a probléma megoldódott, bár nem úgy, ahogy elképzeltem. :)

(#134) qad válasza ripla (#133) üzenetére


qad
senior tag

Lényeg az hogy már megy.

(#135) meghalsz


meghalsz
csendes tag

Sziasztok tudna valaki adni nekem egy eu béta kulcsot mert nekem egy se jött pedig 5emaillal regeltem már tiszta ideg vok naon fontos és ne amcsi kulcsot adjatok lécci

[ Szerkesztve ]

(#136) meghalsz


meghalsz
csendes tag

Most veszem észre hogy a firefox nem engedi megnyitni a béta kulcs beírásos oldalt se EU-n se amcsin

[ Szerkesztve ]

(#137) meghalsz


meghalsz
csendes tag

és már azt nézem hogy ezen az oldalon már CBT3 is van http://allods.gpotato.com/

(#138) r6vegas2 válasza meghalsz (#137) üzenetére


r6vegas2
csendes tag

helló! lehetne hogy kérek valakitől egy account-ot aki esetleg nem játszik vele annyit csak egy kis időre mert szeretném már nagyon kipróbálni de sosem tudom olyan gyorsan elfogynak a béta kulcsok(ha valaki megszánna pár napra egy regisztrációval nagyon hálás lennék és az e-mail címem:r6vegas2@citromail)

(#139) r6vegas2


r6vegas2
csendes tag

helló! lehetne hogy kérek valakitől egy account-ot aki esetleg nem játszik vele annyit csak egy kis időre mert szeretném már nagyon kipróbálni de sosem tudom olyan gyorsan elfogynak a béta kulcsok(ha valaki megszánna pár napra egy regisztrációval nagyon hálás lennék és az e-mail címem:r6vegas2@citromail.hu)
Köszönöm!

(#140) faber24 válasza r6vegas2 (#139) üzenetére


faber24
őstag

Sziasztok!

Engem is érdekelne béta, ha valakinek van megunt-fölös...eu-us mindegy....e-mail: emilfabrice@gmail.com

Addig is ...mik a tapasztalatok, akik már játszanak? Nem a grafika meg ilyenek érdekelne...azt már láttam, majd látom mennyire tetszik....de hol a csavar, a TRÜKK?

Csak mert RoM-et kipróbáltam, tetszett is valamennyire...de amikor megláttam, hogy minden normális permanens mountok forintban 3-4000 HUF-ra jönnek ki, amit sokallok egy ingyenes játéknál, anélkül meg lassú nagyon a haladás és unalmas....nos ott eldobatam az egészet :P Itt mi a trükk?

[ Szerkesztve ]

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#141) Departed válasza faber24 (#140) üzenetére


Departed
őstag

Szerencséd van, éppen Slaughter Week van, tehát bárki aki regisztrál az oldalon, Closed Beta-zhat egyet. Részleteket itt találsz: Allods Online EU oldal
Kellemes időtöltést! :R

Ja és egyenlőre nem lehet tudni a trükköt, majd a véglegesben lesznek meg, hogy mikért kell fizetni. :K

(#142) faber24 válasza Departed (#141) üzenetére


faber24
őstag

És tényleg...köszi....gyors át is nyergeltem EU-ra US-ról, ott is osztottak béta key-t :)

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#143) Departed válasza faber24 (#142) üzenetére


Departed
őstag

Igazán nincs mit :)
Én eleget closed bétáztam már, legközelebb az OB-hez kapcsolódom, CBT4 meg monnyon le :((
Na mindegy, addigis van mivel játszani bőven :K

(#144) shuuhei9


shuuhei9
csendes tag

elindítom a játékot mindent felpatcholtam beírom a nevemet meg a jelszót de akk kiírja hogy authorization failed:cannot establish a server connection ez azt jelenti hogy kell a beta key?

[ Szerkesztve ]

(#145) Departed válasza shuuhei9 (#144) üzenetére


Departed
őstag

Hát erről sajnos lemaradtál, 22-edikéig tartott a szabad hét, legközelebb az Open Beta-ba tudsz bekapcsolódni, hidd el, semmit sem vesztesz. :K

(#146) mateo019


mateo019
csendes tag

Lassan indul az open béta. Várom már =D

(#147) Departed válasza mateo019 (#146) üzenetére


Departed
őstag

Igen, extranaggggyon lassan indul ;) :D

(#148) Departed válasza Departed (#147) üzenetére


Departed
őstag

Végre itt az örömhír! Az Open Beta, mellyel már mindenki játszhat, Február 16-odikán, tehát egy hét múlva indul. Találkozunk a játékban! :C

(#149) mateo019


mateo019
csendes tag

Én is nagyon várom =D remélem jó lesz :D

(#150) Departed


Departed
őstag

Már lassan egy hete játszhatja mindenki, mégis halott a topic...
Röviden a játék: király!
Hosszabban: nagyon király!

Viccet félretéve abszolút szórakoztató, szép, élvezetes a játék, egyenlőre egy Kanian Ranger-rel és egy Arisen Summoner-rel tolom, mindkettővel jó móka!
Mondjuk az zavaró hogy két account kellett a két oldal karakteréhez, még nem jöttem rá a logikára, hogy miért nem lehet csemegézni egy account-tal Ligás és Empire-es karaktereket. Aki rájön, kap egy tapsot ;)

Ami még feltűnt, hogy egyenlőre kifejezetten változatosak a küldetések, jó a történet, a "párbeszédekbe" is rengeteg melót öltek.

Szóval jó lesz ez, próbáljátok ki Ti is! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.