Hirdetés

2014. április 18., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alan Wake

(#1) ll-kobe

ll-kobe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tud már valaki megjelenési dátumot ehhez a nagyonzsírnak tűnő játékhoz?
Info:
www.alanwake.com

És nagyon ajánlott megnézni ezt:
[link]

What's your greatest weakness? Honesty. I don't think honesty is a weakness. I don't give a fuck what you think.

(#2) Shodan válasza ll-kobe (#1) üzenetére

Shodan
(őstag)
LOGOUT blog

The release date has not been announced. - Tehát még semmi.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#3) ll-kobe

ll-kobe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Fúúú csekkoljátok mielőbb a trailert, nagyon ütni fog:D :R :R

What's your greatest weakness? Honesty. I don't think honesty is a weakness. I don't give a fuck what you think.

(#4) Archer válasza ll-kobe (#1) üzenetére

Archer
(őstag)

Ez tulajdonképpen milyen játék lesz? A garfikálya mindenesetre brutális. Nagyon rossz nem lehet ha a Remedy készíti.

[Szerkesztve]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5) peterszky

peterszky
(őstag)
LOGOUT blog

valószínűleg vmi max payne szerű tps lesz

What else you gonna do on a Saturday?

(#6) Lord Zero

Lord Zero
(PH! addikt)

nagy a hallgatás e témában.. pedig remek mókának ígérkezik
szinte biztos, h vistára/xboxra jön ki csak ([link])
szerk. hogy mikor? - ez is a when it's done kategória..

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#7) Lord Zero válasza Lord Zero (#6) üzenetére

Lord Zero
(PH! addikt)

in-game screenshotok: [link]

és újabb, 2006os videók: [link]

nem, mindegy

(#8) Boglya

Boglya
(senior tag)

Na ezt a játékot nagyon várom. A grafika gyönyörű, kíváncsi vagyok, milyen gém is lesz pontosan (több action, több kaland vagy egy kis félelemr:) ).

(#9) Lord Zero válasza Boglya (#8) üzenetére

Lord Zero
(PH! addikt)

több kaland, sok félelem (az ígéretek szerint)
tényleg nagyon szép (remélem valóban in-game és nem post-kozmetika)

nem, mindegy

(#10) bigman00

bigman00
(fanatikus tag)

Game Star szerint (meg az E3 szerint) kijön ez PC-re is (hála Isten). A sztory vmi olyasmi hogy az író csávó (Alan Wake) rémálmoktól szenved. És úgy dönt kiköltözik vidékre. Talál is egy keddves kis hejet vhol az ISten háta mögött. Az íráshoz is megjön a kedve. csak egy a gond. Ez a kedves kis hely rossz hatással van rá mivel a rémálmaiban megjelenő szörnyek (amikről egyébként ír is) megjelennek a valós életben is. És a valóság és az álom határai összefolynak. Szerintem jó kis gáma lessz ;] ;]

[Szerkesztve]

(#11) Lord Zero válasza bigman00 (#10) üzenetére

Lord Zero
(PH! addikt)

a hivatalos oldal szerint (lsd. #6) lesz ugyan pc-re, de a vista fog rulzani, más nem

nem, mindegy

(#12) Gyusz

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

A fejlesztőket saját bevallásuk szerint Stephen King is inspirálta (mondjuk a történetből kapásból látszik), plusz ők készítették a Max Payne 1-2-t. Bioshock mellet ezt várom a legjobban.

(#13) S_E_R_I

S_E_R_I
(fanatikus tag)

Azta, huh ez komoly game-nek igérkezik, talán még ha jól össze rakják, de szerintem az 100%, akkor az év játéka is lehet. Várom szeretettel, nem tom ki hogy volt vele, de nekem a Max Payne 1-2, szerintem nagyn jó játék volt, nekem bejött, de ez ilyen graffal, huh ez le fog kötni a géphez. Ez még csak kezdetleges hír? Vagy már javában folyik a game kiépítése?

(#14) Boglya válasza Gyusz (#12) üzenetére

Boglya
(senior tag)

Stephen King? Hmmm, parás éjjeleknek nézek elébe:). Mikor jön ki a gém?
szerk.:when it's done-nal nem elégszem meg:)

[Szerkesztve]

(#15) bigman00 válasza Lord Zero (#11) üzenetére

bigman00
(fanatikus tag)

Attól még kijön :B ...
(a videót amit küldtél, annak a végén volt: Exlusive for Windows and GameCube)

Volt egy szinte full ezzel a story-val megáldott Stephen King könyv/film (teccett :B )

[Szerkesztve]

(#16) Lord Zero válasza Boglya (#14) üzenetére

Lord Zero
(PH! addikt)

pedig egyelőre be kell érned ezzel - sehol sem bukkantam még csak megközelítő dátumra sem
de ha exclusively vistára jön, akkor nem jövő hónapban lesz a nagy nap, tuti

nem, mindegy

(#17) Lord Zero válasza bigman00 (#15) üzenetére

Lord Zero
(PH! addikt)

májusi hivatalos értesítés szerint vista+xbox

persze, az ilyen venitszdán típusú gémeknél az sem elképzelhetetlen, h majd dx11-re cammog be a finisbe

nem, mindegy

(#18) bigman00 válasza Lord Zero (#17) üzenetére

bigman00
(fanatikus tag)

Azt nem lehet tudni hogy azt a cuki kis verdát lehet e vezetni ? :DD Az nagyon feelinges lenne (persze csak ha igényesen meg van csinálva) ... csak azért gondoltam mert eddig minden bejáccásban ott volt a verda ... vmi szerepe biztos lessz (hisz nem lehet mindig CSAK szaladni a dögök elől :DD )

(#19) Gyusz

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Íme néhány ingame jelenet a játékból: [link]

(#20) Boglya

Boglya
(senior tag)

Huhh, a legutóbbi videjó nagyon odab*sz:D. Asszem most jött el az ideje h havonta félrerakjak lóvét az új gépre, 4 magos, 3.7ghz-re tuningolt core quadro kellett a gém fizikájának kiszámításához viharban:DDD.

(#21) fabika

fabika
(tag)

néhány új kép a játékról [link] :C

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#22) bLL^ válasza Lord Zero (#17) üzenetére

bLL^
(senior tag)

Kb a 2 évvel ezelőtti E3-on volt először, szóval régóta fejlesztik, shotokból itélve min. Vista release max. 1év (bár lehet hogy a kettő egybe fog esni). ;]

(#23) Gyusz

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy néz ki, hogy ezzel sem játszunk 2008 előtt [link].

(#24) ftc válasza Gyusz (#23) üzenetére

ftc
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

és min futtatnád?

(#25) Boglya válasza Gyusz (#23) üzenetére

Boglya
(senior tag)

Ez szívás:D! Sebaj, addig gyűjtök a négymagos procira:).

(#26) Gyusz válasza ftc (#24) üzenetére

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Mivel nem nagyon tudni semmit a gépigényről ezért fogalmam sincs. Attól, hogy egy 4 magos processzor prezentációján is szerepelt a játék még nem lettünk sokkal okosabbak.

(#27) Gyusz

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Lehet, hogy idén év végén mégis megjelenik az Alan Wake [link]. Azért egy forrást megjelölhettek volna, hogy honnan van az információ, mert szerintem elég hihetetlen.

(#28) Gyusz

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Újabb hihetetlennek tűnő pletyka [link]

[Szerkesztve]

(#29) Jasonchan válasza Gyusz (#28) üzenetére

Jasonchan
(őstag)

Az 100 ,hogy nem jön ki ebben az évben.

"Tonight, I'mma fight 'Til we see the sunlight" http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/hsz_42293-42293.html :)

(#30) dante3 válasza Jasonchan (#29) üzenetére

dante3
(őstag)

Sajnos! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

(#31) fpeter07

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Elég kevés hír van a játékról

(#32) Matt-OPT

Matt-OPT
(fanatikus tag)

Ez meg fog jelenni valaha?

“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.” (Michael Jordan)

(#33) mad1 válasza Matt-OPT (#32) üzenetére

mad1
(PH! kedvence)

:(

Ne szemetelj ! / Steam

(#34) haris válasza Matt-OPT (#32) üzenetére

haris
(senior tag)

amazon.com

"Availability: This item will be released on October 1, 2008. Pre-order now!"

:))

"Az élet szép, csak drága. Persze lehet olcsóbb is, de akkor nem lesz olyan szép." OT995, Lenovo E125 (AMD E350)

(#35) mad1 válasza haris (#34) üzenetére

mad1
(PH! kedvence)

legalabb van valami. :C

Ne szemetelj ! / Steam

(#36) Gyusz

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Az idei TGS-en (Tokyo Game Show) várható egy bemutató a játékból link. Szerintem épp itt az ideje.

(#37) mad1 válasza Gyusz (#36) üzenetére

mad1
(PH! kedvence)

mar kiadhatnák végre.
annak lene itt az ideje ;)

Ne szemetelj ! / Steam

(#38) Gyusz válasza Gyusz (#36) üzenetére

Gyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Mégsem lesz a TGS-en Alan Wake, marad a várakozás :(

(#39) west válasza Gyusz (#38) üzenetére

west
(őstag)
LOGOUT blog

ezen én mar meg sem vagyok meglepodve.

Ígényes dolgot adj <--> Hálát kapsz vissza!!! http://logout.hu/blog/west/index.html 100% az ügyfél elégedettségi indexem!Midig Új minőségi terméket adok!!Nem számítok be. Csere Nincs> ! Privátokat gyakran olvasom! A számom kérd PÜ ben.A csomagküldést nem tartalmazza az ár.

(#40) Vistaboy

Vistaboy
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Alan Wake mégis él!

"Alan Wake. Sokaknak erről a névről - mostanában - a Duke Nukem Forever ugrik be... Mindenki tudja, hogy mit is jelent ez."
Forrás: CyberGen.hu

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#41) west válasza Vistaboy (#40) üzenetére

west
(őstag)
LOGOUT blog

eljen varjuk :C
alan wak :DDD

Ígényes dolgot adj <--> Hálát kapsz vissza!!! http://logout.hu/blog/west/index.html 100% az ügyfél elégedettségi indexem!Midig Új minőségi terméket adok!!Nem számítok be. Csere Nincs> ! Privátokat gyakran olvasom! A számom kérd PÜ ben.A csomagküldést nem tartalmazza az ár.

(#42) fpeter07 válasza west (#41) üzenetére

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ja, én is azt néztem :D

(#43) west

west
(őstag)
LOGOUT blog

van amugy mas ilyen stilusu jatek?

(#44) west válasza west (#43) üzenetére

west
(őstag)
LOGOUT blog

van, a Total Overdose.. :DDD de az tok gagyi...

(#45) Vistaboy

Vistaboy
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Október 17.-én érkezik az új trailer!

Kegyetlen dolog ez. Régebben a demót vagy a végleges játékot szokták ilyen hype-pal bejelenteni, manapság már egy egyszerű trailerrel is ezt teszik. Remélem ez nem azért van, mert a két évvel ezelőtti előzetes óta csak ennyire futotta tőlük. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) Sirandrish válasza Vistaboy (#45) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

bazzeg..kurvaélet..majd beszartam mikor olvastam hogy Okt 17.én érkezik....aztán mikor továbbolvastam akkor ölni tudtam volna:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> Ami nem öl meg.....az EXP-t ad! D3 Ros - Húrkák guild 4evah!

(#47) west válasza Sirandrish (#46) üzenetére

west
(őstag)
LOGOUT blog

most akkor tudunk mar pontos megjelenest vagy sem :F
:R

(#48) Sirandrish válasza west (#47) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

játékmegjelenést nem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> Ami nem öl meg.....az EXP-t ad! D3 Ros - Húrkák guild 4evah!

(#49) mad1 válasza Sirandrish (#48) üzenetére

mad1
(PH! kedvence)

ez gyors volt ;)

Ne szemetelj ! / Steam

(#50) west válasza mad1 (#49) üzenetére

west
(őstag)
LOGOUT blog

hjaaa :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alan Wake
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.