Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ajándék házassági évfordulóra? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok - pedig ez ritkán fordul elő velem :)
Szüleimnek most lesz a 30.
Mit szokás ilyenkor ajándékozni? Külön-külön mindkettöjüknek valami hasznos cuccot, vagy 1 közös ajándékot? De mit?
Ti mit szoktatok?

Mindenféle tippet szivesen fogadok! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) brownus válasza Andie (#1) üzenetére


brownus
veterán

én anyámnak biztos egy szép növényt vennék, faternak meg dobnék egy csókot oda fel :)
komolyra fordítva a szót, a sztepfázsörnek meg egy könyvet.

vagy pl. van ez a 3d-és vmi, hogy üvegbe kimarják fénykép alapján az üveget a wetsendben láttam ilyet, sztem jópofa. ahogy mosolyognának egymásra.

vagy egy herendi szobor párt, (szerk: férfi-nő párra gondoltam term.)


[Szerkesztve]

(#3) Andie válasza brownus (#2) üzenetére


Andie
őstag

Hm, tudtam, hogy Rád számithatok cimbi :D
Ez a 3D-s dolog nagyon tutkó! Kár, hogy nincs nálam fotójuk :( (Szeged-Bp)
A szoborpárnak még van idöm utánnanézni... Köszi a tippeket!

Azért még várok ötletes dolgokat! hátha!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#4) tothbe válasza Andie (#3) üzenetére


tothbe
addikt

Én az egyuiken elküldtem öket ilyen all you can eat kajára a Mávány utcába. elöre befizettem, lebeszéltem a palival, végig külön pincér ugrált nekik 1ezer ft borravalóért és még egy üveg pezsgö is bekerült az ingyenkinálatba.

By(e) Tothbe

(#5) nyávogi válasza Andie (#1) üzenetére


nyávogi
tag

Én a szüleimet anno befizettem egy termálszállós nyaralásra (4 nap), nagyon élvezték :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#6) Ariadne válasza Andie (#1) üzenetére


Ariadne
őstag

A szüleinket pont most fizettük be házassági évfordulójukra egy hosszú hétvégére Kőszegre - aztán kiderült, hogy nyugdíjasoknak olyan kedvezményes az ár, hogy 6 nap lett belőle. :) És még egy kedves levelet (mármint papíralapút) is küldtek, ami az ajándékozás tényét tartalmazza, ezt odaadhattuk a szülőknek, kedves gesztus. Most épp ott múlatják az időt. :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7) erdey_a válasza Ariadne (#6) üzenetére


erdey_a
őstag

Én is hétvégi kikapcsolódást ajándékoztam egy évvel ezelőtt.
Én Hévizre fizettem be a jónépet :DDD

Vérboci

(#8) Kicker válasza Andie (#3) üzenetére


Kicker
senior tag

ha belefér egy utazásra befizetés a költségvetésedbe.... van ötletem nekem is. de nem hiszem hogy erre gondolsz.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#9) tbs


tbs
addikt

Én azt sem tudom, mikor házasodtak. Nem voltam még gondolat sem, az tuti. :DDD

(#10) Andie


Andie
őstag

Köszönöm a sok sok jó tippet!
Az utazás nekem is az utolsó adum. Igazából be van fizetve tavasz óta egy szeptember végi Sarti, amolyan nagycsaládos buli. Jön barátnöm öccse+nöje, anyja, apja, mi, meg jött volna húga is meg a hapsija, csak ők közben akcióztak, és 6 hónapos lesz az utazáskor, igy kihagyják.
ÚGyhoyg a megüresedett helyeket felajánlottam még akkor fateréknak, akik ha nem is határozottan, de bólogattak. (3 éve már voltunk velük Sartin). Közben kipuhatolóztam, hogy föleg anyagi problémák miatt nem elég határozottak. Igyhát asszem, jobb ötlet hiján felajánlom, hogy kifizetem az ö szállás+utazási költségüket, és akkor jöjjenek velünk, amolyan ajándék-utazás gyanánt.
Ha ez nemjó, akkor énis befizetek egy ilyen wellnes hétvégére. CSak fater nem ilyen tipusú koma :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#11) nyávogi válasza Andie (#10) üzenetére


nyávogi
tag

Én anno olan helyet kerestem nekik, ahol nem kellett egész nap a melegvízben kuksolni, hanem tudtak csavarogni, nézelődni is..Ha azt szereti Faterod..:)

[Szerkesztve]

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#12) Ariadne válasza nyávogi (#11) üzenetére


Ariadne
őstag

Igen, a régi történelmi városok nagy előnye, hogy lehet mászkálni, nézelődni, múzeumba menni, várat nézni, ilyenek. Az én szüleim sincsenek oda a ''pancsolós'' élményekért, de nagyon tetszett nekik régebben Eger, és most Kőszeg is.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#13) nyávogi válasza Ariadne (#12) üzenetére


nyávogi
tag

Mindkét város kedvencem :) de Gyula is jó, ilyen szempontból, bár kicsit messze van,(mármint Bp.-hez). Ha valaki szeret kirándulni, akkor Lillafüred, vagy Parádfürdő cool. És látnivalók is vannak a környéken, a szépséges erőn kívül is.

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#14) Andie válasza nyávogi (#13) üzenetére


Andie
őstag

Najó, de nekünk (nekik) ugye Szeged a kiindulópont.
Tehát pl Gyula egy jó tipp...
Minnyá keresek valami cimet.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15) truptik válasza brownus (#2) üzenetére


truptik
csendes tag

A herendi jó ötlet, ráadásul nagyon szép is. Nem egy utolsó ajándék és mindig emlékeztetné öket hogy kitől és mire kapták. Privy vélemény.

Have gun, will travel. Paladin.

(#16) Kicker


Kicker
senior tag

bocs hogy előhozok egy ilyen kissé elfeledett topicot, de sajnos hasonló ''problémám'' van...

asszonypajtival most leszünk second évesek, és nem tudom mit vegyek.... /mi még nem vagyunk házasok, de gyűrűt már kapott tavaly, meg karkötőis volt már.../ most arra gondoltam, hogy olyan rucit veszek, mondjuk farmert, ami férfibe és nőibe is van, hogy ha felvesszük kajak egy stílusú szerkónk legyen. a gondom az hogy honnan szerváljak ilyent? illetve milyen árban vannak ezek? /mondjuk egy Levis férfi női fullt(cipővel vagy anélkül) az ocsmány drága lehet.... / szóval valamivel költséghatékonyabb megoldásra gondolnék...

valaki? ötlet? egyéb ötlet?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#17) tildy válasza brownus (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Főleg ott, ahol nem annyira idilli a párkapcsolat, bár már több évtizede együtt vannak . (a gravírozott képre gondolok) ;] :(
(Bár van olyan érzésem , hogy a topiknyitó ilyen szempontból szerencsés.)

Én valószínűleg wellness hétvégét adnék.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) kraftxld válasza Kicker (#16) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egy romantikus vacsora valami nyugis helyen mindig beválik :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19) Kicker válasza kraftxld (#18) üzenetére


Kicker
senior tag

jó jó, az is lesz feltehetőleg, de kicsit rádogloznék valami plusszal... ;)

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#20) ladybug válasza Kicker (#19) üzenetére


ladybug
őstag

Mit akarsz neki ezzel kimutatni? Szorosabbá akarod tenni a köteléket köztetek? Vagy csak egyszerűen megünneplése lesz a kapcsolatotoknak? Vagy vmi elementáris érzelemkimutatásra gondoltál?

Van pár ötletem...

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#21) Kicker válasza ladybug (#20) üzenetére


Kicker
senior tag

egyszerűen meg akarom lepni, ami tartalmazza azt is, hogy kifejezem a meglepetéssel, hogy mindennél jobban szeretem! szerencsére könnyen meg lehet lepni, de mégis valami egyedire gondoltam...

amúgy voltam itt a helyi bótba, ahol levis, gas cuccok vannak, de a nincs ilyen kollekció, hogy férfi-női ruhapárok... válogatni kell... mondom válogassa a tököm... megkértem azért kérdezzen rá ha kér majd árut, aztán majd benézek...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#22) I_Am válasza Kicker (#16) üzenetére


I_Am
veterán

Ha tényleg jobban oda akarsz figyelni és simogatni kicsit a lelkét is egy nőnek, akkor főzz Neki.

Nem tudom, hogy együtt éltek-e, de ha igen akkor még könyebb dolgod van. (mint nekem volt 3 hete :D)

Először is a bejárati ajtó. Egy szál rózsa a földön alatta egy papír, mellette egy kendő. A papíron írás: kösd fel a kendőt, hogy ne láss semmit. Aztán menj oda érte (ha hallod, hogy hazajön, majd kisérd a fürdőbe, ahol már gondosan előkészitetted számára a fürdőt, a vizet és teleraktad mécsesekkel a hangulat kedvéért. Fürdés, majd a számára általad előkészitett ruhába öltöztetés. Utána irány a szoba, ahol már gondosan előre megterítettél, gyertyafény és valami finom (nem átlagos) kaja várja, hozzá valami finom borral és egy üveg pezsgő, valamint egy külön pezsgőspohárba megint egy szál rózsa.

Hidd el egy ilyen este százszor emlékezetesebb marad számára, mintha csak veszel Neki valamit. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23) Kicker válasza I_Am (#22) üzenetére


Kicker
senior tag

nos, ennek is eljön majd az ideje, de egyenlőre ez kivitelezhetetlen... :DDD másrészt sajnos nem vagyok ilyen romantikus típus... nem tudom hitelesen előadni ezt, legalábbis most nem... /tudom velem van a gáz, nehéz eset vagyok stb... próbálok is faragni soviniszta nézeteimen és egyébként is... /

na de én erre az egyenszerkóra gondoltam, de ebben senki nem tud segíteni?! :U

különben is most volt valentin nap, amikor elsütöttem egy ilyen becsempészett virágos dolgot... aztán most jön évforduló, rá 3hét meg szülinapja... :B

egy könyvet mellesleg vettem már, Müller Péter szeretet könyve... nem tudom mikor adjam oda, most vagy sznapra?

Ha tényleg jobban oda akarsz figyelni és simogatni kicsit a lelkét is egy nőnek nos ezzel kapcsolatban még várok ötleteket azért ám... :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#25) Kicker válasza Kalandor (#24) üzenetére


Kicker
senior tag

a fotos megfontolandó! thx

várok még ötleteket!!!


ja és a egyenszerkóra nincs infoja senkinek?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ajándék házassági évfordulóra? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.