Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Lehet azon vitatkozni, hogy van-e rá szükség. az idő majd eldönti. Gondolom nem csak én vagyok egyedül, aki szereti a képregényeket. Mostanában pár oldalnak köszönhetően újra felfedeztem magamnak.
Ha már úgyis van topikja annak, hogy ki mit szeret, és honnan lehet beszerezni, netalán egymás közt csereberélni, üzletelni (gondolok itt elsősorban nőre, fűre, bolhára, filmre, zenére, és végül hardverre), lehetne akár ilyen is. Bár ennek a témának többet szánok a piacoláson túl, lehet mesélni élményeinkről, ki mit szeret, ajánlani egyes műveket, lehet kritizálni, tetszést nyilvánítani, vitatkozni, persze ésszel, mértékkel, érvekkel, kultúráltan.
Természetesen van ajánlott oldal is, mégpedig: Bővebben: link. Úgy gondolom ez warez linknek nem minősithető, mivel csupa olyan dolog szerepel az oldalon, amit vagy nem lehet már kapni régóta, vagy sohasem lehetett itthon, ily módon senkit sem kárositunk meg, mivel boltból ha akarnánk se tudnánk beszerezni ezeket.
Magam részéről régebben a Transformers, Tini nindzsa teknősök, Rózsaszín párduc, Tom&Jerry képregényeket preferáltam a legtovább, korábban voltak mások is, azoknak nem emlékszem a címére, a képregény.net oldalán próbálom kideriteni, mik is voltak ezek.
Tehát várok ide mindenkit, akit érdekel a téma. Annyi mindenről beszélgetünk már itt úgy is, mivel elég sok és sokféle képregény létezik, szerintem erről is tudunk majd érdemben értekezni. :)
Röviden elöljáróban ennyit, ha lesz igény, akkor örülök, ha nem lesz, akkor meg majd megy a levesbe :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Arhquis válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Tini ninja teknőcök rulez. Megvan valahol az összes része. A mesét is néztem minden vasárnap reggel. Istencsászár volt.
Meg mellé persze a garfield, ami alapmű.
Azok a régi szép idők... :))

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

X-Men rulez :DDD valamennyi Mo-n megjelent szuperhős-képregényt gyűjtöttem/gyűjtöm, a legtöbb szám meg is van - a két kivétel a Pók 31. és a Transformers 20. (ez utóbbi megvolt, de kölcsönlopták :((()

Hja, a régi szép idők...

Egyéb hasznos linkek:

- Bővebben: link
- Bővebben: link

Illetve régebben tudtam Harza Tamás oldalát is, de már rég elfelejtettem a linket... :(

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Dilikutya válasza Arhquis (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Teknőcökből inkább a mesét szerettem sokáig, a képregény, legalábbis amit nálunk lehetett kapni, egy idő után elég gyalázatos lett, mind a történet, mind a rajzok tekintetében. Sajnálom, hogy azóta sem került adásba. Van egy oldal, ahonnan le lehet szedni a részeket, igaz angolul de hát a fene bánja, jó minőségben. Majd azt is belinkelem ide, asszem sok rajzfilmből készült rajzfilmsorozat van fönn. A mozifilmek is jól sikerültek szerintem, nemrégiben megszereztem őket, még 21 évesen is bejön :)
Tényleg, Garfield-ot kihagytam, bár az nálam már későbbi időszakra tevődik. Azt annyira nem találom kimondottan gyerekmesének, az kicsit olyan ami felnőtt fejjel is élvezhető. Ezért is nem tetszett a film, mivel az egy átlagos kutyás-macskás gyerekfilm lett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Wolverine válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Garfield rulla :DDD Ha felnövök, Garfield akarok lenni :DDD
Az ilyen egysorosakat egyébként szerintem jobban élvezi az ember ''felnőttfejjel'' - Kázmér és Huba, illetve az Egykutya is nagyon üt :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Arhquis válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Arhquis
aktív tag

A teknőcök film nagyon fullos lett.
Igazi b@szós kardozós :D

A garfieldot még mindig csipázom. Csak kár, hogy nem gyüjtögetem.
Még a Spawnt gyüjtögettem kicsit, csak az drága is volt, meg el is tünt a köztudatbol.

[Szerkesztve]

(#7) BatemanX


BatemanX
tag

Van DC++-on egy hub, ami csak képregényekkel foglalkozik. 3GB képregény megosztása a bejutási feltétel (ezt én mostanra kb 5 gigával teljesítem túl :) ). Az amerikai megjelenés (szerda) másnapján már többnyire az összes DC és Marvel lap fennvan. ha valakit érdekel, dobbjon egy mailt és megírom a hub címét (ne kelljen Google-t nyösztetni). Ja és érezze magát nagyon megtisztelve az illető, mert max. 500 ember lehet a hubon és már így is qrva nehéz néha bejutni. :)

''Budapest, hajnali fél három, gyenge szél, 14 fok. A hajam tökéletes, de azon a rohadt tesztszerveren még mindig 1000-es várakozási sor van...'' -F-ECT$ a WoW tesztszerverről.

(#8) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az a Spawn nekem inkább a filmből ismerős, maga a képregény nálunk annyira nem közismert szerintem. De a film bűnrossz :)
Az a gáz hogy a Teknőcök filmhez nincs magyar feliratom, bár anélkül is érthető :)
Garfield egysoros van valahol nekem is egy csomó... a Kázmér és Hubát a metróból ismerem, nem rossz :)
Régen a Blikkben voltak jó képsorok, egy idióta vadászról, de már nem emlékszem a címére.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Wolverine válasza BatemanX (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Glutty... Brutális hely lehet... Nekem való... [kép]

mod: A Spawn képregény nagyon súlyos - valaki anno azt írta róla: ''Egy kicsit Pókember, egy kicsit Megtorló, egy kicsit Batman, és mégis eredeti.'' Nagy igazság... Utáltam is a Semicet, amikor megszűnt (pont az X-Mennel egyidőben :(()

[Szerkesztve]

[ Módosította: 7 ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Ráczkölke válasza BatemanX (#7) üzenetére


Ráczkölke
tag

Van 3 újságom kell vkinek? Már megírtam a bolhapiacon is...

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#11) Dilikutya válasza BatemanX (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mail cím az adataimnál.... bár egyenlőre nem vagyok potenciális bejutó még :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Egy kicsit morbid, de pl van egy csomó Morbidom is.
Az első kb 20 rész nagyon ott volt!
Aztán lesűlyedt.

(#13) Gambit válasza Wolverine (#3) üzenetére


Gambit
őstag

X-MEN volt nekem is a kedvencem! Nagy kár, hogy abbahagyták a forgalmazását itthon.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#14) Dilikutya válasza Arhquis (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a Morbid nagyon nem jött be. Amiket én láttam, ott minden a p**a, f*sz, hányás, szarás, vér stb körül forgott... a morbid humort én sem vetem meg, de szvsz a Morbid egyáltalán nem morbid humorú lap, hanem csak egy humortalan igénytelenség :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) adalbert1


adalbert1
veterán

Á a képregények. Kiskoromban imádtam őket. A Pókember a 14. számtól kezdve, az x-men az elsőtől kezdve volt meg, egész sokáig vettem is őket. A másik nagy kedvencem még a Garfield volt. Én is utálom a hétfőt!:DD. A Batman is nagyon ott volt annak idején. A Robotzsaru is nagyon jó volt.

[Szerkesztve]

(#16) Wolverine válasza Gambit (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a linkeket, amiket írtam, vannak még fanatikusok ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Gambit válasza Wolverine (#16) üzenetére


Gambit
őstag

Regeltem a fórumba, olvasgatom a képregényeket lelkesen. A névrokonom minisorozatán már túlvagyok, most a te névrokonod japánba tett látogatását olvasom. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#18) Kovacsgabor


Kovacsgabor
tag

hello!

itt is lehet beszerezni régi képregényeket, amiket már régen nem lehet kapni: Bővebben: link

az egypupú tevét az különbözteti meg a kétpupútól, aki akarja

(#19) Wolverine válasza Gambit (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Én speciel az utolsó Logan-sztori végét várom epedve...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Gambit válasza Wolverine (#19) üzenetére


Gambit
őstag

A Gambit minisorozatnak most tették fel a 3. részét, és ehhez már nem kell jelszó. Kb. milyen gyakran raknak fel új részt?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#21) Wolverine válasza Gambit (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Hogy őszinte legyek, vagy egy hete nem jártam egyik oldalon sem, szal nem tudom... De talán hírként ki szokták írni, ez alapján lehet következtetni... Yahh, van még egy linkem: Bővebben: link és a Dilikutya-féle (#1-ban szereplő) link meg alap ugyebár :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Találtam még egy oldalt, nem akkora, mint a Hépregény.net, de itt is akad ezaz. Én személy szerint a Transformers-nek örültem a leginkább:) Remélem felkerül majd még a többi hiányzó rész is.
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) csapos2 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


csapos2
addikt

Egészen véletlen nem tudod, hova lett a rengeteg képregény? Úgy emlékszem ezen az oldalon volt fent régebben a Mozaik is és a Kockás is, de most nem találom őket.
Előre is köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#24) Dilikutya válasza csapos2 (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

A képregény.net-en jó ideje nincsenek már. Először csak azt írták, hogy szünetel, de most már azt se. Van egy új oldal ([link]), úgy láttam, ide került át minden a képregény.net-ről. Belépni csak kóddal lehet, azt a forum.kepregeny.net-en megtalálod, a vendégfórum szekcióban a KTN-nél. Regisztráció szükséges, ezt a részt csak úgy lehet olvasni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Kephamos


Kephamos
addikt

A Walking Dead-et ismeri valaki? Image kiadás, nagyon jó.

(#26) brownus válasza Wolverine (#21) üzenetére


brownus
veterán

na, mostantól nézem a linkelt oldalakat:) és kár, hogy anyudéknál vannak az újságok...
nem emlékszem, hogy ki/kik által rajzolt képregényeket vettem régen, mert amiket az eudárd-ban [link] találtam (a kis képregények, mert vannak könyvszerűek is) olyan kis gagyik. nem mind persze. a wolverine sorozat jónak tünt első ránézésre. azért még bővülhetne a kinálatuk, pl. a batman köv. része is csak novemberben jelenik meg....

ez a nitros oldal már nem megy!?

visszatérve galactusra, emlékszel hogy hívta az előfutár a filmben?


[Szerkesztve]

(#27) Wolverine válasza brownus (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Sajnos nem láttam még a filmet :(

Az Eduárdban a jelek szerint sok manga van, ami nem hátrány; egy része valóban gyerekeknek való, de vannak ott komolyak is (pl. nem is tudtam, hogy kiadták magyarul a 300-at is :Y)
Ezt meg tegnap találtam: [link] :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A ComixArt lehúzta a rolót, a megmaradt szerkesztők átmentek a HZS-re.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) Wolverine


Wolverine
félisten

Huhh. Pár hónapja olvastam a Wikipedián a Marvel Zombies sztoriról... tegnap rá is tettem a kezem... :DDD Gyerek közelébe se vigyük.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) Kazimír


Kazimír
őstag

Nekem Kázmér és Huba! :C
Bár azt hiszem, ez a névválasztásomból is kiderült :D
Szeretnék majd egyszer ehhez illő avatart is :K

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#31) Ramius válasza Kazimír (#30) üzenetére


Ramius
őstag

akkor szerencséd, hogy nem Kázmért válaszottam, mert az volt a b verzióm :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32) Kazimír válasza Ramius (#31) üzenetére


Kazimír
őstag

láttam/olvastam az arcékszerkesztős vagy melyik topicban :K
Addig még van néhány évem, és közben még sok más ember választhatja, úgyhogy nem élem bele magam :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#33) brownus


brownus
veterán

képregény kiállítás én egerben leszek, de aki tud nézzen el!

(#34) peterszky


peterszky
őstag

Pár hete megjelent Dr. Sör Kálmán, matematikus kalandjainak gyűjteményes kiadása, 800 Ft, az Eduárdban lehet kapni biztos. Szerintem megéri :)

Indul, el, megvesz, most, különben lesz, pofon, sok. :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#35) Wolverine


Wolverine
félisten

Ma olvastam a Wantedet (egész kellemes kis sztori; felnőtteknek szigorúan), és elkezdtem a Watchment, a feléig jutottam... Vazze. 11/10 minimum. Rorschachnál súlyosabb figurát talán még nem is láttam irodalmi alkotásokban...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) brownus


brownus
veterán

deadman ismeritek? sajna nem találom sehol se...

esetleg csereberélhetnénk, van pár giga batman és x-menem. meg kevés spiderman, a java angolul.

(#35) Wolverine, priviben megköszönném a linkeket:) ha van, ha nincs cserebere?

[ Szerkesztve ]

(#37) Wolverine válasza brownus (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

ment priv

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) brownus válasza Wolverine (#37) üzenetére


brownus
veterán

hát ez kurva jó! ehhez képest a film csipkerózsika volt, itt a nő sokkal dögösebb meg jópofák azok a nagy fülek is. viszem haza, aztán majd otthon elolvasom mindet, itt a melóban zavarják az aurámat. nemtok nyugodtan olvasni...

(#39) brownus


brownus
veterán

50 greatest comic characters:) volt pár amit nem ismertem, nem kettő...

ja, és próbáljátok kitalálni ki az első három:D van egy kis meglepetés, ennyire jó lenne?? volt már a kezemben de nem fogott meg első ránézésre...

[ Szerkesztve ]

(#40) brownus válasza brownus (#39) üzenetére


brownus
veterán

hmm, lehet szavazni:) le kell taszítani a trónról zupament!!:D

(#41) Wolverine


Wolverine
félisten

"Friss" ajánlatom: Marvels és Ruins...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) Tibiajax válasza Wolverine (#41) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nna, brownus beajánlásával én is idetaláltam. :)

Wolverine. A Marvels most itt mit takar? Egy kollektív gyűjteményben a marvel-hősök, vagy egy új generáció, vagy ilyesmi?.. Amugymeg, a 31-es pók nékem mögvan..:) asszem.

(#43) Wolverine válasza Tibiajax (#42) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ez egy 4 részes minisorozat, ami egy abszolút kívülálló szemével nézi a hősöket :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44) brownus válasza Tibiajax (#42) üzenetére


brownus
veterán

én se találtam meg régebben, ki kellene venni a címből a "h!"-t és akkor rá lehet keresni...

Dilikutya mit szólsz?

(#45) brownus válasza Wolverine (#43) üzenetére


brownus
veterán

elolvastam a snikt!et, érdekes volt, tetszik a japánnak a stílusa.

milyen feje van már:) kiba... jó -> [link]

itt meg; ehh gyertek csak:d -> [link]

[ Szerkesztve ]

(#46) brownus


brownus
veterán

Szeptemberi Batman akció az Eduárdban!

Batman / Hush 1. 2 490 Ft 1 990 Ft
Batman / Hush 2. 2 490 Ft 1 990 Ft
Batman / Hush 3. 2 490 Ft 1 990 Ft
Batman / Hush / 3 db 7 470 Ft 5 490 Ft

Batman / Préda 2 990 Ft 2 390 Ft
Batman / Terror 2 990 Ft 2 390 Ft
Batman / Préda és Terror 5 980 Ft 4 490 Ft

Batman / Arkham 2 990 Ft 1 990 Ft :K

Batman / összes (6 db) 16 440 Ft 11 990 Ft

(#47) Wolverine


Wolverine
félisten

Kiadják magyarul...

a Watchment! :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) brownus válasza Wolverine (#47) üzenetére


brownus
veterán

nagyon jóóó, jöhet:)

(#49) nemma


nemma
addikt

Hűű, alsós koromban kezdtem el gyűjteni a Maszkot, de a 6-ik rész után abbahagyták Magyarországon, mert nem volt rá kereslet :(
Úgy sajnáltam :O

(#50) Dilikutya válasza Wolverine (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

A film előzetesét láttam, érdekesnek tűnt, jó lenne, ha valaha bemutatnák.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.